کاربردی

بهترین سم برای سوسک کابینت را در منزل تهیه کنید!

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

سوسک ها حشراتی چندش آور و کثیف هستند و از هر روزنی به داخل ساختمان وارد می شوند. پیدا شدن یکی دو سوسک کوچک همان و ازدحام صدها و هزاران سوسک نیز همان. حشرات و صد البته این سوسک های آشپزخانه، به سرعت تکثیر می شوند. تا زمانی که جمعیت سوسک ها به حد انفجار نرسد شاید حتی از وجود انها در خانه هم بی اطلاع باشید. با توجه به وجود مواد غذایی در آشپزخانه سوسک ها، کابینت های آشپزخانه را خیلی زود برای زندگی انتخاب می کنند. در این صورت با یک مشکل بزرگ روبرو هستید که جز با سمپاشی نمی توانید از ان خلاص شوید. استفاده از بهترین سم برای سوسک کابینت و دوبار سمپاشی می تواند شر این حشرات را کم کند. اما اگر تعداد سوسک ها هنوز زیاد نیست، سم بی خطر خانگی را امتحان کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

بهترین سم برای سوسک کابینت

شرکت سمپاشی از سموم موثر با فرمول اختصاصی برای از بین بردن هر نوع سوسکی استفاده می کنند. این سم ها به صورت تخصصی و توسط متخصصین سم شناسی تهیه می شوند و در اختیار عموم قرار ندارند. برخی از فروشگاه ها نیز سموم مایع یا اسپری های حشره کش را به فروش می رسانند که برای کشتن سوسک های کابینت کارایی خوبی دارد. همه این موارد تنها زمانی کارایی دارد که با تعداد کمی سوسک مواجه باشید. در نظر داشته باشید که سوسک ها شبگرد هستند و به ندرت سوسکی را در روز می بینید. دیده نشدن سوسک ها به معنای نبودشان نیست. برای امتحان، شبانه به سراغ کابینت ها بروید و همه درز و شکاف های آشپزخانه را خوب بگردید. سوسک ها در لابلای کابینت ها جا خوش کرده اند.

چگونه سوسک ریز آشپزخانه را از بین ببریم؟

سم سوسک کابینت

یهترین سم خانگی برای سوسک کابینت

کلونی سوسک های آلمانی، سوسک ریز آشپزخانه به این سادگی از بین نمی رود! باید کل ساختمان سمپاشی شود تا سوسک ها ریشه کن شوند. قیمت سمپاشی ساختمان در مقایسه با بسیاری از هزینه های روزمره اصلا مبلغ زیادی نیست. توصیه می شود حتی وجود یک سوسک را نیز نادیده نگیرید. در ادامه راه های ساده ای برای خلاص شدن از سوسک های کابینتی را معرفی می کنیم که بد نیست امتحان کنید اگر نتیجه ندارد همیشه می توانید از یک سمپاش متخصص کمک بگیرید.

بهترین سم برای سوسک کابینت با اسپری خانگی صابون

حتما تاکنون بارها و بارها از اسپری سوسک کش استفاده کرده اید. این اسپری ها بعد از پاشیدن روی سوسک، به سرعت آن را هلاک می کنند. اما استفاده زیاد از حشره کش ها در محیط بسته خانه توصیه نمی شود. این اسپری ها حاوی سم هستند و تنفس آن اگرچه مرگ آور نیست ولی مشکل ایجاد می کند. یک اسپری کاملا بی خطر برای انسان وجود دارد که خودتان می توانید به سادگی آن را تهیه کنید.

با استفاده از خرده صابون و  آب می توانید سوسک کابینت را معدوم کنید. آب و صابون را مخلوط کنید و آن را در یک شیشه اسپری بریزید. طرز کار این اسپری شبیه به نمونه ای بازاری است. با اسپری کردن این محلول روی سوسک، بهترین حشره کش را به کار گرفته اید. این محلول موجب خفگی سوسک می شود! حتما سوسک مرده را از محیط خارج کنید تا آلودگی در خانه منتشر نشود.

فوت و فن سمپاشی موش و طعمه گذاری ایمن

بهترین سم سوسک کابینت

بهترین سم برای سوسک کابینت با یک تله قدیمی

قدیم ها که حشره کش ها در دسترس نبودند برای از بین بردن سوسک آشپزخانه از تله گذاری استفاده می شد. اساس این تله روی شناخت طرز زندگی سوسک ها قرار داشت. همه سوسک های ریز و درشت شب ها از محل زندگی خارج می شوند و به سراغ مواد غذایی و البته آب می روند. سوسک ها همیشه تشنه هستند پس یک تله آبی درست کنید. این تله چیزی نیست جز یک شیشه یا بطری که دهانه باز دارد درون بطری آب بریزید و آن را در محل عبور سوسک ها قرار دهید. سوسک ها حتما برای آب خوردن سراغ آن می روند.

برای ساخت این تله از یک بطری آب معدنی بزرگ استفاده کنید. سر بطری را برش بزنید تا شبیه قیف شود. حالا ان را بر عکس روی قوطی قرار دهید. به این ترتیب سوسک ها خیلی راحت وارد قطوی آب می شوند ولی نمی توانند از ان خارج شوند. احتمالا تا صبح چند سوسک خفه شده در آب خواهد بود. قدیمی ها البته از کوزه های آب برای تله سوسک کش  و خلاص شدن از حشرات مراحم استفاده می کردند و آن را در نقاط تاریک قرار می دادند.

خدمات سمپاشی ساس در تهران

بهترین سم برای سوسک کابینت با طعمه گذاری

سوسک های آشپزخانه خیلی پر خور هستند ولی علاقه زیادی به آرد و شکر دارند! یک بسته پودر بوریک اسید از داروخانه تهیه کنید. سپس یک طعمه برای این سوسک های شکمو تهیه کنید. این طعمه هر سوسکی را از محل اختفا به بیرون می کشد. در زیر کابینت ها، اجاق گاز، یخپچال و .... از این طعمه پودری بپاشید. سوسک ها که شبانگاه برای خوردن به بیرون می آیند همه آرد و شکرها را به همراه سم می خورند و نابود می شوند.

مواد لازم برای تهیه طعمه سوسک:

  • یک قاشق آرد
  • یک قاشق شکر
  • یک قاشق پودر بوریک اسید

البته انتظار نداشته باشید که این ترفندها مثل سمپاشی منزل ریشه سوسک ها را از بین ببرد ولی حداقل کاری است که می توانید انجام دهید. در به کارگیری سموم خنگی صبور باشید و حداقل چند نوبت این طعمه گذاری را انجام دهید. 

سمپاشی سوسک کابینتیخدمات سمپاشی و دفع آفات خانگی

بیشتر بخوانید
بهترین باربری تهران کجاست؟

تعرفه خدمات سمپاشی هوم سرویز

عنوان (به روز رسانی سال 99)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)130000150000
سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)150000210000
سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)150000180000
سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)180000250000
ساس (متراژ کمتر از 100 متر)300000350000
ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)400000450000
مورچه(متراژ کمتر از 100متر)140000150000
مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)160000220000
مگس(متراژ کمتر از 100متر)150000170000
مگس(متراژ بین100تا 300 متر)170000260000
پشه(متراژ کمتر از 100 متر)160000-
پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)160000220000
کک و شپش(متراژ کمتر از100 متر)160000180000
کک و شپش(بین 100 تا 300 متر)180000240000
سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)80000100000

خدمات سمپاشی منزل در تهران

سمپاشی با سموم استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت در همه سفارش ها انجام می شود. تیم حرفه ای و متخصص، مطابق با نیاز شما و نوع مشکلی که درید سم مناسب را تهیه می کند. برای ریشه کن کردن کامل حشرات خانگی توصیه شده تا ۲ بار سم پاشی در سال انجام شود.هزینه سمپاشی خانه در نوبت دوم، شامل تخفیف بوده و بسیار کمتر از نوبت اول است. سفارش خود را می توانید از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید. این سرویس به صورت تضمینی ازائه می شود. اگر کل ساختمان درگیر سوسک، ساس، موریانه و ... شده حتما در مورد سمپاشی ساختمان با همسایه ها صحبت کنید. ما به کار همیاران سمپاش اطمینان داریم و در صورت عدم رضایت مشتری، این سرویس یکبار دیگر به رایگان انجام خواهد شد. کافیست یکبار امتحان کنید تا برای همیشه از شر حشرات خلاص شوید.

برای ثبت سفارش سمپاشی منزل از پلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا