بنایی و دکوراسیون

انتخاب بهترین درب ورودی آپارتمان ✔️ خرید درب آپارتمان تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

درب ورودی آپارتمان فضای داخل را از مشاعات جدا می کند. در مقایسه با درب های اتاق خواب یا سرویس های بهداشتی، اهمیت درب ورودی بسیار بیشتر است. دیگران از روی درب آپارتمان در مورد فضای داخل قضاوت می کنند. درهای خانه باید در عین زیبایی، محکم و با شکوه باشند تا آرامش ساکنین حفظ شود. به طور معمول درب حیاط منزل و درب آپارتمان دارای استحکام بیشتری از درهای داخل بنا هستند. این درهای به ظاهر ساده، مانع بزرگی برای ورود بیگانگان به فضای امن خانه ها هستند. اگر درب منزل کارایی خوبی ندارد در اولین فرصت آن را با سازه ای مناسب جایگزین کنید. انواع درب های چوبی و روکش چوب برای نصب در ورودی آپارتمان به فروش می رسد. درب چوبی آپارتمان در مقایسه با درب های فلزی نیاز به رسیدگی بیشتری دارد.

درب ورودی آپارتمان

برای اینکه درب آپارتمان بتواند کارایی خوبی داشته باشد لازم است تا هر از گاهی به وضعیت آن رسیدگی شود. همینکه درب باز و بسته شود کافی نیست. در نبود ساکنین درب ورودی اولین مانع برای ورود به منزل است. این روزها انواع دربهای ضد سرقت و حفاظ برای آپارتمان ها تولید شده ولی هنوز هم نمی توان وجود یک درب ورودی با کیفیت را نادیده گرفت. درب آکاردئونی چرمی، درب حفاظ آکاردئونی،درب کرکره ای، درب کشویی آکاردئونی در انواع چوبی و فلزی بر ورودی آپارتمان ها نصب می شوند. به لحاظ زیبایی دربهای چوبی یا روکش چوب محبوبیت بیشتری در بین خریداران دارند. اگر درب آپارتمان رنگ و رو رفته یا آسیب دیده است با خرید یک درب تازه، فضای خانه را متحول کنید. قبل از انتخاب این معیارهای اصلی را در نظر بگیرید.

چگونه درب حیاط منزل را انتخاب کنیم؟

قیمت درب ورودی آپارتمانساخت درب های آپارتمانی چوبی، روکش چوب و ام دی اف

دوام درب ورودی آپارتمان

مهم ترین اصل در انتخاب دربهای ورودی، کیفیت آن است. درب های چوبی زیبا و چشم نواز هستند و با هر سبک دکوراسیون داخلی هماهنگی دارند. قیمت درب چوبی با کیفیت بالاست  اما در نظر داشته باشید که با خرید درب آپارتمان بی کیفیت تنها پول خود را هدر داده اید. تغییرات دمایی روی درب های بیرونی تاثیر زیادی دارد. در واقع گرمی و سردی روی انقباض و انبساط همه لوازم منزل تاثیر دارد. درب آپارتمان از یک سو با هوای اتاق و از سمت دیگر با هوای بیرون در تماس است. بنابراین باید ضریب مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی داشته باشد. به خصوص درب هایی که در معرض نور خورشید هستند، آسیب بیشتری می بینند. هر چه ضریب انقباض طولی چوب نسبت به عرض کمتر باشد، امکان متورم شدن درب چوبی کمتر است. درب ها از اتصال قطعات مختلف به یکدیگر ساخته می شوند.

مرغوبیت چوب درب آپارتمان

دربهای چوبی و روکش چوب خیلی پر طرفدار هستند. اگر درب ورودی آپارتمان را از جنس چوب انتخاب می کنید در مورد نوع چوب تحقیق کنید. برای ساخت درب چوبی از تنه درخت استفاده می شود.  مغز چوب برای ساخت درب آپارتمان و درب حیاط منزل اصلا پیشنهاد نیست این بخش مستعد جذب رطوبت و حمله حشرات می باشد. قسمت تنه درخت مرغوب ترین قسمت آن است. کره های چوب موجب زیبایی و ظرافت چوب می شوند ولی همین گره ها می توانند محل ترک خوردگی و آسیب درب آپارتمان باشند. درهای چوبی یا روکش چوب با گره های کمتر در طول زمان ماندگاری بیشتری دارد. درب چوبی در محیط های مرطوب آسیب بیشتری می بیند و لازم است تا بازسازی و تعمیر شود. به این ترتیب زیبایی درب تا سال های زیادی حفظ می شود.

درب آکاردئونی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تعویض درب ورودی آپارتماندرب ورودی آپارتمان چوبی

رنگ نگهدارنده درب ورودی آپارتمان

اغلب درب های چوبی خود رنگ هستند ولی لازم است تا برای دوام بیشتر با رنگ های سیلر یا کیلر رنگ آمیزی شوند. با تمام زیبایی خیره کننده ای که دربهای چوبی دارند، رسیدگی به آنها دشوارتر از درب های فلزی است. نور خورشید، تغییرات جوی و حتی حشرات می توانند به درب چوبی آسیب بزنند و یا رنگ رویه درب را از بین ببرند. برای رسیدگی به درب آپارتمان چوبی می بایست در فواصل زمانی مشخص از رنگ های نگهدارنده و سیلر استفاده کرد. همه زیبایی و لوکس بودن درب چوبی به رنگ و روی آن است. برای تعویض درب آپارتمان قدیمی با ما تماس بگیرید. سرویس ساخت درب چوبی هوم سرویز در همه ایام سال فعالیت دارد. تعویض درب ورودی آپارتمان، درب حیاط منزل، درب اتاق خواب و دربهای سرویس بهداشتی در تهران پذیرفته می شود.

جنس درب آپارتمان چوبی

آیا می دانستید درب چوبی آپارتمان عایق صدا و حرارت است؟ با نصب درب ورودی آپارتمان از جنس چوب طبیعی، یک سازه مستحکم با ماندگاری بالا را در اختیار دارید. دربهای چوبی با هر سبک دکوراسیون داخلی همخوانی دارند. درب های ساده در دکوراسیون مدرن و درب های منبت کاری شدن در سبک طراحی کلاستیک و روستیک جلوه خاصی دارند. چوب بامبو و ساچ برای طراحی مدرن، چوب ماهگون و بلوط در طراحی کلاسیک و چوب کاج و روس در سبک دکوراسیون روستیک بیشتر به کار می روند. امکان طراحی خاص بر روی درب ورودی آپارتمان چوبی وجود دارد. این درب ها شکیل و چشم نواز هستند و فضای خانه را به دلیل دارا بودن بافت طبیعی گرم تر و صمیمی تر می کنند. اما با تمام این ویژگی ها درب آپارتمان چوبی نیاز به رسیدگی بیشتری دارد. البته انواع درب آپارتمان MDF نیاز به رسیدگی خاصی ندارند.

نصب درب آکاردئونی در تهران

نصب درب ورودی آپارتمان طراحی و ساخت درب آپارتمان در تهران

قیمت درب ورودی آپارتمان چقدر است؟

درب های ورودی به صورت تک لنگه یا دو لنگه ساخته می شوند. در اغلب موارد اندازه درب آپارتمان استاندارد است. به همین دلیل دربهای پیش ساخته و آماده برای نصب در ورودی آپارتمان به فروش می رسند. قیمت درب آپارتمان نوسان زیادی دارد. همانطور که مشخص است بخش زیادی از این تفاوت قیمت مربوط به متریال ساخت درب آپارتمان است. درب ورودی از جنس چوب طبیعی جنگلی به مراتب گران تر از درب های روکش چوب است. گرانقیمت ترین درب های چوبی از چوب گردو ساخته شده اند. در مقایسه با درب آپارتمان MDF قیمت درب چوب گردو بسیار بیشتر است.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس ساخت درب چوبی  از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت و تعمیر درب چوبی هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت و تعمیر درب چوبی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا