لوله کشی و تاسیسات

چگونه سینک ظرفشویی را نصب کنیم؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب سینک ظرفشویی بعد از نصب کابینت آشپزخانه انجام می شود. بدون سینک هیچ آشپزخانه ای کامل نیست. شاید برخی از آشپزخانه های کوچک فاقد پنجره باشند، یا اینکه برخی آشپزخانه ها کابینت دیواری یا زمینی کمتری داشته باشند اما حتما همه آشپزخانه ها سینک ظرفشویی دارند. بزرگی یا کوچکی فضای آشپزخانه هم موجب حذف این وسیله کاربردی نمی شود. نصب سینک ظرفشویی و سیفون و متعلقات سینک چندان دشوار نیست اما اگر قبلا تجربه چنین کاری را ندارید حتما از یک حرفه ای کمک بگیرید. هر گونه نشتی و چکه سینک در آینده مشکل ساز می شود پس از همین ابتدا کار را طبق اصول انجام دهید. برای شروع یک سینک مناسب انتخاب کنید.

انتخاب سینک ظرفشویی مناسب

انواع سینک برای ظرفشویی آشپزخانه در طرح و مدل های مختلف تولید شده است. انتخاب این وسیله تا حدود زیادی سلیقه ای است. البته به وضعیت جیب تان هم بستگی دارد که کدام نوع محصول را خریداری کنید. اما از بحث هزینه ها که بگذریم، نوع کاربری سینک ظرفشویی بسیار مهم تر است. مدلی را انتخاب کنید که موقع کارکردن با آن راحت باشید. لگن سینک باید طوری باشد که موقع شستشوی ظروف، دست و پا گیر نباشد. در واقع هر چه لگن ظرفشویی بزرگتر و عمیق تر باشد، ظرف شستن در آن راحت تر است. به این ترتیب می توانید قابلمه های بزرگتر را هم راحت بشویید. موقع انتخاب سینک ظرفشویی آشپزخانه فقط به شکل ظاهری آن توجه نکنید. به مدل نصب آن هم دقت داشته باشید.

خدمات نصب سیفون و سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی روکار نصب سینک برای  ظرفشویی با قیمت مناسب

انواع مدل سینک ظرفشویی

سینک های ظرفشویی تک لگن یا دو لگن کاربری مناسبی دارند. از نظر چپ و راست بودن سینی و لگن هم تنوع زیادی در طرح های سینک ظرفشویی دیده می شود. اما از نظر نصب انواع سینک ظرفشویی، در دو گروه توکار و روکار قرار می گیرند. استانداردهای نصب ظرفشویی، سیفون و متعلقات در هر کدام از این مدل ها متفاوت است. نصاب سینک ظرفشویی با توجه به توکار یا روکار بودن سینک، نسبت به نصب صحیح آن اقدام می کند. لازم است تا کابینت ساز از قبل بداند چه مدل سینک ظرفشویی را می خواهید نصب کنید. به خصوص اندازه سینک ظرفشویی در ساخت کابینت ظرفشویی تاثیر دارد. انتخاب سینک قبل از ساخت کابینت و در مرحله طراحی انجام می شود.

نصب سینک ظرفشویی روکار

انوع سینک روکار روی لبه کابینت نصب می شوند. صرف نظر از تعداد لگ های سینک ظرفشویی و یا اندازه ان، نصب سینک باید کاملا صحیح انجام شود. انواع سینک روکار پس از قرار گرفتن روی کابینت به دیوار نیز پیچ می شوند. طریقه نصب سیفون و شیر آلات در سینک های دو لگن اندکی دشوارتر از سینک ظرفشویی تکی است. پس از اینکه سیفون و تجهیزات آب و شیر آلات آن نصب شد نوبت به آب بندی سینک می رسد. سیفون سینک به همراه محصول در بسته بندی قرار دارد و نیازی به خرید جداگانه سیفون نیست. لازم است تا با چسب اکواریوم دور سینک به طور کامل آب بندی شود. برای زیبایی بیشتر در اغلب موارد از نوار فلزی به همراه چسب استفاده می شود. 

نظافت سینک ظرفشویی با چند ترفند ساده

قیمت نصب سینک ظرفشوییخدمات سینک، سیفون و متعلقات ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی توکار

به طور معمول نصب سینک ظرفشویی به صورت توکار اندکی دشوارتر ار سینک روکار است. اندازه سینک و طرح آن باید از قبل مشخص باشد. به این ترتیب کابینت ساز می تواند کابینت زیر ظرفشویی را کاملا استاندارد با سینک ظرفشویی طراحی کند. همه سینک های تک یا دو لگن باید به سیفون خروجی فاضلاب نصب شوند. برای نصب توکار، سینک داخل کابینت قرار می گیرد. از نظر نصب شیر آلات و تجهیزات و سیفون تفاوتی وجود ندارد. نحوه نصب سینک ظرفشویی توکار به دو صورت است:

  • نصب سینک توکار با شابلون
  • نصب سینک توکار بدون شابلون

نکات نصب سینک ظرفشویی

این وسیله کاربردی مورد استفاده روزانه قرار دارد. شسشتوی ظروف و … موجب می شود تا آب زیادی در سینک جریان داشته باشد. مهم ترین نکته در جای گذاری سینک اینست که آب بندی و درزگیری به خوبی انجام شود. برای این کار چسب آکواریوم بهترین وسیله است. این چسب ها آب و رطوبت را عبور نمی دهند. نکته دیگر مربوط به اتصال سیفون و تجهیزات خروج فاضلاب است. لازم است تا همه اتصال ها طبق راهنمای موجود در بسته بندی انجام شود و حتما پس از نصب نهایی، عدم نشتی چک شود. پس از اتمان کار نصب با باز کردن شیر ظرفشویی می توانید عملکرد سیفون را بررسی کنید. چنانچه چکه و نشتی وجود داشت باید به طور کامل نشتی را برطرف کرد. نصاب سیتک ظرفشویی هوم سرویز در همه مناطق تهران آماده سرویس دهی می باشد.

آموزش نصب روشویی دیواری

نصب سینک ظرفشویی قیمتنصب سیفون و متعلقات ظرفشویی با هوم سرویز

هزینه نصب سینک ظرفشویی

دستمزد نصاب برای نصب سینک های توکار و روکار متفاوت است. از نظر اجرای کار، نصب توکار کمی دشوارتر بوده و پیچیدگی بیشتری دارد. البته نتیجه کار هم نسبت به ظرفشویی روکار، زیباتر است. قیمت نصب شیر آلات و سیفون و متعلقات جانبی نیز با هزینه ای که برای دریافت یک سینک ساده دریافت می شود تفاوت دارد. به طور معمول شرکت های خدمات لوله کشی هزینه ای مشخص برای این کار دریافت می کنند. برای اینکه قیمت های نجومی بابت یک کار ساده نپردازید همیشه با لوله کش های شرکتی تماس بگیرید. به این ترتیب خیال تان بابت کیفیت کار و هزینه دریافتی نیز راحت است.

سرویس نصب سینک و سیفون ظرفشویی

هوم سرویز یک شرکت خدماتی فنی درب منزل در تهران است. خدمات نصب سینک ظرفشویی از سرویس های کاربردی هوم سرویز است که توسط نصاب لوله کش انجام می شود. انواع سینک ظرفشویی توکار و روکار  طبق خواسته مشتری در کابینت آشپزخانه نصب می شود. ما یک شرکت خدماتی حرفه ای هستیم که هزینه ها را طبق نرخ اتحادیه در همه ماطق تهران اعلام می کنیم. قیمت ملک و یا محله هیچ تاثیری در هزینه های خدماتی هوم سرویز ندارد. همه سفارش های ثبت شده از طریق اپ این سامانه شامل تضمین خدمات و هزینه مناسب هستند. کارهای حرفه ای را به حرفه ای های هوم سرویز بسپارید و از نزدیک شاهد تفاوت باشید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب سینک ظرفشویی هم ارائه میده؟

سرویس نصب سینک ظرفشویی را در اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب سینک ظرفشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا