لوله کشی و تاسیسات

سرویس نصب سینک ظرفشویی توکار ✔️ قیمت گیری و ثبت سفارش رایگان

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب سینک ظرفشویی توکار ، آشپزخانه را شیک تر نشان می دهد. سینک های توکار داخل صفحه کابینت آشپزخانه جا می خورند و نمای زیباتری دارند. اگر عایق بندی و نصب سینک ظرفشویی توکار به درستی انجام شود، کارایی آن هیچ تفاوتی با سینک های روکار ندارد. اصولا خانم های خانه علاقه زیادی به تغییر دکوراسیون آشپزخانه دارند و از محصولات مدرن و شیک تر استقبال می کنند. آیا سینک ظرفشویی قدیمی شده و ظاهر خوبی ندارد ؟ آیا از گودی لگن سینک رضایت ندارید و سینک ظرفشویی کوچک است؟ آیا دوست دارید یکی از این سینک های دو لگنه جدید را نصب کنید؟ با ما همراه باشید تا آموزش نصب سینک ظرفشویی توکار را شروع کنیم.

مراحل نصب سینک ظرفشویی توکار

در هنگام نصب کابینت آشپزخانه، محل سینک ظرفشویی توکار توسط کابینت کار برش می خورد. در واقع اگر از قبل سینک ظرفشویی روکار نصب شده باشد حتما باید محل سینک توسط ابزار مخصوص برش داده شود. اما اگر قبلا سینک ظرفشویی توکار در آشپزخانه نصب بوده می توانید خودتان سینک قدیمی را با یکی از مدل های جدیدتر تعویض کنید. ابتدا لازم است تا یک سینک تازه خریداری کنید. انواع سینک ظرفشویی در بازار موجود است اگر ابزار کافی برش و … در دسترس ندارید توصیه می شد. از نظر ابعاد و فرم یک سینک مشابه خریداری کنید. برای مثال اگر اندازه سینک ظرفشویی قبلی ۱۴۰و با فرم چهار گوش است یک سینک ۱۲۰ سانتیمتری و گرد خریداری نکنید. تغییرات در این سطح نیاز به ابزار و مهارت نصاب سینک ظرفشویی دارد. 

چگونه سینک ظرفشویی را نصب کنیم؟

نصب سینک ظرفشویی توکارآموزش نصب سینک ظرفشویی جدید
  • سینک ظرفشویی قدیمی را بردارید

آموزش نصب سینک ظرفشویی توکار را با برداشتن سینک قبلی شروع می کنیم. سینک ظرفشویی از طریق شیر آب و سیفون فاضلاب اتصال دارد. ابتدا این اتصالات را به آرامی باز کنید. اول اتصال شیر آب را جدا کنید و برای باز کردن اتصال سیفون احتیاط کنید. یک ظرف بزرگ زیر سیفون ظرفشویی قرار دهید تا آب کثیف فاضلاب به داخل کابینت سرریز نشود. پس از جدا کردن این اتصالات می توانید سینک قدیمی را خارج کنید. برای باز کردن اتصالات از پیچ گوشتی استفاده کنید. مهره ها و اتصالات شیر آب را در جایی نگهداری کنید چون برای دوباره به ان نیاز دارید ولی معمولا همه سینک های ظرفشویی به همراه اتصالات سیفون فروخته می شوند پس دیگر به سیفون قدیمی نیازی ندارید.

دستمزد نصب شیرآلات چقدر است؟

  • محل نصب سینک ظرفشویی توکار را تمیز کنید

وقتی سینک قدیمی را بر می دارید، محل چسب کاری ها خودشان را نشان می دهند. قبل از اینکه سینک تازه را نصب کنید باید همه این چسب ها را جدا کنید. با استفاده از یک وسیله نوک تیز یا کاردک با حوصله چسب ها را از کابینت بکنید. این چسب همان چسب سیلیکون است که نصاب سینک ظرفشویی برای اتصال و عایق بندی سینک از آن استفاده کرده است.هر چه محل نصب کابینت ظرفشویی توکار تمیزتر باشد، عایق بندی بهتری انجام می شود و پس از نصب رضایت بیشتری دارید. پس از تمیز کردن محل می توانید سینک جدید را درست جای سینک ظرفشویی قبلی نصب کنید.

نظافت سینک ظرفشویی با چند ترفند ساده

قیمت نصب سینک ظرفشویی توکارآموزش نصب سینک ظرفشویی توکار
  • سینک ظرفشویی توکار را نصب کنید

سینک تازه خریداری شده را از جعبه خارج کنید. مراقب باشید داخل جعبه اتصالات سیفون هم قرار دارد، چیزی را دور نریزید. حالا همه قسمت های کابینت که سینک روی آن قرار می گیرد را با چسب سیلیکون بپوشانید. لازم است تا یک لایه ضخیم چسب را دورتادور کابینت به صورت نواری بکشید. عجله نکنید این چسب خیلی زود خشک نمی شود و زمان کافی برای این کار دارید. پس از اینکه همه قسمت های کابینت به خوبی با چسب سیلیکون پوشیده شد می توانید نصب سینک ظرفشویی توکار را با قراردادن آن در محل انجام دهید. حالا کمی سینک را در محل نصب، فشار دهید تا چسب همه فضای بین کابینت و سینک ظرفشویی را پر کند. 

  • اتصالات شیر آب  و سیفون را وصل کنید

اکنون می توانید شیر آب را همانطور که باز کرده اید، ببندید. حتما یادتان هست شیر آب را چطوری باز کرده بودید! همه قسمت ها را به طور دقیق ببندید و بعد به سراغ اتصالات سیفون بروید. معمولا در جعبه سیفون بروشور و راهنمای نصب هم قرار دارد. بنبابراین اگر ظاره سیفون با سیفون قبلی فرق دارد از روی راهنما می توانید اتصالات را انجام دهید. این قسمت خیلی مهم است پس عجله نکنید و با آرامش همه اتصالات سیفون را وصل کنید. حالا شیر آب را باز کنید و به سیفون نگاه کنید. اگر چکه ای در سیفون وجود دارد حتما باید آن را بگیرید. برای آب بندی سیفون کافیست کمی واشرهای آن را تنظیم کنید. هرگز برای آب بندی سیفون از نوار تفلون استفاده نکنید این کار موجب می شود تا آب بندی دچار مشکل شود. واشرهای خود سیفون برای آب بندی کفایت می کند.

خدمات نصب سیفون و سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی توکار به همراه سیفونخدمات لوله کشی و نصب سینک ظرفشویی
  • مرحله آخر آموزش نصب سینک ظرفشویی توکار

حالا که اتصالات سیفون را وصل کرده اید کار را تمام شده بدانید. اگر سیفون چکه نمی کند یعنی همه چیز رو براه است. حالا دورتادور سینک ظرفشویی را با پارچه خشک کنید و سپس با استفاده از باقیمانده چسب سیلیکون دور سینک ظرفشویی را عایق بندی کنید. این بار سعی کنید چسب سیلیکون تمیز زده شود زیرا این چسب دیده می شود. با چسب زدن دیگر موقع ظرفشویی خیال تان راحت است و هیچ آبی به کابینت زیر سینک نفوذ نمی کند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب سینک ظرفشویی هم ارائه میده؟

خدمات نصب سینک ظرفشویی توکار و روکار در تهران

اگر وقت کافی ندارید و نمی توانید خودتان کارهای نصب سینک ظرفشویی را انجام دهید با ما تماس بگیرید. سرویس نصب سینک ظرفشویی هوم سرویز از خدماتی است که در همه ایام سال فعال است. نصب سینک ظرفشویی توکار، نصب سینک ظرفشویی روکار، نصب شیر ظرفشویی و سیفون به طور کلی همه کارهای سینک ظرفشویی و شیرآلات و سیفون و متعلقات جانبی توسط نصاب حرفه ای و با تجربه انجام می شود. انجام خدمات لوله کشی در آشپزخانه و جا به جایی کابینت و سینک ظرفشویی نیز پذیرفته می شود. اگر برای تغییر دکوراسیون محل سینک را تغییر داده اید برای اتصالات و لوله کشی ها با ما تماس بگیرید.

سرویس نصب سینک ظرفشویی را در اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب سینک ظرفشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا