ساخت دراور

ساخت دراور

از 1335 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت دراور در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت دراور و بوفه چوبی سفارشی

5,000,000 الی 24,000,000 تومان

قیمت ساخت بوفهMDF

توافقی

قیمت ساخت بوفه با روکش های گلاس

توافقی

قیمت ساخت دراور چوبی

توافقی

متوسط قیمت12,300,000 تومانکمینه قیمت4,900,000 تومانبیشینه قیمت19,700,000 تومان

آنچه درباره ساخت دراور خواهید خواند

  • ساخت دراور چوبی، بوفه و کنسول چوبی مدرن و کلاسیک
  • ساخت دراور لباس با ام دی اف و چوب طبیعی
  • ساخت دراور ام دی اف
  • ساخت دراور مدرن
  • ساخت بوفه چوبی آشپزخانه و پذیرایی
  • ساخت کنسول چوبی ساده و مدرن
  • قیمت ساخت دراور چوبی به چه مواردی بستگی دارند؟
  • سفارش ساخت دراور چوبی، کنسول و انواع بوفه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

ساخت دراور چوبی، بوفه و کنسول چوبی مدرن و کلاسیک

ساخت دراور چوبی، ساخت بوفه چوبی و یا ساخت کنسولپذیرایی چوبی نقش بسیار موثری در زیباتر نشان دادن دکوراسیون منزل دارد. حتیدر طراحی های مدرن امروزی نیز ساخت دراور اسپرت، ساخت فایل چوبیو بوفه چوبی نیز تکمیل کننده زیبایی اتاق خواب و پذیرایی منزل هستند. تنها عاملیکه در این بین مطرح است مدل دراور چوبی و مهارت در ساخت دراور چوبی است.همیشه نمونه ها و مدل های بازاری نمی توانند نهایت رضایت مشتری را جلب کنند از اینرو افراد برای نزدیک شدن به اهداف خود، اقدام به سفارش ساخت دراور چوبی وسایر وسایل چوبی می کنند. سفارش ساخت ویترین چوبی خانگی موجب می شودکه شما دقیقا وسایلی با ابعاد و مدل مشخص دست پیدا کنید. اگر در فکر ساخت دراور ایدی اف و چوبی هستید در ادامه با ما باشید تا توضیحاتی در ارتباط با انواع مدل دراوربا ام دی اف و سایر متریال ها و عوامل موثر بر قیمت ساخت دراور چوبی دراختیارتان قرار دهیم.

ساخت دراور لباس با ام دی اف و چوب طبیعی

ساخت درآور لباس به عنوان یک وسیله ضروری در اتاق خواب هامطرح می شود. چیدمان اتاق خواب فقط محدود به تختخواب و یا رنگ اتاق خواب نیست، بلکهنمی توان از تاثیر دراور لباس که متناسب با این دکوراسیون ساخته می شود،گذشت. ساخت دراور چوبی در کنار زیبایی اتاق خواب موجب مرتب نگاه داشتنلوازم و و لباس نیز می شود. در بسیاری از مدل های دراور چوبی، کاربری هایدیگر مانند میز توالت را نیز می توان در یک وسیله گنجاند. به عبارت دیگر برایاستفاده از حداکثر فضا با استفاده از دراور لباس می توانید با اضافهکردن المان هایی مانند آیینه و استفاده از طراحی های خاص، کاربردهای بیشتری به آناضافه کنید.

ساخت دراور ام دی اف

ساخت دراور ام دی اف از جمله متریال های پرکابرد میباشند. ساخت دراور با ام دی اف به علت قیمت مناسب تر و همچنینظاهر مدرن و اسپرت تر امروزه بیشتر تقاضا می شود. البته این تقاضای بیشتر، چیزی ازارزش ساخت دراور چوبی کم نمی کند. ما معتقدیم هنوز هم یکی از زیباترینطرح ها سفارش ساخت دراور با چوب طبیعی است اما این مدل دراورچوبی باید همخوانی با سایر لوازم اتاق خواب نیز داشته باشد. همچنین قیمت ساختدراور چوبی با چوب راش یا گردو بالاتر از سایر متریال ها خواهد شد.

ساخت دراور مدرن

دراور مدرن به صورتساده و در عین حال کاربردی ساخته می شود. در مدل های دراور مدرن ازکشوهای ساده و اغلب مغناطیسی استفاده می شود که دارای رنگ های ملایم و به صورت تکرنگ هستند. ساخت دراور ساده متناسب با چیدمان اتاق خواب در عینسادگی، زیبایی و کاربردهای فراوانی را به همراه خود دارد.

ساخت بوفه چوبی آشپزخانه و پذیرایی

ساخت بوفه چوبی درواقعیت نوعی ساخت ویترین چوبی محسوب می شوند که بیشتر کاربرد تزئینی دارند. ساختبوفه به علت اینکه فضایی بسته و درب دار می باشند، بدون اینکه گرد و غباری رابه درون خود راه بدهند محل مناسبی برای به نمایش گذاشتن ظروف خاص و یا سرویس هایگران بها و با ارزش هستند. ساخت بوفه چوبی آشپزخانه نیز با همین اهدافساخته می شوند و تاثیربالایی بر زیباتری و لوکس نشان دادن آشپزخانه دارند.

ساخت کنسول چوبی ساده و مدرن

نوع دیگری از سازههای چوبی که در فضای منزل کارایی جذابی دارند، طراحی و ساخت کنسول چوبی ساده وکلاسیک است. در سفارش ساخت کنسول چوبی هم از متریال ام دی اف و هم ازچوب استفاده می شود. نمونه های کنسول مدرن آینه دار و همچنین کنسول سادهساخته می شوند. ساخت این نوع کنسول ها هم کاربری بالایی دارند و هم زیبایی زیادیرا در فضای منزل ایجاد می کنند.

قیمت ساخت دراور چوبی به چه مواردی بستگی دارند؟

قیمت ساخت دراور چوبی به موارد متعددی بستگی دارند. نمی توانقیمت ثابتی را به عنوان قیمت دراور چوبی و قیمت دراور ام دیاف اختصاص داد و المان های زیادی در این بین دخیل هستند تا قیمتساخت دراور چوبی را تعیین کنند.

اولین مورد کیفیت چوبمورد نظر است. طبعا قیمت دراور چوبی ام دی اف یا قیمتساخت دراور چوبی از جنس گردو یا راش با هم تفاوت هایی دارند. البته کیفیتاین چوب ها نیز با هم تفاوت های فراوانی دارند. مورد بعدی مدل دراور چوبی است.طبعا مدل های ساده و دراور ام دی اف و مدرن نسبت به قیمت دراور طرحدار بسیارمناسب تر است. زیرا در طراحی و ساخت دراور کلاسیک از چوب های طبیعی و البته منبتکاری شده استفاده می شود. که همه این موارد قیمت ساخت دراور را نسبت به دراورمدرن بالاتر می برد.

مورد بعدی ابعاد و انداره این لوازم است.هرچه ابعاد آنها بزرگتر باشد از لوازم و تجهیزات بیشتری استفاده می شود وطبعا اجرت ساخت دراور چوبی نیز بالاتر می شود و در نهایت جنسیراق آلات به کار رفته در آنها است. استفاده از یراق آلات مدرن و با کیفیت قیمتساخت فایل چوبی یا دراور را تغییر می دهند.

سفارش ساخت دراور چوبی، کنسول و انواع بوفه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

استفاده از لوازمسفارشی موجب می شود که مشابه لوازم شما در هیچ کجای دیگری دیده نشود. در صورت نیازبه سفارش ساخت دراور مدرن یا کلاسیک تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. ما فروشگاه نیستیم بلکه تنها آن چیزی که در ذهن داریدرا با کمک استادکاران حرفه ای پیاده سازی می کنیم. با ثبت سفارش رایگان در سامانههوم سرویز متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت دراور با شما تماس خواهند گرفت وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت دراور و همچنین ارایه خدمات ساخت دراور چوبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت دراور

ساخت دراور چوبی

ساخت دراور با ام دی اف

ساخت ویترین چوبی خانگی

ساخت دراور چوبی مدرن و کلاسیک

ساخت دراور آیینه دار و میز توالت کشویی

ساخت ویترین شیشه ای و چوبی

ساخت کنسول چوبی مدرن و کنسول چوبی طرح دار

ساخت انواع بوفه سلطنتی، ساده و مدرن

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط ساخت دراور با ام دی اف و ساخت دراور با چوب طبیعی

سرویس ساخت سفارشی بوفه و دراور چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط هوم سرویز برای سرویس ساخت بوفه و دراور چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و هزینه حمل و نقل را شامل نمی شود. قیمت ساخت سفارشی بوفه و دراور چوبی بر اساس برآورد قیمتی اعلام شده محاسبه شده است و 10% از قیمت کل کار به عنوان هزینه نصب و حمل به قیمت کل کار اضافه خواهد شد.

ساخت دراور و بوفه چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس بوفه و دراور مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 400,000 الی 9,500,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 3,000,000 الی 6,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 800,000 الی 5,500,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 3,000,000 الی 6,000,000 تومان