banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت ویترین و دراور چوبی

ساخت دراور و ویترین چوبی

از 1335 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و ساخت بوفه سلطنتی، ویترین و دراور چوبی

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت انواع بوفه و دراور با ام دی اف و چوب طبیعی

سرویس ساخت ویترین و دراور چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت ویترین و دراور چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و هزینه حمل و نقل را شامل نمی شود. قیمت ساخت ویترین و دراور چوبی بر اساس برآورد قیمتی اعلام شده محاسبه شده است و 15% از قیمت کل کار به عنوان هزینه نصب و حمل به قیمت کل کار اضافه خواهد شد.

سرویس ساخت دراور و ویترین چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس ویترین مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت دراور چوبی، بوفه و کنسول چوبی مدرن و کلاسیک

ساخت دراور چوبی، ساخت بوفه چوبی و یا ساخت کنسول پذیرایی چوبی نقش بسیار موثری در زیباتر نشان دادن دکوراسیون منزل دارد. حتی در طراحی های مدرن امروزی نیز ساخت دراور اسپرت، ساخت فایل چوبی و ویترین و بوفه چوبی نیز تکمیل کننده زیبایی اتاق خواب و پذیرایی منزل هستند. تنها عاملی که در این بین مطرح است مدل دراور چوبی و مهارت در ساخت بوفه و ساخت کنسول چوبی سفارشی است. همیشه نمونه ها و مدل های بازاری نمی توانند نهایت رضایت مشتری را جلب کنند از این رو افراد برای نزدیک شدن به اهداف خود، اقدام به سفارش ساخت دراور چوبی و سایر وسایل چوبی می کنند. سفارش ساخت بوفه و ساخت ویترین چوبی خانگی موجب می شود که شما دقیقا وسایلی با ابعاد و مدل مشخص دست پیدا کنید. البته ساخت دراور چوبی سفارشی ، ساخت بوفه و ساخت میز کنسول چوبی باید توسط طراح و متخصص در این زمینه اجرا شود. المان های زیادی مانند مدل دراور، جنس چوب دراور و سایر ریزه کاری ها باید با دقت انجام شود تا نتیجه کار زیبایی لازم را به همراه داشته باشد.

تفاوتی ندارد به دنبال ساخت دراور چوبی، ساخت دراور ای دی اف و غیره باشید در ادامه با ما باشید تا توضیحاتی در ارتباط با انواع مدل های ساخت بوفه چوبی و ساخت دراور با ام دی اف و سایر متریال ها و عوامل موثر بر هزینه ساخت دراور چوبی، بوفه و قیمت ساخت کنسول چوبی در اختیارتان قرار دهیم.

ساخت داراور لباس با ام دی اف و چوب طبیعی

ساخت درآور لباس بعنوان یک وسیله ضروری در اتاق خواب ها مطرح می شود. چیدمان اتاق خواب فقط محدود به تختخواب و یا رنگ اتاق خواب نیست، بلکه نمی توان از تاثیر ساخت دراور لباس که متناسب با این دکوراسیون ساخته می شود، گذشت. ساخت دراور چوبی در کنار زیبایی اتاق خواب موجب مرتب نگاه داشتن لوازم و و لباس نیز می شود. در بسیاری از مدل های دراور چوبی، کاربری های دیگر مانند میز توالت را نیز می توان در یک وسیله گنجاند. به عبارت دیگر برای استفاده از حداکثر فضا با سفارش ساخت دراور لباس می توانید با اضافه کردن المان هایی مانند آیینه و استفاده از طراحی های خاص، کاربردهای بیشتری به آن اضافه کنید. مواردی مانند ساخت دراور مدرن، ساخت دراور اسپرت، ساخت دراور ام دی اف، ساخت دراور و آینه امروزه از موارد پرطرفدارتری هستند.

ساخت دراور ام دی اف

ساخت کمد دراور ام دی اف از جمله متریال های پرکابرد می باشند. ساخت دراور با ام دی اف به علت قیمت مناسب تر و همچنین ظاهر مدرن و اسپرت تر امروزه بیشتر تقاضا می شود. البته این تقاضای بیشتر، چیزی از ارزش ساخت دراور چوبی کم نمی کند. ما معتقدیم هنوز هم یکی از زیباترین طرح ها سفارش ساخت دراور با چوب طبیعی است اما این مدل دراور چوبی باید همخوانی با سایر لوازم اتاق خواب نیز داشته باشد. همچنین هزینه ساخت دراور چوبی با چوب راش یا گردو بالاتر از سایر متریال های صنعتی خواهد شد.

ساخت دراور مدرن

طراحی و ساخت دراور مدرن به صورت ساده و در عین حال کاربردی انجام می شود. در ساخت دراور مدرن از کشوهای ساده و اغلب مغناطیسی استفاده می شود که دارای رنگ های ملایم و به صورت تک رنگ هستند. ساخت دراور ساده متناسب با چیدمان اتاق خواب در عین سادگی، زیبایی و کاربردهای فراوانی را به همراه خود دارد.

ساخت بوفه چوبی آشپزخانه و پذیرایی

ساخت بوفه چوبی در واقعیت نوعی ساخت ویترین چوبی محسوب می شوند که بیشتر کاربرد تزئینی دارند. ساخت بوفه به علت اینکه فضایی بسته و درب دار می باشند، بدون اینکه گرد و غباری را به درون خود راه بدهند محل مناسبی برای به نمایش گذاشتن ظروف خاص و یا سرویس های گران بها و با ارزش هستند. ساخت بوفه چوبی آشپزخانه نیز با همین اهداف ساخته می شوند و تاثیربالایی بر زیباتری و لوکس نشان دادن آشپزخانه دارند.

ساخت بوفه سلطنتی (بوفه کلاسیک)

اگر مساحت زیادی در دسترتان است و طرفدار سبک های کلاسیک و قدیمی هستید، ساخت بوفه سلطنتی بهترین انتخاب برای شماست. در این نوع مدل بوفه مانند سایر وسایل طرح کلاسیک از چوب استفاده می شود و نقوش منبت کاری شده زیبایی روی آنها اجرا می شوند. معمولا در این نوع بوفه اقدام به ترکیب ساخت بوفه شیشه ای در کنار چوب می کنند که ظاهر بی نظیری دارد.

ساخت بوفه مدرن

در ساخت بوفه مدرن بر خلاف مدل های بوفه کلاسیک، تنوع رنگ بیشتری دیده می شود. این مدل بوفه قابلیت هماهنگی بیشتری با چیدمان ساده منزل دارد. اگر در منزل از مبلمان راحتی و مدرن بیشتری استفاده شده است می توانید از ساخت بوفه مدرن در منزل استفاده کنید. همچنین در ساخت این مدل بوفه از چوب کمتری استفاده شده است در نتیجه سبک تر می باشند و جابجایی آن راحت تر است. در واقع بوفه های مدرن بیشتر کارایی شبیه به ساخت کنسول چوبی دارند. بوفه مدرن به شکل ساخت بوفه دیواری و ساخت بوفه اشپزخانه کوچک و غیره ساخته و عرضه می شوند.

ساخت کنسول چوبی ساده و مدرن

نوع دیگری از سازه های چوبی که در فضای منزل کارایی جذابی دارند، طراحی و ساخت کنسول چوبی ساده و کلاسیک است. در سفارش ساخت کنسول چوبی هم از متریال ام دی اف و هم از چوب استفاده می شود. نمونه های کنسول مدرن آینه دار و همچنین کنسول ساده ساخته می شوند. ساخت این نوع کنسول ها هم کاربری بالایی دارند و هم زیبایی زیادی را در فضای منزل ایجاد می کنند.

قیمت ساخت دراور چوبی و بوفه به چه مواردی بستگی دارند؟

هزینه ساخت دراور چوبی و هزینه ساخت بوفه و حتی قیمت ساخت کنسول چوبی مدرن به موارد متعددی بستگی دارند. نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت دراور چوبی وقیمت دراور ام دی اف اختصاص داد و المان های زیادی در این بین دخیل هستند تا هزینه ساخت بوفه چوبی یا دراور را تعیین کنند.

اولین مورد کیفیت چوب مورد نظر است. طبعا قیمت ساخت دراور چوبی ام دی اف یا قیمت ساخت دراور چوبی از جنس گردو یا راش با هم تفاوت هایی دارند. البته کیفیت این چوب ها نیز با هم تفاوت های فراوانی دارند. مورد بعدی مدل دارور چوبی یا بوفه است. طبعا مدل های ساده و ساخت بوفه ام دی اف و مدرن نسبت به قیمت ساخت بوفه سلطنتی بسیار مناسب تر است. زیرا در طراحی و ساخت دراور و بوف های کلاسیک از چوب های طبیعی و البته منبت کاری شده استفاده می شود. که همه این موارد قیمت ساخت بوفه سلطنتی را نسبت به ساخت بوفه مدرن بالاتر می برد.

 مورد بعدی ابعاد و انداره این لوازم است. هرچه ابعاد آنها بزرگتر باشد از لوازم و تجهیزات بیشتری استفاده می شود و طبعا اجرت ساخت دراور چوبی نیز بالاتر می شود و در نهایت جنس یراق آلات به کار رفته در آنها است. استفاده از یراق آلات مدرن و با کیفیت قیمت ساخت فایل چوبی یا دراور را تغییر می دهند.

سفارش ساخت دراور چوبی، کنسول و انواع بوفه توسط متخصصین هوم سرویز

استفاده از لوازم سفارشی موجب می شود که مشابه لوازم شما در هیچ کجای دیگری دیده نشود. در صورت نیاز به سفارش ساخت بوفه چوبی مدرن یا سلطنتی و یا ساخت انواع دراور تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. ما فروشگاه نیستیم بلکه تنها آن چیزی که در ذهن دارید را با کمک استادکاران حرفه ای پیاده سازی می کنیم. با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت کنسول چوبی مدرن و کنسول چوبی طرح دار
ساخت انواع بوفه سلطنتی، ساده و مدرن
ساخت ویترین تزئینی پذیرایی
ساخت دراور چوبی مدرن و کلاسیک
ساخت دراور آیینه دار و میز توالت کشویی
ساخت ویترین شیشه ای و چوبی منبت کاری شده

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 6,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 500,000 الی 1,450,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 6,000,000 تومان