ساخت دراور
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت ویترین و دراور چوبی

ساخت دراور

از 1335 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت دراور در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت انواع ویترین چوبی

توافقی

قیمت ساخت ویترینMDF

توافقی

قیمت ساخت وینرین با روکش های گلاس

توافقی

قیمت ساخت دراور چوبی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ساخت دراور چوبی، بوفه و کنسول چوبی مدرن و کلاسیک

ساخت دراور چوبی، ساخت بوفه چوبی و یا ساخت کنسول پذیرایی چوبی نقش بسیار موثری در زیباتر نشان دادن دکوراسیون منزل دارد. حتی در طراحی های مدرن امروزی نیز ساخت دراور اسپرت، ساخت فایل چوبی و بوفه چوبی نیز تکمیل کننده زیبایی اتاق خواب و پذیرایی منزل هستند. تنها عاملی که در این بین مطرح است مدل دراور چوبی و مهارت در ساخت دراور چوبی است. همیشه نمونه ها و مدل های بازاری نمی توانند نهایت رضایت مشتری را جلب کنند از این رو افراد برای نزدیک شدن به اهداف خود، اقدام به سفارش ساخت دراور چوبی و سایر وسایل چوبی می کنند. سفارش ساخت ویترین چوبی خانگی موجب می شود که شما دقیقا وسایلی با ابعاد و مدل مشخص دست پیدا کنید. اگر در فکر ساخت دراور ای دی اف و چوبی هستید در ادامه با ما باشید تا توضیحاتی در ارتباط با انواع مدل دراور با ام دی اف و سایر متریال ها و عوامل موثر بر قیمت ساخت دراور چوبی در اختیارتان قرار دهیم.

ساخت دراور لباس با ام دی اف و چوب طبیعی

ساخت درآور لباس به عنوان یک وسیله ضروری در اتاق خواب ها مطرح می شود. چیدمان اتاق خواب فقط محدود به تختخواب و یا رنگ اتاق خواب نیست، بلکه نمی توان از تاثیر دراور لباس که متناسب با این دکوراسیون ساخته می شود، گذشت. ساخت دراور چوبی در کنار زیبایی اتاق خواب موجب مرتب نگاه داشتن لوازم و و لباس نیز می شود. در بسیاری از مدل های دراور چوبی، کاربری های دیگر مانند میز توالت را نیز می توان در یک وسیله گنجاند. به عبارت دیگر برای استفاده از حداکثر فضا با استفاده از دراور لباس می توانید با اضافه کردن المان هایی مانند آیینه و استفاده از طراحی های خاص، کاربردهای بیشتری به آن اضافه کنید.

ساخت دراور ام دی اف

ساخت دراور ام دی اف از جمله متریال های پرکابرد می باشند. ساخت دراور با ام دی اف به علت قیمت مناسب تر و همچنین ظاهر مدرن و اسپرت تر امروزه بیشتر تقاضا می شود. البته این تقاضای بیشتر، چیزی از ارزش ساخت دراور چوبی کم نمی کند. ما معتقدیم هنوز هم یکی از زیباترین طرح ها سفارش ساخت دراور با چوب طبیعی است اما این مدل دراور چوبی باید همخوانی با سایر لوازم اتاق خواب نیز داشته باشد. همچنین قیمت ساخت دراور چوبی با چوب راش یا گردو بالاتر از سایر متریال ها خواهد شد.

ساخت دراور مدرن

دراور مدرن به صورت ساده و در عین حال کاربردی ساخته می شود. در مدل های دراور مدرن از کشوهای ساده و اغلب مغناطیسی استفاده می شود که دارای رنگ های ملایم و به صورت تک رنگ هستند. ساخت دراور ساده متناسب با چیدمان اتاق خواب در عین سادگی، زیبایی و کاربردهای فراوانی را به همراه خود دارد.

ساخت بوفه چوبی آشپزخانه و پذیرایی

ساخت بوفه چوبی در واقعیت نوعی ساخت ویترین چوبی محسوب می شوند که بیشتر کاربرد تزئینی دارند. ساخت بوفه به علت اینکه فضایی بسته و درب دار می باشند، بدون اینکه گرد و غباری را به درون خود راه بدهند محل مناسبی برای به نمایش گذاشتن ظروف خاص و یا سرویس های گران بها و با ارزش هستند. ساخت بوفه چوبی آشپزخانه نیز با همین اهداف ساخته می شوند و تاثیربالایی بر زیباتری و لوکس نشان دادن آشپزخانه دارند.

ساخت کنسول چوبی ساده و مدرن

نوع دیگری از سازه های چوبی که در فضای منزل کارایی جذابی دارند، طراحی و ساخت کنسول چوبی ساده و کلاسیک است. در سفارش ساخت کنسول چوبی هم از متریال ام دی اف و هم از چوب استفاده می شود. نمونه های کنسول مدرن آینه دار و همچنین کنسول ساده ساخته می شوند. ساخت این نوع کنسول ها هم کاربری بالایی دارند و هم زیبایی زیادی را در فضای منزل ایجاد می کنند.

قیمت ساخت دراور چوبی به چه مواردی بستگی دارند؟

قیمت ساخت دراور چوبی به موارد متعددی بستگی دارند. نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت دراور چوبی و قیمت دراور ام دی اف اختصاص داد و المان های زیادی در این بین دخیل هستند تا قیمت ساخت دراور چوبی را تعیین کنند.

اولین مورد کیفیت چوب مورد نظر است. طبعا قیمت دراور چوبی ام دی اف یا قیمت ساخت دراور چوبی از جنس گردو یا راش با هم تفاوت هایی دارند. البته کیفیت این چوب ها نیز با هم تفاوت های فراوانی دارند. مورد بعدی مدل دراور چوبی است. طبعا مدل های ساده و دراور ام دی اف و مدرن نسبت به قیمت دراور طرحدار بسیار مناسب تر است. زیرا در طراحی و ساخت دراور کلاسیک از چوب های طبیعی و البته منبت کاری شده استفاده می شود. که همه این موارد قیمت ساخت دراور را نسبت به دراور مدرن بالاتر می برد.

مورد بعدی ابعاد و انداره این لوازم است. هرچه ابعاد آنها بزرگتر باشد از لوازم و تجهیزات بیشتری استفاده می شود و طبعا اجرت ساخت دراور چوبی نیز بالاتر می شود و در نهایت جنس یراق آلات به کار رفته در آنها است. استفاده از یراق آلات مدرن و با کیفیت قیمت ساخت فایل چوبی یا دراور را تغییر می دهند.

سفارش ساخت دراور چوبی، کنسول و انواع بوفه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

استفاده از لوازم سفارشی موجب می شود که مشابه لوازم شما در هیچ کجای دیگری دیده نشود. در صورت نیاز به سفارش ساخت دراور مدرن یا کلاسیک تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. ما فروشگاه نیستیم بلکه تنها آن چیزی که در ذهن دارید را با کمک استادکاران حرفه ای پیاده سازی می کنیم. با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت دراور با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت دراور و همچنین ارایه خدمات ساخت دراور چوبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت دراور

ساخت دراور چوبی

ساخت دراور با ام دی اف

ساخت ویترین چوبی خانگی

ساخت دراور چوبی مدرن و کلاسیک

ساخت دراور آیینه دار و میز توالت کشویی

ساخت ویترین شیشه ای و چوبی

ساخت کنسول چوبی مدرن و کنسول چوبی طرح دار

ساخت انواع بوفه سلطنتی، ساده و مدرن

نظرات کاربران

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

شرایط ساخت دراور با ام دی اف و ساخت دراور با چوب طبیعی

سرویس ساخت ویترین و دراور چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت ویترین و دراور چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و هزینه حمل و نقل را شامل نمی شود. قیمت ساخت ویترین و دراور چوبی بر اساس برآورد قیمتی اعلام شده محاسبه شده است و 15% از قیمت کل کار به عنوان هزینه نصب و حمل به قیمت کل کار اضافه خواهد شد.

سرویس ساخت دراور و ویترین چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس ویترین مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,800,000 الی 2,500,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,450,000 الی 7,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 700,000 الی 4,200,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,450,000 الی 7,000,000 تومان

خدمات ساخت دراور در این شهرها ارائه می شود: