لایروبی چاه

لایروبی چاه

از 1383 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لایروبی چاه در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تخلیه و لایروبی چاه

1,200,000 الی 4,000,000 تومان

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره لایروبی چاه خواهید خواند

  • لایروبی چاه
  • مزیت لایروبی و کف تراشی چاه
  • لایروبی چاه عمیق و کانال فاضلاب
  • لایروبی چاه فاضلاب چگونه انجام می شود؟
  • هزینه لایروبی چاه فاضلاب به چه مواردی بستگی دارد؟
  • لایروبی و کف تراشی چاه را ب متخصصین هوم سرویز بسپارید

لایروبی چاه

به اقداماتی گفته میشود که طی آن مواد جامد و زائد داخل چاه، سپتیک یا منهول را خارج می کنند. چاهفاضلاب به دلیل وجود مواد جامد مانند مواد چربی ناشی از فاضلاب آشپزخانه، مو، موادپلاستیکی و کاغذی و غیره بعد از گذشت مدت زمان روی هم انباشته می شوند و به صورتیک لایه غیر قابل نفوذ در می آیند و از عبور آب جلوگیری می کنند. لایروبی چاهفاضلاب مانع از جمع شدن حشرات و جانوران موذی می شود و از بوی بد فاضلابجلوگیری می کند. به همین علت در بسیاری از موارد در کنار خارج کردن مواد از چاهفاضلاب باید اقدام به لایروبی چاه فاضلاب و کف تراشی چاه نیز نمود.از این رو باید این اقدامات به طور صحیح و منظم توسط افراد کار بلد انجام شوندزیرا این مواد موجب پر شدن چاه فاضلاب می شوند. در ادامه به معرفی روش لایروبیچاه فاضلاب و عوامل موثر بر قیمت لایروبی چاه می پردازیم.

مزیت لایروبی و کف تراشی چاه

پس از خارج کردنفاضلاب باید مواد چسبیده به دیوار و کف چاه برداشته شوند. البته تشخیص لزوم انجاماینکار تنها توسط متخصصین پس از تخلیه مواد داخل چاه تعیین می شود. پس از انجاماین کار نفوذ پذیری چاه چندین برابر می شود و چاه مثل روز اول شده و دیگر نیازی بهحفر چاه جدید نخواهد بود. لایروبی چاه فاضلاب و کف تراشی چاه تنها باید توسط متخصصین انجام شود تا اینافراد با رعایت موارد ایمنی و دقت و مهارت این اقدامات را انجام می دهند.

لایروبی چاه عمیق و کانال فاضلاب

هنگامی که چاه فاضلابپر می شود علاوه بر تخلیه، لایروبی چاه هم انجام می شود. زیراکه که مواد روی کف ودیواره های چاه می چسبند و نمی گذارند آب از آن عبور کند. به این ترتیب لایروبیفاضلاب و لایروبی کانال فاضلاب باید انجام شود تا از گرفتگی چاه فاضلابجلوگیری شود.

لایروبی چاه فاضلاب عملیاتی است که با انجام آن می‌توانموادی مانند گل و لای و لجن را از محل عبور مایعات جدا کرد. پاکسازی مجرای فاضلابموجب حفظ سلامتی و تجدید منابع زیست محیطی می شود. لایروبی کانال فاضلابموجب حفظ پاکی هوا می شود و جمع شدن حشرات و جانوران موذی جلوگیری می کند.

لایروبی چاه فاضلاب چگونه انجام می شود؟

لایروبی چاه فاضلاب به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. کهانتخاب روش با توجه به عوامل مختلف مانند نوع چاه، نوع رسوبات چاه، حجمرسوباتی که به کف و دیواره‌های چاه چسبیده اند و… بستگی دارد.

لایروبی چاه بااستفاده از نیروی انسانی

در این روش کلیهاقدامات توسط یک فرد که مقنی نامیده می شود، انجام می شوند. در ابتدا فرد متخصصچاه را به طور کامل تخلیه کرده و سپس با استفاده از ابزارهایمکانیکی یا دستی به کندن رسوبات می‌پردازد. به این ترتیبدیواره ها تراشیده و مواد جامد درون بشکه ریخته و به بیرون از چاه انتقال داده میشوند و سپس با استفاده از ماشین کمپرسی به محل دیگری منتقل می شوند.

لایروبی فاضلاببا استفاده از مکنده ساکشن (تانکر مکنده)

در این روش بااستفاده از نازل های شستشو عملیات لایروبی انجام می شود. از انواع نازل ها می توانبه نمونه های بمبی، قایقی، چرخشی، ویبره و ... اشاره کرد. با استفاده از مکش لجنتمام مواد زائد از دیواره ها جدا شده و خارج می شوند. کف تراشی چاه فاضلابنیز در این پروسه انجام می شود.

لایه روبی چاهفاضلاب از راه منهول

منهول فاضلاب، قسمتهایی از مسیر کانال فاضلاب هستند که به خیابان‌ها می رسند و دارای درپوش‌هاییگرد شکل از جنس سیمان یا فلز می باشند. به عبارت دیگر منهول ها راه ارتباطی کانالفاضلاب ساختمان به کانال فاضلاب شهری هستند. در روش لایروبی چاه از منهول، فرددرپوش را برداشته و به درون چاه رفته و سپس شبکه فاضلاب را لایه روبی می کند.البته این اقدامات باید توسط افراد ماهر و کاربلد انجام شود.

هزینه لایروبی چاه فاضلاب به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل زیادی در تعیینهزینه لایروبی چاه فاضلاب تاثیر دارند که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

هزینه لایروبیچاه بر اساس تعداد و ابعاد چاه

طبیعتا چاه فاضلاب دراندازه های مختلف حفر می شوند. هرچه عمق و اندازه ی چاه بیشتر باشد. لایروبی چاهعمیق به زمان و نیروی انسانی بیشتر نیاز دارد و در نتیجه هزینه لایروبی چاه بیشترمی شود.

قیمت لایروبیچاه بر اساس حجم و نوع رسوبات چاه

نوع رسوبات انباشتهشده و حجم رسوبات مورد دیگری است که تغییر دهنده ی قیمت لایروبی چاه فاضلابهستند. به طور مثال اگر مواد دیواره چاه از مواد سخت باشد. طبعا تراشیدن و از بینبردن رسوبات کار سخت تری است و به زمان بیشتری و تجهیزات بیشتری نیاز دارد به همینعلت دستمزد لایروبی چاه بیشتر می شود.

هزینه لابروبیچاه بر اساس روش لایروبی

نوع روشی کهبرای کف تراشی چاه و لایه روبی چاه استفاده می شود نیز بر نرخلایروبی چاه تاثیر دارد. طبعا لایروبی با دستگاه و تانکر مکنده مقرون به صرفهتر از این است که تمام این اقدامات توسط نیروی انسانی انجام شود. البته نمی تواناز کیفیت انجام این کار توسط افراد متخصص صرف نظر نمود. زیرا افراد این کارها رابا دقت بیشتری انجام می دهند و طبعا نتیجه کار مطلوب تر خواهد بود.

لایروبی و کف تراشی چاه را ب متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به لایروبیچاه فاضلاب خانگی و غیره تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه کف تراشی و لایروبی باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد و در روز و ساعتتعیین شده در محل حضور پیدا می کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس لایروبی چاه و همچنین ارایه خدمات لایروبی چاه فاضلاب خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوله بازکنی ارائه می دهد که شامل لوله بازکنی فوری توالت و آشپزخانه, تخلیه چاه فاضلاب می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس لایروبی چاه

لایروبی چاه فاضلاب خانگی

لایروبی کانال فاضلاب

لایروبی سپتیک تصفیه خانه فاضلاب

لایروبی و کف تراشی کانال فاضلاب

خدمات تعمیر و ترمیم چاه ریزشی

کف تراشی و لایروبی منهول های فاضلاب

نظرات کاربران

profile picture
لاله فغانی

اقای خیلی خوبی بودند کارشونم خیلی خوب انجام دادند

شرایط لایروبی چاه، لایه روبی کانال فاضلاب و کف تراشی چاه

لایروبی چاه به معنای از بین بردن مواد زائد در دیواره های چاه می باشد.

علاوه لایروبی چاه خدمات کف تراشی چاه و لایروبی کانال فاضلاب نیز در صورت نیاز انجام می شود.

هزینه لایروبی بعد از مراجعه حضوری همیار و بررسی شرایط اعلام می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ایزوگام
ایزوگام
قیمت از 1,600,000 الی 2,000,000 تومان
تخلیه چاه
تخلیه چاه
قیمت از 3,500,000 الی 112,000,000 تومان
تعمیر پمپ آب
تعمیر پمپ آب
قیمت از 400,000 الی 1,100,000 تومان
جوشکاری
جوشکاری
قیمت از 500,000 الی 800,000 تومان