header

شیشه بری و آینه کاری

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعویض انواع شیشه فوری و تضمینی

شرایط سرویس شیشه بری و آینه

• همیار می بایست ابتدا محل مورد نظر را بررسی و اندازه گیری نماید و سپس شروع به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• قیمت شیشه و آینه بر اساس ضخامت آن متفاوت می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی شیشه بری و آینه

خدمات شیشه بری در تهران

امروزه تقریبا در همه قسمت های خانه، سازه های شیشه ای دیده می شود. ازین رو خدمات شیشه بری در تهران نیز به یکی از سرویس های مورد استقبال زیاد تبدیل شده است. شیشه بری در تهران در انواع تجهیزات ساختمانی به کار برده می شود. از درب های شیشه ای گرفته تا بالکن های شیشه ای و نرده های شیشه ای همه و همه در زیر مجموعه شیشه بری در تهران قرار میگیرند. همانطور که میدانید شیشه و آینه کاری در طراحی و دکوراسیون نیز جایگاه ویژه ای دارد.

آینه بری در تهران به صورت آینه فروشی در تهران و آینه سازی در تهران نیز مورد جستجو قرار میگیرد. معمولا تمام آینه فروشی در تهران کار آینه سازی نیز انجام می دهند. شما در صورت نیاز میتوانید هر ابعاد یا هر شکلی از آینه که مد نظرتان هست را از مغازه آینه سازی در تهران تهیه کنید.

شیشه بری سیار در تهران

خدمات شیشه و آینه از جمله خدماتی هستند که نقل و انتقالات در آن بسیار دشوار و ریسکی است. ازین رو خدمات شیشه بری سیار در تهران اتنخاب بسیار صحیحی است. ققط کافی است که شیشه بر سیار را خبر کنید و بدین ترتیب محل مورد نیاز شما برای نصب شیشه و یا آیینه کاری را بررسی و ابعاد صحیح را منراژ میکنند. سپس پس از آماده سازی اقدام به نصب شیشه می کنند. بدین ترتیب شما هیچ نگرانی از بایت نقل و انتقالات یا ابعاد شیشه و همچنین نصب صحیح و اصولی شیشه نخواهید داشت.

آینه کاری در تهران

آینه کاری از جمله اقدامات تقریبا جدید در دیزاین منازل و آرایشگاهها میباشد. در خدمات آینه کاری تهران آینه های تقریبا قطور و با کیفیت در ابعاد منظم یا نا منظم برش داده می شوند و به شکل های مربعی مستطیلی یا در هم به صورت دکوراتیو در کنار هم قرار میگیرند.

انواع شیشه های موجود در بازار

شیشه سودا لایم

بیشترین نوع از شیشه های موجود در جهان از نوع شیشه های سودا لایم یا شیشه معمولی هستند. شیشه‌های در و پنجره ساختمان، شیشه‌های خودرو ، شیشه بطری‌ها و بسیاری دیگر از محصولات شیشه‌ای که در زندگی روزمره استفاده می شود از همین نوع هستند. این نوع شیشه قیمت پایین تری نسبت به بقیه دارند ولی از مقاوت پایینی برخوردارند و بسیار خطرساز هستند.

شیشه فلوت

شیشه فلوت به شیشه ای اطلاق می شود که کاملا بدون موج و صاف است. برای ساخت شیشه فلوت بعد از بیرون آوردن شیشه از کوره، برای صاف، مسطح و ضخامت دار شدن آنها ، شیشه را در حوضچه مذاب قلع غوطه ور میکنند تا تبدیل به شیشه فلوت شود. شیشه فلوت یا شیشه تخت، اولیه ترین حالت شیشه تولید شده می باشد. شیشه فلوت در ضخامت های مختلف از ۲ میلی متر تا بیش از 2 سانتی متر تولید می شود. اما به صورت متداول ضخامت های ۴-۸ میلی متر در ساختمان و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه مشجر

شیشه مشجر یا شیشه طرحدار برای خصوصی سازی محیط مورد نظر استفاده می شود. شیشه های مشجر نیز از قدیمی ترین نوع شیشه ها هستند که در درب و پنجره و شیشه بری مورد استفاده قرار می گرفت.

شیشه رفلکس یا شیشه آینه ای

شیشه رفلکس یا شیشه آینه ای از متداول ترین نوع شیشه برای اجرا در نمای ساختمان هستند. این نوع شیشه با جذب نور خورشید از انتقال نور به داخل ساختمان جلوگیری میکند. بدین ترتیب در طول روز نمای بیرون حالت آینه ای دارد و از داخل معمولی به نظر می آید. با غروب خورشید و تاریک شدن محیط این خاصیت بر عکس می شود.

شیشه دو جداره

در این نوع شیشه دو جداره ، از دو لایه شیشه ساده که به موازات هم قرار گرفته اند تشکیل شده است. فضای بین این دو شیشه کاملا خالی می شود و حالت خلا بین این دو شیشه ایجاد می شود. بدین ترتیب این نوع شیشه عایق گرما، سرما ، رطوبت و صدا می شود. و امروزه شیشه دو جداره  در درب و پنجره سازی بسیار پر کاربرد هستند.

شیشه سکوریت

در پروسه ساخت شیشه سکوریت عملیاتی انجام می شود که باعث افزایش مقاومت سه الی پنج برابری در مقابل ضربه و حرارت می شوند. معمولا در شیشه بری شیشه سکوریت در ویترین فروشگاه، دربهای فروشگاه و مغازه ها استفاده می شود.

شیشه بر سیار

شیشه بری سیار از جمله خدماتی هستند که انجام آن را باید به دست شیشه بر سیار حرفه ای سپرد. تا در حین اجرای کار مجبور به پرداخت هزینه ها و خسارات گزاف نشوید. نصب شیشه بر روی پنجره، نصب شیشه درب، تعویض شیشه پنجره های سقفی، شیشه های ویترین، فروشگاهها شیشه های درب ورودی، نماها و… همه و همه از در حیطه شغل شیشه بر میباشد. اگر نحوه محاسبه متراژ شیشه ، برش شیشه و البته نحوه نصب شیشه در قاب مورد نظر  توسط شیشه بر ماهر و متخصص انجام نشود، مشکلات دوباره کاری و هزینه های اضافی را در پی خواهد داشت.  پس از همان ابتدای کار از شیشه بر ماهر هوم سرویز کمک بگیرید.

ابزار مورد نیاز برای شیشه بری

تجهیزات و ابزار شیشه بری مرسوم که هر شیشه بر سیاری باید در اختیار داشته باشد به دو دسته تجهیزات ایمنی و تجهیزات برش تقسیم می شوند. تجهیزات ایمنی مانند دستکش کار مخصوص شیشه بری ، کفش کار و جعبه کمک های اولیه هستند. و تجهیزات مورد نیاز برای برش و اندازه گیری شیشه عبارت اند از متر، الماس شیشه بری مخصوص برای برش انواع شیشه، الماس برش تی، خط کش چوبی و در کل جعبه ابزار شامل پیچ گوشتی، کاتر، چکش و غیره می باشد.

خدمات شیشه بری آنلاین هوم سرویز شامل چه مواردی می‌شود؟

  • برش و نصب شیشه سکوریت
  • نصب شیشه معمولی برای درب و پنجره و یا شیشه میز عسلی، شیشه میز ناهار خوری، و تعویض شیشه میز کار و غیره
  • نصب شیشه ضد گلوله
  • اجرای لول براق و مات
  • اجرای ایزار
  • رگلاژ درب سکوریت
  • ساخت انواع آینه
  • ساخت شیشه 4 میل و 6 میل معمولی برای تعویض و یا نصب شیشه‌های درب و پنجره‌ها، لمینت، آیینه کاری و شیشه‌های رومیزی و شیشه‌های دکوراتیو

عوامل موثر بر قیمت شیشه بری سیار

هزینه شیشه بری به دو قسمت متریال مورد استفاده یا نوع شیشه مصرفی و دستمزد شیشه بر تقتسیم می شوند. طبعا قیمت شیشه دوجداره و شیشه های ضخیم بیشتر از شیشه های معمولی است. از طرفی دیگر، متراژ شیشه نیز عامل بسیار تاثیرگزاری بر قیمت شیشه بری تهران میباشد. اما خوشبختانه در هوم سرویز هزینه شیشه بری برای تمام نقاط تهران ثابت است و منطقه مکانی تاثیری بر قیمت شیشه بری در تهران نخواهد داشت.

شیشه بری سیار هوم سرویز در تمام مناطق تهران

تفاوتی ندارد که به خدمات شیشه بری سعادت آباد نیاز داشته باشید یا شیشه بری سیار در شرق تهران محدوده تهرانپارس در تمام مناطق تهران شامل شیشه بری شمال تهران ، شیشه بری مرکز تهران توسط شیشه بر سیار هوم سرویز پوشش داده می شود.

خدمات شیشه بری شبانه روزی هوم سرویز با شماست

سامانه هوم سرویز با ارائه خدمات شیشه بری 24 ساعته آماده خدمات رسانی میباشد. ازین رو می توانید با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز از خدمات ما بهره مند شوید. متخصصین شیشه بر ما در تمام تهران به صورت آنلاین آماده خدمات رسانی به مشتریان هوم سرویز میباشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi