header

تشریفات مجالس و مهمانی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

ارائه خدمات مجالس با بهترین موسسه های تشریفات مجالس

شرایط سرویس خدمات مجالس و برگزاری مهمانی ها

• ارایه خدمات مجالس در سامانه هوم سرویز توسط موسسات مجالس معتبر که دارای مدارک و تاییدیه های معتبر می باشند، انجام می پذیرد.

• پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری محترم، کارشناسان برگزار کننده مجالس با شما تماس گرفته و راهنمایی خواهند نمود.

• قسمت تاریخ حضور و زمان حضور تکمیل شده توسط شما، ملاک تاریخ هماهنگی توسط همیار قرار خواهد گرفت.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی خدمات مجالس و برگزاری مهمانی ها

خدمات مجالس تهران

برگزاری هر مراسمی مستلزم چیدن مقدمات دقیق میباشد. برگزاری خدمات مجالس در تهران باید با برنامه ریزی دقیق انجام شود. فارق از نوع مراسم که میتواند مجالس عروسی، مجالس تولد و یا خدمات مجالس ترحیم باشد. باید توسط گروهی خبره و آشنا به کار انجام شود. بسته به نوع مراسم و همچنین توقع کارفرما خدمات مجالس و تشریفات میتواند از موارد جزئی شروع شود. و تا استانداردهای جهانی ادامه داشته باشد.

مهمترین خصوصیت بارز برگزارکنندگان خدمات مجالس در تهران و خدمات مجالس کرج میتواند قابلیت انعطاف پذیری آنها باشد. به طور مثال توانایی برگزاری مجالس ساده و ازدواج آسان در کنار برگزاری تشریفات مجالس در حد اعلا با توجه به نیاز و البته بودجه کارفرما از هنر برگزار کنندگان خدمات مجالس و تشریفات میباشد. که متاسفانه خیلی از موسسات نمیتوانند همچنین توقعی را برآورده کنند.

موسسات تشریفات مجالس

موسسات تشریفات مجالس باید دارای مدارک معتبر و تایید شده باشند. کارشناسان خبره باید دقیقا خواسته های شما را اجابت کنند. برگزاری یک مراسم به معنای برنامه ریزی، کنترل و مدیریت مراسم است. که از لحظه شروع عروسی یا مهمانی تا خروج مهمانان از تالار یا باغ تالار و یا هر مکان دیگری ادامه دارد. وظیفه برگزاری مجالس بسیار سنگین است، باید به گونه ای باشد که هیچ کمبودی توسط میهمانان و میزبان احساس نشود. که البته این عمل برای افراد بی تجربه تقریبا غیر ممکن و دور از ذهن میباشد. ازین رو موسسه تشریفات مجالس بهترین انتخاب برای افراد است. تا مقداری از حجم این مسئولیت روی شونه های خود کم کنند.

البته باز هم تاکید میکنیم موسسه معتبر و دارای مدارک تایید شده و نه صرفا افرادی که خود را این کاره نامیده اند. و هیچ گونه رزومه مشخص و دقیق برای ارائه ندارند. موسسات تشریفات مجالس میتوانند صفر تا صد برگزاری تمامی مراسمات و جشن ها را بر عهده بگیرند. همچنین تمامی جزییات را بر اساس خواسته و نیاز مشتری برنامه ریزی و اجرا کنند. انواع خدماتی که توسط موسسه تشریفات مجالس ارائه می شود در ادامه توضیح داده می شود.

خدمات مجالس عروسی

خدمات مجالس و تشریفات عروسی مقدمات و برنامه های زیادی را شامل می شود. که همه باید به دقت و مو به مو بررسی شود و کاملا بر اساس سلیقه عروس و داماد ارائه شود. ارائه برنامه دقیق و کاملا حساب شده از روز عروسی به صاحبان مجلس موجب می شود که از استرس و نگرانی افراد در زیباترین روز زندگیشان کاسته شود. فقط کافیست بدانید که به افرادی مطمئن و وارد به کار اطمینان کرده اید. خدمات مجالس عروسی از تاریخ عقد و ساعت حضور عروس و داماد در باغ تالار مجلل عروسی یا تالار عروسی و چیدمان سفره عقد و نامزدی ، ساعت سرو شام، چیدمان میز و تدارکات شام و گروه موزیک و غیره شامل می شود.

تشریفات عروسی ارزان

مهمترین گزینه در تشریفات مجالس علی الخصوص تشریفات عروسی برآورد نیاز صاحبان مجالس است. اینکه بتوانید نهایت خواسته عروس و دوماد و خانواده هایشان با مناسب ترین هزینه انجام شود. واقعا به هنر موسسات تشریفات مجالس بر میگردد. در واقع ارائه خلاقیت در کنار بودجه بندی درست موجب می شود که هدف نهایی برآورده شود. و هدف نهایی چیزی نیست به جز رضایت صد در صدی میزبانان و مهمان ها از کیفیت خدمات ارائه شده...

خدمات مجالس تولد

برگزاری تولد برای عزیزانمان یکی از زیباترین اقدامات برای سورپرایز کردن افراد و استحکام روابط میباشد. با بیشتر شدن میل افراد به تجمل گرایی مرایم ساده تولد، جای خود را به مراسمات شلوغ و پر زرق و برق داده اند. که البته خدمات مجالس تولد نیز دست کمی از مراسمات دیگر ندارد. تشریفات و جزییات زیادی را شامل می شود. اولین قدم تعیین مکان تولد است. اقدامات دیگر سفارش کیک، سفارش غذا و نوشیدنی دسر و طراحی تم و گل آرایی یا بادکنک آرایی در خدمات مجالس و تشریفات تولد است.

انتخاب گروه موسیقی حرفه ای یا دی جی نیز یکی از مهمترین خدمات مجالس تولد است. که در واقع عامل موثری در بی نقص نشان دادن همچین شب مهمی است.

خدمات مجالس مهمانی

برگزاری مجالس مهمانی از سنت های دیرینه ما به حساب می آید. که طی مرور زمان رنگ و لعابشان تغییر کرده است  وکمی تشریفاتی تر شده اند. مراسماتی مانند جشن سالگرد ازدواج ، مراسم افتتاحیه و  مهمانی های دیگر تحت عنوان و عناوین دیگری روی کار آمده اند. خدمات مجالس مهمانی نیز یکی دیگر از خدمات تشریفاتی محسوب می شود، که برای راحتی کار افراد پیشنهاد می شود. خدمات مجالس مهمانی از تزیینات، تدارکات شام و پرسنل پذیرایی و غیره تشکیل می شود. تا مهمانیها به بهترین نحو ممکن برگزار شوند.

خدمات مجالس ترحیم

خدمات مجالس ترحیم نیز با با وجود تمامی غمی که دارد، باید درخور برگزار شود. برنامه ریزی برای مراسم تشییع و تدفین با توجه به شرایط خانواده متوفی سخت است. که البته کاملا طبیعی میباشد. درگذشته افرادی که بزرگتر خانواده بودند و اندکی قدرت تصمیم گیری داشتند. تمامی روند کار را بر عهده میگرفتند تا به صاحبان عزا فشار کمتری وارد شود. اما امروزه با توجه به فاصله اقوام از یکدیگر و شرایط زندگی باید کار را به گروهی سپرد تا خودشان مقدمات مراسم ترحیم را برنامه ریزی و اجرا کنند.  خدمات مجالس ترحیم شامل تالار، مسجد، تهیه وسیله ایاب و ذهاب برای شرکت کنندگان ، تهیه آمبولانس ، خرید و تهیه وسایل پذیرایی ، سفارش تاج گل و تهیه وسایل اطلاع رسانی و غیره می باشد.

برگزاری همایش ها و سمینارها توسط تشریفات مجالس

برگزاری همایش یا سمینارها از موارد دیگری هستند، که چون اغلب مهمان ها غریبه می باشند، تشریفات مجالس باید سررشته کارها را به عهده بگیرد. زیرا هرچه افراد باهم غریبه تر باشند، جزییات بیشتری باید رعایت شود تا افراد احساس راحتی کنند. برای برپایی یک همایش نیاز به رزرو سالن یا تالارهای همایش و سیستم مدیریت هوشمند مانند طراحی کارت سینه هوشمند، تهیه پوسترها و سی دی های معرف (در صورت نیاز) میباشد. همچنین تزیین محل مورد نظر و تهیه اسباب پذیرای نیز در راس تهیه تدارکات همایش و سمینارها است. که توسط تیم تشریفات مجالس و سمینارها باید ارائه شود.

خدمات مجالس در منزل با تیم تشریفات هوم سرویز

تشریفات مجالس همانطور که از نامش مشخص است راهکاری برای با شکوه شدن هر نوع مراسمی است. برنامه ریزی و طراحی دکور و تزیینات ، سرو غذا و پذیرایی از مهمانها و کلی از گارهای دیگر همه وظایف تیم تشریفات مجلس به حساب می آیند. تفاوتی ندارد که شما تصمیم بگیرید که مجالس در منزل برگزار شود یا هر جای دیگری. فقط باید فضای انتخابی شما قابلیت و گنجایش ارائه خدمات مد نظر شما را داشته باشد. اگر تصمیم به برگزاری مراسم در فضای شخصی خود دارید با تیم تشریفات مجالس هوم سرویز مشورت کنید تا با برنامه ریزی درست تمام کارهای مهمانی و خدمات مجالس در منزل شما انجام شود.

خدمات مجالس غرب تهران با هوم سرویز

تیم تشریفات هوم سرویز آماده ارائه خدمات مجالس شمال تهران، خدمات مجالس شرق تهران و خدمات مجالس غرب تهران  و خدمات مجالس کرج میباشند. تمام برنامه ریزی ها بر اساس میزان بودجه و خواسته شما انجام می شود. کافیست با ما همراه شوید تا کارهایتان به راحتی به اتمام برسد. برای ثبت سفارش و مشاوره با متخصصین ما به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi