header

سرامیک کاری

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت هزینه سرامیک کاری کف چسبی و با ملات

شرایط سرویس سرامیک کاری و نصب سرامیک

• کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• هزینه قرنیز کاری به همراه هزینه کاشی کاری محاسبه می گردد و هزینه مازاد برای مشتری نخواهد داشت، تنها در صورتی که سرویس قرنیز کاری مورد نظر مشتری باشد هزینه آن به صورت مجزا لحاظ خواهد شد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

سرامیک کاری ساختمان و نصب انواع سرامیک در منزل

سرامیک کاری ساختمان

یکی از آشناترین و مرسوم ترین راهکارها برای زیباسازی کف و دیوار نصب سرامیک است. استفاده از سرامیک تنها برای نصب سرامیک کف کاربرد ندارد بلکه نصب سرامیک نما و همچنین برای سایر فضاهای خارجی و داخلی خانه کاربرد دارد. در کل سرامیک کاری ساختمان را به عنوان مرحله نهایی برای پوشاندن کف و دیوارها در نظر می گیرند که سایر کفپوش و دیوار پوش ها مانند پارکت به راحتی روی آن نصب می شوند.

در عین حال که این اقدامات بسیار مرسوم هستند اما هر شخصی را نمی توان سرامیک کار حرفه ای نامید. این اقدامات باید کاملا حرفه ای انجام شوند تا نصب سرامیک نهایت زیبایی را به دنبال داشته باشد.  مورد دیگر که در سرامیک کاری اهمیت دارد هزینه نصب سرامیک کف است، عوامل زیادی بر هزینه سرامیک کاری ساختمان تاثیر دارند که در ادامه به انواع روش های سرامیک کاری ساختمان، محل های نصب سرامیک و عوامل موثر بر هزینه سرامیک کاری ساختمان خواهیم پرداخت.

انواع روش های سرامیک کاری ساختمان

با توجه یه فضا و شرایط سرامیک کاری به دو روش نصب سرامیک چسبی و نصب سرامیک با سیمان انجام می شود که در ادامه به معرفی این دو روش و مزایا و معایب آنها خواهیم پرداخت.

سرامیک کاری کف با ملات

اغلب برای سرامیک کاری کف با ملات که ترکیبی از سیمان، ماسه و آب است استفاده می شود. این روش قدیمی به علت کیفیت و ماندگاری بالا بیشتر توصیه می شود. اگر کف تخریب باشد برای نصب سرامیک باید از ملات سیمان استفاده کرد. البته این روش چون بار اضافی ساختمان را افزایش می دهد در نظر خیلی از افراد روش خوبی نیست. اما اگر بخواهیم واقع گرا باشیم برای نصب سرامیک در محیط های مرطوب مانند سرامیک کاری در سرویس بهداشتی و حمام، بهترین روش استفاده از ملات سیمان است.

سرامیک کاری با چسب

سرامیک چسبی کف امروز طرفداران زیادی پیدا کرده است. به علت سرعت بالا و همچنین کثیف کاری کمتر در هنگام نصب سرامیک با چسب روی سرامیک این روش بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. البته سرامیک کاری با چسب در همه شرایط نیز قابل اجرا نیست. به طور مثال نصب سرامیک با چسب در سرویس بهداشتی و حمام پیشنهاد نمی شود. زیرا امکان نفوذ آب در زیر کار و از بین رفتن استحکام زیرسازی سرامیک وجود دارد. همچنین اگر سطح زیر کار کاملا صاف و یکدست نیست و یا تعدادی از سرامیک ها شکسته هستند بهتر است از این روش استفاده نشود. مورد دیگر اینکه شاید در مواردی این روش موجب افزایش ارتفاع کف سرویس یا آشپزخانه می شود. این اختلاف سطح ممکن است در باز و بسته شدن درب ها و کابینت ها مشکل ایجاد کند.

روش های چیدمان و نصب سرامیک ساختمان

سرامیک ها به روش های مختلفی قابل چیدمان هستند. اما انتخاب روش چیدمان به موارد مختلفی بستگی دارد در ادامه به معرفی انواع چیدمان سرامیک کف ساختمان و سرامیک کاری نمای ساختمان خواهیم پرداخت.

سرامیک کاری ساده و مربعی

این روش مرسوم ترین روش چیدمان سرامیک است و مناسب برای فضاهای مانند پذیرایی و اتاق خواب است. اغلب برای نصب سرامیک طرحدار از این روش استفاده می شود.

سرامیک کاری لوزی

اگر زیبایی برای شما بیشتر از هزینه نصب سرامیک اهمیت دارد، چیدمان به روش سرامیک کاری کف لوزی را پیشنهاد می کنیم. البته زمان نصب سرامیک در روش لوزی بیشتر خواهد شد. به همین علت اجرت سرامیک کار نیز افزایش پیدا می کند.

سرامیک کاری آجری

چیدمان کاشی در این روش دقیقا همانند چیدمان آجر در دیوار است. در این روش به علت خطای دید ایجاد شده خطاهای کاشیکار دیده نمی شود و اغلب برای نصب کاشی های با کیفیت پایین تر این روش استفاده می شود.

نصب سرامیک بدون بند یا نصب سرامیک رکتیفای

 روش نصب سرامیک بدون بند برای افرادی مناسب است که به سطوحی صاف و بدون درز علاقه دارند. برای سرامیک کاری بدون بند باید لبه های و گوشه های سرامیک کاملا برش داده شوند. زیرا در مراحل ساخت تمام کاشی و سرامیک ها لعاب از کناره های سرامیک سر می خورد و بر آمدگی در گوشه ها ایجاد می شود به این ترتیب بدون برش لبه ها نمی توان سرامیک ها را به روش بدون بند کنار هم قرار داد. نصب سرامیک رکتیفای یا سرامیک کالیبره به مواردی گفته می شود که بصورت دقیق و با دقت بالا برش خورده است و سایز بندی شده اند. در فرایند ساخت کاشی و یا سرامیک کالیبره یک مرحله به برشکاری اختصاص داده شده است. در روش رکتیفای یا اصطلاحا برش رکتی دقت بالایی صرف کاهش خطا در سایز و کاملا گونیا بودن لبه های سرامیک می شود. نصب سرامیک بدون درز یا سرامیک کالیبره دارای مزایای زیادی است. در این روش سرامیک ها کاملا به هم می چسبند و سطح یک دستی ایجاد می کنند. البته در این روش باید کاملا برش سرامیک ها به یک اندازه باشد و با دقت برش داده شوند. طریقه نصب سرامیک بدون درز برای سرامیک های طرحدار مناسب است.

نصب سرامیک پرسلان

نصب سرامیک پرسلان جدیدترین محصول از خانواده های سرامیک است که برای سرامیک کاری کف و سرامیک کاری نمای ساختمان استفاده می شود. به سرامیک هایی که در دمای بالا پخته می شوند، سرامیک پرسلان نامیده می شود. این نوع سرامیک ها از مقاومت بالایی برخوردارند که به علت همین خصوصیت به آنها سنگ مصنوعی هم گفته می شود. هر چه سرامیک تحت دمای بیشتری پخته شود، سطحی شیشه‌ای و براق‌تری پیدا خواهد کرد. ازین رو سطح سرامیک پرسلانی کاملا براق و صیقلی است. اگر در ساختمان خود مشکل نم و رطوبت دارید، نصب سرامیک پرسلانی بهترین انتخاب است. چرا که این محصول کم‌ترین میزان جذب آب را دارد و ضخامت آن نیز نسبت به سایر سرامیک‌ها مقداری بیش‌تر است.

نصب سرامیک گرانیتی

نصب سرامیک گرانیتی که کمتر از بیست سال است به بازار عرضه شده است. جایگاه ویژه ای در بین افراد پیدا کرده است. در هنگام ساخت و پخت سرامیک گرانیتی رنگ دانه اضافه می شود و موجب می شود تنوع بالایی در طرح و رنگ داشته باشند. سطح این نوع سرامیک مات میباشد. معمولا برای جلای آن ساب زده می شود. معمولا طرح آنها ابر رو بادی میباشد و مناسب فضاهای کوچک هستند.

نصب سرامیک اسلب روی دیوار

نصب سرامیک اسلب نیار به مهارت بالایی دارد. سرامیک اسلب به سرامیک ها با ابعاد بزرگ گفته می شود. از این رو در صورت عدم مهارت سرامیک کار در هنگام نصب سرامیک اسلب روی دیوار و کف ممکن است آنها دچار شکستگی شوند. سرامیک کاری کف ساختمان با استفاده از سرامیک های اسلب باید توسط افراد حرفه ای انجام شود زیرا عدم قراگیری صحیح و زیرسازی غیر اصولی ممکن است نتیجه بدی را به دنبال داشته باشد.

نصب سرامیک در چه محل هایی بالاترین کارایی را دارد؟

سرامیک کاری ستون

سرامیک کاری دیوار

سرامیک کاری دیوار راه پله

سرامیک کاری نمای ساختمان

سرامیک کاری کف ساختمان

هزینه نصب سرامیک به چه عواملی بستگی دارد؟

اگر تصمیم به سرامیک کاری قسمتی از خانه خود را دارید قطعا مهمترین موضوع در نظر شما هزینه نصب سرامیک است. قیمت نصب سرامیک کف به موارد مختلفی بستگی دارد. خوب اولین و مهمترین عامل در تعیین اجرت نصب سرامیک کف متراژ فضا است. همچنین در صورتی که نوع چیدمان سرامیک از حالت ساده خارج شود قطعا دستمزد نصب سرامیک کف یا دیوار نیز بیشتر خواهد شد.

اجرت نصب سرامیک به شیوه اجرای سرامیک نیز بستگی دارد. به طور مثال قیمت نصب سرامیک چسبی از هزینه نصب سرامیک با ملات کمتر است. زیرا در این روش مصالح کمتری مورد نیاز است و همچنین سختی کار کمتری در پی دارد به همین علت دستمزد نصب سرامیک کف کمتری توسط سرامیک کار دریافت خواهد شد. همچنین مواردی مانند زیرسازی سطح و محل نصب سرامیک نیز بر قیمت نصب سرامیک موثر هستند. سرامیک کاری نمای ساختمان هزینه ای برابر با هزینه کف ساختمان نخواهد داشت.

خدمات نصب سرامیک دیوار و کف توسط سرامیک کار حرفه ای هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات نصب سرامیک دیوار و کف کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. در صورتی که جهت خرید سرامیک به مشاوره نیاز دارید می توانید از سرامیک کار حرفه ای هوم سرویز کمک بخواهید و به صورت آنلاین از هزینه نصب هر متر سرامیک توسط همیاران ما مطلع شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi