header

ساخت و تعمیر درب چوبی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت و تعمیرات انواع درب چوبی در منزل

شرایط سرویس ساخت درب چوبی

• چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ساخت درب چوبی

​ساخت درب چوبی سنتی و مدرن

استفاده از چوب در دکوراسیون منزل ازگذشته تا به امروز همراه ما بوده است. ساخت درب چوبی قدیمی یکی از لوازم چوبی میباشد که با سبک سنتی ایرانی همخوانی بسیار زیادی دارد. ازین رو در طراحی منازل لوکس و مدرن نیز همیشه از لوازم چوبی استفاده می شود. ساخت درب چوبی قدیمی و کمد دیواری از اصلی ترین بخش های دکوراسیون داخلی خانه ها هستند که در اکثر خانه ها و آپارتمانهای قدیمی و جدید مشاهده می شود. علاوه بر زیبایی، طول عمر زیاد چوب و امکان ترمیم چوب نیز از عواملی هستند که کشش به لوازم چوبی را افزایش میدهد.

طریقه ساخت درب چوبی

برای توضیح طریقه ساخت درب چوبی باید دید چه نوع درب جوبی مد نظرتان است. اگر صرفا ساخت درب چوبی توری مد نظرتان است میتوانید خودتان دست به کار شوید. و یک بعداز ظهر را به ساخت درب چوبی توری بپردازید تا از حمله حشرات و جانوران موذی در امان بمانید. اما در صورتی که به ساخت کلاف درب چوبی ، ساخت درب چوبی اتاق خواب و غیره نیاز دارید باید از متخصصین ساخت و تعمیر درب چوبی کمک بگیرید.

تعمیرات درب چوبی

با توجه به قدمت استفاده از درب های چوبی در دکوراسیون داخلی مطمئننا نیاز به خدمات نصب و تعمیر درب چوبی نیز همیشه احساس می شود. هر وسیله ای طی مرور زمان و طی یک سری اتفاقات ممکن است دچار ایراداتی شود که درب اتاقی نیز از این قضیه مستثنی نیست. در ادامه به ایرادات شایع در درب های چوبی میپردازیم.

رفع پوسیدگی درب چوبی

درب سرویس بهداشتی و حمام همواره در معرض رطوبت و آب قرار دارد. ازین رو امروزه از درب ضد آب برای نصب در این مکانها استفاده می شود. چوب را باید از رطوبت دور نگهدارید زیرا خیس شدن درب چوبی، موجب پوسیدگی آن می شود. جهت رفع پوسیدگی درب چوبی یا پیشگیری از پوسیده شدن درب استفاده از روغن جلا، پولیش پیشنهاد می شود. با ایجاد یک لایه پوشش محافظ تا حد زیادی مانع آسیب به چوب خواهید شد. قبل از اینکه کمی پوسیدگی یا یک سوراخ کوچک به کل درب آسیب بزند، باید به فکر رفع پوسیدگی درب چوبی باشید.

تعمیر درب چوبی باد کرده

همانطورکه میدانیم علت ورم کردن درب چوبی نفوذ رطوبت به داخل بافت چوب است. تعمیر درب چوبی باد کرده در صورتی که در مراحل ابتدایی کار باشد قابل انجام است. به طوری که با سشوار یا هر وسیله دیگر رطوبت چوب را از بین ببرید و سپس به کمک سرنگ یا چاقو به آرامی چسب چوب را در داخل شیارهای چوب بریزید و قسمت های درب را به هم فشار دهید به این ترتیب به ترمیم درب چوبی پرداخته اید.

اما در صورتی که میزان رطوبت بالا باشد و لایه های چوب را ازبین برده باشد. باید ایتدا با سمباده و کاتر تمام قسمت های آسیب دیده را جدا کنید و سپس به بتونه کاری بپردازید.

تعمیر درب چوبی شکسته

چوب در برابر ضربه، فشار و رطوبت بسیار آسیب پذیر است. در موقع جابجایی وسایل و اسباب کشی امکان شکستن درب واحد وجود دارد. گاهی سهوا ضرباتی به درب وارد می شود و خیلی ساده بخشی از آن می شکند. مشاهده درب چوبی شکسته و ایجاد یک حفره بزرگ روی درب یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است پیش بیاید. آیا به محض مواجه شدن با این مشکل فوری به فکر تعویض درب چوبی می افتید؟ خبر! خوب اینکه تعمیر درب چوبی شکسته امکان پذیر است.

طریقه تعمیر درب چوبی

·         تمیز کردن محل شکستگی

وقتی چوب بر اثر شکستگی با بروز رطوبت سوراخ می شود. در محل حفره مقدار زیادی خرده چوب و براده های ریز وجود دارد که باید کاملا پاک شوند. لبه های اضافی دورتادور محل شکستگی درب را با استفاده از یک کاتر کاملا صاف و تمیز کنید. این کار چندان وقت تان را نمی گیرد ولی حتما باید انجام شود. گوشه های تیز حفره باید کامل صاف و هموار شود. برای پر کردن سوراخ ایجاد شده روی درب، از دستمال کاغذی یا اسپری فوم استفاده کنید.
تعمیرکار درب چوبی برای پر کردن حفره و ایجاد پوشش کافی از فوم پاششی کمک می گیرند. برای پاشیدن فوم روی محل سوراخ درب از یک وسیله ساده شبیه به سرنگ یا اپلیکاتور استفاده می شود. این وسیله پلاستیکی مقداری ماده مخصوص را در خود جای می دهد که با فشار روی آن فوم به محل حفره تزریق می شود. البته این وسیله بزرگتر از یک سرنگ معمولی است. پس از تزریق فوم درون حفره چوبی مدتی زمان لازم است تا فوم خشک شود. این ماده در مجاورت هوا به وضوح افزایش حجم می دهد. نتیجه این می شود که حفره به طور کامل با فوم پوشیده می شود. فوم را به همین صورت ه مدت 10 ساعت رها کنید .

سطح درب را کاملا صاف و یکدست کنید

بعد از خشک شدن فوم به دلیل افزایش حجم، لازم است تا لبه های اضافی که از حفره به بیرون زده شده کاملا جدا شود. با استفاده از کاتر فوم را با سطح در، هم سطح کنید. فرقی ندارد درب ضد سرقت آپارتمان باشد، در کمد چوبی یا در اتاق خواب. همیشه به همین صورت می توان حفره ها را پر کرد. در این مرحله از بتونه و کمی هاردنر برای پوشاندن فوم و محل حفره استفاده می شود. این ترکیب بر خلاف فوم خیلی زود خشک می شود پس لازم است تا به سرعت کار را انجام دهید. پس از خشک شدن بتونه از تکه ای کاغذ سمباده برای صاف کردن سطح آن استفاده کنید.  

·         تعمیر و رنگ درب چوبی

بعد از استفاده از بتونه و تعمیر، نوبت به رنگ آمیزی درب چوبی میرسد. رنگ کردن درب چوبی باید به آرامی انجام شود و نباید رد قلمو روی چوب باقی بماند. در واقع رنگ باید غلظت مناسبی داشته باشد. معمولا درب های چوبی طیف رنگ های متفاوتی دارند که برای رنگ آمیزی درب چوبی باید ترکیب رنگ کاملا منطبق با رنگ روکش در مورد نظر را خریداری کنید یا خودتان ترکیب کنید.

تعویض روکش درب چوبی

براثر گذر زمان و برخوردهای اشیا و افراد، روکش درب ها فرسوده یا پوسیده میشوند. که این موضوع باعث از بین رفتن زیبایی اولیه درب چوبی خواهد شد. در این مواقع یا باید به ترمیم روکش درب چوبی یا به تعویض روکش درب چوبی پوسیده پرداخت. تعویضیا تعمیر روکش درب چوبی ضد سرقت بسیار امرتخصصی است. که باید توسط افراد با تجربه در این زمینه شود.

تعمیرات انواع درب چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

مراحل تعمیرات درب چوبی در منزل کار راحتی نمیباشد. وقتی به طور عملی وارد کار شوید. متوجه ریزه کاری های زیادی خواهید شد. رفع پوسیدگی درب چوبی دستشویی از این مراحل نیز مشکل تر است. بدون تردید اگر ابزار کافی در اختیار نداشته باشید نمی توانید تعمیرات را دقیق و تمیز انجام دهید. ازین رو پیشنهاد میکنیم ساخت و تعمیر درب چوبی را به همیاران هوم سرویز بسپارید تا با کمترین هزینه ایرادات درب های چوبی منزلتان به راحتی رفع شود.

قیمت ساخت و تعمیر درب چوبی در هوم سرویز

به طور معمول اندازه درب تاثیری بر قیمت ساخت درب چوبی ندارد. زیرا که ابعاد درهای اتاق خواب با درب هاب ورودی ضد سرقت استاندارد و مشخص هستند. بیشترین عواملی که بر قیمت ساخت درب چوبی تاثیر دارند عبارت اند از جنس و کیفیت چوب به کار رفته ، نوع روکش درب و همچنین رنگ درب چوبی.
معمولا نرخ ثابتی را نمیتوان به قیمت تعمیر درب چوبی اختصاص داد. زیرا هزینه تعمیر چوبی به نوع خرابی ، میزان شکستگی و همچنین نوع درب بستگی دارد. به طور مثال هزینه تعمیر درب جوبی ضد سرقت از هزینه تعمیر درب چوبی قدیمی بسیار بالاتر است چون نوع چوب و روکش درب ضد سرقت تفاوت دارد.

سرویس ساخت و تعمیر درب چوبی در محل

تعمیرات انواع درب چوبی در محل از جمله سرویسهایی میباشد که در هوم سرویز ارائه می شود. تعمیر درب چوبی شرق تهران، تعمیرات درب شکسته غرب تهران ، تعمیر درب چوبی در شمال تهران همه وهمه توسط همیاران هوم سرویز در کمترین زمان ممکن انجام می شود.  تقاضا برای رفع پوسیدگی درب سرویس بهداشتی و تعمیر شکستگی درب چوبی اتاق خواب و … در همه ی ایام سال انجام می شود.. دستمزد تعمیرات درب چوبی پس از بررسی به صورت شفاف اعلام خواهد شد. جهت ثبت سفارش و هماهنگی برای بازدید همیاربه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا همیاران ما هماهنگی لازم را با شما انجام دهند.
همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi