header

طراحی و دوخت پرده

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت طراحی و دوخت انواع پرده سلطنتی و ساده

شرایط سرویس دوخت پرده

• طراحی و دوخت پرده متناسب با دکوراسیون داخلی و سلیقه مشتری انجام می شود.

• قبل از سفارش حتما از نمونه کارهای همیار دیدن کنید.

• هزینه دوخت پرده بر اساس نوع پارچه و مدل پرده متغیر می باشد.

• هزینه نهایی پس از اندازه گیری همیار و انتخاب نوع پارچه اعلام می شود.

• دوخت پرده شامل نصب نهایی پرده نیز می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

دوخت پرده پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب

دوخت پرده اولین قدم برای تغییرات در دکوراسیون منزل

یکی از بهترین روش ها برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل دوخت پرده جدید است. دوخت پرده از جمله مواردی است که هیچ محدودیتی از نظر طرح و مدل ندارد. به همین دلیل برای هر سلیقه ای و هرنوع دکوراسیونی می توان یک مدل پرده متناسب، طراحی و دوخت نمود. در ادامه به معرفی انواع دوخت پرده و عوامل موثر بر هزینه دوخت پرده پذیرایی، اتاق خواب و هزینه دوخت پرده آشپزخانه می پردازیم.

انواع دوخت پرده

انتخاب مدل پرده یکی از مهم ترین قسمت های دیزاین داخلی ساختمان است. وظیفه همه پرده ها در اولین قدم کنترل نور ورودی به داخل ساختمان و حفظ حریم شخصی است. انتخاب جنس پارچه پرده باید بر اساس چیدمان خانه و میزان نور ورودی به خانه انتخاب شود. در ادامه به معرفی انواع دوخت پرده می پردازیم.

دوخت پردهای سلطنتی

دوخت پردهای سلطنتی برای سالن های پذیرایی مناسب است. این نوع پرده یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین نوع پرده بین ایرانی ها است. این نوع پرده مناسب برای دکوراسیون های کلاسیک است و برای دوخت پرده پذیرایی طراحی می شود. این مدل پرده جهت نصب در خانه های مدرن پیشنهاد نمی شود. دوخت پرده سلطنتی و دوخت والان برای فضاهای وسیع بیشتر پیشنهاد می شود.

دوخت پرده پانچ

دوخت پرده پانچ یکی از جذابترین مدل های پرده پنلی است که مناسب برای همه فضاها می باشد. می توان از دوخت پرده پانچ برای تکمیل کردن دکوراسیون داخلی مدرن استفاده کرد. انواع پارچه های گلدار و ساده با طرز دوخت پرده پانچی بسیار زیبا می شوند و به علت چین یکدستی که پرده های پانچی دارند، ظاهر بسیار زیبا و مرتبی ایجاد می کنند.

هزینه دوخت پرده پانچی نسبت به هزینه دوخت پرده سلطنتی و والن دار مناسب تر است. این مدل پرده نسبت به ظاهر زیبایی که دارند هزینه دوخت چندانی ندارند و تنها جنس پارچه پرده ای موجب تغییرات شگرف در قیمت دوخت پرده پانچی می شود.

دوخت پردهای چین دار

دوخت پرده های چین دار از قدیمی ترین مدل دوخت پرده هستند. معمولا دوخت پردهای چین دار برای فضاهایی که حالت رسمی ندارند پیشنهاد می شود. به طور مثال این مدل برای دوخت پرده آشپزخانه و دوخت پرده اتاق خواب گزینه ی نسبتا خوبی است. اغلب پرده های چین دار به واسطه دوخت نوار پرده چین دار می شوند و طراحی و دوخت خاصی ندارند.

دوخت پرده پلیسه

دوخت پردهای پلیسه ای نیز نوع دیگری از پرده های چین دار هستند. در این مدل، چین ها کاملا منظم هستند و با توجه به جنس پارچه و سلیقه مشتری تعداد و اندازه چین ها تعیین می شود. برای راحت شدن دوخت پردهای پلیسه ای از دوخت نوار پرده پلیسه ای استفاده می شود و به ترتیبی که بعد از دوخت نوار پرده با کشیدن بندهای نوار پرده چینهای زیبا و یکدستی در بالای پرده خود را نمایش می دهند. البته نحوه اندازه گیری پرده پلیسه بسیار مهم است، زیرا با توجه به تعداد چین ها پارچه جمع می شود و اگر اندازه گیری عرضی درست نباشد، پرده در قاب پنجره قرار نمی گیرد.

دوخت پرده رومن و دوخت پرده تاشو

پردهای رومن یکی از جدیدترین و زیباترین مدل پردهای مدرن محسوب می شوند که به راحتی نور ورودی به محیط داخلی خانه را تنظیم می کنند. این نوع پرده از بالا به پایین باز و بسته می شوند. دوخت پرده رومن برای فضاهایی مانند پرده اتاق خواب بسیار مناسب است و جزو پرده های شیک و لاکچری به حساب می آیند. دوخت پرده تاشو بر اساس نوع سلیقه مشتری بسیار متنوع هستند و هیچ محدودیتی در انتخاب پارچه آنها نیست.

دوخت پردهای ساده و شیک پذیرایی

اغلب افراد به دنبال آموزش دوخت پرده پذیرایی هستند. البته ما به هیچ عنوان منکر توانایی های افراد نیستیم. اما آموزش دوخت پرده پلیسه، پانچ و غیره کار چندان راحتی نیست. متاسفانه هر ایراد جزئی به راحتی در پرده نمایش داده می شود و کل زیبایی کار را زیر سوال می برد. حتی اگر گران ترین نوع پارچه پرده ای را انتخاب کنید، اما دوخت پرده پذیرایی اصولی انجام نشود نتیجه کار، چنگی به دل نخواهد زد. حتی برای دوخت پردهای ساده و شیک پذیرایی هم ظرافت دوخت و هم اندازه گیری صحیح، نتایج شگفت انگیزی را در پی خواهند داشت. اگر به دنبال تغییر زیبا در دکوراسیون و فضای اتاق پذیرایی خود هستید حتما با طراح، خیاط و دوزنده پرده هوم سرویز مشورت کنید زیرا آنها به ریزه کاریهایی دقت می کنند که شاید شما به علت عدم تجربه کافی به آنها توجه نکنید.

در دوخت پرده آشپزخانه چه مواردی باید دقت شود؟

امروزه مرسوم ترین مدل پرده آشپزخانه، دوخت پرده زبرا و شید است. در واقع دیگر دوخت پرده آشپزخانه به صورت قبلی چنان مد نیست. این نوع پرده های مدرن موجب می شوند که همواره نور ورودی به آشپزخانه تنظیم شود و هم اینکه پرده موجب اشغال شدن فضای محدود آشپزخانه نمی شود. امروزه با محدود شدن فضای آشپرخانه دوخت پرده های مدرن مانند زبرا و شید بیشتر طرفدار پیدا کرده است زیرا فضای کمتری اشغال می کند.

هزینه دوخت پرده چگونه تعیین می شود؟

هیچ فردی نمی تواند قیمت ثابتی را به عنوان قیمت دوخت پرده اعلام کند، زیرا قیمت دوخت پرده به المان های زیادی بستگی دارد. اولین و مهم ترین عامل، جنس پارچه پرده ای است. قطعا هزینه دوخت پرده مخمل با هزینه دوخت پرده حریر یا تور یکسان نیست. زیرا تفاوت در قیمت این دو پارچه بسیار بالاست. مورد دیگر متراژ پنجره یا درب است. طبعا هر چه پنجره بزرگتر باشد به پرده بزرگتری نیاز است و قیمت پارچه و دستمزد دوخت پرده نیز بالا می رود.

مدل پرده نیز عامل مهم دیگر در برآورد دستمزد دوخت پرده است. طبعا هر چه مدل پیچیده تر باشد و نیاز به طراحی خاصی باشد هزینه دوخت پرده نیز بالاتر می رود و با هزینه دوخت پرده ساده یکسان نخواهد بود.

خدمات طراحی و دوخت انواع پرده ساده و مدرن با هوم سرویز

اگر به دنبال طراحی های خاص و زیبا و ایجاد تغییرات شگرف در محیط زندگی خود می گردید می توانید از مشاوره متخصصین طراحی و دوخت پرده هوم سرویز بهره مند شوید و به راحتی بهترین تصمیم ها را برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی خود بگیرید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق دوخت انواع پرده اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و می توانید نمونه کارهای همیاران هوم سرویز را از نزدیک مشاهده کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi