header

سرویس نصب سینک ظرفشویی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب سینک ظرفشویی

شرایط سرویس نصب سینک ظرفشویی

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب سینک ظرفشویی

​نصب سینک ظرفشویی باید با حوصله و دقت فراوان انجام شود:

نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه از مواردی محسوب میشود که اگر در حین نصب ایرادی داشته باشد و یا نصاب سینک مهارت کافی نداشته باشد،  همه قسمت های آشپزخانه را تحت شعاع قرار میدهد.
به طور مثال تصور کنید در هنگام نصب سینک ظرفشویی مراحل محکم کاری و آب بندی اطراف سینک رعایت نشود، این سهل انگاری نصاب ظرفشویی، قطعا موجب میشود ، کابینت زیر سینک و وسایل درون آن رطوبت گرفته و به آنها آسیب برسد.
همچنین عدم محکم کاری درست در هنگام نصب سینک ظرفشویی، موجب می شود، که  شیر آلات و سیفون نیز به درستی نصب  نشوند. لذا باعث خروج پس آب از سیفون و انتقال به محیط و کف آشپزخانه می شود. که این اتفاق باعث آسیب رسیدن به کابینت ، پارکت و یا کفپوش آشپزخانه خواهد شد.

انواع سینک ظرفشویی کدامند؟

سینک های ظرفشویی بر اساس جنس مواد سازنده و همچنین نحوه ی نصب بر روی کابینت دسته بندی می شوند. انواع دسته بندی بر اساس جنس سینک ظرفشویی ،گرانیتی ، شیشه ای و استیل ( رایج ترین مدل سینک ظرفشویی) می باشد.
همچنین در دسته بندی بر اساس نحوه ی نصب ، به مدل روکار و توکار و زیر کابینتی می توان اشاره کرد.

روش های  نصب انواع سینک های ظرفشویی را با هم بررسی کنیم:

1. روش نصب سینک ظرفشویی روکار :
جهت تعویض سینک ظرفشویی روکار باید گیره های نگهدارنده ای تهیه کنید، که احتمالا در هنگام خرید سینک آشپزخانه در اختیارتان قرار داده خواهد شد. سینک را به پشت برگردانید و گیره های نگهدارنده را به سینک متصل کنید. در همین مرحله باید به نصب شیرآلات سینک نیز بپردازید.
دریچه آب ظرفشویی را به وسیله چسب مخصوص لوله کشی از داخل سینک وصل کنید. و محکم کاری های لازم را انجام دهید. سپس چهار طرف سینک را  لایه نازک از چسب سیلیکونی بزنید و بر روی محل دقیق سنگ قرار دهید و گیرهای زیر سینک را محکم کنید و سپس اتصالات نهایی مانند سیفون را متصل کنید.
2. روش نصب سینک ظرفشویی توکار :
سینک توکار دارای چارچوبی نیست و بر روی سنگ و یا چوب برش زده کابینت قرار میگیرد.  به همین علت مرز بین سینک و کابینت باید به خوبی با چسب سیلیکونی پوشانده شود . آب بندی سینک ظرفشویی توکار،  مرحله بسیار مهمی از نصب آن است. به همین علت پیشنهاد می شود که نصاب سینک ظرفشویی که مهارت و تجربه کافی در این زمینه دارد، مسئولیت را بر عهده بگیرد.
3. روش نصب سینک ظرفشویی زیر کابینتی:
سینک ظرفشویی زیر کابینتی ، از جدید ترین انواع سینک ها به حساب می آیند . این نوع سینک ها فاقد سینی هستند و به صورت تک یا دو لگن هستند. سینک ظرفشویی زیر کابینتی همانظور که از نامگذاریش مشخص است، از زیر کابینت وصل می شود.  آب بندی سینک ظرفشویی زیر کابینتی ، باید با دقت و حوصله انجام شود.

هزینه نصب سینک ظرفشویی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب سینک ظرفشویی بر اساس نوع سینک ظرفشویی متفاوت است . قیمت نصب سینک ظرفشویی توکار نسبت به نوع روکار بالاتر است. زیرا آب بندی آن سخت تر و زمانبر تر از سینک روکار هست.
هزینه تعویض سینک ظرفشویی به همراه دستمزد نصب شیرآلات و سیفون و متعلقات جانبی ، محاسبه میشود. و قیمت نصب هرکدام به صورت جداگانه محاسبه و اعلام می شود.
نرخ دستمزد نصب شیرآلات و تعویض سینک  در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه مصوب نصابان تعیین و اعلام میشود.

نصاب سینک ظرفشویی را چگونه جستجو کنیم؟

معمولا برای زمان هایی که قصد ساخت کابینت  آشپزخانه هم داشته باشید ، پس از اتمام ساخت ، خود افراد سازنده کابینت ، نیز دارای نصاب سینک ظرفشویی هستند و کار را تکمیل شده تحویل خواهند داد.
اما مشکل زمانی هست که شما فقط قصد عوض کردن سینک ظرفشویی را داشته باشید. در این مواقع باید نصاب ظرفشویی مهارت کافی داشته باشد که موجب ایجاد خسارات بعدی به شیر آلات ، سیفون و کابینت نشود.
جستجوی نصاب کار راحتی نیست و البته بسیار زمان بر خواهد بود. خوشبختانه تکنولوژی به کمک افراد شتافته و کار افراد را راحت کرده است. فقط کافی است ، شرکت معتبر را در اینترنت جستجو و  انتخاب کنید.
شرکت هوم سرویز با گرد آوری گروهی زبده از افراد متخصص در زمینه خدمات لوله کشی شبانه روزی از سراسر تهران ، آماده خدمات رسانی به مشتریان تهرانی می باشد.

چرا هوم سرویز را به عنوان شرکت معتبر انتخاب کنیم؟

ارائه خدمات 24 ساعته در کنار پشتیبانی قوی و پاسخگو ، ما را نسبت به سایر شرکت های فصلی و دوره ای متمایز کرده است. هزینه تمامی خدمات قابل ارائه در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه ، تعیین و اعلام میشود.
خوشبختانه هزینه خدمات لوله کشی و دستمزد نصب شیرآلات در تمامی نقاط تهران نرخ مشخص و ثابتی است و هیچ هزینه ای به عنوان هزینه ایاب و ذهاب دریافت نخواهد شد.

چه خدماتی در سرویس نصب سینک ظرفشویی هوم سرویز ارائه می شود؟

1. نصب و تعویض سینک ظرفشویی روکار
2. نصب و تعویض سینک ظرفشویی توکار
3. نصب شیرآلات و سیفون و متعلقات جانبی ( نصب جای قاشقی ، جای مایع و ...)
4. تعویض سیفون و شیر ظرفشویی

نحوه ی ثبت درخواست خدمات لوله کشی شبانه روزی و نصب سینک ظرفشویی در هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به نصاب سینک روشویی و دریافت خدمات لوله کشی داشتید، کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست ثبت کنید. تا یک ساعت بعد از ثبت درخواست همیاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با دستمزد نصب شیرآلات و هزینه نصب سینک ظرفشویی را در اختیارتان قرار خواهند داد. و در صورت رضایت شما ، در ساعت و روز مقرر شما خدمت خواهند رسید.
همیار شماییم تا پایان سرویس ....
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi