header

نصب سینک ظرفشویی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب انواع سینک ظرفشویی با آب بندی کامل

شرایط سرویس نصب سینک ظرفشویی

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب سینک ظرفشویی

آموزش نصب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه از مواردی است که اگر در حین نصب ایرادی به وجود بیاید و یا نصاب سینک مهارت کافی جهت نصب سینک توکار ظرفشویی نداشته باشد قطعا به سایر قسمت های آشپزخانه ایراد وارد می شود. به طور مثال تصور کنید در هنگام نصب سینک ظرفشویی مراحل محکم کاری و آب بندی سینک ظرفشویی روکار رعایت نشود، این سهل انگاری نصاب سینک ظرفشویی، قطعا موجب میشود ، کابینت زیر سینک و وسایل درون آن رطوبت بگیرند و آسیب ببینند.

آموزش و نحوه نصب سینک ظرفشویی فقط منوط به اتصال سینک به صفحه کابینت نیست. بلکه نحوه آب بندی سینک ظرفشویی توکار نیز باید با دقت و مهارت انجام شود.

برش صفحه کابینت

هر سینک بر اساس مدل خود و تعداد لگن های آن الگوی برش خاص خود را دارد. در صورتی که صفحه کابینت را به کلی تغییر داده اید فقط کافیست که الگوی سینک را روی صفحه قرار دهید و به برش صفحه بپردازید. ارتفاع نصب سینک ظرفشویی به ارتفاع کابینت و صفحه کابینت بستگی دارد. اما اگر قبلا سینک ظرفشویی توکار در آشپزخانه نصب بوده است، می توانید خودتان سینک قدیمی را با مدل جدید مشابه خود تعویض کنید. پیشنهاد میکنیم از نظر ابعاد و فرم ، سینک مشابه خریداری کنید. برای مثال اگر اندازه سینک ظرفشویی قبلی ۱۴۰و با فرم چهار گوش است یک سینک ۱۲۰ سانتیمتری و گرد جایگزین نکنید. زیرا اعمال تغییرات در این سطح نیاز به ابزار مخصوص و مهارت نصاب سینک آشپزخانه دارد.

سینک ظرفشویی قدیمی را بردارید

آموزش نصب سینک ظرفشویی توکار را از برداشتن سینک قدیمی باید شروع کنید. بست سینک ظرفشویی توکار و اتصالات شیر آب و لوله سیفون به فاضلاب را به آرامی باز کنید.

محل نصب سینک ظرفشویی توکار را تمیز کنید

وقتی سینک قدیمی را جدا میکنید، محل چسب کاری ها  مشخص می شوند. قبل از قرار دادن سینک جدید  باید همه این چسب ها را پاک کنید. هر چه محل نصب کابینت ظرفشویی توکار تمیزتر باشد، عایق بندی سینک ظرفشویی بهتر و با کیفیت تر انجام می شود.

سینک ظرفشویی توکار را نصب کنید

حالا همه قسمت های کابینت که سینک روی آن قرار می گیرد را با چسب سیلیکون یا چسب آکواریوم  بپوشانید. لازم است تا یک لایه ضخیم چسب آکواریوم را دورتا دور کابینت به صورت نواری بکشید. کمی سینک را در محل نصب، فشار دهید تا چسب  در همه فضای خالی بین کابینت و سینک ظرفشویی نفوذ کند.

مرحله عایق بندی سینک ظرفشویی

بعد از اتصال سیفون و شیرآلات اگر سیفون چکه نمی کند یعنی همه چیز خوب پیش رفته است. حالا دورتا دور سینک ظرفشویی را با پارچه خشک کنید و سپس با استفاده از چسب آکواریوم دور سینک ظرفشویی را عایق بندی کنید. این بار باید  چسب سیلیکون تمیز زده شود. با چسب زدن دیگر موقع ظرفشویی خیال تان راحت است و هیچ آبی به کابینت زیر سینک نفوذ نخواهد کرد.

انواع سینک ظرفشویی

سینک آشپزخانه بر اساس جنس مواد سازنده و همچنین نحوه ی نصب بر روی کابینت دسته بندی می شوند. انواع دسته بندی بر اساس جنس سینک آشپزخانه ، نصب سینک گرانیتی ، نصب سینک شیشه ای و استیل می باشد.

همچنین در دسته بندی بر اساس نحوه نصب سینک ظرفشویی ، به مدل نصب روکار سینک، نصب توکار و  نصب ظرفشویی زیر کابینتی می توان اشاره کرد. سینک ظرفشویی زیر کابینتی ، از جدید ترین انواع سینک ها به حساب می آیند. این نوع سینک ها فاقد سینی هستند و به صورت تک یا دو لگن موجود میباشند. سینک ظرفشویی زیر کابینتی همانظور که از نامگذاریش مشخص است، از زیر کابینت وصل می شود.  آب بندی سینک ظرفشویی زیر کابینتی، باید با دقت و حوصله انجام شود.

هزینه نصب سینک ظرفشویی

هزینه نصب سینک ظرفشویی بر اساس نوع سینک ظرفشویی متفاوت است . قیمت نصب سینک توکار نسبت به نوع روکار بالاتر است. زیرا  مراحل آب بندی سینک توکار سخت تر و زمانبر تر از سینک روکار هست.

هزینه تعویض سینک ظرفشویی به همراه دستمزد نصب شیرآلات و سیفون و متعلقات جانبی مانند لوله فاضلاب سیفون و شیر آب ، محاسبه میشود. نرخ دستمزد تعویض سینک در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام میشود.

نصاب سینک ظرفشویی در تهران

معمولا برای زمان هایی که قصد ساخت کابینت  آشپزخانه هم داشته باشید ، پس از اتمام ساخت ، خود افراد سازنده کابینت ، نیز دارای نصاب سینک ظرفشویی هستند و کار را تکمیل شده تحویل خواهند داد. اما مشکل زمانی هست که شما فقط قصد عوض کردن سینک ظرفشویی را داشته باشید. در این مواقع باید نصاب ظرفشویی مهارت کافی داشته باشد که موجب ایجاد خسارات به شیر آلات ، سیفون و خود کابینت نشود. شرکت هوم سرویز با گرد آوری گروهی زبده از افراد متخصص در زمینه خدمات نصب سینک ظرفشویی و سایر متعلقات از سراسر تهران ، آماده خدمات رسانی به مشتریان تهرانی می باشد.

در هوم سرویز نصب سینک ظرفشویی بدون کابینت، نصب سینک ظرفشویی کن، نصب سینک ظرفشویی دوقلو، نصب سینک ظرفشویی گرانیتی، نصب سینک ظرفشویی اخوان، نصب سینک ظرفشویی روکار استیل البرز انجام می شود.

خدمات تعویض سینک ظرفشویی هوم سرویز

در صورت نیاز به تعویض سینک ظرفشویی در شمال، غرب ، شرق و جنوب تهران میتوانید از همکاران هوم سرویز در سراسر تهران کمک بگیرید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا یک ساعت بعد از ثبت درخواست همیاران ما با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم در ارتباط با دستمزد هزینه نصب سینک ظرفشویی و  توضیحاتی در ارتباط با روند ارائه سرویس در اختیارتان قرار دهند. در صورت رضایت شما ، در ساعت و روز مد نظرتان کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس ....


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi