تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت

تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت

از 1430 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض ریل کشویی شیشه سکوریت

250,000 الی 800,000 تومان

قیمت رگلاژ درب سکوریت

170,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض قفل شیشه سکوریت

180,000 الی 500,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت خواهید خواند

 • تعمیرات شیشه سکوریت را به متخصصین بسپارید
 • چه زمانی به تعمیر درب شیشه سکوریت نیاز است؟
 • قیمت تعمیر شیشه سکوریت به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدماتی که توسط تعمیرکار شیشه سکوریت ارائه می شود

تعمیرات شیشه سکوریت را به متخصصین بسپارید

از مواردی که اصلانباید در انجام آن سهل انگاری نمود تعمیر شیشه سکوریت است. همچنین در صورتیکه در هنگام اجرای شیشه سکوریت اقدامات اولیه به درستی انجام نشود، ایرادات سالیانسال باقی می مانند و ممکن است در مواردی طول عمر آنها را نیز کاهش دهد و موجبشکسته شدن و خرابی یراق آلات شود. در قسمت های مختلفی از ساختمان مانند درب مغازهو فروشگاه ها از شیشه سکوریت استفاده می شود. با توجه به این موارد، تعمیر درسکوریت مغازه به علت استفاده زیاد، بیشتر درخواست می شود. در ادامه بهایرادات شایع و تعمیرات درب سکوریت و عوامل موثر بر قیمت تعمیر شیشه سکوریتمی پردازیم.

چه زمانی به تعمیر درب شیشه سکوریت نیاز است؟

در کنار کارایی زیاداین درب ها، استهلاک این محصولات نیز بالاست. تعمیر درب شیشه ای سکوریتباید سریعا انجام شود تا ایرادات و حجم آسیب ها بیشتر نشود. در مواردی مانندساییده شدن شیشه، بروز صداهای غیر معمول در هنگام باز و بسته شدن، فاصله افتادنبین قطعات شیشه های ثابت، لب پر شدن شیشه ها و سخت باز و بسته شدن درب های سکوریتنشان دهنده ی این مورد است که باید سریعا با تعمیرکار شیشه سکوریت تماسبگیرید تا اقدامات لازم را انجام دهد. درب های شیشه ای سکوریتی دارای وزنبالایی هستند که در صورت عدم تعادل و یا ایراد در یراق آلات به راحتی از رگلاژخارج شده و دچار آسیب می شوند. در ادامه به مواردی که در تعمیرات شیشه سکوریتمورد بررسی قرار می گیرند می پردازیم.

تنظیم و رگلاژشیشه سکوریت

مهم ترین موردی کهباید به طور مرتب انجام شود رگلاژ درب شیشه ای سکوریت است. تنظیم شیشهسکوریت نیاز به مهارت دارد و باید با حساسیت تمام انجام شود. زیرا در صورت کوتاهیممکن است موجب خطرات جانی و مالی شوند. رگلاژ درب سکوریت با تنظیم یراق آلات درگوشه های شیشه انجام می شود و هر گونه ضربه یا فشار اضافی موجب شکسته شدن شیشه میشود.

در هنگام تنظیم و جازدن شیشه سکوریت بر روی فریم باید از چوب یا لاستیک استفاده شود تا شیشه به طور مستقیمبا پیچ یا فلز برخورد نکند. اگر درب سکوریت به سختی باز و بسته می شود و غلطک هایدرب ترک خورده و مصدود شده اند و درب دچار افتادگی شده است باید سریعا اقدام به رگلاژدرب سکوریت ریلی کنید.

تعمیر و تنظیم استوپدرب سکوریت مغازه و فروشگاه ها

استپ درب شیشه ای یا نگهدارنده نوعی یراق شیشه است کهمسئولیت ثابت نگه داشتن درب را بر عهده دارد و باید درب را در حالت 90 درجه نگاهدارد و موجب باز و بسته شدن آسان و ایمن درب می شود. استپ شیشه سکوریت به دوصورت روکار و توکار نصب می شود و باید تنظیم استوپ شیشه سکوریت به صورتممتد انجام شود. در تعمیر استوپ شیشه سکوریتمواردی مانند تعویض استوپ، تعمیر پمپ درب سکوریت و پر کردن داخل استوپ از روغن برای جلوگیری از نفوذ آب وزنگ زدگی استوپ انجام می شود.

تعمیر پمپ درب سکوریتبه‌ وسیله‌یپیچ هایی که بر روی بدنه استوپ قرار گرفته است انجام می شود. این یراق آلات برروی پایین شیشه روی استوپ سوار می شوند و موجب باز و بسته شدن راحت تر درب‌سکوریت می شود.

تعمیر قفل دربسکوریت

قفل درب شیشه ایسکوریت تنها در هنگام ساخت در کارخانه روی آن قرار داده می شود. به عبارت دیگر نمیتوان بعد از ساخت یا نصب اقدام به نصب قفل نمود. تعمیر قفل درب سکوریت نیزاز نظر ایمنی بسیار حائز اهمیت است و باید توسط متخصص انجام شود.

تعمیر ریل ویراق آلات درب سکوریت

یکی از مهمترین قسمتها در تعمیرات شیشه سکوریت مربوط به ریل آن است که باید به راحتی روی ریلجابجا شود. این ریل ها به دو صورت اتومات و دستی طراحی می شوند که در تعمیر دربسکوریت لولایی و ریلی قطعا با هم تفاوت دارند. همواره باید مسیر ریل ها کاملاتمیز و یراق آلات نیز کاملا سالم باشند.

چسب­ کاری لولای دربسکوریت

در انواع درب شیشهسکوریت لولایی برای باز و بسته شدن از لولا استفاده می شود. جهت تعمیر لولاهایشیشه سکوریت باید هر چند وقت یکبار اقدام به روغن کاری درب نمود. اگر شیشه سکوریتبه خوبی باز و بسته نمی­شود احتمالا مشکلی درلولای آن ایجاد شده است و باید سریعا اقدام به تعمیر شیشه سکوریت لولایینمود.

قیمت تعمیر شیشه سکوریت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات دربسکوریت به مواردمتعددی بستگی دارد. تعمیر هر نوع وسیله ­ای با توجه به میزان و نوع آسیبی که دیدهاست و پیچیدگی تعمیر آن متفاوت است. قیمت تعمیر شیشه سکوریت هم مانند هروسیله دیگر با توجه به عوامل موثر و البته دستمزد تعمیرکار شیشه سکوریتمتفاوت است. طبعا اگر نیاز به تعویض قطعات باشد هزینه تعمیر بیشتر خواهد شد. پسشاید بهتر باشد در ابتدا تعمیر آن را بررسی کنید و در صورت نیاز قطعاتی از آن راتعویض کنید. عوامل موثر بر قیمت تعمیر شیشه سکوریت عبارت اند از:

 • ابعاد واندازه ­ی شیشه
 • نوع و جنسیراق آلات
 • هزینه­ های حمل و نقل
 • تعدادیراق آلات تعویض شده

همچنین گاهی مشکلاتبا یک روغن کاری ساده حل می شود و هزینه تعمیر شیشه سکوریت نیز مبلغ چندانینمی شود. گاهی لازم است تا درب ها رگلاژ شوند و تنظیمات درب از دوباره انجام شود.در همه این موارد قیمت رگلاژ شیشه سکوریت باید توسط نصاب شیشه سکوریتاعلام شود.

خدماتی که توسط تعمیرکار شیشه سکوریت ارائه می شود

 • تنظیم وتعویض استوپ، پمپ شیشه سکوریت
 • تعمیر جکدرب شیشه سکوریت
 • تعمیر وتعویض لولا، قفل، دستگیره شیشه سکوریت
 • تعویضشیشه شکسته شده
 • رگلاژکردن شیشه

تعمیر انواعشیشه سکوریت ثابت، ریلی، لولایی و اتومات در هوم سرویز

در صورت بروز هر گونهایراد تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت و همچنین ارایه خدمات تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره), نصب شیشه دوجداره UPVC, نصب شیشه سکوریت مغازه , شیشه بالکن ریلی و ثابت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت

تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت و تعمیر درب شیشه ای

تعمیر و تعویض درب سکوریت، قفل، دستگیره شیشه سکوریت

تعمیر و تعویض شیشه سکوریت شکسته

رگلاژ کردن شیشه سکوریت در مغازه و فروشگاه

تعمیر شیشه سکوریت ثابت، ریلی، لولایی و اتومات

تعمیر جک درب سکوریت، ریل و یراق آلات درب سکوریت

نظرات کاربران

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اقای اسماعیلی

ایشون انسان بسیار درستی هستند و کارشونو خیلی خوب بلدند

profile picture
محسن قهرمانی

کار و اخلاقشون خوب بود مرتب و منظم کارشونو انجام دادند و رفتند

profile picture
جلال کرمی  

انسان خوبی بود کیفیتشم خوب بود

شرایط تعمیر شیشه سکوریت، تنظیم و رگلاژ درب شیشه سکوریت

چنانچه مشتری نیاز به تهیه شیشه و پروفیل مناسب جهت تعمیرات توسط همیار داشته باشد، همیار پس از تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت نصب شیشه سکوریت به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد قیمت در این خصوص بر اساس ضخامت شیشه مد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 750,000 تومان
رفع اتصالی برق
رفع اتصالی برق
قیمت از 300,000 الی 550,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر درب چوبی
تعمیر درب چوبی
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان