تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت

تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت

از 1430 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض ریل کشویی شیشه سکوریت

200,000 الی 600,000 تومان

قیمت رگلاژ درب سکوریت

100,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض قفل شیشه سکوریت

100,000 الی 400,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیرات شیشه سکوریت را به متخصصین بسپارید

از مواردی که اصلا نباید در انجام آن سهل انگاری نمود تعمیر شیشه سکوریت است. همچنین در صورتی که در هنگام اجرای شیشه سکوریت اقدامات اولیه به درستی انجام نشود، ایرادات سالیان سال باقی می مانند و ممکن است در مواردی طول عمر آنها را نیز کاهش دهد و موجب شکسته شدن و خرابی یراق آلات شود. در قسمت های مختلفی از ساختمان مانند درب مغازه و فروشگاه ها از شیشه سکوریت استفاده می شود. با توجه به این موارد، تعمیر در سکوریت مغازه به علت استفاده زیاد، بیشتر درخواست می شود. در ادامه به ایرادات شایع و تعمیرات درب سکوریت و عوامل موثر بر قیمت تعمیر شیشه سکوریت می پردازیم.

چه زمانی به تعمیر درب شیشه سکوریت نیاز است؟

در کنار کارایی زیاد این درب ها، استهلاک این محصولات نیز بالاست. تعمیر درب شیشه ای سکوریت باید سریعا انجام شود تا ایرادات و حجم آسیب ها بیشتر نشود. در مواردی مانند ساییده شدن شیشه، بروز صداهای غیر معمول در هنگام باز و بسته شدن، فاصله افتادن بین قطعات شیشه های ثابت، لب پر شدن شیشه ها و سخت باز و بسته شدن درب های سکوریت نشان دهنده ی این مورد است که باید سریعا با تعمیرکار شیشه سکوریت تماس بگیرید تا اقدامات لازم را انجام دهد. درب های شیشه ای سکوریتی دارای وزن بالایی هستند که در صورت عدم تعادل و یا ایراد در یراق آلات به راحتی از رگلاژ خارج شده و دچار آسیب می شوند. در ادامه به مواردی که در تعمیرات شیشه سکوریت مورد بررسی قرار می گیرند می پردازیم.

تنظیم و رگلاژ شیشه سکوریت

مهم ترین موردی که باید به طور مرتب انجام شود رگلاژ درب شیشه ای سکوریت است. تنظیم شیشه سکوریت نیاز به مهارت دارد و باید با حساسیت تمام انجام شود. زیرا در صورت کوتاهی ممکن است موجب خطرات جانی و مالی شوند. رگلاژ درب سکوریت با تنظیم یراق آلات در گوشه های شیشه انجام می شود و هر گونه ضربه یا فشار اضافی موجب شکسته شدن شیشه می شود.

در هنگام تنظیم و جا زدن شیشه سکوریت بر روی فریم باید از چوب یا لاستیک استفاده شود تا شیشه به طور مستقیم با پیچ یا فلز برخورد نکند. اگر درب سکوریت به سختی باز و بسته می شود و غلطک های درب ترک خورده و مصدود شده اند و درب دچار افتادگی شده است باید سریعا اقدام به رگلاژ درب سکوریت ریلی کنید.

تعمیر و تنظیم استوپ درب سکوریت مغازه و فروشگاه ها

استپ درب شیشه ای یا نگهدارنده نوعی یراق شیشه است که مسئولیت ثابت نگه داشتن درب را بر عهده دارد و باید درب را در حالت 90 درجه نگاه دارد و موجب باز و بسته شدن آسان و ایمن درب می شود. استپ شیشه سکوریت به دو صورت روکار و توکار نصب می شود و باید تنظیم استوپ شیشه سکوریت به صورت ممتد انجام شود. در تعمیر استوپ شیشه سکوریت مواردی مانند تعویض استوپ، تعمیر پمپ درب سکوریت و پر کردن داخل استوپ از روغن برای جلوگیری از نفوذ آب و زنگ زدگی استوپ انجام می شود.

تعمیر پمپ درب سکوریت به‌ وسیله‌ی پیچ هایی که بر روی بدنه استوپ قرار گرفته است انجام می شود. این یراق آلات بر روی پایین شیشه روی استوپ سوار می شوند و موجب باز و بسته شدن راحت تر درب‌ سکوریت می شود.

تعمیر قفل درب سکوریت

قفل درب شیشه ای سکوریت تنها در هنگام ساخت در کارخانه روی آن قرار داده می شود. به عبارت دیگر نمی توان بعد از ساخت یا نصب اقدام به نصب قفل نمود. تعمیر قفل درب سکوریت نیز از نظر ایمنی بسیار حائز اهمیت است و باید توسط متخصص انجام شود.

تعمیر ریل و یراق آلات درب سکوریت

یکی از مهمترین قسمت ها در تعمیرات شیشه سکوریت مربوط به ریل آن است که باید به راحتی روی ریل جابجا شود. این ریل ها به دو صورت اتومات و دستی طراحی می شوند که در تعمیر درب سکوریت لولایی و ریلی قطعا با هم تفاوت دارند. همواره باید مسیر ریل ها کاملا تمیز و یراق آلات نیز کاملا سالم باشند.

چسب­ کاری لولای درب سکوریت

در انواع درب شیشه سکوریت لولایی برای باز و بسته شدن از لولا استفاده می شود. جهت تعمیر لولاهای شیشه سکوریت باید هر چند وقت یکبار اقدام به روغن کاری درب نمود. اگر شیشه سکوریت به خوبی باز و بسته نمی­ شود احتمالا مشکلی در لولای آن ایجاد شده است و باید سریعا اقدام به تعمیر شیشه سکوریت لولایی نمود.

قیمت تعمیر شیشه سکوریت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات درب سکوریت به موارد متعددی بستگی دارد. تعمیر هر نوع وسیله ­ای با توجه به میزان و نوع آسیبی که دیده است و پیچیدگی تعمیر آن متفاوت است. قیمت تعمیر شیشه سکوریت هم مانند هر وسیله دیگر با توجه به عوامل موثر و البته دستمزد تعمیرکار شیشه سکوریت متفاوت است. طبعا اگر نیاز به تعویض قطعات باشد هزینه تعمیر بیشتر خواهد شد. پس شاید بهتر باشد در ابتدا تعمیر آن را بررسی کنید و در صورت نیاز قطعاتی از آن را تعویض کنید. عوامل موثر بر قیمت تعمیر شیشه سکوریت عبارت اند از:

  • ابعاد و اندازه ­ی شیشه
  • نوع و جنس یراق آلات
  • هزینه­ های حمل و نقل
  • تعداد یراق آلات تعویض شده

همچنین گاهی مشکلات با یک روغن کاری ساده حل می شود و هزینه تعمیر شیشه سکوریت نیز مبلغ چندانی نمی شود. گاهی لازم است تا درب ها رگلاژ شوند و تنظیمات درب از دوباره انجام شود. در همه این موارد قیمت رگلاژ شیشه سکوریت باید توسط نصاب شیشه سکوریت اعلام شود.

خدماتی که توسط تعمیرکار شیشه سکوریت ارائه می شود

  • تنظیم و تعویض استوپ، پمپ شیشه سکوریت
  • تعمیر جک درب شیشه سکوریت
  • تعمیر و تعویض لولا، قفل، دستگیره شیشه سکوریت
  • تعویض شیشه شکسته شده
  • رگلاژ کردن شیشه

تعمیر انواع شیشه سکوریت ثابت، ریلی، لولایی و اتومات در هوم سرویز

در صورت بروز هر گونه ایراد تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت و همچنین ارایه خدمات تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره), نصب شیشه دوجداره UPVC, نصب شیشه سکوریت مغازه , شیشه بالکن ریلی و ثابت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت

تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت و تعمیر درب شیشه ای

تعمیر و تعویض درب سکوریت، قفل، دستگیره شیشه سکوریت

تعمیر و تعویض شیشه سکوریت شکسته

رگلاژ کردن شیشه سکوریت در مغازه و فروشگاه

تعمیر شیشه سکوریت ثابت، ریلی، لولایی و اتومات

تعمیر جک درب سکوریت، ریل و یراق آلات درب سکوریت

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط تعمیر شیشه سکوریت، تنظیم و رگلاژ درب شیشه سکوریت

چنانچه مشتری نیاز به تهیه شیشه و پروفیل مناسب جهت تعمیرات توسط همیار داشته باشد، همیار پس از تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت نصب شیشه سکوریت به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد قیمت در این خصوص بر اساس ضخامت شیشه مد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 200,000 الی 1,150,000 تومان
رفع اتصالی برق
رفع اتصالی برق
قیمت از 200,000 الی 300,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 300,000 الی 850,000 تومان
تعمیر درب چوبی
تعمیر درب چوبی
قیمت از 400,000 الی 1,100,000 تومان

خدمات تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت در این شهرها ارائه می شود: