کاربردی

بهترین حفاظ دیوار حیاط برای خانه ویلایی کدام است؟

برای بالا بردن امنیت خانه های ویلایی همیشه از حفاظ روی دیوار استفاده می شود. استفاده از حفاظ های آهنی قدیمی و یا سیم خاردار برای دیوار ویلا اصلا مناسب نیست. حفاظ دیوار حیاط علاوه بر استحکام باید دارای شکل ظاهری مناسبی هم باشد. برای اینکه ساکنین حس محبوس بودن نداشته باشند، انواع حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای با تنوع بالا تولید شده است. این سازه های محکم بخشی از دکوراسیون حیاط هم به حساب می آیند و لطمه ای به زیبایی ساختمان و محوطه وارد نمی کنند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حفاظ دیوار حیاط چیست؟

 خانه های ویلایی با دیوارهای کوتاه تر، سوژه خوبی برای سارقین هستند! با نصب حفاظ روی دیوار حیاط می توان ارتفاع دیوار را افزایش داد. دیوار حیاط هم مثل پنجره های ساختمان باید با نرده های حفاظ پوشش داده شود. حفاظ دیوار باید یک سازه فلزی غیر قابل نفوذ است. تراکم نرده های حفاظ اجازه عبور از بین نرده ها را نمی دهد. از طرفی ارتفاع حفاظ می تواند مشکل کوتاه بودن دیوار حیاط را حل کند. حفاظ دیوار حیاط بهترین محافظ در ورودی ساختمان است و مانع ورود سارقین به محوطه داخلی و ساختمان می شود. در ادامه با برخی از شکیل ترین سازه های حفاظ آشنا می شویم.

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

انواع حفاظ دیوار حیاطسفارش ساخت انواع حفاظ دیوار حیاط به قیمت مناسب

نرده حفاظ شاخ گوزنی

یکی از بهترین انواع حفاظ دیوار حیاط ، نرده شاخ گوزنی یا حفاظ شاخ گوزن است. شکل ظاهری این حفاظ موجب شده تا به این نام شناخته شود. در هم تنیدگی نرده های حفاظ و شکل ظاهری آن شباهت زیادی به شاخ های گوزن دارد. این سازه قابل نصب روی دیوار، بالکن و حتی پشت پنجره است. از لحاظ امنیتی حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های نیزه ای بسیار بهتر است. در گذشته اغلب خانه ها با این نرده های سرنیزه ای حفاظت میشد ولی به دلیل ضعف هایی که در سازه وجود داشت، تولید کنندگان نرده های شاخ گوزنی را طراحی کرده اند. نوک تیز و برنده میل گردهای حفاظ امکان عبور ازبالای آن رانیز منتفی کرده است. این حفاظ بسیار خطرناک است و برای نرده های راه پله اصلا مناسب نیست. 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی هوم سرویز در پروژه های مختلف یکسان نیست و بستگی به متراژ و تراکم نرده دارد.

حفاظ دیوار حیاط بوته ای

نرده بوته ای یکی دیگر از حفاظ های آهنی مناسب حیاط ویلایی است. بوته های خار بیابان ایده اولیه طراحی حفاظ بوته ای را به وجود آورده اند. همانطور دربوته های خار، تیغ های تیز و برنده وجود دارد در این سازه نیز سر نیزه های تیز و برنده به صورت نامنظم کار شده است.حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی شباهت زیادی دارند و گاهی هر دو این سازه های فلزی یکی در نظر گرفته می شود. از نظر ایمنی، امکان عبور بیگانگان از بین نرده های حفاظ و یا بالای آن وجود ندارد. درسرتاسر نرده بوته ای می توانسر نیزه های تیز کوچک و بزرگ را در ارتفاع کم و زیاد دید و همین موضوع عبور از بین آن را تقریبا غیر ممکن کرده است. امکان رنگ آمیزی نرده های حفاظ طبق دلخواه مشتری و هماهنگ با رنگ نمای ساختمان نیز وجود دارد.

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده روی دیوار است؟

بهترین حفاظ دیوار حیاطهزینه ساخت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

زیباترین حفاظ دیوار حیاط : لیلیوم

همانطور که از نام حفاظ می توان حدس زد، گل های زیبای لیلیوم ایده اصلی طراحی نرده ها هستند. این سازه نسل جدید حفاظ روی دیوار است و از نظر شکل ظاهری بسیار شکیل و زیبا می باشد. نصب حفاظ لیلیوم در خانه های ویلایی طرفدار بیشتری دارد. در دورتادور ساختمان و همه محوطه ویلا می توان این حفاظ را نصب کرد. تراکم نردههای لیلیوم بسیار زیاد است. به طور معمول در هر متر حدود ۲۰۰ شاخه تیز و برنده لیلیوم وجود دارد. جالب اینکه امکان رنگ آمیزی حفاظ لیلیوم به صورت دو رنگ نیز وجود دارد. معمولا قسمت بالای سر نیزه ها به شکل گل طراحی و با رنگ طلایی تزئین می شود که زیبایی خاصی به حفاظ دیوار حیاط می دهد.

حفاظ آبشاری

بعد از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای، نرده های آبشاری در حفاظ دیوار حیاط بیشترین تعداد نصب را دارد. ظاهر پله مانند نرده های حفاظ، تداعی کننده یک آبشار فلزی است. عبور از نرده های آبشاری بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن است. میلگردهای نوک تیز و برنده بر اساس یک الگوی مشخص در سرتاسر حفاظ آبشاری دیده می شوند. نرده ها با جو مخصوص و توسط جوشکار حرفه ای کار شده و به هیچوجه با دست یا ابزار از سازه جدا نخواهد شد. امکان رنگ آمیزی به سفارش مشتری وجود دارد. استفاده از رنگ های کوره ای در هنگام ساخت موجب ماندگاری بالای رنگ انواع حفاظ روی دیوار می شود. این سازه در ارتفاع  تا ۵۰ سانتیمتر ساخته می شود و در هر شاخه بین ۱۱ تا ۱۴ ردیف نرده دیده می شود.

قیمت این سازه بسیار ارزان است و بعد از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای، این حفاظ مناسب ترین قیمت را دارد.

حفاظ دیوار بوته ای چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت حفاظ شاخ گوزنی هم ارائه میده؟
قیمت حفاظ دیوار حیاطحفاظ دیوار شاخ گوزنی برای حیاط ویلا

سرویس ساخت حفاظ دیوار حیاط

ساخت انواع حفاظ روی دیوار مانع از ورود سارقین و بیگانگان به فضای داخل ساختمان می شود. با توجه به سفارش های زیادی که از نصب حفاظ شاخ گوزنی در اپلیکیشن وم سرویز ثبت می شود، این سرویس به صورت ویژه راه اندازی شده است. پس از ثبت سفارش، هماهنگی برای اندازه گیری حفاظ دیوار حیاط انجام می شود. برای رنگ های خاص از قبل هماهنگ کنید زیرا رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی کوره ای است و دستی انجام نمی شود. قیمت حفاظ روی دیوار با توجه به سفارش مشتری اعلام می شود. تراکم نرده های حفاظ، ارتفاع و عرض سازه،متراژ دیوار و کیفیت پروفیل سازه روی قیمت ها تاثیر می گذارد. هزینه ای که برای ساخت حفاظ شاخ گوزن می پردازید در قبال آرامش و امنیت خانواده بسیار مقرون به صرفه است. 

ثبت سفارش رایگان ساخت حفاظ شاخ گوزنی از اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت حفاظ شاخ گوزنی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا