بنایی و دکوراسیون

جدیدترین مدل های کناف کاری سقف اتاق پذیرایی

کناف کاری سقف ایده ای جذاب برای دکوراسیون اتاق پذیرایی است. طراحان داخلی و معماران با طراحی سقف کاذب کناف ، بیشترین تغییر را در فضای داخلی ایجاد می کنند. سرویس نصب و تعمیر انواع سقف کاذب در هنگام ساخت بنا و پس از آن نیز ارائه می شود.در ساختمان های قدیمی می توان سقف کاذب را به جای متریال قبلی، نصب کرد. امکان نورپردازی خلاقانه در سقف کاذب وجود دارد. طرح های جدید علاوه بر زیبایی و نمای ظاهری جذاب تر، دارای کیفیت بهتری هم هستند. سقف ساختمان اغلب مورد بی مهری قرار می گیرد و توجهی به دیزاین و دکوراسیون آن نمی شود. با کمی خلاقیت می توان این فضا را به دیدنی ترین بخش منزل تبدیل کرد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کناف کاری سقف چیست؟

سقف بنا را می توان با خدمات رنگ و نقاشی، سرویس گچکاری و گچبری، انواع کاغذ دیواری و کناف دیزاین کرد. هدف از این طراحی خلق زیبایی در فضایی غیر قابل استفاده است. کناف نوعی سازه طراحی شده از متریال مختلف برای ساخت سقف کاذب است. کناف های اولیه به صورت پنل های گچی پیش ساخته بودند، امروزه می توان با مصالح متنوعی، سقف کناف را اجرا کرد. ایده اولیه کناف گچی وارداتی است ولی این ایده توسط کناف کاران ایرانی، به طرز چشمگیری دچار تغییر و تحول شد. نتیجه این تغییرات، طراحی مدل هایی شکیل تر و با شکوه تر برای پانل های کناف است.

این روزها انواع کناف در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. محدودیتی در اجرای کناف سقف کاذب نیست. دیزاین سقف در همه سبک های طراحی داخلی( کلاسیک و مدرن) می تواند به کار گرفته شود. مهم ترین موضوع انتخاب متریال مناسب سقف کاذب است که باید هماهنگ با دیگر المان های دکوراتیو باشد. انواع ورق پلی کربنات از جدیدترین سازه های سقف کاذب هستند.   

سقف کاذب کناف چیست؟

قیمت کناف کاری سقفمراحل کناف کاری سقف کاذب

مزایای کناف کاری سقف

به هنگام ساخت بنا لازم است تا تجهیزات سیم کشی، لوله کشی و … اجرا شود. حتی الامکان سعی می شود تجهیزات نورپردازی و غیره از دید پنهان باشد. اینکه از سقف سالن پذیرایی مقدار زیادی سیم و بست و پیچ و مهره، عبور کرده باشد اصلا چیز جالبی نیست. سقف کاذب کناف برای پوشاندن تجهیزات و مصالح ساختمانی، ایده آل است. از طرفی این سقف ها حالت دکوراتیو دارند و می توان نورپردازی های شکیل و حرفه ای را در ساختمان اجرا کرد. تجهیزات نورپردازی سقف را می توان با اجرای سقف کناف کاملا از دید پنهان کرد. این موضوع به خصوص در اتاق پذیرایی اهمیت زیادی دارد. معمولا این فضا زیباترین بخش در هر خانه است تصور کنید تجهیزات نورپردازی و سیم های برق، چقدر دکوراسیون پذیرایی را تحت تاثیر قرار می دهد.

برای پوشاندن عیوب سقف در خانه های قدیمی نیز می توان از کناف کاری سقف کمک گرفت. در اغلب ساختمان های قدیمی، پوشش سقف، رنگ سفید است. پس از مدتی ترک هایی در سقف ایجاد می شود که به دلیل فرسودگی گچ سقف است. سقف کاذب ساده ترین راه برای پنهان کردن ایرادات سقف است. با یکبار هزینه برای همیشه خیال تان بابت ترک سقف و رنگ آمیزی راحت می شود. در نهایت زیبایی و شیک بودن این سقف ها را نمی توان نادیده گرفت. کار کناف سقف از سرویس های لوکس و مدرن به حساب می آید. 

مدل های کناف کاری پذیرایی

دکوراتیوها سقف را دیوار پنجم می نامند. سقف ساختمان سطح وسیعی را اشغال کرده و مکان خوبی برای طراحی های خلاقانه است. کناف کاری سقف پذیرایی به عنوان یکی از زیباترین و مدرن ترین طراحی ها، خیلی طرفدار دارد. معمولا این طراحی با اتاق های دیگر تفاوت دارد. بخش اعظم بودجه صرف کناف پذیرایی می شود زیرا این بخش از خانه در دید مهمان ها است و باید به بهترین شکلی، دیزاین شود. حتی اگر گران ترین مبلمان و فرش های نفیس را نیز خریداری کنید تا وقتی که سقف،شکل و شمایل مناسبی نداشته باشد، دکوراسیون تکمیل نیست. همیشه کناف پذیرایی با طرح مجزا از اتاق خواب در نظر گرفته می شود. اجرای سقف کاذب با توجه به سبک دکوراسیون با مدل ها و متریال متفاوتی انجام می شود. برخی از زیباترین طراحی ها برای اجرای کناف اینها هستند:

طراحی کناف دور لوستر مربعی

ساده ترین و زیباترین نوع کناف را در دیزاین دور لوستر می توان دید. از طرح های اختصاصی و ابتکاری گرفته تا طرح های هندسی همگی برای دور لوستر اتاق پذیرایی مناسب هستند. با این دیزاین، لوستر نمایان تر و لوکس تر دیده می شود و به کلی چهره فضای داخلی تغییر می کند. اگر به دنبال یک کار شیک و ارزان قیمت هستید روی کناف سقف، با دقت بررسی کنید. انواع لوستر آویز، لوسترهای سقفی و …. از عناصر اصلی در نورپردازی دکوراسیون داخلی است که با این کنفا های مربعی، با ظاهری متفاوت تر، جلوه گری می کند.

ساخت انواع سقف کاذب چوبی

  • طراحی با خطوط صاف و گوشه دار

سقف کاذب کناف با خطوط صاف از مدرن ترین طراحی ها در دکوراسیون داخلی هستند. در سالهای اخیر تقاضا برای نصب سقف هایی که طرح های چند ضلعی گوشه دار دارند بسیار بیشتر شده است. این طرح ها جوان پسند تر است و با سبک طراحی مدرن بیشتر هماهنگ است. این طراحی اغلب انتزاعی و فانتزی است. این سازه علاوه بر سقف پذیرایی برای اتاق خواب هم مناسب است. برای مثال در تصویر بالا پنج ضلعی ها در کنار یکدیگر شبیه به خانه زنبور ها شده اند که برای سالن پذیرایی خیلی شیک و امروزی است.

همین طراحی را با کاهش تعداد پنج ضلعی ها می توان برای سقف کاذب اتاق خواب هم اجرا کرد. البته اندازه و ابعاد کار کمتر و ساده تر خواهد شد. هر چه پیچیدگی کار کمتر باشد، هزینه کناف کاری هم ارزان تر تمام می شود. برخی طرح های اختصاصی که دارای جزئیات بیشتری هستند به مراتب گرانقیمت تر تمام می شوند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر سقف کاذب هم ارائه میده؟

انواع سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

  • طراحی نورپردازی در سقف کاذب

نورپردازی رکن مهم هر نوعی طراحی است. بدون نورپردازی مناسب، شکیل ترین کناف ها هم جلوه ای ندارند. از انواع چراغ های LED تو کار برای سقف کناف استفاده می شود. این چراغ ها نور کمی دارند ولی در یک مجموعه بزرگ، نور اصلی پذیرایی را تامین می کنند. در دکوراسیون کلاسیک به جای چراغ های ال ای دی همیشه از لوسترهای کریستالی استفاده می شود. اجرای کناف دور لوستری نیز از زیباترین طراحی ها برای اتاق پذیرایی است که طرفداران زیادی دارد. اگر از نورپردازی لوستر در سقف پذیرایی استفاده می شود معمولا چراغ های ال ای دی حذف می شوند. در زمینه نورپردازی خلاقیت های زیادی را می توان اجرا کرد.

مراحل کناف کاری سقفاجرای کناف سقف کاذب در کوتاه ترین زمان

سرویس نصب و تعمیر سقف کاذب

  • کناف کاری سقف مدرن به شکل منحنی

نصب سقف کناف دایره ای شکل و منحنی از طرح های بسیار پر طرفدار است که احساس آرامش عجیبی را در  سالن پذیرایی به وجود می آورد. انحنای دایره ای و پیچ و خم های هنرمندانه کناف سقف، چشم ها را خیره می کند. امکان رنگ آمیزی بین منحنی ها نیز وجود دارد که ابهت سقف را به مراتب بیشتر خواهد کرد. نکته جالب اینکه امکان اجرای نورپردازی های جسورانه روی کناف منحنی بیشتر است. لوسترهای بلوری و کریستالی روی این طرح بی نظیر هستند. کناف منحنی هماهنگی خوبی با دکوراسیون کلاسیک دارد.

چرا پوشش سقف حیاط خلوت اهمیت زیادی دارد؟

  • قرینه کاری در سقف کاذب

بدون تردید قرینه کاری در طراحی سقف کاذب خاص و چشم نواز است. طرح های قرینه ای به صورت دایره های تکرار شونده و طرح های گوشه داری که به صورت چند تایی روی سقف کار می شوند، فضا اتاق پذیرایی را دنج و دلنشین تر نشان می دهند. دقت داشته باشید که مدل کناف سقف کاذب روی ابعاد فضا هم تاثیرگذار است. با کمی ابتکار می توان اندازه اتاق پذیرایی را بزرگتر از چیزی که هست نشان داد. در این زمین برجستگی های روی سقف و رنگ های کناف هر دو به یک میزان تاثیر دارند. احتمالا در طراحی کناف اتاق پذیرایی بزرگ، دست تان بازتر باشد ولی برای اتاق خواب های کوچک یا آپارتمان هایی که فضای محدودتری را به پذیرایی و نشیمن اختصاص داده اند کمی کار دشوارتر است.

آموزش نصب لوستر به سقف کاذب

اجرای کناف کاری سقف

هزینه سرویس نصب و تعمیر سقف کاذب هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)قیمت تا(تومان)
اجرای کناف با متریال(متر مربع)110000145000
نصب هر ورق پلی کربنات250000500000
نصب شیروانی(متر مربع)6500095000
نصب آردواز(متر مربع)70000100000
نصب سقف آسمان مجازی(متر مربع)
6000070000
نصب تایل 60*60 (متر مربع)
19000
تعمیراتتوافقی

خدمات کناف کاری سقف در تهران

سرویس نصب و تعمیر سقف کاذب از سرویس های مورد علاقه خانم های با سلیقه است. معمولا به هنگام بازسازی منزل، سقف ها هم نوسازی می شوند. اجرای سقف کاذب کناف در پذیرایی و اتاق خواب، کناف کاری ساده و طرح دار، سقف کناف دور لوستری و …. توسط کناف ساز متخصص پذیرفته می شود. پس از مشاوره و هماهنگی برای طراحی، عملیات ساخت پنل ها در کارگاه انجام شده و پانل های آماده برای نصب به محل ارسال می شود. ساخت سقف کاذب کناف با کمترین خرابی و ریخت و پاش همراه است. قیمت ها توافقی بر اساس متر مربع تعیین می شود. همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل تضمین کیفیت خدمات هستند. کیفیت بالا را با بهترین های این حرفه تجربه کنید.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر سقف کاذب از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر سقف کاذب تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا