ساب زدن سنگ اپن

ساب زدن سنگ اپن

از 1425 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساب زدن سنگ اپن در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساب سنگ اپن(متر مربع)

400,000 الی 750,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره ساب زدن سنگ اپن خواهید خواند

  • ساب زدن سنگ اپن و ساب سنگ کابینت چگونه انجام می شود؟
  • ساب زدن دستی چیست ؟
  • از ساب دستی در چه مواردی استفاده می شود؟
  • مراحل ساب زدن سنگ اپن و ساب سنگ کابینت آشپزخانه
  • برای چه کارهای از ساب سنگ دستی استفاده می گردد؟
  • قیمت ساب زدن سنگ اپن و کابینت به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساب سنگ کابینت، کانتر و ساب سنگ جزیره را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

ساب زدن سنگ اپن و ساب سنگ کابینت چگونه انجام می شود؟

در محیط هایی کهامکان استفاده از دستگاه های کفسابی وجود ندارد اقدام به استفاده از دستگاه سابزنی دستی برای ساب زدن سنگ کابینت و ساب زدن سنگ اپن میکنند. کارایی این دستگاه های کوچک تفاوت چندانی با نمونه های بزرگتر ندارد. درقسمت های مختلفی در منزل از سنگ استفاده می شود مواردی مانند سنگ کانتر، صفحهبالای کابینت و سنگ اپن از انواع سنگ مصنوعی کورین، مرمر، گرانیت، کوارتز و غیرهاستفاه می شود. این قسمت ها به مرور زمان شفافیت و زیبایی روز اول خود را از دستمی دهند و با استفاده از خدمات ساب زدن سنگ اپن و کانتر می تواناین سنگ ها را به زیبایی روز اولشان در آورد. قیمت ساب سنگ اپن و سابزدن سنگ کورین و ساب سنگ کابینت به موارد متعددی بستگی دارد که درادامه بیشتر توضیح می دهیم.

ساب زدن دستی چیست ؟

همانطور که پیش تر همگفتیم قسمتی از فضای سنگی خانه که دستگاه نمی تواند ساب زنی کند از دستگاههای ساب زنی دستی استفاده می شود. دستگاه ساب زن دستی وسیلهای شبیه به سنگ فرز است که روی آن لقمه ساب وصل شده و کار ساب زدن سنگ اپن، سابزدن سنگ کانتر و ساب زدن سنگ کابینت به کمک این دستگاهانجام می شود. البته موارد کاربرد ساب زنی دستی به این موارد ختم نمیشود و کاربردهای وسیع تری دارند.

از ساب دستی در چه مواردی استفاده می شود؟

ساب زدن اپن یا ساب سنگ کابینت و سابزدن سنگ جزیره از مواردی هستند که در آشپزخانه بیشتر تقاضا می شود. زیرادر آشپزخانه به علت بی احتیاطی ممکن است از مواد شیمیایی و یا مواد اسیدی استفادهشود که شفافیت سنگ را از بین می برد و موجب کدر شدن آن می شوند. از جمله مواردی کهبرای ساخت کانتر استفاده می شود سنگ کورین، کوارتز، سنگ مرمر وگرانیت هستند. در صورت به وجود آمدن خط وخش به راحتی می توان اقدام به خشگیری کورین و ساب و پولیش کورین و کوارتر پرداخت. در این مواقعتنها راه چاره استفاده از ساب زدن سنگ اپن و ساب زدن سنگ کابینت استتا با برداشتن یک لایه نارک از رویه سنگ گرانیت یا مرمر، نمای اولیه سنگ را احیاکنند. تنها راه حل ساب زدن سنگ اپن یا ساب زدن سنگ جریزه یا سابزدن سنگ کابینت استفاده از دستگاه ساب زنی دستی است. در مواردینیز با گذر زمان سنگ دچار جرم می شود که با هیچ نوع شوینده ای، لکه ها از بین نمیروند. بهتر ین راه از بین بردن جرم سنگ، ساب زدن سنگ اپن و کابینتاست.

مراحل ساب زدن سنگ اپن و ساب سنگ کابینت آشپزخانه

ساب زدن سنگ اپن آشپزخانهبا استفاده از دستگاه ساب زنی دستی و لقمه سنگ ساب دستی مناسب انجام میشود. ابتدا در چند مرحله، وابسته به نوع ایرادات سنگ اقدام به ساب زدن سنگاپن و ساب زدن سنگ جزیره می کنند. در طی انجام این مراحلباید تمام لک ها، خش ها از روی سنگ کاملا از بین برود و سطح صاف و صیغلی به وجودبیاید. در نهایت با پولیش سنگ کابینت سطح کاملا شفاف آماده است.

برای چه کارهای از ساب سنگ دستی استفاده می گردد؟

برای سنگ جزیره و اپنو کابینت، سنگ بر روی دیوارها، سنگ شومینه و برای کنج خانه ها به دلیل اینکه نمیتوان از دستگاه های مخصوص که امکان چرخیدن آن وجود ندارد، باید از دستگاه ساب زنیدستی استفاده کرد.

ساب سنگ دستی درفضاهایی کاربرد دارد که امکان قرار دادن دستگاه های مخصوص کف سابی وجود ندارد وباید به صورت دستی و با ظرافت بیشتری اقدام به ساب سنگ کابینت یا سابسنگ جزیره پرداخت. البته در موارد دیگر نیز زمانی که نیاز به ساب زنی در گوشهها باشد ساب دستی انجام می شود. همچنین اگر در آشپزخانه سنگ هایی در قسمت هایی ازدیوار چیده شده باشند از ساب سنگ دستی استفاده می شود.

ساب سنگ جزیزه واپن و کابینت ها و ساب زدن سنگ میز ناهار خوری و ساب زدندستی سنگ میز عسلی را به علت استفاده مکرر از آنها و خط و خش و لکه هایی رویآن ها ایجاد شده، انجام می شود.

قیمت ساب زدن سنگ اپن و کابینت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساب زدن سنگکابینت و سابزدن دستی سنگ جزیره به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد که بر قیمتساب زدن سنگ اپن تاثیر دارد جنس سنگ است. همانطور که می دانید سنگ ها به دودسته های نرم و سنگ های سخت تقسیم می شوند. سنگ های نرم مانند تراولین راحت تر سابزده می شوند به همین علت قیمت ساب زدن سنگ اپن و قیمتساب زدن سنگ کابینت ارزان تر تمام می شود. اما ساب زدن سنگ گرانیت ازنمونه های دیگر سخت تر است به همین علت قیمت ساب زنی سنگ گرانیت بیشترخواهد شد. مورد دیگر اینکه اگر سنگ مورد نظر دارای ترک خوردگی باشد نیاز به رزینکاری و تعمیرات سنگ اپن و تعمیر سنگ کابینت آشپزخانه است که در این صورت این هزینهبر قیمت ساب زنی دستی اضافه می شود. در موارد جزئی مانند قیمت سابسنگ کابینت به صورت متراژی محاسبه نمی شود و تنها بر اساس محل مورد نظر نرخبه صورت توافقی بر اساس شرایط سنگ اعلام می شود.

ساب سنگ کابینت، کانتر و ساب سنگ جزیره را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

در صورتی که میخواهید براق شدن سنگ اپن و یا براق شدن سنگ کابینت را تجربهکنید و تغییرات زیادی در فضای خانه خود ایجاد کنید، می توانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. انواع خدمات ساب زدن سنگ کورین، سابزنی سنگ مرمر اپن و گرانیت جزیره انجام می شود. متخصصین ما در جهتساب دستی و براق شدن سنگ کابینت در محل حضور پیدا کرده و کلیه خدمات را با تجهیزاتپیشرفته انجام خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساب زدن سنگ اپن و همچنین ارایه خدمات ساب زدن سنگ اپن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خانگی ارائه می دهد که شامل دوخت لحاف کرسی سنتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساب زدن سنگ اپن

ساب زدن سنگ اپن

ساب زدن سنگ جزیره

پولیش سنگ کابینت

ساب زدن سنگ کانتر

ساب زدن سنگ دیوار آشپزخانه

ساب سنگ شومینه و غیره

خش گیری و ساب زدن سنگ کورین و سنگ های طبیعی مرمر، کوارتز، گرانیت و غیره

نظرات کاربران

profile picture
سهیلا جنگجو

کارشون خوب بود تشکر میکنم

شرایط ساب زدن سنگ کابینت و ساب سنگ کورین اپن و کانتر

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت ساب سنگ اپن، جنس سنگ و متراژ و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی سطح تاثیر دارد.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را بسابد.

برای سهولت در ساب زدن توسط همیار به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

دریل کاری
دریل کاری
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
بازسازی آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر لمینت
تعمیر لمینت
قیمت از 1,600,000 الی 3,200,000 تومان
ساب و لاک پارکت
ساب و لاک پارکت
قیمت از 12,300,000 الی 104,000,000 تومان