ساب زدن سنگ اپن

ساب زدن سنگ اپن

از 1425 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساب زدن سنگ اپن در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساب سنگ اپن(متر مربع)

400,000 الی 750,000 تومان

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره ساب زدن سنگ اپن خواهید خواند

  • ساب زدن سنگ اپن و ساب سنگ کابینت چگونه انجام می شود؟
  • ساب زدن دستی چیست ؟
  • از ساب دستی در چه مواردی استفاده می شود؟
  • مراحل ساب زدن سنگ اپن و ساب سنگ کابینت آشپزخانه
  • برای چه کارهای از ساب سنگ دستی استفاده می گردد؟
  • قیمت ساب زدن سنگ اپن و کابینت به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساب سنگ کابینت، کانتر و ساب سنگ جزیره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساب زدن سنگ اپن و ساب سنگ کابینت چگونه انجام می شود؟

در محیط هایی که امکان استفاده از دستگاه های کفسابی وجود ندارد اقدام به استفاده از دستگاه ساب زنی دستی برای ساب زدن سنگ کابینت و ساب زدن سنگ اپن می کنند. کارایی این دستگاه های کوچک تفاوت چندانی با نمونه های بزرگتر ندارد. در قسمت های مختلفی در منزل از سنگ استفاده می شود مواردی مانند سنگ کانتر، صفحه بالای کابینت و سنگ اپن از انواع سنگ مصنوعی کورین، مرمر، گرانیت، کوارتز و غیره استفاه می شود. این قسمت ها به مرور زمان شفافیت و زیبایی روز اول خود را از دست می دهند و با استفاده از خدمات ساب زدن سنگ اپن و کانتر می توان این سنگ ها را به زیبایی روز اولشان در آورد. قیمت ساب سنگ اپن و ساب زدن سنگ کورین و ساب سنگ کابینت به موارد متعددی بستگی دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

ساب زدن دستی چیست ؟

همانطور که پیش تر هم گفتیم قسمتی از فضای سنگی خانه که دستگاه نمی تواند ساب زنی کند از دستگاه های ساب زنی دستی استفاده می شود. دستگاه ساب زن دستی وسیله ای شبیه به سنگ فرز است که روی آن لقمه ساب وصل شده و کار ساب زدن سنگ اپن، ساب زدن سنگ کانتر و ساب زدن سنگ کابینت به کمک این دستگاه انجام می شود. البته موارد کاربرد ساب زنی دستی به این موارد ختم نمی شود و کاربردهای وسیع تری دارند.

از ساب دستی در چه مواردی استفاده می شود؟

ساب زدن اپن یا ساب سنگ کابینت و ساب زدن سنگ جزیره از مواردی هستند که در آشپزخانه بیشتر تقاضا می شود. زیرا در آشپزخانه به علت بی احتیاطی ممکن است از مواد شیمیایی و یا مواد اسیدی استفاده شود که شفافیت سنگ را از بین می برد و موجب کدر شدن آن می شوند. از جمله مواردی که برای ساخت کانتر استفاده می شود سنگ کورین، کوارتز، سنگ مرمر و گرانیت هستند. در صورت به وجود آمدن خط وخش به راحتی می توان اقدام به خش گیری کورین و ساب و پولیش کورین و کوارتر پرداخت. در این مواقع تنها راه چاره استفاده از ساب زدن سنگ اپن و ساب زدن سنگ کابینت است تا با برداشتن یک لایه نارک از رویه سنگ گرانیت یا مرمر، نمای اولیه سنگ را احیا کنند. تنها راه حل ساب زدن سنگ اپن یا ساب زدن سنگ جریزه یا ساب زدن سنگ کابینت استفاده از دستگاه ساب زنی دستی است. در مواردی نیز با گذر زمان سنگ دچار جرم می شود که با هیچ نوع شوینده ای، لکه ها از بین نمی روند. بهتر ین راه از بین بردن جرم سنگ، ساب زدن سنگ اپن و کابینت است.

مراحل ساب زدن سنگ اپن و ساب سنگ کابینت آشپزخانه

ساب زدن سنگ اپن آشپزخانه با استفاده از دستگاه ساب زنی دستی و لقمه سنگ ساب دستی مناسب انجام می شود. ابتدا در چند مرحله، وابسته به نوع ایرادات سنگ اقدام به ساب زدن سنگ اپن و ساب زدن سنگ جزیره می کنند. در طی انجام این مراحل باید تمام لک ها، خش ها از روی سنگ کاملا از بین برود و سطح صاف و صیغلی به وجود بیاید. در نهایت با پولیش سنگ کابینت سطح کاملا شفاف آماده است.

برای چه کارهای از ساب سنگ دستی استفاده می گردد؟

برای سنگ جزیره و اپن و کابینت، سنگ بر روی دیوارها، سنگ شومینه و برای کنج خانه ها به دلیل اینکه نمی توان از دستگاه های مخصوص که امکان چرخیدن آن وجود ندارد، باید از دستگاه ساب زنی دستی استفاده کرد.

ساب سنگ دستی در فضاهایی کاربرد دارد که امکان قرار دادن دستگاه های مخصوص کف سابی وجود ندارد و باید به صورت دستی و با ظرافت بیشتری اقدام به ساب سنگ کابینت یا ساب سنگ جزیره پرداخت. البته در موارد دیگر نیز زمانی که نیاز به ساب زنی در گوشه ها باشد ساب دستی انجام می شود. همچنین اگر در آشپزخانه سنگ هایی در قسمت هایی از دیوار چیده شده باشند از ساب سنگ دستی استفاده می شود.

ساب سنگ جزیزه و اپن و کابینت ها و ساب زدن سنگ میز ناهار خوری و ساب زدن دستی سنگ میز عسلی را به علت استفاده مکرر از آنها و خط و خش و لکه هایی روی آن ها ایجاد شده، انجام می شود.

قیمت ساب زدن سنگ اپن و کابینت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساب زدن سنگ کابینت و ساب زدن دستی سنگ جزیره به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد که بر قیمت ساب زدن سنگ اپن تاثیر دارد جنس سنگ است. همانطور که می دانید سنگ ها به دو دسته های نرم و سنگ های سخت تقسیم می شوند. سنگ های نرم مانند تراولین راحت تر ساب زده می شوند به همین علت قیمت ساب زدن سنگ اپن و قیمت ساب زدن سنگ کابینت ارزان تر تمام می شود. اما ساب زدن سنگ گرانیت از نمونه های دیگر سخت تر است به همین علت قیمت ساب زنی سنگ گرانیت بیشتر خواهد شد. مورد دیگر اینکه اگر سنگ مورد نظر دارای ترک خوردگی باشد نیاز به رزین کاری و تعمیرات سنگ اپن و تعمیر سنگ کابینت آشپزخانه است که در این صورت این هزینه بر قیمت ساب زنی دستی اضافه می شود. در موارد جزئی مانند قیمت ساب سنگ کابینت به صورت متراژی محاسبه نمی شود و تنها بر اساس محل مورد نظر نرخ به صورت توافقی بر اساس شرایط سنگ اعلام می شود.

ساب سنگ کابینت، کانتر و ساب سنگ جزیره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که می خواهید براق شدن سنگ اپن و یا براق شدن سنگ کابینت را تجربه کنید و تغییرات زیادی در فضای خانه خود ایجاد کنید، می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. انواع خدمات ساب زدن سنگ کورین، ساب زنی سنگ مرمر اپن و گرانیت جزیره انجام می شود. متخصصین ما در جهت ساب دستی و براق شدن سنگ کابینت در محل حضور پیدا کرده و کلیه خدمات را با تجهیزات پیشرفته انجام خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساب زدن سنگ اپن و همچنین ارایه خدمات ساب زدن سنگ اپن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خانگی ارائه می دهد که شامل دوخت لحاف کرسی سنتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساب زدن سنگ اپن

ساب زدن سنگ اپن

ساب زدن سنگ جزیره

پولیش سنگ کابینت

ساب زدن سنگ کانتر

ساب زدن سنگ دیوار آشپزخانه

ساب سنگ شومینه و غیره

خش گیری و ساب زدن سنگ کورین و سنگ های طبیعی مرمر، کوارتز، گرانیت و غیره

نظرات کاربران

profile picture
سهیلا جنگجو

کارشون خوب بود تشکر میکنم

profile picture
ساسان یزدان پناه

وقت شناسی و بموقع در محل، انجام کار مورد دلخواه ساب زدن سنگ مشگی گرانیت و براق شدن مجدد، و راهنمایی جهت محافظت از سنگ.

شرایط ساب زدن سنگ کابینت و ساب سنگ کورین اپن و کانتر

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت ساب سنگ اپن، جنس سنگ و متراژ و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی سطح تاثیر دارد.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را بسابد.

برای سهولت در ساب زدن توسط همیار به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

drill-work
دریل کاری
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
kitchen-reconstruction
بازسازی آشپزخانه
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
installation-repair-laminate
تعمیر لمینت
قیمت از 7,600,000 الی 13,000,000 تومان
parquet-coloring
ساب و لاک پارکت
قیمت از 7,000,000 الی 20,000,000 تومان