همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

تعمیرات و خدمات فنی

عیب یابی و تعمیر بخاری گازی

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

وقتی بخاری گازی گرمای مطلوب نداشته باشد حتما یک جای کار می لنگد. در اغلب موارد علت کاهش شعله بخاری از تنظیم آن است. حتی اگر خودتان پیچ تنظیم را روی حداکثر گذاشته باشید هم، یکبار دیگر آن را بررسی کنید. گاهی بچه ها از روی کنجکاوی دست به لوازم منزل می زنند. در برخی موارد هم مسدود شدن لوله بخاری علت خاموش شدن آن است. در این صورت حتی خطر برگشت گاز مونو اکسید کربن به داخل منزل هم هست. با بررسی مسیر لوله بخاری از باز بودن آن مطمئن شوید. اگر پیچ شعله بخاری درست تنظیم شده است و لوله ها هم گرفتگی ندارد، عیب یابی و تعمیر بخاری گازی کمی دشوارتر می شود. در این صورت حتما به کمک تعمیرکار بخاری گازی نیاز پیدا می کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات تعمیر بخاری گازی

خراب شدن لوازم گرمایشی منزل در فصل زمستان یک مشکل جدی است. معمولا پیدا کردن تعمیرکار خوب بخاری گازی در فصول سرد خیلی دشوار است. بهتر است قبل از فرا رسیدن برف و باران برای محکم کاری، بخاری را سرویس کنید. سرویسکار بخاری گازی می تواند مشکلات احتمالی را رفع کند. به این ترتیب خیال تان بابت تامین گرمای منزل در روزهای برفی راحت می شود. با سرویس وسایل گرمایشی قبل از فصل سرما می توانید از هوای زمستانی و بارش برف لذت ببرید. اگر به طور ناگهانی بخاری گازی ایراد پیدا کرد با ما تماس بگیرید. هوم سرویز خدمات نصب و عیب یابی انواع بخاری گازی نیک کالا، ارج و دیگر برندها را ارائه می دهد. برخی از متداول ترین مشکلات در بخاری گازسوز این موارد هستند:

سرویس تعمیر ترموکوبل بخاری گازی

قیمت تعمیر بخاری گازیتعمیر بخاری گازی در تهران
  • خرابی ترموکوبل بخاری گازی

ترموکوبل قطعه کوچکی است ولی روی کارکرد بخاری تاثیر زیادی دارد. این قطعه در همه لوازم گازسوز خانگی و صنعتی وجود دارد. کارکرد اصلی ترموکوبل برای تنظیم شعله و جلوگیری از انتشار گاز در موقع خاموش شدن شعله است. در واقع این قطعه حساس نقش مهمی در حفظ امنیت لوازم گازی و بخاری گازسوز دارد. اجاق گاز، آبگرمکن دیاوری، پکیج های ایستاده و دیواری همگی دارای ترموکوبل هستند. سالم بودن و همچنین تمیز بودن ترموکوبل در موقع روشن کردن بخاری کاملا مشخص می شود. اگر بخاری روشن نمی شود یا پس از مدتی شعله خاموش می شود احتمال خرابی این قطعه وجود دارد. با تعمیر ترموکوبل بخاری گازی شعله به خوبی روشن می شود و مشکل گرمای منزل هم حل خواهد شد. چنانچه ترموکوبل ترک خورده باشد لازم است تا این قطعه به طور کامل تعویض شود.

  • خرابی محفظه احتراق

معمولا بعد از روشن شدن بخاری نباید بوی گاز یا سوخت ناقص به مشام برسد. اگر مدتی بعد زا روشن کردن بخاری گازی بوی غیر معمول در فضا پیچید ابتدا لوله بخاری را بررسی کنید. اگر مکش لوله بخاری خوب باشد همه دودهای حاصل از احتراق را از محل خارج می کند. هر گونه انسداد، تنگی لوله ها یا ایراد و اشکال در دودکش می تواند این مشکل را ایجاد کند.  اگر در دودکش و لوله ها مشکلی وجود ندارد به احتمال زیاد محفظه احتراق ایراد دارد. پوسیدگی و سوراخ شدن محفظه احتراق موجب می شود که گاز از این روزن ها به بیرون نشت کند. اگر بخاری گازی را تازه خریداری کرده اید، مشکل از عدم جوشکاری مناسب محفظه احتراق است و احتمال باز شدن درز جوش ها وجود دارد. برای رفع این مشکل لازم است تا محفظه احتراق یا همان کوره بخاری تعمیر یا تعویض شود.

سرویس نصب و تعمیر بخاری گازی

تعمیر بخاری گازی در تهرانعیب یابی و تعمیر بخاری گازی
  • اشکال در پیلوت

اگر بخاری گازی به طور ناگهانی خاموش شده ابتدا شیر گاز را بسته و پنج دقیقه صبر کنید تا محفظه خنک شود. سپس شیر گاز را باز کرده و دکمه پیلوت را ۳۰ ثانیه فشار دهید. شاید پیلوت بار اول روشن نشود در این صورت لازم است تا دوباره مراحل را از اول تکرار کنید. در صوتر روشن شدن شعله بخاری گازی چند دقیقه صبر کنید. احتمالا دوباره بخاری خاموش خواهد شد. در این صورت مشکل می تواند از ترموکوبل یا پیلوت باشد. به هر حال لازم است تا تعمیر بخاری گازی را به اهلش بسپارید تا همه قسمت ها یکی یکی بررسی شود. اگر تجربه ای در این مزینه ندارید هرگز اقدام به باز کردن و تعمیر بخاری گاز سوز نکنید. این کار می تواند خطراتی را در پی داشته باشد. تعمیرات لوازم گازی کاملا تخصصی است.

  •  تعمیر بخاری گازی و نشتی گاز

چنانچه بعد از نصب بخاری گازی و هم زمان با باز کردن شیر اصلی گاز، بوی گاز خام حس کردید احتمال نشتی را جدی بگیرید. در این صورت تا پیدا شدن محل نشتی و رفع آن نباید بخاری را روشن کنید. نشتی از دو سر شلنگ با لوله مسی و شیر کنترل بخاری را با محلول کف صابون می توانید به سادگی تشخیص دهید. همه قسمت ها را کامل با کف صابون بپوشانید اگر حباب تشکیل شد همان نقطه دچار نشتی است. محل نشت لوله گاز با لوله مسی یا شیر کنترل و .... باید به طور کامل تعمیر شود. حتی کوچکترین نشتی گاز هم می تواند خطرساز باشد. هر گونه بی توجهی به لوازم گاز سوز و تعمیرات آن خطر جدی به همراه دارد. خطر نشت گاز خام و نشت گاز مونو اکسید کربن را جدی بگیرید.

no-heat

 

بیشتر بخوانید
چرا پرینتر کار نمی کند؟
تعمیر بخاری گازی ارجسرویس بخاری گازی قبل از فصل سرما

خدمات نصب و تعمیر بخاری گازی در تهران

سرویس و تعمیرات بخاری گازی هوم سرویز در همه مناطق تهران آماده قبول سفارش است. بهترین تعمیرکار بخاری گازی تهران از همیاران ماست. اگر بخاری روشن نمی شود یا حرارت خوبی ندارد با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. تنها با سه کلیک نی توانید از خدمات حرفه ای استفاده کنید. هزینه تعمیرات لوازم منزل و بخاری گازسوز بعد ار بررسی و تشخیص ایراد، اطلاع داده می شود. بدون دیدن بخاری نمی توان در مورد علت خرابی و ایراد قطعات نظر داد. پس از عیب یابی در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، فاکتور قطعات خریداری شده ارائه خواهد شد. با سرویس تعمیرات بخاری گازی، دیگر نگران سرمای زمستان نباشید. ما در همه محله های تهران حضور داریم و بلافاصله تعمیرکار درب منزل مراجعه می کند.

سفارش سرویس نصب و تعمیر بخاری گازی را به رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن