تعمیرات و خدمات فنی

مشکلات رایج در لوله کشی فاضلاب خانگی

لوله کشی فاضلاب خانگی یکی از مهم ترین تاسیسات ساختمانی است که در وهله اول چندان به چشم نمی آید. وقتی برای خرید خانه از یک ساختمان دیدن می کنید شاید اصلا توجهی به سیستم فاضلاب نداشته باشید. برای خروج پساب خانگی از ساختمان حتما نیاز به یک سیستم لوله کشی فاضلاب کارامد است. لوله کشی فاضلاب ساختمان هم مثل سایر تاسیسات  در معرض آسیب و خرابی قرار دارد. تعمیرات لوله کشی فاضلاب توسط لوله کش ماهر انجام می شود. در صورت نیاز تعویض لوله های فرسوده و آسیب دیده، پیشنهاد می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

لوله کشی فاضلاب خانگی

جنس لوله های فاضلاب چدنی است. اگر عملیات لوله کشی فاضلاب به درستی انجام شود، معمولا مشکلی با این لوله ها نخواهید داشت. اغلب مشکلات لوله های آب و فاضلاب مربوط به نصب غیر اصولی و غیر استاندارد است. لوله چدنی فاضلاب بین ۲۵ تا ۳۵ سال عمر می کند. اگر عمر ساختمان بیش از ۲۵ سال باشد همیشه احتمال آسیب به لوله های فاضلابی وجود دارد. سیستم فاضلاب خانگی نقش مهمی در حفظ بهداشت محیط دارد. چنانچه به هر دلیلی این سیستم با مشکل روبرو شود باید بلافاصله نسبت به رفع آن اقدام کرد. حتی کوچکترین آسیب در لوله های فاضلاب مشکلات زیادی را در ساختمان به وجود می آورد. سهل انگاری در تعمیر لوله های فاضلاب، هزینه های تعمیراتی را افزایش می دهد.

اصول لوله کشی فاضلاب ساختمان

مراحل لوله کشی فاضلاب خانگینشت یابی لوله های فاضلاب با دستگاه
  • نشتی لوله کشی فاضلاب خانگی

یکی از رایج ترین مشکلات در لوله کشی فاضلاب خانگی ، نشتی لوله هاست. علت اصلی نشتی، ترک لوله ها و یا از بین رفتن عایق بندی است. هر گونه نم و نشتی از لوله های فاضلاب موجب آسیب جدی در ساختمان می شود. کپک های سقف  حمام می تواند مربوط به یک نشتی ساده در لوله های فاضلاب واحد بالایی باشد. قبل از اینکه نشتی خسارت بیشتری ایجاد کند نسبت به تعمیر لوله فاضلاب اقدام کنید. سرویس لوله کشی آب و فاضلاب هوم سرویز در نزدیکی شماست. با اولین تماس لوله کش با تجربه برای بررسی اوضاع به محل اعزام می شود. نشتی فاضلاب از لوله های شکسته بسیار بیشتر از ترک های ریز در لوله های فاضلاب است و خسارات بیشتری را به همراه خواهد داشت. 

سیستم لوله کشی ساختمان و تعمیرات لوله کشی ساختمان

  • تخلیه آهسته لوله های فاضلاب ساختمان

لوله کشی فاضلاب خانگی برای دفع فاضلاب و پساب در ساختمان نصب شده است. این لوله های قطور مجرایی برای خروج آب به بیرون از ساختمان هستند. وقتی به هر دلیلی، قدرت مکش لوله های فاضلاب کمی می شود دیگر این سیستم کارایی ندارد. در این صورت تخلیه فاضلاب به کندی انجام می شود. اگر آب حمام و سرویس بهداشتی به آهستگی تخلیه می شود و یا سینک ظرفشویی گرفته است حتما مشکلی در لوله کشی فاضلاب خانگی به وجود آمده است. گرفتگی لوله های فاضلاب از رایج ترین مشکلاتی است که اغلب در خانه های قدیمی دیده می شود. برای باز کردن لوله های فاضلاب معمولا نیازی به تخریب نیست و می توان از روش های متداول لوله بازکنی با فنر استفاده کرد.

تعویض سیستم لوله کشی فرسوده توسط لوله کش ماهر

هزینه لوله کشی فاضلاب خانگیتعویض لوله های شکسته و آسیب دیده فاضلاب خانگی
  • انتشار بوی بد از لوله کشی فاضلاب خانگی

آیا از فاضلاب سرویس بهداشتی بوی بدی منتشر می شود؟! بوی فاضلاب بسیار آزار دهنده است و باید از انتشار آن پیشگیری کرد. به طور معمول نباید هیچ وبی ناخوشایندی از لوله های فاضلاب در محیط پخش شود. شکستگی و آسیب لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله ها، پر شدن چاه و … برخی از دلایل پخش بوی ناخوشایند فاضلاب در ساختمان هستند. برای بررسی علت انتشار این بوی زننده لازم است تا لوله کش، سیستم لوله کشی خانه را بررسی کند. بی توجهی به این مسئله بسیار گران تمام می شود. در بسیاری از موارد نشتی لوله های فاضلاب موجب ریختن گچ سقف می شود. 

رفع گرفتگی لوله و چاه و فاضلاب با قیمت مناسب

  • خروج جانوران از لوله های فاضلاب

اگر سوسک و موش از لوله های فاضلاب خارج می شود، احتمال زیاد آسیبی در بخشی از سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان وجود دارد. خروج ازدحام حشرات از فاضلاب خانگی هم نشان دهنده یک مشکل جدی در سیستم لوله کشی فاظلاب خانگی است. با توجه به اینکه همه لوله های فاضلاب به صورت توکار اجرا شده اند در ابتدا نمی توان از روی ظاهر لوله ها متوجه ایراد و اشکال آن شد. سیستم لوله کشی فاضلاب از داخل ساختمان تا چاه فاضلاب ادامه دارد. موجودات زیادی در چاه زندگی می کنند و گاهی به داخل ساختمان هم راه پیدا می کنند. اما ازدحام تعداد زیادی سوسک یا …. اصلا طبیعی نیست!احتمال پر شدن چاه را در نظر بگیرید. جهت بررسی مشکل با تعمیرکار با تجربه تماس بگیرید.

لوله کش ماهر می تواند محل نشتی لوله های فاضلاب را با دستگاه تشخیص دهد و در صورت پر شدن چاه، راهکار لازم را ارائه دهد.

خدمات لوله کشی تهران و تشخیص ترکیدگی لوله

میدونستی که هوم سرویز، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هم ارائه میده؟
تعمیرات لوله کشی فاضلاب خانگیتعمیرات لوله کشی فاضلاب در ساختمان قدیمی

لیست قیمت لوله کشی فاضلاب خانگی

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
لوله کشی کمتر از 10 متر
1500002300000
لوله کشی آب و شوفاژ 5 لایه(متر طول)
1200018000
لوله کشی آب سبز(متر طول)
1000014000
لوله کشی فاضلاب(متر طول)
100014000
لوله کشی آب با سایز 1/2
1000012000
لوله کشی آب با سایز 25
1200017000
لوله کشی آب با سایز یک اینچ(موتورخانه ای)
1400018000
تخریب محیط مورد نظر جهت لوله کشی
توافقی

سرویس لوله کشی آب و فاضلاب در تهران

خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هوم سرویز آماده قبول سفارش در همه مناطق تهران می باشد. لوله کشی شوفاژ با لوله های سبز ۵ لایه، لوله کشی فاضلاب خانگی طبق استاندارد، لوله کشی آب سرد و گرم در ساختمان بخشی از خدمات هوم سرویز است. این سرویس جهت نصب سیستم لوله کشی و انجام خدمات تعمیر و تعویض لوله ها در نظر گرفته شده است. هزینه تخریب توافقی و سایر هزینه های لوله کشی بر اساس حجم کار و متراژ لوله کار شده، محاسبه می شود. برای اینکه خیال تان بابت سیستم لوله کشی ساختمان راحت باشد، کار را به حرفه ای های هوم سرویز بسپارید. ما در همه ایام سال فعالیت داریم. ثبت سفارش در این سامانه کاملا رایگان است. قبل از ثبت سفارش، حتما از چند لوله کش دیگر هم استعلام بگیرید. همه سفارش های ثبت شده در این سامانه شامل گارانتی تعمیرات هستند.

draincleaningbrisbane

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس لوله کشی آب و فاضلاب از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی لوله کشی آب و فاضلاب تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا