لوله کشی و تاسیسات

مراحل تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی

تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی در سرویس های بهداشتی کوچک بیشتر انجام می شود. معمولا وقتی فضای کافی وجود داشته باشد نیازی به تبدیل توالت ایرانی به فرنگی نیست بلکه در همان سرویس بهداشتی یک توالت فرنگی هم نصب می شود. به این ترتیب هم زمان هر دو سرویس ایرانی و فرنگی در ساختمان وجود دارد و افراد می توانند بنابر شرایط از هر کدام استفاده کنند. اما در خانه های نقلی و آپارتمان های کوچک چاره ای جز انتخاب یکی از سرویس ها نیست. اگر فضا کم باشد همیشه دستشویی فرنگی روی مکان توالت قبلی نصب می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی

تصمیم گیری برای تعویض توالت قدیمی و نصب توالت فرنگی جدید کمی دشوار است. هر دو نوع سرویس بهداشتی طرفدارانی دارند. عده ای توالت های سنتی را بهداشتی تر می دانند و برخی دیگر نیز به لحاظ پزشکی استفاده از مدل های فرنگی کاسه توالت را ترجیح می دهند. به هر حال این یک تصمیم مهم است که بنابر شرایط هر خانواده گرفته می شود. بهترین حالت اینست که در یک خانه دو نوع توالت نصب شده باشد. برای مثال یک توالت سنتی در دستشویی و یک توالت فرنگی دیواری در گوشه ای از حمام، ایده آل است. اما گاهی فضای دستشویی و حمام هر دو کوچک است و باید به یک سرویس اکتفا کرد. بهترین انتخاب برای سالمندان، کودکان و افرادی که دارای بیماری ها و مشکلات جسمی هستند، توالت های صندلی دار یا به قول امروزی ها همان توالت فرنگی است. 

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

هزینه تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگیتعویض توالت سنتی با توالت فرنگی زمینی یا دیواری

 

اقدامات قبل از تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی

برای اینکه از نصب توالت فرنگی راضی باشید باید از قبل شرایط محل بررسی شود. گاهی وضعیت طوری است که اصلا امکان تعویض توالت وجود ندارد. شاید مشکلاتی در سرویس بهداشتی باشد که از قبل به آن توجه نکرده باشید. سیستم نصب توالت ایرانی تفاوت زیادی با فرنگی دارد. این تفاوت فقط در شکل ظاهری نیست. لوله کشی ها، وضعیت سیفون و فلاش تانک و جزئیات زیادی باید مورد توجه قرار بگیرد. قبل از خرید توالت فرنگی جدید با ما تماس بگیرید. قبل از نصب توالت فرنگی هوم سرویز ، مشاوره رایگان نیز انجام می شود. قبل از خرید توالت فرنگی لازم است تا محل نصب بررسی شود. مواردی که موقع عملیات تعویض توالت مورد توجه قرار می گیرد اینها هستند:

 • توجه به ابعاد و اندازه سرویس بهداشتی
 • توجه به سیستم لوله کشی آب و فاضلاب توالت
 • طریقه نصب توالت فرنگی دیواری یا زمینی
 • توجه به امکانات توالت فرنگی جدید
 • تخمین هزینه های جانبی نظیر عایق بندی و سرامیک کاری

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی چقدر است؟

توصیه های مهم در تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی

عملیات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی زمان بر است و احتمالا باید یک روز را در منزل اقوام و محل دیگری ساکن باشید. دقت داشته باشید که بعد از نصب توالت فرنگی حداقل ۱۲ ساعت تا خشک شدن چسب ها زمان لازم است. در این فاصله امکان استفاده از توالت و سیفون وجود ندارد. نکته مهم دیگر اینکه هرگز برای کاهش هزینه ها از افراد غیر حرفه ای کمک نگیرید. برای اینکه بعد از تعویض توالت، سرویس بهداشتی بو ندهد و مشکلی با سیفون و …. نداشته باشید به نصاب شرکتی و با تجربه اعتماد کنید. این افراد تخصص کافی در زمینه نصب توالت فرنگی و تنظیم شیرآلات و سیفون و … دارند. نصب غیر اصولی دستشویی فرنگی موجب می شود تا در آینده هزینه های تعمیرات بیشتری بپردازید. برای جلوگیری از پرداخت هزینه های تعمیرات حتما از نصاب متخصص کمک بگیرید.

روش های نصب توالت فرنگی روی ایرانی

تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی فورینصب توالت فرنگی در محل کاسه توالت قبلی

عملیات تعویض و تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی

تا همین چند سال پیش، کل کف سرویس بهداشتی برای برداشتن کاسه توالت قبلی تخریب می شود. کندن کاسه توالت خیلی وقت گیر است و خرابکاری زیادی به همراه دارد. این روزها روش های کارامدتری برای حذف توالت سنتی وجود دارد. دستگاه های برش مخصوص می توانند بدون تخریب، تنها اطراف سنگ دستشویی را برش بزنند. شیوه هایی هم برای نصب توالت فرنگی روی محل توالت سنتی وجود دارد که نیازی به خارج کردن کاسه توالت نیست. افراد با تجربه شاغل در این حرفه می توانند با حداقل آسیب به بنا، عملیات تعویض را انجام دهند. در صورت نیاز لوله کشی ها نیز نوسازی شده و عایق بندی توالت کامل تعویض می شود. یک توالت فرنگی استاندارد دارای عایق بندی خوبی هم هست و نباید مشکل نم و رطوبت ایجاد شود. مراحل تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی اینها هستند:

 • برداشتن کاسه توالت ایرانی – نحوه کار به تشخیص همیار 
 • بستن موقتی لوله های فاضلاب در حین عملیات جهت پیشگیری از گرفتگی لوله ها
 • تنظیم و نصب لوله کشی جدید فاضلاب متناسب با عملکرد توالت فرنگی
 • عایق کاری کف سرویس بهداشتی
 • نصب توالت فرنگی
 • در صورت نیاز انجام کاشی کاری و سرامیک کاری 
 • آب بندی توالت فرنگی و تنظیم سیفون

آموزش نصب توالت فرنگی

تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی در تهرانسرویس بهداشتی قدیمی را بازسازی کنید

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
دستشویی استاندارد 1*2(با هزینه مصالح)
800000
1400000

خدمات تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی در تهران

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هوم سرویز از خدماتی است که در همه مناطق تهران ارائه می شود. این سرویس با کمترین میزان خرابی همراه است و به طور کلی کف سرویس بهداشتی برداشته نمی شود. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. بعد از ثبت سفارش هماهنگی برای اعزام کارشناس به محل انجام می شود. همیار ابتدا محل توالت ایرانی را بررسی می کند. در صورتی که امکان نصب توالت فرنگی در این مکان وجود داشت، قیمت گذاری انجام می شود. در صورت انجام کار، امکان خرید مصالح توسط همیار وجود دارد. فاکتور خرید به هزینه نصب افزوده می شود. پس از نصب توالت فرنگی، محل تمیز به مشتری تحویل داده خواهد شد. همه سفارش های ثبت شده از طریق اپ هوم سرویز شامل گارانتی کیفی است. با ما تماس بگیرید.

برای ثبت سفارش رایگان تبدیل توالت ایرانی به فرنگی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی تبدیل توالت ایرانی به فرنگی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا