کاربردی

تعمیر رادیاتور شوفاژ در تهران

انواع رادیاتور پره ای، پنلی، قرنیزی، برقی و حوله خشک کن در سیستم گرمایشی ساختمان نصب می شود. این رادیاتورهای بزرگ  کوچک بدون اینکه خطری برای ساکنین ایجاد کنند، گرمای یکنواخت اتاق ها را تامین می کنند. در مقایسه با بخاری های گازسوز، رادیاتور شوفاژ به مراتب ایمن تر است. هوا که سرد می شود رادیاتورهای ساختمان هم روشن می شوند و تازه مشکل شروع می شود. برای اینکه هوای خانه در روزهای سرد و برفی گرم باشد باید سرویس رادیاتور را با شروع فصل سرما انجام دهید. پیدا کردن تعمیرکار خوب در فصل زمستان کار ساده ای نیست. تعمیر رادیاتور شوفاژ از سرویس های دائمی هوم سرویز در تهران است. ثبت سفارش سرویس شوفاژ از طریق اپلیکیشن هوم سرویز و تنها با جند کلیک ساده انجام می شود. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیر رادیاتور شوفاژ

تعداد و اندازه پره های رادیاتورها همیشه یکسان نیست. با توجه به اندازه بزرگی فضا می توان طیف گوناگونی از این لوازم گرمایشی را نصب کرد. معمولا برای هر اتاق یک رادیاتور جداگانه نصب می شود. سیستم های گرمایشی مدار بسته و یا غیر مستقیم  با آب گرم و بخار برای تامین حرارت شوفاژ استفاده می شود. بسیاری از ساختمان ها مجهز به موتورخانه شوفاژ هستند که در صورت خرابی، همه واحدها از آب گرم محروم می شوند. در برخی از ساختمان های مسکونی و اداری هم پکیج منبع اصلی تامین آب گرم رادیاتورهاست. از شوفاژخانه و پکیج که بگذریم خود رادیاتورهای داخلی هم به مرور دچار آسیب می شوند. این وسیله آلومینیومی در برابر زنگ زدگی، خوردگی و ضربه مقاوم است اما همیشه امکان آسیب به پره ها یا شیر تنظیم و … وجود دارد. برخی از مشکلات رادیاتور را در ادامه معرفی می کنیم.

نصب و تعمیر شوفاژ در کوتاه ترین زمان

هزینه تعمیر رادیاتور شوفاژتعمیر رادیاتور شوفاژ در ساختمان های مسکونی

صدای غیر عادی از رادیاتور شوفاژ

آیا با گرم و سرد شدن، رادیاتورها صدای تق تق تولید می کنند؟ با گذاشتن یک تکه کوچک موکت یا نمد در دور لوله های شوفاژ می توانید جلوی صدای مزاحم را بگیرید. اما اگر با این راهکار مشکل حل نشد حتما مشکل جای دیگری است. رادیاتورها از لوازم گرمایشی ایمن هستند که به هنگام کارکرد هیچ صدایی تولید نمی کنند. شنیدن صدای خش خش یا تق و توق از داخل رادیاتورها نشان دهنده وجود یک مشکل جدی است. گاهی قدرت و سرعت پمپ بیش از حد است و با فشار آب گرم وارد پره های شوفاژ می شود. گاهی فشار داخل رادیاتور به دلیل مشکل در اتصالات و ورودی و خروجی ها، نامتعادل می شود. برای بررسی علت صدای ناهنجار و تعمیر رادیاتور شوفاژ با تعمیرکار تماس بگیرید. 

  • تعمیر رادیاتور شوفاژ : نشت یابی

جنس پره های آلومینیومی رادیاتورهای شوفاژ بسیار مقاوم است اما گرمای زیاد آب که در پره ها جریان دارد دیر یا زود موجب آسیب به آن شده و نشتی و سوراخ در شوفاژ به وجود می آید. سوراخ شدن شوفاژ و ریزش آب از بین پره ها اصلا موضوع خوشایندی نیست. آیا کف زمین و فرش کنار رادیاتور خیس شده است؟ بدون تردید یک سوراخ کوچک در رادیاتور وجود دارد که باید آن را تعمیر کنید. تعمیرکار می تواند پره معیوب را از مدار خارج کند. در رادیاتورهای جدید این امکان وجود دارد. اما در رادیاتورهای قدیمی می توانید از چسب مخصوص سوراخ رادیاتور برای گرفتن نشتی استفاده کنید.

آموزش مرحله به مرحله هواگیری شوفاژ

نصب و تعمیر رادیاتورخدمات نصب و تعمیر پکیج و رادیاتور
  • خرابی شیر رادیاتور شوفاژ

با کم و زیاد کردن شیر ورودی، دمای اتاق تنظیم می شود. در مرور زمان و گرمای زیاد آب دچار  این قطعه می تواند دچار فرسودگی شود. این وسیله قابل تعمیر و تعویض است. برای تعمیر رادیاتور شوفاز وقتی شیر حرارت دچار مشکل شده با تعمیرکار تماس بگیرید. شیرهای مدل جدید دارای درجات تنظیم حرارت هستند ولی در رادیاتورهای قدیمی امکان تنظیم دما در هر رادیاتور وجود نداشت. برای برطرف کردن ریزش قطرات آب از این وسیله، شیر را ببندید و بعد از خنک شدن رادیاتور، مهره شیر و اتصالات را محکم کنید. اگر با این کار مشکل برطرف نشد با تخلیه آب رادیاتور و نوار پیچی مغزی جلوی ریزش آب را بگیرید. در صورت خرابی شیر تنظیم با جدا کردن اتصالات می توانید یک شیر تنظیم حرارت دیگر را جایگزین کنید.

۳ شیر در هر رادیاتور وجود دارد. شیر ورودی آب، هواگیری و تخلیه آب که هر کدام نیاز به بررسی دارند. برای تعویض شیر تخلیه یا شیر اصلی تنظیم حرارت با تعمیرکار شوفاژ تماس بگیرید.

  • تعمیر رادیاتور شوفاژ: هواگیری

آیا رادیاتور به اندازه کافی گرم نمی شود؟ به طور معمول لحظاتی پس از باز کردن شیر رادیاتور، آب گرم وارد سیستم می شود. اگر بعضی از پره ها سرد است و رادیاتور به طور کامل داغ نمی شود مشکل را با هواگیری برطرف کنید. شیر هواگیری برای همین مورد پیش بینی شده است. قبل از باز کردن این شیر، حتما یک ظرف مناسب شیر هواگیری قرار دهید و سپس با آچار مخصوص آن را باز کنید. احتمالا قدری آب به همراه هوا از شیر خارج می شود. وجود هوا در رادیاتور موجب سرد شدن پره ها می شود. اجازه دهید این هوا به طور کامل خارج شود تا جاییکه تنها آب داغ از شوفاژ بیرون بریزد. حالا می توانید شیر هواگیری را ببندید.

تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ و رفع نشتی

تعمیر رادیاتور شوفاژسرویس و عیب یابی شوفاژ

تعرفه خدمات نصب و تعمیر شوفاژ هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
هواگیری هر رادیاتور1000015000
آب بندی بین پره ها4000065000
تعویض شیر شوفاژ3500055000
سرویس کامل(هر رادیاتور)7000090000
نصب هر رادیاتور6000080000
باز کردن رادیاتور2500035000
نصب ترموستات اتاقی هر عدد3500055000
نصب ترموستات اتاقی با کنترل دور فن هر عدد3500060000
نصب ترموستات بیرونی هر عدد
130000300000

خدمات نصب و تعمیر رادیاتور شوفاژ در تهران

سرویس رادیاتور به طور کامل، تعمیر و تعویض شیر شوفاژ، آب بندی پره ها،نصب ترموستات و …. از خدماتی است که همیاران متخصص هوم سرویز ارائه می دهند. این سرویس توسط تعمیرکار شوفاژ در همه مناطق تهران انجام می شود. هزینه خدمات پس از بررسی اولیه به صورت شفاف اطلاع رسانی می شود. پیدا کردن نشتی و رفع سوراخ رادیاتور در کوتاه ترین زمان. جهت ثبت سفارش از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید. همه سفارش های ثبت شده در اپ این سامانه شامل گارانتی و تضمین کیفیت خدمات هستند. برای یک کار حرفه ای با بهترین ها تماس بگیرید. این سرویس در همه روزهای هفته سفارش می پذیرد. با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر شوفاژ از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و سرویس شوفاژ هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و سرویس شوفاژ تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا