تعمیرات و خدمات فنی

رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی تایمر راه پله

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

نصب سنسور راه پله یک اقدام امنیتی برای ساختمان های مسکونی است که موجب رفاه ساکنین می شود. سنسور مشاعات در مقابل هر حرکتی واکنش نشان می دهد و بلافاصله برق راه پله روشن می شود. وقتی کسی از راه پله عبور می کند لامپ ها روشن و بعد از مدت زمان مشخصی لامپ خاموش می شود. در برخی از ساختمان از تایمر راه پله استفاده شده که با زدن کلید روشن می شود. چراغ های راه پله در مدت زمان تعیین شده، روشن می مانند و سپس اتومات خاموش می شوند. ولی گاهی به طور ناگهانی تایمر خاموش می شود در حالیکه هنوز تایم زمانی تمام نشده است. در این مواقع لازم است تا هر چه سریع تر با تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود. عیب یابی و تعمیر تایمر راه پله یک کار تخصصی است و توسط برقکار ساختمان انجام می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیر تایمر راه پله

سیستم تایمر طوری طراحی شده که در بازه زمانی تنظیم شده، چراغ ها روشن باشد. تاریکی ناگهانی راه پله ها در اثر خاموش شدن زودتر از موقع تایمر می تواند منجر به ایجاد حادثه شود. برای روشن ماندن لامپ لازم است تا تایمر سالم باشد. به طور معمول با فشار دادن کلید ها در هر طبقه، تمامی چراغ های راه پله روشن می شود ولی مشکل اینجاست که چراغ ها قبل از زمان تعیین شده خاموش می شوند. در این حین شخصی که در حال عبور از راه پله است ناگهان با تاریکی روبرو می شود و تا رسیدن به کلید نمی تواند دوباره چراغ ها را روشن کند. اگر در ساختمان افراد خردسال یا سالمندان زندگی می کنند درصد حوادث ناشی از افتادن در تاریکی بیشتر می شود. قبل از اینکه مشکل جدی پیش بیاید برای تعمیر تایمر راه پله اقدام کنید.

مزایای نصب انواع تایمر راه پله و مشاعات

نصب و تعمیر تایمر راه پلهخدمات سیم کشی برق ساختمان در تهران

نکات تعمیر تایمر راه پله

جریان خروجی تایمر مشاعات توان روشن کردن ۲۰ عدد لامپ ۱۰۰ وات را دارد، در صورت اتصال تعداد لامپ های بیشتر تایمر به درستی عمل نمی کند.

زمان تایمر راه پله قابل تنظیم است دو انتخاب “همیشه روشن” یا “وضعیت تایمر” در باکس پیش بینی شده است. خودتان هم می توانید وضعیت تایمر را روی زمان دلخواه تنظیم کنید و روشن و خاموش شدن لامپ ها را کنترل کنید. در صورتی که تایمر عمل نمی کند برای تعمیرات با تکنیسین برق تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که تایمر راه پله و سنسور مشاعات دو دستگاه متفاوت هستند. سنسورها حساس به حرکت هستند اما تایمر راه پله برای این امر طراحی نشده پس لازم است تا خودتان کلید روشن را بزنید ولی خاموش شدن لامپ ها نیاز به زدن کلید ندارد.

اگر با فشار دادن شستی ها، لامپ راه پله روشن می شود ولی به محض رها کردن شستی، لامپ ها خاموش می شود مشکل از تایمر یا فیوز تایمر است. ابتدا از فیوز تایمر را بررسی کنید و در صورت سالم بودن فیوز، احتمال سوختن تایمر وجود دارد. برای تعویض و یا تعمیر تایمر راه پله با خدمات درب منزل هوم سرویز تماس بگیرید.

مزایای نصب لامپ سنسور دار در ساختمان چیست؟

عیب یابی سنسور راه پلهتعویض فیوز سوخته تایمر

مشکلات سیم کشی ساختمان و تعمیر تایمر راه پله

قبل از نصب تایمر راه پله لازم است تا وضعیت سیمکشی ساختمان بررسی شود. در صورتی که اینکار از قبل انجام نشود احتمال بروز مشکل وجود دارد. حتی در صورت بررسی سیم کشی نیز احتمال آسیب به مدار در آینده هست. قبل از تماس با تعمیرکار سالم بودن سیم کشی ساختمان را بررسی کنید. برای اینکار یک تست ساده انحام دهید. روی شستی را فشار دهید و سپس آن را رها کنید اگر چراغ ها روشن بشود ولی بلافاصله خاموش شود مشکل از سیم کشی راه پله نیست و خود تایمر دچار اشکال شده است. در صورت نصب اشتباه سیم های فاز و نول روی تایمر، پس از زدن شستی فیوز داخل تایمر از کار می افتد. این فیوز شیشه ای قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. با خارج کردن فیوز سوخته و وصل یک فیوز سالم، مشکل تایمر برطرف می شود.

هزینه تعمیر تایمر راه پله

تعمیرات سنسور مشاعات و تایمر راه پله هزینه بر است. در مقایسه با سنسورها هزینه تعمیر تایمرهای راه پله و پارکینگ کمتر است ولی به طور دقیق نمی توان این قیمت را از قبل مشخص کرد. تکنیسین برق ساختمان بعد از بررسی وضعیت تایمر در مورد هزینه های احتمالی نظر قطعی را می دهد. ابتدا باید عیب یابی تایمر راه پله انجام شود. آیا مشکل از خود تایمر است یا تنها فیوز آسیب دیده است؟ آیا مدارات سیم شکی برق راه پله ها دچار مشکل شده یا خیر؟ در ساختمان های قدیمی اغلب سیمکشی فرسوده عامل اصلی خرابی تایمر است. تعمیر سیم کشی با توجه به بزرگی فضا و تجهیزات برق رسانی براورد می شود. برای اطلاع از هزینه تعمیر تایمر راه پله و پارکینگ به جدول پیوست در ادامه مطلب توجه کنید. این فهرست به طور مرتب به روزرسانی می شود.

خدمات نصب سنسور مشاعات در تهران

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

هزینه تعمیر تایمر راه پلهعیب یابی و تعمیر تایمر مشاعات

هزینه نصب و تعمیر سنسور مشاعات در هوم سرویز

عنوان (به روز رسانی سال 99)قیمت از (تومان)قیمت تا (تومان)
نصب سنسور(هر عدد)
80000110000
تعویض سنسور
6000080000
نصب سنسور به همراه کنتاکتور
200000250000
طراحی دید و اجرا
توافقی
عیب یابی و تعمیر سنسورتوافقی
سیم کشی برق تا 20 متر
80000100000
کابل کشی تا 20 متر
80000100000

خدمات نصب و تعمیر تایمر راه پله در تهران

سرویس سنسور و تامیر مشاعات هوم سرویز از خدمات درب منزل است که در همه ایام سال فعال می باشد. نصب سنسور مشاعات، عیب یابی و تعمیر سنسور راه پله، طراحی دید و اجرای کامل تایمر راه پله توسط تکنیسین حرفه ای برق ساختمان انجام می شود. اگر تایمر به طور ناگهانی خاموش می شود و یا دید سنسور نیاز به اصلاح دارد با ما تماس بگیرید. هزینه اجرای سیستم های جدید پس از بازدید رایگان از محل و بررسی موقعیت تخمین زده می شود. کابل کشی و سیم کشی برق تایمر راه پله و پارکینگ طبق نرخ مصوب و منصفانه قیمت گذاری می شود. تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز جهت تعمیر سنسور مشاعات پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

سفارش سرویس سنسور و تایمر مشاعات را  از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا