تعمیرات و خدمات فنی

خدمات نصب و تعمیرات موتورخانه شوفاژ فوری

تعمیرات شوفاژ خانه

موتورخانه شوفاژ یکی از اصلی ترین بخش ها در مجتمع های مسکونی و اداری است. تامین آب گرم ساختمان و همچنین گرمایش در زمستان بر عهده شوفاژخانه است. در تمام طول سال تجهیزات موتورخانه فعال است و همین موضوع موجب فرسایش قطعات اصلی در  تجهیزات موتورخانه شوفاژ می شود. با سرویس موتورخانه می توان مانع خرابی زود هنگام قطعات و از کار افتادن کامل تجهیزات موتورخانه شد. شاید تصور کنید تا زمانی که مشکلی پیش نیامده نیازی به سرویس و نگهداری از شوفاژخانه نیست. این اشتباه را خیلی ها مرتکب می شوند. با یک حساب سر انگشتی می توان متوجه شد که تعمیرات موتورخانه هزینه بیشتری از سرویس دوره ای دارد. با پرداخت یک مبلغ ناچیز، از تجهیزات گرانقیمت شوفاژ خانه نگهداری کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت تعمیرات موتورخانه شوفاژ

وقتی موتورخانه دچار مشکل شود، آب گرم ساختمان هم قطع می شود. همین اتفاق ساده می تواند مشکلات زیادی را در یک مجتمع مسکونی با واحدهای زیاد، پیش بیاورد. نبودن آب گرم در لوله ها به معنای تعطیل شدن حمام و آشپزخانه است. در زمستان که مشکل بدتر هم می شود با از کار افتادن شوفاژخانه، هم زمان سیستم گرمایش ساختمان هم از کار می افتد. از طرفی تجهیزات موتورخانه شوفاژ قیمت بالایی دارند و نگهداری از آن به نوعی صرفه جویی هم محسوب می شود. اگر قطعه ای قابل تعمیر باشد باید تا حد امکان آن را تعمیر کرد گاهی پیدا کردن قطعات یدکی اصل، در این آشفته بازار لوازم کار دشواری است.

هزینه تعمیرات موتورخانه چقدر است؟

تعمیرات موتورخانه شوفاژ ارزانتعمیرات موتورخانه شوفاژ

نصب و نگهداری از موتورخانه شوفاژ

اگر به تازگی سیستم موتورخانه و شوفاژ را نصب کرده باشید از هزینه های سرسام آور تجهیزات موتورخانه اطلاع دارید. البته در صورت نگهداری صحیح این تجهیزات سال های سال، به خوبی کار می کنند و در طی زمان این قیمت ها سرشکن شده و بسیار مقرون به صرفه خواهد شد. بنابراین لازم است تا از تجهیزات موتورخانه به درستی نگهداری و مراقبت شود. با نصب موتورخانه کار تمام نمی شود. این سیستم پیچیده نیاز به رسیدگی و سرویس دارد. سرویس موتورخانه یک کار فنی و تخصصی است که توسط تکنیسین حرفه ای انجام می شود. تعمیرات موتورخانه شوفاژ  یک فن تخصصی است که نیاز به آموزش دارد. پس از تشخیص علت خرابی شوفاژ قسمت های معیوب موتورخانه نیز تعمیر می شود. این کاری نیست که هر آچار به دستی از عهده اش بربیاید. گاهی دخالت های افراد غیر متخصص، هزینه های تعمیرات را افزایش می دهد.

تعمیرات موتورخانه شوفاژ در منازل

بیشترین مشکلات وقتی اتفاق می افتد که نگهداری از شوفاژخانه را افراد غیر حرفه ای بر عهده می گیرند. برای مثال ساکنین مجتمع خودشان دست به اچار می شوند. از قدیم گفته اند هر کسی را بهر کاری ساختند. اگر قرار باشد که هر کدام از ساکنین به نوبت به موتورخانه رسیدگی کنند که دیر یا زود باید فاتحه شوفاژخانه را خواند. از طرفی پیدا کردن یک تعمیرکار کار بلد و متخصص هم که کار ساده ای نیست، گاهی ناچارید هزینه زیادی برای تعوی یک قطعه کوچک بپردازید. خدمات نصب و تعمیر موتورخانه شوفاژ هوم سرویز برای همین موقع ها راه اندازی شده است. در هر زمان که موتورخانه دچار مشکل شده با ما تماس بگیرید تا بلافاصله نزدیکترین متخصص به محل اعزام شود. 

آیا موتورخانه نیاز به نگهداری دارد؟ تعمیر و نگهداری موتورخانه

تعمیرات موتورخانه شوفاژ در تهران

تعمیرات موتورخانه شوفاژ در ادارات

موتورخانه شوفاژ مرکزی از قسمت های متفاوتی تشکیل شده است. بیشترین خرابی در مشعل ها و پمپ های موتورخانه دیده می شود. این قسمت ها هم دارای وسایل الکتریکی و هم مکانیکی هستند و به طور دائم در حال کارکرد هستند. خرابی لوازم ثابت موتورخانه نظیر دیگ و کلکتور و منبع دوجداره و …. اتفاقی عادی است. در ساختمان های داری معمولا یک بخش ثابت شامل تیم تکنیسین تعمیرات شوفاژخانه در محل مستقر است و در صورت خرابی، فوری اقدام به برطرف کردن مشکل می کند. در صورتی که چنین تیم متخصصی در محل حاضر نباشد لازم است تا با شرکت های فنی و تعمیراتی برای رسیدگی به شوفاژ خانه هماهنگ شود. حتی امکان عقد قرارداد ماهیانه یا سالیانه سرویس موتورخانه نیز وجود دارد. در این صورت نعمیرکار شرکت در بازه های زمانی مشخص، قطعات موتورخانه( Engine room )را مورد بررسی و در صورت نیاز تعمیر قرار می دهد.

هزینه تعمیرات موتورخانه شوفاژ

پس از بروز مشکل ابتدا باید عیب یابی و بررسی موتورخانه انجام شود. بعد از پیدا کردن ایراد با توجه به نوع و میزان خرابی، هزینه ها محاسبه می شود. گاهی لازم است تا قطعه معیوب، تعویض شود. در این مورد قیمت خرید قطعه مورد نظر دارای نرخ ثابتی نیست و تابع شرایط بازار است. در صورتی که بخواهید همیار قطعه را تهیه می کند و به همراه فاکتور خرید ارائه می دهد. با توجه به نوع خرابی هزینه ها متفاوت است. در جدول زیر تعرفه های نصب و تعمیر موتورخانه اطلاع رسانی شده است. تعمیرکار با بررسی موتورخانه شوفاژ می تواند قیمت دقیق را اعلام کند از روی این لیست هم می توانید از قبل حدود قیمت را بدانید. 

نصب و تعمیر شوفاژ در کوتاه ترین زمان 

تعمیرات موتورخانه شوفاژتعمیرات موتورخانه شوفاژ

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر و سرویس موتورخانه هم ارائه میده؟

تعرفه های تعمیر و سرویس موتورخانه هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)قیمت تا(تومان)
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی تا ظرفیت 300 هزار کیلوکالری یک مرحله ای
150000300000
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی از 300 تا 800 هزار کیلوکالری دو مرحله ای
210000380000
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی 800 هزار کیلوکالری به بالا با تابلو کامل
توافقی
تعویض منبع دوجداره یا کوئل دار تا 500 لیتر
380000750000
تعویض منبع انبساط پشت بام
130000270000
تعویض پمپ برگشت دیگ شوفاژ
120000190000
نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل 300
5000001200000
نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل 400
6000001600000
نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل توربو
500000150000
نصب و راه اندازی مشعل گازوئیلی دو نازله با دمپر هوای مکانیکی تا ظرفیت 500 هزار
170000330000
نصب و راه اندازی مشعل گازی تک شیر با دمپر دستی تا ظرفیت 500 هزار
170000340000
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی با دمپر موتور برقی و تابلو برق
400000800000
نصب هر انشعاب کلکتور
140000200000
تعویض عقب 300 دیگ به ازای هر پره95000195000
تعویض عقب 400دیگ به ازای هر پره
11000220000
تعویض عقب توربودیگ به ازای هر پره
140000240000
تعویض وسط 300 دیگ به ازای هر پره
150000300000
تعویض وسط 400 دیگ به ازای هر پره
190000400000
تعویض وسط توربودیگ به ازای هر پره
210000450000
سرویس و نگهداری موتورخانه(ماهیانه)
10000002000000

خدمات نصب و تعمیر موتورخانه در تهران

نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی به همراه سرویس کامل موتورخانه شوفاژ توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. تعمیرات و تعویض قطعات موتورخانه های قدیمی در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است. در هر کجای تهران که زندگی می کنید خدمات فنی-تعمیراتی شوفاژخانه را به ما بسپارید. با اولین تماس هماهنگی برای اعزام بهترین تعمیرکار موتورخانه انجام شده و در زمان مورد نظر شما، تعمیرکار درب منزل یا محل کار مراجعه می کند. برای ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید. ثبت سفارش کاملا رایگان است و پس از عیب یابی و بازدید، هزینه تعمیرات به طور دقیق و شفاف به مشتری اعلام می شود. نگران هزینه های پرداختی نباشید قیمت گذاری طبق نرخ اتحادیه در همه سفارش ها لحاظ می شود. در من این سرویس شامل گارانتی صد در صد هوم سرویز نیز هست.

ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر موتورخانه از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر و سرویس موتورخانه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا