نظافت و پذیرایی

خدمات ضدعفونی باشگاه و سالن های ورزشی

تعطیل شدن باشگاه ها هم زمان با شیوه کرونا، به دلیل جلوگیری از انتشار بیماری پیشنهاد خوبی است. اما تا ابد نمی توان سالن های ورزشی را بسته نگاه داشت. با رعایت نکات ایمنی و ضد عفونی تجهیزات باشگاه ، خطر ابتلا به کووید ۱۹ از بین خواهد رفت. ضدعفونی باشگاه ضروری ترین اقدام برای حفظ سلامتی افرادی است که به سلامتی و تندرستی خود اهمیت می دهند. استفاده از مواد ضدعفونی کننده رایج و اسپری های حاوی الکل، به تنهایی برای از بین بردن کامل ویروس کرونا کافی نیست. لازم است تا همه قسمت های باشگاه بدنسازی توسط شرکت ضدعفونی به خوبی و با رعایت نکات ایمنی، گند زدایی شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

جلوگیری از کرونا با ضدعفونی باشگاه ورزشی

محیط باشگاه های بدنسازی یکی از آلوده ترین مراکز می تواند باشد. در صورتی که نکات بهداشتی در سالن ورزشی رعایت نشود انواع آلودگی های میکروبی- باکتریایی و ویروسی از یک فرد به دیگران منتقل می شود. خبر خوب اینکه عرق انسان حاوی کووید ۱۹ نیست. در طی تحقیقات بین المللی محققین به این نتیجه رسیده اند که کرونا از طریق عرق، منتقل نمی شود. با وجود این هنوز راه های ابتلا به بیماری از طرق دیگر وجود دارد. هوای بسته باشگاه های ورزشی یکی از عوامل تشدید کننده بیماری می تواند باشد. چنانچه فردی ناقل سالم به باشگاه وارد شود، کرونا از طریق هوای تنفسی باشگاه به دیگر افراد نیز منتقل خواهد شد. از طرفی تجهیزات ورزشی و حتی کف سالن و سرویس های بهداشتی نیز می توانند سطوح مناسبی برای جاگیری کووید ۱۹ باشند.

خدمات شرکت ضدعفونی منزل در پیشگیری از کرونا

هزینه ضدعفونی باشگاه

راه های نظافت و ضدعفونی باشگاه

حتی اگر کرونایی وجود نداشت نیز، نظافت و رعایت بهداشت در باشگاه ضروری بود.مراکز عمومی اغلب با مشکل سوسک درگیر هستند. با سمپاشی سالن های ورزشی به صورت سالیانه ۲ بار، از شر حشرات موذی می توان خلاص شد.  این روزها اهمیت گند زدایی مراکز عمومی و سالن های سر پوشیده بیشتر شده است ولی ماهیت نظافت و تمیزکاری باشگاه همچنان مهم است. مدیریت باشگاه باید افرادی را برای ضد عفونی لوازم بعد از هر بار استفاده، استخدام کند. ویروس کرونا از فرد بیمار بر روی وزنه ها و دمبل ها، تردمیل، دوچرخه ثابت و …. دیگر تجهیزات نشسته و از طریق تماس دست به افراد سالم منتقل می شود. لازم است تا به طور مرتب با اسپری الکلی سطوح تجهیزات ورزشی، ضدعفونی شود. نظافت سرویس بهداشتی برای جلوگیری از بیماری های عفونی ضروری است ولی این امر در پیشگیری از کرونا نقشی ندارد. علاوه بر تمیزکاری های روتین در سرویس بهداشتی حتما از محلول ضدعفونی کننده  برای گندزدایی استفاده شود. به طور کلی احتمال آلودگی این موارد در باشگاه وجود دارد:

  • هوای تنفسی در محیط بسته باشگاه
  • تجهیزات ورزشی ( دستگاه های تردمیل، دوچرخه ثابت، وزنه و ….)
  • تشک های ورزشی تک نفره ایروبیک و ژیمناستیک و …
  • آلوده بودن کلیه سطوح اعم از دیوارها و کف سالن
  • کمدهای لباس اعضا
  • دستگیره های درب و شیر آلات سرویس بهداشتی

ضدعفونی سطوح آشپزخانه برای مقابله با ویروس کرونا

ضدعفونی باشگاه

بهترین زمان برای ضدعفونی باشگاه

برای ضد عفونی( Disinfect Your Gym) در فضاهایی پر تردد لازم است تا حساسیت بیشتری در نظر گرفته شود. در محیط خانه، کنترل عوامل بیماری زا راحت تر است زیرا افراد محدودی وارد منزل می شوند و به راحتی می توان اقدامات پیشگیرانه را انجام داد. در باشگاه ها امکان کنترل کامل وجود ندارد برای مثال حتی کارت بانکی یا تلفن همراه افراد هم می تواند عامل انتقال بیماری به دیگران باشد. ضد عفونی کارت بانکی در باشگاه انجام نمی شود ولی اعضا برای پرداخت از ان استفاده می کنند. در مورد لباس ها و وسایل افرادی که وارد باشگاه می شود نیز کنترلی وجود ندارد. با این اقدامات می توان تا حدود زیادی کرونا را کنترل کرد:

  • قرار دادن محلو ضد عفونی در ورودی و نقاط مختلف سالن ورزشی 
  • امکان پرداخت اینترنتی کلاس ها
  • نصب دستگاه تهویه هوا در باشگاه جلوگیری از ورود افرادی که علائم بیماری را دارند

جهت ضد عفونی کامل تجهیزات و سطوح در باشگاه لازم است تا به صورت روزانه اقدامات ضروری انجام شود. از شرکت ضد عفونی کننده سطوح کمک بگیرید. این شرکت ها مواد موثر ضد عفونی را با خود به محل آورده و به طریقه صحیح کلیه سطوح را گندزدایی می کنند. کارهای روتین نظافتی و تمیزکاری های روزانه تاثیری در از بین بردن کرونا ندارد. محلول های رایج نیز به تنهایی موثر نیستند. تنها راه موثر استفاده از خدمات ضد عفونی کرونا برای حذف آلودگی های احتمالی در باشگاه است.

چک لیست ضد عفونی خانه در آخر هفته

هزینه ضدعفونی باشگاه چقدر است؟

خطر کرونا جدی است صرف هزینه برای ضد عفونی منزل یا محل کار، بهایی است که برای حفظ جان خود و افراد دیگر می پردازیم. در مورد مراکز عمومی و اماکن سرپوشیده ای که افراد زیادی در آن رفت و آمد دارند، ریسک انتقال ویروس به دیگران بیشتر است. تنها راه خلاص شدن از شر کووید ۱۹، قطع زنجیره حیات و ضدعفونی صحیح کلیه سطوح است. سرویس ضدعفونی هوم سرویز خدمات ویژه ای را برای گندزدایی سالن های ورزشی و باشگاه بدنسازی ارائه می دهد. قیمت ضد عفونی کردن باشگاه و تجهیزات بر اساس بزرگی متراژ و تعداد دستگاه های موجود، متفاوت است. حداقل متراژ برای قیمت گذاری ۱۰۰ متر در نظر گرفته می شود. لیست نرخ ضد عفونی شرکت ها، سازمان ها و مراکز عمومی با ساختمان های مسکونی و منازل نیز تفاوت دارد. در جدول زیر، هزینه های ضد عفونی را مشاهده می کنید.

اشتباهات رایج در استفاده از ضدعفونی کننده کرونا

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ضدعفونی منزل و محل کار هم ارائه میده؟

مراحل ضدعفونی باشگاه

هزینه ضدعفونی منزل و محل کار

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
ضدعفونی منزل (متراژ کمتر از 100 متر)
300000350000
ضدعفونی شرکت ها و سازمان ها (متراژ کمتر از 100 متر)
400000450000
ضدعفونی منزل (متراژ بین 100 تا 300 متر))
450000500000
ضدعفونی شرکت ها و سازمان ها (متراژ بین 100 تا 300 متر))
500000600000
ضدعفونی و گندزدایی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی
ضدعفونی و گندزدایی کافه، رستوران، هتل و تالار
ضدعفونی و گندزدایی به صورت دوره ای

خدمات ضدعفونی خانه و محل کار در تهران

ضد عفونی منزل و محل کار با مواد خارجی و استاندارد انجام می شود. پکیج حاوی مواد ضد عفونی به صورت پلمب شده به محل ارسال و در حضور مشتری، بسته بندی و درب قوطی ها باز می شود. جهت سفارش دهی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. در این مرحله هزینه ای دریافت نمی شود. این سرویس شامل گارانتی صد در صد است. هم اکنون سرویس ضدعفونی کرونا هوم سرویز در سطح تهران بزرگ سفارش می پذیرد. در صدد هستیم خدمت رسانی به سایر شهرها را نیز در لیست خدمات هوم سرویز قرار دهیم. جهت ضدعفونی ساختمان های اداری در روزهای تعطیل از قبل هماهنگ کنید. تقاضا برای روزهای تعطیل بیشتر است توصیه می شود سرویس درخواستی را برای روز مورد نظر، رزرو کنید. جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش رایگان سرویس ضد عفونی منزل و محل کار از طریق اپلیکیشن هوم سرویز 

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ضدعفونی منزل و محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا