تعمیرات و خدمات فنی

نصب، سرویس و تعمیرات شوفاژخانه مرکزی

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

در ساختمان هایی که شوفاژ نصب شده از سیستم موتورخانه شوفاژ استفاده می شود. موتورخانه فضایی در طبقه پایین ساختمان است که تاسیسات مرکزی حرارتی در آن قرار دارد. این تجهیزات به مرور دچار ایراد و مشکل می شوند که برای رفع آن نیاز به خدمات نخصصی تعمیرکار حرفه ای است. تعمیرات شوفاژخانه از وظایف مدیریت در یک مجتمع مسکونی به حساب می آید و ساکنین به صورت انفرادی برای تعمیر تجهیزات موتورخانه مرکزی اقدام نمی کنند. این تجهیزات مورد استفاده همه واحدهاست و هزینه های تعمیراتی بین ساکنین تقسیم خواهد شد. در برخی از ساختمان ها نیز لوله کشی شوفاژ به پکیج متصل هستند. نصب پکیج در تراس برای اتصال شوفاژها بسیار رایج است. در این مورد هر واحد به طور شخصی، تعمیرات را بر عهده دارد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شوفاژخانه کجاست؟

قبل از توضیح در مورد تعمیرات شوفاژخانه لازم است تا با این فضا بیشتر آشنا شویم. شوفاژخانه جایی است که نجهیزات مورد نیاز برای سیستم های گرمایشی ساختمان در آن نصب شده است. واژه موتورخانه شوفاژ هم اشاره به همین فضا دارد. در یک موتورخانه یا شوفاژخانه کلی لوله کشی آب سرد و گرم وجود دارد که برای انتقال آب به هر واحد، در نظر گرفته شده. یک دیگ بزرگ با دکمه های تنظیم کننده حرارتی هم حتما در این فضا قرار دارد. بعد از ورود آب به دیگ بویلر، آب تا حد دمای تنظیم شده، گرم می شود. این آب توسط لوله کشی های مجزا برای هر واحد منتقل می شود. در واقع شوفاژخانه شامل همه تجهیزات حرارتی برای تامین گرما و آب گرم ساختمان است.

در زمستان ها میزان کارکرد شوفاژخانه بیشتر است ولی در دیگر ایام سال هم برای تامین آبگرم ساختمان، موتورخانه شوفاژ روشن است. کارکرد دائمی این تجهیزات منجر به فرسودگی و خرابی در برخی قطعات می شود. سرویس موتورخانه مهم ترین کار برای تشخیص به موقع ایرادات دستگاه های نصب شده، است. تعمیرات موتورخانه یک کار تخصصی است و باید توسط تکنیسین آموزش دیده و با تجربه انجام شود.

خدمات نصب و تعمیرات موتورخانه شوفاژ فوری

تعمیرات شوفاژخانه

 تعمیرات شوفاژخانه فوری

تامین گرمایش ساختمان به خصوص در زمستان ها اهمیت زیادی دارد. هر گونه اشکال جزئی در شوفاژخانه می تواند موجب اختلال در این سیستم شود. از کار افتادن شوفاژخانه به معنای از دست دادن کرمای ساختمان است و این چیزی نیست که ساکنین بخواهند. تعمیرات موتورخانه و شوفاژ از سرویس های اضطراری و فوری است و باید بلافاصله نسبت به رفع مشکل اقدام کرد. هوم سرویز با اعزام تعمیرکار شوفاژخانه به محل، مشکل زمانبندی را حل کرده است. تکنیسین های تعمیرکار از نیروهای نزدیک به محل انتخاب می شوند. سیستم شوفاژخانه حتی در روزهای گرم تابستان هم روشن است پس دور از ذهن نیست که استهلاک قطعات خیلی سریع تر باشد. هزینه تعمیرات گاهی خیلی بیشتر از مبلغی است که تصور می کنید. برای کاهس این هزینه، استفاده از سرویس شوفاژخانه پیشنهاد می شود.

عیب یابی و تعمیر موتورخانه در برج های مسکونی

سرویس موتورخانه شوفاژ

در ساختمان های اداری واحد مستقلی برای رسیدگی به امور موتورخانه و تعمیرات شوفاژخانه وجود دارد. کار اصلی این واحد، سرکشی به موتورخانه و بررسی کارکرد دستگاه های آن است. در صورت دیدن هر گونه ناهماهنگی و اختلال نیز تکنیسین های حاضر در محل، به سرعت کارهای تعمیرات را شروع می کنند. در آپارتمان ها، مجتمع های مسکونی و برج ها نیز وضعیت مشابهی وجود دارد. البته تیم تعمیرکار موتورخانه شوفاژ در محل مستقر نیست و به صورت دوره ای ( هفته ای یا دو هفته یکبار) برای سرکشی و بررسی موتورخانه به محل مراجعه می کند. سرویس شامل بررسی لوله کشی ها، بست ها، تجهیزات نصب شده و همه قسمت های سیستم موتورخانه است. با سپردن امور تعمیرات و سرویس دوره ای به شرکت های متخصص، طول عمر دستگاه های نصب شده در موتورخانه به مراتب بیشتر خواهد شد. 

سرویس موتورخانه در زمستان

تعمیرات شوفاژخانه مرکزی

نگهداری و تعمیرات شوفاژخانه قدیمی

موتورخانه های قدیمی دچار مشکلات بیشتری هستند. گاهی عدم رسیدگی به موقع موجب شده تا لوله کشی ها و تجهیزات دچار ایرادات زیادی باشد. نگهداری از تجهیزات فرسوده هزینه بیشتری دارد. قیمت قطعات یدکی در بازار ثابت نیست و این موضوع هزینه های تعمیراتی را افزایش می دهد. با همه اینها هزینه تعمیرات موتورخانه و شوفاژ بسیار کمتر از نصب تجهیزات جدید است. با نگهداری از این تجهیزات می توانید سال های زیادی سیستم گرمایشی ساختمان را به روز نگهدارید.

آیا موتورخانه نیاز به نگهداری دارد؟ تعمیر و نگهداری موتورخانه

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر و سرویس موتورخانه هم ارائه میده؟

تعمیرات شوفاژخانه مرکزی

شوفاژخانه یکی از مهم ترین قسمت ها در ساختمان هایی با جمعیت زیاد است. تجهیزات نصب شده در این مرکز برای همه ساکنین مهم هستند. در واقع صخت کارکرد موتورخانه شوفاژ موجب رفاه ساکنین می شود. نصب موتورخانه هزینه زیادی دارد ولی این تجهیزات تا سالیان زیادی به خوبی کار می کنند. با سرویس به موقع و تعویض قطعات فرسوده، طول عمر تجهیزات موتورخانه بیشتر هم می شود. در نظر داشته باشید که موتورخانه دارای دستگاه های حساس و گرانی است. بنابراین افراد غیر متخصص نباید به این فضا وارد شوند و سر خود اقدام به باز کردن دستگاه ها و یا تعمیرات شوفاژخانه کنند. گاهی خسارتی که افراد ناشی به تجهیزات وارد می کنند بسیار بیشتر از خرابی خود دستگاه های موتورخانه است.

هزینه تعمیرات موتورخانه چقدر است؟

هزینه تعمیرات شوفاژخانهتعمیرات شوفاژخانه

تعرفه های تعمیر و سرویس موتورخانه هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)قیمت تا(تومان)
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی تا ظرفیت 300 هزار کیلوکالری یک مرحله ای
80000170000
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی از 300 تا 800 هزار کیلوکالری دو مرحله ای
180000220000
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی 800 هزار کیلوکالری به بالا با تابلو کامل
توافقی
تعویض منبع دوجداره یا کوئل دار تا 500 لیتر
350000550000
تعویض منبع انبساط پشت بام
70000120000
تعویض پمپ برگشت دیگ شوفاژ
70000120000
نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل 300
400000550000
نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل 400
400000500000
نصب دیگ چدنی شوفاژ مدل توربو
400000550000
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی با دمپر موتور برقی و تابلو برق120000200000
نصب و راه اندازی مشعل گازی تک شیر با دمپر دستی تا ظرفیت 500 هزار150000220000
نصب و راه اندازی مشعل گازی و گازوئیلی با دمپر موتور برقی و تابلو برق300000500000
نصب هر انشعاب کلکتور
110000170000
تعویض عقب 300 دیگ به ازای هر پره7000095000
تعویض عقب 400دیگ به ازای هر پره
85000120000
تعویض عقب توربودیگ به ازای هر پره
120000180000
تعویض وسط 300 دیگ به ازای هر پره
80000120000
تعویض وسط 400 دیگ به ازای هر پره
110000170000
تعویض وسط توربودیگ به ازای هر پره
130000170000
سرویس و نگهداری موتورخانه(ماهیانه)
10000002000000

خدمات نصب و تعمیر موتورخانه در تهران

خدمات موتورخانه شوفاژ هوم سرویز در سطح تهران بزرگ، سفارش می پذیرد. تکنیسین های متخصص نصب و تعمیرات موتورخانه  را بر عهده دارند. این سرویس برای ساختمان های اداری و خانگی خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. اگر با تجهیزات گرمایشی و شوفاژخانه دچار مشکل هستید با ما تماس بگیرید. با یک بررسی ساده ایراد تاسیسات موتورخانه، مشخص می شود. در صورت توافق بلافاصله عملیات تعمیر و تعویض قطعات معیوب موتورخانه، انجام خواهد شد. جهت ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید تا بلافاصله هماهنگی برای اعزام تعمیرکار به محل، انجام شود. هزینه تعمیرات طبق نرخ تعرفه تعیین شده و پس از بررسی موتورخانه به صورت شفاف اطلاع رسانی خواهد شد. این سرویس به طور کامل توسط هوم سرویز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت هزینه ای دریافت نمی شود.

ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر موتورخانه از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر و سرویس موتورخانه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا