نظافت و پذیرایی

خدمات ضدعفونی منزل شامل چه مواردی است؟

 شرکت هایی که خدمات ضدعفونی منزل را ارائه می دهند، نقش موثری در پیشگیری و ابتلا به کرونا دارند. پس از شیوع کووید ۱۹، اقدامات جدی برای ریشه کنی ویروس کرونا شروع شد. تا زمانی که محیط خانه و فضای داخلی، به درستی ضد عفونی نشود، زنجیره حیات کرونا قطع نخواهد شد. استفاده از شیوه های رایج برای نظافت و ضدعفونی خانه نمی تواند عامل انتقال بیماری را نابود کند. بر خلاف مواردی که تاکنون مشاهده شده، کرونا با شوینده های معمولی و روش های شستشوی همیشگی، از بین نخواهد رفت. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرکت خدمات ضدعفونی منزل

ضد عفونی خانه از مواردی است که تاثیر مستقیم روی سلامت خانوار دارد. در زمان اپیدمی بیماری های عفونی، میکروبی و ویروسی، لازم است کلیه ساختمان های عمومی و همچنین خانه ها نیز ضد عفونی شود. شرکت های ارائه دهنده خدمات ضد عفونی دارای تیم متخصص ویژه ضدعفونی کردن منزل و محل کار هستند. اگر می خواهید به صورت اصولی، خانه را از عوامل بیماری زا، پاک کنید با یک شرکت معتبر و دارای مجوز تماس بگیرید. این کاری نیست که به دست افراد غیر متخصص و ناشی سپرده شود. هر گونه بی توجهی می تواند به بهای جان افراد خانواده، تمام شود. این روزها سایه مرگ در اثر ابتلا به کرونا بر خانه های ساکنین شهرهای بزرگ، سایه افکنده است. آیا فکری برای دور ماندن از آسیب های احتمالی کرده اید؟

خدمات شرکت ضدعفونی منزل در پیشگیری از کرونا

نظافت و ضدعفونی منزل

آیا نظافت منزل با ضدعفونی منزل یکی است؟

این سوال بسیاری از افراد در این روزهای پر آشوب است. قبل از هر جوابی بهتر است نگاهی به شیوه نظافت در خانه بیندازیم. به طور معمول امور نظافتی شامل گردگیری، جارو کشیدن، شستشو و تمیزکاری است. نظافت سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق ها و اسباب و اثاثیه همگی روی ارتقا بهداشت خانوار تاثیرگذار است اما هیچکدام این موارد، ضد عفونی خانه به حساب نمی آید. عملیات ضدعفونی به طور ویژه برای از بین بردن عامل بیماری کرونا انجام می شود. نوع مواد به کار رفته در ضدعفونی و نحوه انجام عملیات تفاوت آشکاری با نظافت و تمیزکاری دارد. نکته مهم اینست که برای نتیجه بهتر همیشه نظافت و ضد عفونی به همراه یکدیگر به کار می روند ولی هیچکدام جایگزین دیگری نیست.

ضدعفونی سطوح آشپزخانه برای مقابله با ویروس کرونا

ضدعفونی خانه

استفاده از مواد ضد عفونی کننده حاوی الکل که در داروخانه ها و دراگ استورها به فروش می رسند برای ضد عفونی کردن دست و سطوح، عالی هستند. با رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک تنفسی و دستکش در مکان های عمومی می توان تا حدود زیادی از ابتلا به بیماری کرونا، پیشگیری کرد. این امر به تنهایی کافی نیست. هر بار که خرید می کنید و واد خوراکی یا وسیله ای وارد منزل می شود، خطر ورود ویروس به داخل خانه هم وجود دارد. حتی با کفش ها و لباس هایی که در بیرون از منزل به تن داشته اید نیز، ویروس به داخل خانه راه پیدا می کند.

برخی از افراد به تصور اینکه محیط بسته خانه، امن است گاهی اصول بهداشتی را نادیده می گرند. در برخی موارد نیز با رعایت همه موارد باز هم برای یکی از افراد خانواده، مشکل ایجاد می شود. اگر یکی از ساکنین دچار کرونا شود لازم است تا همه لوازم خانه، ضد عفونی شود. 

نکات مهم نظافت منزل در پیشگیری از کرونا

خدمات ضدعفونی خانه

خدمات ضدعفونی داخل منزل

چک لیست ضدعفونی فضای داخلی شامل همه بخش های خانه است. پس از انجام کارهای نظافت روتین نوبت به ضدعفونی می رسد. گندزدایی کامل آشپزخانه، ضدعفونی حمام و توالت، ضد عفونی کف ساختمان و اتاق ها الزامی است. به طور کلی همه فضاهای بسته نیاز به ضدعفونی و گندزدایی دارند. در مورد مکان هایی که قبلا فردی بیمار در آن ساکن بوده، ضرورت این امر بیشتر می شود. در صورتی که همه موارد بهداشتی در خانه رعایت شود، با همین اسپری های ضدعفنوی کننده حاوی الکل نیز می توان کف منزل و کلیه سطوح را ضدعفونی کرد. در ضمن خدمات ضدعفونی منزل تنها مربوط به دوران کرونا نیست. در زمان شیوع آنفولانزا، وبا و ….. هر نوع بیماری عفونی دیگر نیز می بایست همه سطوح با مواد ضد عفونی کننده مناسب، گندزدایی شود.

چک لیست ضد عفونی خانه در آخر هفته

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ضدعفونی منزل و محل کار هم ارائه میده؟

خدمات ضدعفونی فضای مشاع ساختمان

برای اینکه عملیات ضد عفونی ساختمان با موفقیت انجام شود علاوه بر فضای داخلی منازل، مشاعات نیز باید ضد عفونی شود. به خصوص در مجتمع های مسکونی با واحدهای زیاد و برج ها، اهمیت ضدعفونی بیشتر می شود. نرده های راه پله ها، دستگیره های درب ورودی و واحدها، کلیدهای برق راه پله و حتی دکمه های آسانسور نیز راهی برای ابتلا به ویروس کرونا است. این موارد از آلوده ترین قسمت های ساختمان هستند و روزانه بارها و بارها مورد استفاده ساکنین قرار می گیرند. یکی از مواردی که شرکت های خدمات ضد عفونی خانه به آن تاکید دارند، ضدعفونی فضای بیرونی است. برای فضای باز از اسپری های پاششی استفاده می شود تا کلیه سطوح به خوبی گندزدایی شود. محوطه بیرونی و حیاط و هر چه که در بیرون از فضای داخلی منزل قرار دارد، ممی بایست به درستی با مواد ضدعفونی موثر، ضدعفونی شود.

اشتباهات رایج در استفاده از ضدعفونی کننده کرونا

ضد عفونی فضای داخلیخدمات ضدعفونی منزل

هزینه ضدعفونی منزل و محل کار

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
ضدعفونی منزل (متراژ کمتر از 100 متر)
300000350000
ضدعفونی شرکت ها و سازمان ها (متراژ کمتر از 100 متر)
400000450000
ضدعفونی منزل (متراژ بین 100 تا 300 متر))
450000500000
ضدعفونی شرکت ها و سازمان ها (متراژ بین 100 تا 300 متر))
500000600000
ضدعفونی و گندزدایی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی
ضدعفونی و گندزدایی کافه، رستوران، هتل و تالار
ضدعفونی و گندزدایی به صورت دوره ای

خدمات ضدعفونی خانه و محل کار در تهران

ضدعفونی منزل و محل کار را به حرفه ای ها بسپارید. شرکت ضدعفونی تهران آماده انجام خدمات ضدعفونی در همه مناطق تهران است. اجرای کار توسط تیم متخصص ضد عفونی بوده و کلیه موارد برای حذف کامل عوامل بیماری زا، ریشه کن می شود. استفاده از مواد موثر و قوی برای ضد عفونی خانه با در نظر گرفتن کلیه موارد بهداشتی، انجام خواهد شد. این سرویس هم اکنون در سطح تهران بزرگ ارائه می شود و از طریق شماره تلفن درج شده در همین صفحه و اپ هوم سرویز، امکان سفارش دهی وجود دارد. ثبت سفارش از طریق اپ این سامانه کاملا رایگان است. برای درخواست سرویس ضدعفونی در روزهای تعطیل، سفارش خود را از قبل رزرو کنید تا هماهنگی های لازم، انجام شود. هزینه خدمات ارائه شده طبق نرخ مصوب، تعیین می شود. 

ثبت سفارش رایگان سرویس ضد عفونی منزل و محل کار از طریق اپلیکیشن هوم سرویز 

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ضدعفونی منزل و محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا