تعمیرات و خدمات فنی

✔️ روش های رنگ کردن لباس در خشکشویی | خدمات خشکشویی آنلاین

کمدت پر شده از لباس های رنگ و رو رفته و قدیمی؟ یا نکنه رنگ لباسات دلتو زده؟ خب چرا لباس هات رو رنگ نمی کنی؟  رنگ کردن لباس رو میشه هم در خونه انجام داد و هم کار رو به خشکشویی سپرد. خشک شویی آنلاین تهران همه کارهای رنگ آمیزی لباس رو هم انجام میده. خیلی راحت می تونی لباس هات رو به رنگ دلخواهت در بیاری و هزینه خرید لباس جدید رو نپردازی. روش کار خشکشویی ها طوریه که هیچ آسیبی به بافت پارچه لباس وارد نمیشه ولی رنگ خیلی خوب روی پارچه می شینه. همین حالا به سراغ کمد لباس ها برو و همه لباس هایی که کمرنگ یا کدر شدن رو برای استفاده مجدد، رنگشون بزن. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

رنگ کردن لباس چه فایده ای داره؟

همه ما کلی لباس داریم که جنس و پارچه خوبی دارن. بعضی از این لباسا رو به قیمت بالایی هم خریداری کردیم ولی به دلایلی دیگه قابل استفاده نیستن. اولین و مهم ترین دلیل اینه که رنگ لباس، آسیب دیده. مثلا ناخواسته یک قسمت از لباس محلسی با وایتکس از بین رفته، شاید خواسته باشین لکه لباس رو پاک کنین یهویی رنگ لباس هم سفید شده. البته گاهی هم لباس گرون قیمتی خریدین ولی بعد از چند بار پوشیدن دیگه رنگش رو دوست ندارید. اینجور موقع ها تنها چاره کار اینه که رنگ لباس رو تغییر بدید و یک رنگ جدید به لباس بزنین.

فایده رنگ کردن لباس اینه که یک لباس خوب و با کیفیت رو دوباره استفاده می کنین. با این کار کلی هم صرفه جویی میشه. در ضمن مجبور نیستید برای یک لکه کوچیک یا لک وایتکس و …. لباس رو دور بندازین. پوشیدن لباس های رنگ و رو رفته هم که اصلا در شان و سلیقه تون نیست. از هر طرف که نگاه می کنی با رنگ کردن این لباس ها کلی توی هزینه ها صرفه جویی میشه. 

خدمات خشکشویی لباس آنلاین

 رنگ کردن لباس

چطوری لباس ها رو رنگ کنیم؟

رنگ کردن لباس موضوع جدیدی نیست که این روزها مد شده باشه. حتی مادرها و مادر بزرگ ها هم با روش های سنتی، خودشون لباس ها رو رنگ می کردند. به طور کلی از دو روش سنتی و ماشینی میشه لباس ها رو رنگ کرد. قبل از اینگه به فکر تغییر رنگ لباس ها باشید لازمه به یک نکته مهم توجه کنین و اون اینکه، رنگ روی همه پارچه ها نمیشینه! در واقع این رنگ ها باید جذب پارچه لباس بشن ولی بعضی پارچه ها قابلیت رنگ پذیری خیلی کمتری داره. برای مثال پارچه هایی که دارای الیاف پلاستیک و مصنوعی باشن به سختی رنگ می گیرن و هرچه درصد الیاف مصنوعی بیشتر باشه، رنگ پذیری پارچه هم کمتر میشه. معمولا پارچه های نخی، پنبه ای، کتان و همه الیاف طبیعی برای رنگ کردن، مناسب تر هستند.

  • رنگرزی سنتی

در این زمینه هم چینی ها اول هستن طبق شواهد تاریخی، به نظر میرسه چینی ها از ۳۰۰۰ سال پیش، با استفاده از برخی گیاهان، پارچه رو رنگ آمیزی می کردن. من کاری به این چشم بادومی ها ندارم و به نظرم میاد از زمان مادر بزرگامون و حتی خیلی قبل تر هم، رنگ کردن لباس در بین زنان فامیل رایج بوده. حتی هنوز هم عطاری ها رنگ مخصوص لباس رو می فروشن. باید یک پاتیل بزرگ رو پر آب کنی و بزاری آب به جوش بیاد بعد رنگ رو داخل آب جوش ریخته و ۴۰ تا ۴۵ دقیقه لباس رو بجوشونی. خیلی هم کار ساده ای نیست من که ترجیح می دم لباس رو به یک خشکشویی خوب  بدم تا رنگش کنه.

  • رنگرزی صنعتی

استفاده از این روش نسبتا جدیدتر هست. درست مثل سرویس های خشکشویی مبل در منزل تهران، خدمات خشکشویی آنلاین و رنگ کردن لباس در خشکشویی در زمان های گذشته وجود نداشته. از زمانی که خشکشویی ها وظیفه شستشو و رنگرزی لباس رو به عهده گرفتن، بساط رنگرزی سنتی هم جمع شد. اگر لباس گرون قیمتی رو می خوایین رنگ کنین و دلتون نمی خواد این لباس آسیب ببینه بهتره به خشکشویی متخصص در رنگرزی لباس، اطمینان کنین. بعضی از خشکشویی ها سرویس های ویژه رنگرزی دارن و با دستگاه های پیشرفته و رنگ های شیمیایی خاص، لباس رو به رنگ دلخواهتون تبدیل می کنن دیگه چی از این بهتر. لباس ها به تفکیک داخل لباسشویی قرار می گیره و از محفظه مخصوص رنگ به لباس اضافه میشه. خوبی این کار اینه که به بافت پارچه هیچ آسیبی وارد نمیشه.

چگونه بوی بد لباس را از بین ببریم؟

طریقه رنگ کردن لباسآیا میشه هر رنگی رو برای رنگ کردن لباس انتخاب کرد؟

شاید این سوال برای خیلی ها پیش بیاد که چه رنگی رو میشه انتخاب کرد. در این مورد کمی محدودیت وجود داره در واقع هر رنگی که دلتون بخواد رو نمیشه روی پارچه کار کرد. معمولا رنگ های تیره تر برای رنگرزی مناسب تر هستند. رنگ های مشکی، سرمه ای، قهوه ای، قرمز و سبز تیره (یشمی) مشکلی ایجاد نمی کنن ولی رنگ های روشن رو نمیشه روی لباس اجرا کرد. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشکشویی و اتوی لباس هم ارائه میده؟

ترفندهای شستشوی لباس مجلسی

هزینه رنگ کردن لباس در خشکشویی چقدر هست؟

قیمت ها ثابت نیست و بستگی به خیلی چیزها داره. برای مثال قیمت رنگرزی کت و شلوار با پالتو یا بارانی تفاوت داره. لباس مجلسی ها هم به قیمت پیراهن ساده، رنگ آمیزی نمی شن. با توجه به جنس پارچه لباس، جنس موادی که برای رنگ کردن استفاده می شه و همچنین کیفیت کار خشکشویی، قیمت ها کمی بالا و پایین داره. نرخ ها رو در جدول پایین صفحه می تونین ببینید.

نرخ خشکشویی لباس عروس چقدر است؟

قیمت رنگ کردن لباس

رنگ کردن لباس

لیست خدمات خشکشویی و اطوی لباس هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت
خشکشویی و اطو کت و شلوار60000
اطو کشی کت و شلوار35000
خشکشویی و اطو شلوار پارچه ای20000
اطو کشی شلوار پارچه ای14000
خشکشویی و اطو شلوار جین و کتان
22000
اطو کشی شلوار جین و کتان
15000
خشکشویی و اطو کت تک
40000
اطو کشی کت تک20000
خشکشویی و اطو پیراهن یا شومیز20000
اطو کشی پیراهن یا شومیز14000
خشکشویی و اطو مانتو معمولی
35000
اطو کشی مانتو معمولی20000
خشکشویی و اطو مانتو مجلسی100000
اطو کشی مانتو مجلسی50000
خشکشویی و اطو دامن ساده30000
اطو کشی دامن ساده20000
خشکشویی و اطو شال و روسری20000
اطو کشی شال و روسری20000
خشکشویی و اطو کاپشن- اورکت50000
اطو کاپشن- اورکت20000
خشکشویی و اطو پالتو- بارانی70000
اطو پالتو- بارانی25000
خشکشویی و اطو ژاکت-پلیور30000
اطو ژاکت-پلیور20000
خشکشویی و اطو چادر زنانه30000
اطو چادر زنانه20000
خشکشویی و اطو پتو دو نفره60000
خشکشویی و اطو پتو یک نفره50000
خشکشویی و اطو رو فرشی70000-50000
خشکشویی و اطو رو تختی یک نفرهتوافقی

سرویس خشکشویی و اتوی لباس در تهران

خدمات خشکشویی آنلاین هوم سرویز از سرویس های دائمی و فعال در همه ایام سال است. شستن لباس های مجلسی و کت و شلوار، شستشوی لباس عروس، لکه بری لباس، اتو و کلیه موارد مورد نیاز خانواده ها در قالب پکیج ویزه خشکشویی و لباسشویی هوم سروز ارائه شده است. این سرویس در همه مناطق تهران سفارش می پذیرد. در هر محله ای که زندگی می کنید سفارش خشکشویی را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید و از خدمات بهترین لباسشویی های تهران در محل بهره ببرید. پس از ثبت سفارش، منتظر اعزام کارگر درب منزل باشید. لباس های کثیف را تحویل بدهید و در ساعت و روز مورد نظر، لباس ها را شسته و اتو شده تحویل بگیرید.

لیست خدمات خشکشویی هوم سرویز و هزینه ها در جدول، اطلاع رسانی شده است. در صورتی که مبلغ سفارش ها بالای ۱۰۰ هزار تومان باشد می توانید از سرویس تحویل رایگان در محل نیز استفاده کنید. کلیه هزینه های اعلام شده طبق نرخ رسمی اتحادیه، تعیین شده و بسیار منصفانه است.

خدمات خشکشویی لباس را به رایگان از طریق اپلیکیشن هوم سرویز، سفارش دهید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشکشویی و اتوی لباس تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا