تعمیرات و خدمات فنی

جوشکاری درب آکاردئونی و نکات آن

برای بالا رفتن امنیت ساختمان لازم است تا در ورودی ها، نرده های حفاظ نصب شود. ساخت درب آکاردئونی فلزی به عنوان یکی از ایمن ترین سازه ها برای ورودی آپارتمان نیز انجام می شود. مهم ترین نکته در درب های حفاظ، نحوه جوشکاری اتصالات است. جوشکاری درب آکاردئونی دارای ظرافت های زیادی است. علاوه بر امنیت و استحکام، تمیز بودن جوشکاری نیز برای ساختمان های مسکونی اهمیت دارد. در آهنگری و جوشکاری تهران انواع سازه های حفاظ برای درب ورودی حیاط و آپارتمان ساخته می شود. آنچه یک کار خوب از بد را مشخص می کند تنها مهارت جوشکار در ساخت حفاظ است. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

درب آکاردئونی چیست؟

این سازه نوعی حفاظ فلزی است که بر روی درب ورودی نصب می شود. در آپارتمان های مسکونی از حفاظ آکاردئونی برای درب پارکینگ، درب ورودی ساختمان و واحدها نیز استفاده می شود. در بسیاری از کارگاه ها و ساختمان های تجاری انواع درب آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه نصب شده است. با توجه به شکل ظاهری حفاظ، نام آکاردئونی برایش انتخاب شده زیرا حالت باز و بسته شدن درب شبیه به ساز آکاردئون است. علت استقبال از این درب ها به خاطر نوع حرکت و باز و بسته شدن حفاظ است. وقتی در خانه هستید می توانید به طور کامل، حفاظ فلزی را در یک سمت درب، جمع کنید. جوشکاری درب آکاردئونی برای اتصال قسمت های مختلف فلزی الزامی است.

انواع درب آکاردئونی چوبی نیز تولید شده که عموما جنبه دکوراتیو دارد و برای جداسازی فضا در داخل ساختمان به کار گرفته می شود. درب های فلزی به جهت افزایش ایمنی فضای داخلی، نصب می شوند.

جوشکاری سیار در تهران

جوشکاری درب آکاردئونی

اهمیت جوشکاری درب آکاردئونی

جنس درب های آکاردئونی حفاظ از آهن است. شکل ظاهری درب نشان می دهد که در ساخت آن از فلز کامل استفاده نشده است. در واقع قطعات پروفیل به صورت مجزا برش خورده و توسط جوشکاری به هم متصل شده است. استحکام و دوام این سازه به کیفیت جوشکاری بستگی دارد. جوش های ضعیف در اثر حرکت و فشار، جدا می شوند و پروفیل می شکند. با توجه به نقش امنیتی حفاظ، لازم است تا جوشکاری به شکلی صحیح و استاندارد انجام شود. نکته مهم دیگر در مورد جوشکاری قفل درب آکاردئونی است. اگر قفل ضعیف باشد به راحتی توسط سارقین باز می شود. این درب های فلزی قابلیت نصب حلقه برای قفل های اضافی را نیز دارند. جوشکار می تواند به هر تعداد که مشتری بخواهد، قفل به درب اضافه کند. 

درب آکاردئونی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مزایای نصب درب آکاردئون

  • ساخت درب آکاردئون سریع تر از دیگر سازه های امنیتی است
  • این سازه بسیار جای کمی اشغال می کند
  • حتی در راه پله های خیلی تنگ و کوچک هم می توان آکاردئونی نصب کرد
  • جوشکاری آکاردئون در کمترین زمان انجام می شود
  • تنوع شکل و ظاهر دربهای حفاظ آکاردئونی زیاد است
  • امکان افزودن برخی طراحی های سفارشی روی حفاظ وجود دارد
  • قیمت درب آکاردئونی در برابر دیگر استحکامات بسیار مقرون به صرفه است
  • امنیت و استحکامات درب های جدید خیلی بیشتر شده است

جوشکاری چیست و چه کاربردی دارد؟(آموزش جوشکاری)

قیمت جوشکاری درب آکاردئونی

مراحل ساخت درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئون یکی از پر طرفدارترین سازه ها برای افزایش امنیت ساختمان است. طریقه جوشکاری حفاظ به صورتی است که نرده ها قابلیت حرکت و جمع شدن را دارند. این طراحی، کاربری سازه را افزایش داده است. هیچ محدودیتی در نصب حفاظ وجود ندارد از کارگاه های خارج از شهر گرفته تا آپارتمان های لوکس بالای شهر همگی از انواع حفاظ آکاردئونی استفاده می کنند. حتی در واحدهای تجاری و پارکینگ های عمومی نیز انواع بزرگتر درب آکاردئونی اجرا شده است. ساخت حفاظ برای هر محل به صورت مجزا انجام می شود. در واقع ابعاد درب تعیین کننده اندازه های حفاظ است. برای اندازه های استاندارد می توان از حفاظ های پیش ساخته نیز سفارش داد اما معمولا لازم است تا طول و عرض درب، اندازه گیری شود و سپس یک حفاظ اختصاصی برای همان درب، ساخته شود.

قیمت درب آکاردئونی فلزی چقدر است؟

عملیات جوشکاری و نصب درب آکاردئونی

ساخت حفاظ در محل کارگاه انجام می شود و سازه در محل نصب و مونتاز می شود. وجود برق در نزدیکی درب، الزامی است زیرا برای جوشکاری از برق استفاده می شود. نصب حفاظ فلزی بسیار سریع و ساده است. پس از مونتاز حفاظ، چارچوب به قاب درب متصل می شود. برای استحکام و افزایش امنیت از جوشکاری به جای پیچ  مهره استفاده می شود. جوشکاری مرغوب و با کیفیت به سادگی نمی شکند  نرده ها مقاوم تر هستند. موقع نصب، نیازی به اتصال نرده ها نیست و از قبل این موارد تنظیم شده است. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جوشکاری و آهنگری هم ارائه میده؟

نصب درب آکاردئونی در تهران

جوشکاری درب آکاردئونی ارزان

قیمت جوشکاری درب آکاردئونی

درب آکاردئونی با کیفیت موجب بالا رفتن امنیت ساختمان می شود. این سازه دارای پروفیل مرغوب و آهن غیر بازیافتی است. اجرت کار و قیمت جوشکاری بر اساس هر سفارش، تغییر دارد. میزان آهن مصرفی، ابعاد درب آکاردئونی و افزایش دستمزد جوشکار از تعیین کننده ترین عوامل در براورد هزینه های جوشکاری درب آکاردئون است. بنابراین لازم است تا توافق های اولیه بعد از بازدید محل انجام شود. در جدول منتشر شده می توانید لیست خدمات جوشکاری را مشاهده کنید این لیست به طور مرتب به روزرسانی می شود.

تعرفه جوشکاری هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
ساخت حفاظ درب و پنجره(کیلویی)
700010000
ساخت نرده و حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله(کیلویی)
700011000
ساخت انواع دروازه ساده (کیلویی)
700010000
ساخت انواع درب و پنجره ساده و طرح دار با زوار (کیلویی)
900012000
تعمیر درب و پنجره
100000180000
تعمیر لولای درب
80000100000
جوشکاری کمتر از یک ساعت
110000170000
جوشکاری روزانه
350000450000
جوشکاری اسکلت فلزی
توافقی

خدمات جوشکاری در تهران

خدمات جوشکاری هوم سرویز در همه مناطق تهران سفارش می پذیرد. جوشکاری حرفه ای و ماهر همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز را بر عهده می گیرد. جهت سفارش دهی از اپ این سامانه، سفارش تان را ثبت کنید. در این مرحله هیچ پولی دریافت نمی شود. پس از اندازه گیری درب و توافق اولیه در مورد نوع پروفیل و دیگر جزئیات، قیمت دقیق توسط جوشکار همیار، اعلام می شود. قیمت گذاری و نرخ دستمزد بر اساس تعرفه مصوب، تعیین می شود. جهت رضایت مشتری این سرویس به صورت تضمین شده، ارائه می شود. امکان لغو سفارش قبل از شروع به ساخت حفاظ هم وجود دارد. قیمت ها و کیفیت کار را با دیگران مقایسه کنید. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس جوشکاری هوم سرویز از طریق اپلیکیشن اقدام کنید 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جوشکاری و آهنگری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا