تعمیرات و خدمات فنی

در هوم سرویز کدام برندهای آبمیوه گیری تعمیر می شوند؟

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

برندهای مختلف داخلی و سازنده آبمیوه گیری و مخلوط کن، محصولات مدرن و پرکاربردی را روانه بازار کرده اند. این آبمیوه گیری ها از لحاظ ظاهری تفاوت هایی دارند ولی در بخش های اصلی،  مشابه هستند. تعمیرکاران با تجربه می توانند تعمیر انواع برندهای آبمیوه گیری را انجام دهند. این افراد آموزش دیده اند تا به صورت تخصصی روی تعمیرات و تعویض قطعات دستگاه های آبمیوه گیری، کار کنند. معمولا نمایندگی های برندها، تعمیرکاران خود را دارند و هر تکنیسین به طور حرفه ای روی یک برند، تخصص دارد. خدمات درب منزل هوم سرویز نیز، تعمیرات تخصصی آبمیوه گیری را در لیست خدمات خود ارائه داده است. برای آشنایی با نحوه کار و برندهایی که در این سرویس پذیرفته می شود، در ادامه با ما همراه شوید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر انواع چای ساز برقی، آبمیوه گیری و لوازم برقی آشپزخانه از خدمات پر تقاضا در هوم سرویز است. این روزها شاهد عرضه انواع دستگاه های آبمیوه گیری با تجهیزات جانبی گوناگون هستیم. نسل اولیه آبمیوه گیری ها، در مقایسه با این دستگاه های مدل جدید، پیچیدگی کمتری داشتند. با افزودن برخی قطعات و تغییرات جزئی، کارایی دستگاه به مراتب بیشتر شده است. به این ترتیب تعمیرکاران عادی نمی توانند همه برندهای آبمیوه گیری را تعمیر کنند. بزرگترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی، سفارش های عیب یابی دستگاه های آبمیوه گیری را انجام می دهد. در این مرکز همه مدل آبمیوه گیری برای تعمیر، پذیرش می شود. داشتن تجربه و مهارت دو اصل مهم برای تعمیرکار است که در صورت نبود آن قادر به تشخیص ایراد دستگاه نیست.

آموزش تعمیر و عیب یابی دستگاه آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر حرفه ای آبمیوه گیری در هوم سرویز

با پیشرفت تکنولوژی، لوازم برقی خانگی نیز پیچیده تر شده اند. انواع و اقسام لوازم برقی کار پخت و پز و آشپزی را ساده کرده اند. احتمالا آبمیوه گیری، چای ساز برقی و دستگاه هایی از این قبیل در اغلب آشپزخانه های امروزی وجود داشته باشد. برندهای مختلف با در نظر گرفتن جزئیات بیشتر توانسته اند، نسل اولیه آبمیوه گیری را متحول کنند. لرزش کمتر، کاهش صدا، مصرف برق بهینه و …..در دستگاه های مدل جدید، بیشتر است. مدل های قدیمی صدای بسیار زیادتری تولید می کنند و اغلب پس از مدت کوتاهی دچار لرزش و تکان های شدید می شدند که گاهی قابل تعمیر هم نبود. تعمیرکاران لوازم خانگی و آبمیوه گیری نیز نسبت به گذشته، مهارت های فنی بیشتری کسب کرده اند. این روزها هر تعمیرکار روی یک برند خاص کار می کند تا به همه جزئیات و ریزه کاری های دستگاه، اشراف داشته باشد.

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری و مخلوط کن

آبمیوه گیری از لوازم خانگی پر مصرف برای خانواده هایی است که فرزند دارند. این دستگاه ها قادرند تفاله را از آب میوه جدا کنند. در دستگاه های مدل جدید، امکان استفاده از میوه درسته و بدون خورد کردن هم هست. نحوه جداسازی تفاله از آب، در هر برند کمی متفاوت است. برخی از دستگاه ها، تفاله را از محفظه ای جدا به بیرون انتقال می دهند اما در مدل های قدیمی معمولا از توری تفاله گیر، استفاده شده است. نمایندگی تعمیر انواع برندهای آبمیوه گیری هوم سرویز به صورت تخصصی انواع دستگاه ها را بررسی کرده و عیب و ایراد ان را مشخص می کند. نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری ناسیونال، فیلیپس، پارس خزر و ….. از همکاران هوم سرویز هستند که سفارش های ثبت شده در کلیه مناطق را انجام می دهند.

طراحی و ساخت کمد دیواری با قیمت مناسب

هزینه تعمیر آبمیوه گیری

انواع برندهای آبمیوه گیری

برندهای پاناسونیک، پارس خزر، دلونگی، فلر، ناسیونال، میله، فیلیپس، بوش، کنوود، گاسونی، آاگ، بلک انددکر از معروف ترین برندهیا آبمیوه گیری هستند. شرکت های عرضه کننده این برندها، نمایندگی هایی در داخل کشو هستند. برخی نمایندگی ها به صورت تخصصی تعمیرات آبمیوه گیری را نیز در لیست خدمات پس از فروش دارند. برخی از برندها فاقد نمایندگی معتبر هستند ولی در اصل تفاوت ندارد دستگاه آبمیوه گیری خانگی تان چه برندی باشد. هر وقت با کارکرد دستگاه مشکل پیدا کردید با هوم سرویز تماس بگیرید.

تعمیر انواع برندهای آبمیوه گیری در لیست خدمات فنی و تعمیراتی هوم سرویز قرار دارد. از دستگاه های قدیمی گرفته و مدل های جدید با کارایی فوق العاده بالاتر و پیچیدگی های بیشتر، همگی توسط تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز، تعمیر خواهد شد. در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد از قبل اطلاع رسانی می شود تا برای دستگاه فرسوده و خارج از رده، خرج نکنید. صرف هزینه برای دستگاه های مستعمل، پیشنهاد نمی شود. در همه موارد هزینه های تعمیرات نباید از قیمت خود دستگاه بیشتر شود. در صورتی که دستگاه مرتب خرج بر می دارد با تایید کارشناسی، اولویت در تعویض ان است.

چگونه رسوب گیری آبگرمکن دیواری را انجام دهیم؟

تعمیرات آبمیوه گیری و مخلوط کن

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن هم ارائه میده؟

هزینه تعمیر آبمیوه گیری

دستگاه آبمیوه گیری و مخلوط کن در برندهای مختلف، تقریبا ساختار مشخصی دارد. اغلب قطعات داخل دستگاه قابل تعمیر و تعویض هستند. در صورتی که قطعه ای، آسیب دید از یک قطعه کاملا مشابه و ساخت همان شرکت، برای تعمیرات استفاده می شود. نوسان قیمت در بازار موجب شده تا هزینه خرید قطعات تعویضی هر روز بیشتر شود بنابراین از قبل نمی توان قیمت مشخصی را در نظر گرفت. پس از عیب یابی دستگاه، با توجه به نوع ایراد و مشکل به وجود آمده، هزینه تعمیرات تعیین می شود. در صورت توافق با مشتری، بلافاصله تعمیر دستگاه در محل انجام خواهد شد. نرخ های اعلام شده طبق تعرفه اتحادیه و بسیار منصفانه است.

خدمات تعمیر و عیب یابی دستگاه آبمیوه گیری

عیب یابی و تعمیرات آبمیوه گیری در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تهران انجام می شود. این سرویس در همه مناطق تهران سفارش می پذیرد. سرویس دهی در طول سال و همه روزهای هفته، امکان پذیر است. جهت ثبت سفارش از اپلیکیشن رایگان هوم سرویز استفاده کنید. ثبت سفارش، مشمول پرداخت هیچ هزینه ای نیست و برای هر دستگاه با توجه به ایراد پیش آمده، به طور جداگانه قیمت گذاری انجام می شود. سرویس تعمیرات آبمیوه گیری و مخلوط کن به صورت تضمین شده ارائه می شود تا خیال تان بابت کیفیت کار راحت باشد. امکان لغو سفارش، قبل از حضور همیار تکنیسین در محل برای مشتری محفوظ است.

ثبت سفارش رایگان سرویس تعمیر و عیب یابی آبمیوه گیری، از اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا