آموزش نصب روشویی پایه دار

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 ثبت سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب روشویی پایه دار برای افرادی که در این زمینه تجربه دارند کار ساده ای است ولی چنانچه تا کنون کار نصب روشویی را انجام نداده اید، بهتر است از یک لوله کش در این زمینه کمک بگیرید. هزینه نصب روشویی چندان زیاد نیست و نصاب روشویی می تواند به سادگی کار نصب روشویی و متعلقات را انجام دهد. البته همیشه تجارب جدید خوشاید هستند و بسیاری از افراد در تعطیلات تصمیم می گیرند خود کارهای خدماتی منزل را انجام دهند. در این مطلب طریقه نصب روشویی پایه دار را بررسی می کنیم.

مراحل نصب روشویی پایه دار

برای نصب روشویی پایه دار ارتفاع مناسب را در نظر بگیرید. روشویی های مختلفی در بازار به فروش می رسد که از نظر ظاهری کمی با هم متفاوت هستند. طریقه نصب روشویی با توجه به شکل ظاهری و تک پایه یا دو پایه بودن شیر آب کمی تفاوت دارد ولی به طور کلی برای نصب روشویی باید محل نصب پیچ ها را روی دیوار علامت بزنید. روشویی را روی پایه قرار داده و محل پیچ ها را روی دیوار مشخص کنید دقت داشته باشید که روشویی کاملا تراز و افقی باشد. اندازه گیری ارتفاع و محل پیچ ها بسیار مهم است. نقاط علامت گذاری شده را با استفاده از مته یا درل سوراخ کرده، پیچ و رولپلاک کنید.

آموزش نصب روشویی پایه دار

حال روشویی را روی محلی که رولپلاک کرده اید قرار داده و پیچ ها را محکم کنید. پایه روشویی را در قسمت مشخص شده قرار دهید. این قسمت روی دیوار یا روشویی پیچ نمی شود و برای محکم کاری زیر روشویی قرار می گیرد. قرار گیری صحیح روشویی روی پایه بسیار مهم است.

پیشنهاد مطالعه: رفع گرفتگی لوله و چاه و فاضلاب با قیمت مناسب

نصب روشویی و متعلقات را با وصل کردن شیر آلات و سیفون ادامه دهید. بدنه اصلی سیفون های روشویی تقریبا یک سیستم مشخص دارند ولی برندهای مختلف روشویی، سیستم سیفون و شیر آلات اختصاصی را برای تولیدات خود در نظر می گیرند. در این زمینه از فروشنده راهنمایی بگیرید. برخی فروشنده ها در زمینه نصب تخصص دارند و می توانند راهنمای خوبی باشند. نصب روشویی پایه دار، شیر آلات و سیفون برای افرادی که در زمینه لوله کشی اطلاعاتی ندارند، بسیار مشکل خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه:بازسازی و تعمیرات ساختمان با هوم سرویز

لوله های فاضلاب را به لوله کشی فاضلاب روی دیوار متصل کنید. اتصالات شیر آب سرد و گرم را نیز به شیرهای آب ساختمان در محل مورد نظر وصل کنید. اتصال شیر آلات را با دقت بیشتری انجام دهید تا در آینده با مشکل چکه و نشتی مواجه نشوید. پس از اتصال کامل ، با باز کردن شیر آب از صحت کارکرد خود مطمئن شوید. هیچ چکه و ریزش آبی نباید وجود داشته باشد. از نوار تفلون برای نصب شیر آب استفاده کنید. خدمات لوله کشی و نصب روشویی را به حرفه ای ها بسپارید و آسوده خاطر باشید.

قیمت نصب روشویی

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
نصب روشویی معمولی(پایه دار)
6000070000
نصب روشویی کابین دار(کابینتی)
80000100000
نصب آینه و سایر متعلقات
4000070000
نصب شیر و سیفون روشویی
4000060000
نصب روشویی کابینت دار و متعلقات(شیر، آینه و ...)100000140000
نصب روشویی شیشه ای
توافقی

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش نصب روشویی و متعلقات ثبت کنید

betterbathrooms

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش نصب روشویی و متعلقات ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل