تعمیرات و خدمات فنی

راهنمای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

برای تعمیر ماشین ظرفشویی خانگی باید از متخصص همان برند کمک گرفت. اساس کار همه ظرفشویی ها یکی است ولی تفاوت هایی در برندهای مختلف دیده می شود. تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار حرفه ای انجام می شود. تعمیرکار ال جی ظرفشویی های زیادی را تعمیر کرده و به زیر و بم ماشین ظرفشویی وارد است. بهترین کار اینست که کار را به کاردان بسپارید. اگر ظرفشویی دچار مشکلی شد حتما با تعمیرکار متخصص ظرفشویی همان برند تماس بگیرید. به این ترتیب خیال تان بابت نحوه صحیح تعمیرات راحت خواهد بود. 

نیاز به تخصص دارد. به طور کلی محصولات ال جی 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی یکی از اجزای ثابت آشپزخانه در همه جای دنیاست. استفاده مداوم و روزانه از ماشین ظرفشویی در اغلب خانواده ها اجتناب ناپذیر است. بدون شک ماشین ظرفشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. خرابی ماشین ظرفشویی یک مشکل جدی است. عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی یکی از سرویس های خدماتی پر تقاضا در هوم سرویز است. به طور معمول مشکلات ظرفشویی های ال جی یکی از این موارد است:

 • پس از شستشو، ماشین ظرفشویی تمیز نمی کند.
 • آب داخل ماشین ظرفشویی تخلیه نمی شود.
 • دکمه های ماشین ظرفشویی کار نمی کند.
 • چراغ های نمایشگر دستگاه ERROR می دهد.
 • برنامه شستشو نیمه کاره قطع می شود.
 • آب ماشین ظرفشویی نشتی دارد.
 • بدنه ماشین ظرفشویی بسیار داغ می شود.
 • بدنه دستگاه برق دارد.
 • ماشین ظرفشویی روشن نمی شود.
 • شوینده بر روی ظروف باقی می ماند.
 • پودر در محفظه مخصوص باقی می ماند.
 • آب ماشین ظرفشویی پر نمی شود.
 • ماشین ظرفشویی صدای زیاد می دهد.
 • خشک کن دستگاه کار نمی کند.

نکاتی برای شستشوی بهتر ظروف در ماشین ظرفشویی

راهنمای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

اصول تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیرات ظرفشویی ال جی یک کار تخصصی است و می بایست توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود. چنانچه نیاز به تعمیرات ظرفشویی در دوره گارانتی باشد، می توانید دستگاه را بدون هزینه تعمیر کنید. قبل از تماس با تعمیرکار بهتر است مواردی را بررسی کنید. ال جی در دوره گارانتی، خدمات رایگان ارائه می دهد. در خارج از دوره گارانتی برای تعمیرات و تعویض قطعات با خدمات هوم سرویز تماس بگیرید.

بسیاری از اوقات علت اصلی روشن نشدن دستگاه نرسیدن برق به آن است. آیا برق قطع شده؟ پریز برق سالم است؟ دو شاخه به پریز وصل شده؟ اگر مشکلی در برق رسانی وجود ندارد و دستگاه روشن نمی شود با همیاران هوم سرویز تماس بگیرید. اما قبل از آن از اتصال برق ساختمان مطمئن شوید. اگر در زمینه سیم کشی برق آموزش ندیده اید هرگز اقدام به تعمیرات لوازم برقی نکنید. خطر برق گرفتگی بسیار جدی است.

باز بودن درب دستگاه، خم شدگی یا مسدود شدن شیلنگ تخلیه آب، ورود بیش از حد آب به ظرفشویی، آسیب دیدن مدار گرم کن، بسته نشدن محفظه نمک، نشتی آب از اتصالات شیلنگ و خرابی موتور همگی منجر به روشن شدن چراغ و ERROR دستگاه می شود. تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل تنها توسط تعمیرکاران با تجربه توصیه می شود. ظرفشویی های ال جی مجهز به سیستم هوشمند هستند و تعمیر آنها نیاز به دقت و تجربه دارد.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل

نکات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

همیشه از مواد شوینده استاندارد استفاده کنید تا ظروف به خوبی پاک شوند. هرگز محفظه پودر را بیش از حد پر نکنید و داخل ظرفشویی را بیش از حد مجاز با ظروف انباشته نکنید. هیچ مانعی در مسیر خروج آب و پاشش صحیح آب بر روی دیگر ظروف قرار ندهید. قبل از قرار دادن ظروف داخل ظرفشویی می بایست باقیمانده مواد غذایی را از روی بشقاب ها، پاک کنید. این کار یکی دو دقیقه بیشتر وقت نمی گیرد ولی در افزایش طول عمر دستگاه تاثیر دارد.

وجود ایراد و خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی یکی از مشکلاتی است که اغلب اتفاق می افتد. تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موجب صحت کارکرد دستگاه و تخلیه آب خواهد شد. اگر پمپ تخلیه ایراد داشته باشد ظرف ها به خوبی تمیز نمی شوند و باقیمانده مواد شوینده روی ظروف دیده می شود. پمپ تخلیه از قطعات قبال تعویض ظرفشویی ال جی است. باقیماندن آب در داخل دستگاه و عدم تخلیه می تواند ناشی از اشکال در سیستم فاضلاب ظرفشویی نیز باشد. این مورد باید از نزدیک بررسی شود. 

اگر ماشین ظرفشویی نمی تواند آب را پر کند بهتر است بازوی آب پاش تحتانی و بازوی آب پاش فوقانی را بررسی کنید. مسدود بودن روزنه های خروج آب علت اصلی این مشکل است. با باز کردن مهره بازویی می توانید بازویی را در آورده و به خوبی تمیز کنید با نصب مجدد بازویی مشکل برطرف می شود. تمیز کردن بازویی پس از هر بار استفاده موجب کارکرد بهتر ظرفشویی می شود. گرفتگی فیلتر اتصال شیر آب به شیلنگ ظرفشویی نیز علت ضعیف شدن آب ورودی به دستگاه است.

با نگهداری و مراقبت صحیح از دستگاه می توانید سالیان زیادی از آن استفاده کنید. محصولات ال جی طول عمر بالایی دارند. سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی ساده ترین راه برای نگهداری از آن است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی هم ارائه میده؟

repairclinic

تعمیر موتور ظرفشوییتعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

قیمت نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
نصب ماشین ظرفشویی(کلیه متعلقات مانند شیرآلات و لوله)
100000150000
نصب شیر ماشین ظرفشویی(هر عدد)
4000060000
تعمیر و تعویض موتور
200000
330000
تعمیر و تعویض المنت
130000240000
تعویض پمپ تخلیه
130000230000
تعویض چاهک ماشین ظرفشویی
130000210000
سرویس چاهک ماشین ظرفشویی
5000080000
تعویض آکوا استاپ
180000260000
تعویض شیربرقی
70000140000
تعمیر و تعویض برد
130000280000
تعویض سنسور
80000120000
تعویض موتور ساعت
110000200000
نشت یابی و رفع آبریزی از درب جلو
60000100000
نشت یابی و رفع آبریزی از داخل دستگاه
170000290000
جرم گیری
70000120000

خدمات نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

هوم سرویز سفارش تعمیرات ظرفشویی در سراسر تهران را بر عهده دارد. کلیه خدمات تعمیراتی ماشین ظرفشویی توسط بهترین تعمیرکار متخصص انجام می شود. در همه روزهای هفته می توانید از طریق اپ هوم سرویز سفارش خود را به رایگان ثبت کنید. پس از دریافت درخواست سفارش از تیم پشتیبانی برای هماهنگی تماس گرفته می شود. امکان اعزام تعمیرکار در روز مورد نظر مشتری وجود دارد. ابتدا عیب یابی و تشخیص علت خرابی ظرفشویی در محل انجام می شود و قیمت دقیق اعلام می شود. در صورت توافق عملیات تعمیرات در محل انجام خواهد شد. در صورت نیاز به تعویض قطعات، هزینه خرید قطعه مورد نظر طبق فاکتور به قیمت نهایی افزوده می شود. حتی الامکان سعی می شود از قطعات دارای گارانتی برای تعویض قطعات استفاده شود. در این صورت برگه گارانتی به مشتری تحویل داده می شود. 

ثبت سفارش نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز رایگان است

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا