بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

حفاظ روی دیوار وسیله ای برای جلوگیری از ورود افراد مزاحم به فضای حیاط است. در مجتمع های مسکونی، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، محوطه های کارگاهی، انبارها و … همیشه اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از سرقت انجام می شود. حفاظ درب آپارتمان، حفاظ پنجره دو جداره و نرده روی دیوار از متداول ترین وسیله ها برای حفاظت فضای داخل هستند. با نصب حفاظ دیوار می توان از ورود بیگانگان جلوگیری کرد اما کدام حفاظ بیشترین امنیت را ایجاد می کند؟ در این مطلب به بررسی ویژگی های انواع حفاظ  و نرده محافظ حیاط پرداخته می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

انواع حفاظ روی دیوار

در مورد حفاظ و نرده دیوار برای واحدهای مسکونی دو عامل مهم در نظر گرفته می شود. اول کیفیت و بعد زیبایی حفاظ روی انتخاب تاثیر دارد. انواع نرده و حفاظ آهنی و استیل فضای محوطه را تحت تاثیر قرار می دهند برای اینکه در منازل مسکونی احساس بدی نداشته باشید شکل ظاهری نرده دیوار اهمیت دارد اما همیشه استحکام نرده مهم ترین مولفه در انتخاب است. با سفارش ساخت حفاظ هوم سرویز زیبایی و امنیت را یکجا به خانه بیاورید. حفظ مال و جان مهم ترین وظیفه ای است که هر فرد بر عهده دارد. خانه محل آرامش و استراحت است با نصب نرده روی دیوار آسودگی و امنیت بیشتری را تجربه می کنید. دیگر نگران ترک کردن منزل نخواهید بود حتی در صورتی که کسی در خانه حضور نداشته باشد هم ، حفاظ روی دیوار مانع ورود سارقین می شود.

چگونه بهترین حفاظ پنجره آهنی و نرده بالکن را انتخاب کنیم؟

انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

این نرده از زیباترین حفاظ روی دیوار است که ضریب ایمنی بسیار بالایی دارد. حفاظ شاخ گوزنی چشم نواز و دارای ظاهری زیباست. ظاهر نرده شبیه به شاخ های گوزن در هم تنیده است. عبور از بالای حفاظ دیوار امکان پذیر نیست و در انتهای نرده ها با نیزه های تیز کار شده است. قابلیت رنگ آمیزی به سفارش مشتری با رنگ های الکترواستاتیک کوره ای در شاخ گوزنی وجود دارد. این نرده در برابر رطوبت و نور خورشید آسیب نمی بیند. خمکاری های رو به بیرون و در جهات مختلف به همراه تراکم بالا در عمل، امکان عبور از آن را از بالا و بین نرده ها غیر ممکن می کند. نرده دیوار شاخ گوزنی از نظر ارتفاع، عرض، تراکم و استحکام یکی از بهترین حفاظ های امنیتی است که قابل نصب روی همه دیوارهاست. قیمت نرده بستگی به تعداد شاخه ها، عرض دیوار و ارتفاع حفاظ دارد.

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده روی دیوار است؟

حفاظ دیوار لیلیوم

لیلیوم زیباترین نرده روی دیوار است که ضریب ایمنی بالاتری از حفاظ شاخ گوزنی دارد. حفاظ روی دیوار لیلیوم از جدیدترین و شکیل تر نده های محافظ است که با استانداردهای بالا تولید شده و هدف از این طراحی علاوه بر امنیت، دکوراسیون محوطه نیز بوده است. لیلیوم معمولا در دو رنگ کار می شود و بعد از نصب به نگهداری و رنگ زدن سالانه نیاز ندارد. حفاظ لیلیوم به صورت نامنظم و از مرکز به سمت بیرون طراحی شده تا امنیت بیشتری را ایجاد کند. شکل ظاهری این نرده با الهام از گل لیلیوم طراحی شده و هر چه ارتفاع حفاظ بیشتر می شود، طرح های تکراری از داخل به سمت بیرون بیشتر می شود. همین امر امکان عبور سارقین را غیر ممکن کرده و دست تولید کنندگان را در طراحی شکیل تر باز گذاشته است.

چگونه هزینه بازسازی خانه را کاهش دهیم؟

نرده روی دیوار

نرده دیوار نیزار

شکل ظاهری حفاظ روی دیوار نیزار با طراحی فوق العاده زیبا توجه بسیاری از خریداران را جلب کرده است. برای تولید این نرده ها از نقاط جوش کمتری استفاده شده و شاخه های نرده از بالا به هم جوش داده شده اند. به علت حذف شاخه های کوچک نقاط جوش کمتر و استحکام نرده روی دیوار بسیار بیشتر شده است. این حفاظ احساس بودن در یک نی زار را در فضا ایجاد می کند. محصولات جدید علاوه بر استحکام و مقاومت بالا دارای شکل ظاهری جذاب تری هستند. این ویژگی به خصوص در منازل مسکونی و مجتمع های لوکسف یک مزیت به شمار می آید.

حفاظ بوته ای

برای اینکه ساکنین احساس امنیت و آرامش را داشته باشند لازم است تا از انواع حفاظ روی دیوار مستحکم و چشم نواز استفاده شود. اگر بوته های خار را از نزدیک دیده باشید متوجه شباها حفاظ بوته ای و خار بیابان می شوید. درست شبیه به یک بوته خار، این حفاظ دارای سرهای نزه مانند کوتاه و بلندی است که در تراکم بالا روی دیوار کار می شود. امکان عبور از این نرده وجود ندارد و حتی ظاهر آن نیز سارقین را از فکر ورود منصرف می کند. حفاظ بوته ای قابل نصب روی هر دیواری است. از دیوار مدارس گرفته تا منازل شخصی می توان از این سازه محافظتی برای امنیت فضای داخلی استفاده کرد.

تفاوت پنجره آلومینیومی و پنجره upvc در چیست؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت حفاظ شاخ گوزنی هم ارائه میده؟

نرده دیوار ویلا و حفاظ روی دیوار

حفاظ سر نیزه ای

این حفاظ از قدیمی ترین انواع نرده روی دیوار است. نمونه هایی از حفاظ سرنیزه ای را می توانید هنوز هم روی دیوارها ببینید. نحوه طراحی این حفاظ به شکل سنتی تنها برای کاربرد و نقش امنیتی آن در نظر گرفته شده و چندان روی جنبه های زیبایی و شکل ظاهری حفاظ کار نشده است. حفاظ سر نیزه ای از یک میله نوک تیز عمودی تشکیل شده که باعث می شود ارتفاع دیوار بلندتر شود و عبور از آن دشوارتر باشد. در انتهای هر میله یک سر نیزه کار شده تا مانع عبور سارقین شود. این روزها نمونه های مدرن تر حفاظ های سر نیزه ای تولید شده که هم به لحاظ امنیتی و هم زیبایی در رده پایین تری از حفاظ های قبلی قرار گرفته است. با توجه به تولید نرده های مدرن این طرح، مناسب ساختمان های لوکس نیست و در کارگاه ها نصب می شود.

قیمت ساخت حفاظ امنیتی

 قیمت دقیق حفاظ دیوار بعد از بازدید محل و اندازه گیری دیوار اطلاع رسانی می شود. نوع حفاظ، تراکم نرده ها، ارتفاع و همچنین عرض حفاظ روی قیمت ها تاثیرگذار است. هزینه های یراق آلات و اتصالات اضافی نظیر نصب نورگیر در حفاظ دیوار به صورت جداگانه محاسبه می شود. 

ساخت انواع حفاظ روی دیوار در تهران

نرده آهنی هوم سرویز در طرح و شکل متنوع بهترین حفاظ برای ساختمان های مسکونی، اماکن تجاری و فضای کارگاهی است. نرده دیوار ویلا، نرده استیل راه پله، نرده آهنی روی دیوار، حفاظ نرده ای تراس، حفاظ پنجره دو جداره، نرده آهنی محافظ، حفاظ پنجره ساختمان با قیمت مناسب را از ما بخواهید. ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، لیلیوم، نرده های نیزه ای و هر نوع دیگری که بخواهید توسط بهترین تیم جوشکاری و تولید کننده حفاظ در تهران ساخته می شود. 

برای سفارش ساخت انواع حفاظ و نرده روی دیوار از اپ هوم سوریز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت حفاظ شاخ گوزنی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا