بهترین حفاظ پنجره دو جداره کدام است؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

زندگی در خانه ای زیبا با دکوراسیون لوکس خیلی رویایی است ولی نباید اقدامات امنیتی را نادیده گرفت. این روزها سازه های شکیل و زیبایی برای محافظت ساختمان طراحی شده که خدشه ای به دکوراسیون نما هم وارد نمی کنند. انواع حفاظ پنجره دو جداره آهنی و استیل را می توان در هر پنجره ای نصب کرد. بزرگی و کوچکی پنجره اهمیتی ندارد تنها در دسترس بودن آن مهم است. در واقع اگر در طبقات پایین ساختمان زندگی می کنید حتما باید همه پنجره ها را با حفاظ پنجره آهنی ایمن کنید.

حفاظ پنجره دو جداره

نصب حفاظ پنجره دو جداره بهترین راهکار برای بالا بردن امنیت فضای داخل ساختمان است. بحث امنیت شوخی بردار نیست و نباید در این یک مورد سهل انگاری کرد. حتی یک حفاظ پنجره آهنی ساده هم می تواند مانع ورود سارقین به داخل ساختمان شود. نرده روی دیوار، حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان، حفاظ استیل پنجره و انواع نرده آهنی همگی جنبه حفاظتی دارند و می توانند امنیت ساختمان را بالاتر ببرند. بدون تردید همه ساختمان ها نیاز به حفاظ پنجره دارند ولی از لحاظ امنیتی طبقات پایین در معرض خطر بیشتری هستند و نباید در نصب حفاظ پنجره سهل انگاری کنند.

چگونه بهترین حفاظ پنجره آهنی و نرده بالکن را انتخاب کنیم؟

قیمت حفاظ پنجره جدید

انواع حفاظ پنجره دو جداره

حتی اگر اشیای با ارزش و گران قیمت را در خانه نگهداری نمی کنید، باز هم باید از حفاظ پنجره آهنی برای جلوگیری از سارقین استفاده کنید. شاید تصور می کنید که نیازی به نصب حفاظ نیست و چیزی برای دزدیدن وجود ندارد. جالب است بدانید که غریبه ها اصلا نمی دانند داخل خانه های شهروندان چه چیزی هست بلکه کسانی که قصد ورود به داخل بنا را بدون اجازه صاحبخانه دارند، همیشه خانه های بدون حفاظ امنیتی را هدف قرار می دهند. ورود به ساختمان های بدون حفاظ و پنجره های باز راحت تر است. حفاظ پنجره دو جداره موجب می شود تا سارقین از منزل دور بمانند و به این ترتیب ساکنین آرامش بیشتری دارند. در این صورت دائم نگران ورود بیگانگان به داخل بنا نیستید. حتی اگر هیچ چیز برای سرقت وجود نداشته باشد هم برای حفظ آرامش خود حتما از حفاظ پنجره استفاده کنید.

حفاظ پنجره آهنی ساده

یکی از رایج ترین حفاظ پنجره دو جداره همین حفاظ های آهنی ساده است. از لحاظ ایمنی و حفظ امنیت داخل ساختمان تفاوتی بین طرح حفاظ وجود ندارد. کیفیت متریال و تراکم حفاظ اثرگذارترین نکته در امنیت فضای داخلی است. یک حفاظ پنجره آهنی ساده را می توان روی هر پنجره ای نصب کرد بدون اینکه نگران سرقت و دزدی باشد. وقتی در خانه حضور ندارید و برای کار یا تفریح منزل را ترک می کنید همین حفاظ پنجره دو جداره ساده می تواند از مال و زندگی تان مراقبت کند. خوبی حفاظ پنجره اینست که به صورت فیزیکی از ورود سارقین جلوگیری می کند و نیازی به برق و باطری برای کارکرد ندارد.

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

قیمت حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را که دیده باشید متوجه متحرک بودن حفاظ پنجره آکاردونی می شوید. سازه ای شبیه به همین درب های آکاردئونی را می توانید برای حفاظ پنجره دو جداره انتخاب کنید. خوبی این حفاظ اینست که امکان نصب قفل های سفارشی روی سازه وجود دارد و در صورت لزوم می توانید حفاظ را کامل در یک طرف قاب جمع کنید. به این ترتیب وقتی در خانه هستید می توانید حفاظ را جمع کنید تا حس بهتری داشته باشید. در این صورت تنها موقع ترک منزل با کشیدن حفاظ به سمت دیگر، سازه کامل باز می شود و امنیت ساختمان را حفظ می کند.

حفاظ استیل پنجره

حفاظ پنجره آهنی و استیل هر دو امنیت ساختمان را افزایش می دهند. انواع حفاظ استیل زیبا و شکیل است. درخشندگی استیل بسیار بیشتر از سایر فلزات است. به هر حال علاوه بر بحث امنیت زیبایی و شکل ظاهری حفاظ پنجره هم اهمیت دارد. قیمت حفاظ پنجره استیل هوم سرویز با توجه با اندازه و ابعاد پنجره محاسبه می شود.

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده روی دیوار است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت حفاظ آهنی پنجره هم ارائه میده؟

حفاظ پنجره آهنی

 چگونه بهترین پنجره دو جداره را انتخاب کنیم؟

حفاظ پنجره فرفورژه

بدون تردید از زیباترین سازه های امنیتی برای پنجره ها همین ساختار است. این روزها انواع لوازم فرفورژه تولید شده و در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. سرویس خواب فرفروژه، بوفه، کتابخانه و … بسیاری از لوازم منزل از فرفورژه ساخته می شود. اگر سرویس دکوراسیون فرفورژه را می پسندید پس حتما از حفاظ پنجره دو جداره با طرح فرفورژه دکوراسیون خود را تکمیل کنید. چه کسی گفته حفاظ ها باید زشت و ترسناک باشند، در این ساختمان یک خانواده زندگی می گند پس باید به زیبایی و شکل ظاهری متریال ساخت حفاظ پنجره هم دقت کرد.

  • قیمت حفاظ پنجره فرفورژه

انواع حفاظ پنجره دو جداره با توجه به متریال ساخت قیمت گذاری می شود. در این میان حفاظ فرفورژه هم با توجه به جنس سازه قیمت گذاری می شود. اگر هنوز در انتخاب جنس یا مترایل ساخت حفاظ پنجره تردید دارید می توانید از همیاران تولید کننده سازه های امنیتی و سرویس ساخت حفاظ آهنی پنجره استعلام بگیرید. مشاوره رایگان در مورد طرح و متریال ساخت بخشی از ویژگی های سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز است. تیمی از بهترین های این حرفه آماده راهنمایی و مشورت در مورد انتخاب بهترین حفاظ پنجره دو جداره هستند.

نصب حفاظ پنجره در تهران

شاید تصور می کنید که ساختمان های جدید با پنجره های دو جداره نیازی به نصب حفاظ ندارند. اگر چه پنجره دو جداره خود یک سازه امنیتی است ولی در نظر داشته باشید اساس نصب پنجره های دو جداره جهت عایق صوتی و حرارتی بودن آن است. بدون تردید لازم است تا در نبود خود امنیت ساختمان را افزایش دهید. انواع حفاظ پنجره دو جداره آهنی، استیل، آکاردئونی و فرفورژه سازه های امنیتی هستند. بنابراین اگر در یک منزل ویلایی زندگی می کنید و یا در محله های خلوت سکونت دارید حتما با نصب حفاظ پنجره، ریسک نفوذ با داخل بنا و سرقت را کاهش دهید.

برای ثبت سفارش انواع حفاظ پنجره از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت حفاظ آهنی پنجره تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا