رایانه و تکنولوژی

خدمات تخصصی تعمیرات پرینترهای کانن در محل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیرات پرینترهای کانن از خدمات تخصصی است که در محل ارائه می شود. خدمات تعمیر پرینتر در محل برای کاربران خانگی و اداری اهمیت زیادی دارد و موجب صرفه جویی در هزینه های پرداختی می شود. شارژ کارتریج ، تعویض قطعات معیوب، تعمیر قطعات قابل استفاده و بر طرف کردن مشکلات دستگاه های پرینتر، توسط تکنیسین با تجربه و آموزش دیده در محل انجام می شود. با توجه به کاربردی بودن و استفاده مداوم از چاپگرها، خرابی قطعات و یا تمام شدن رنگ آنها یک اتفاق رایج است. تعمیر پرینتر در گروه کارهای فوری قرار دارد و لازم است تا هر چه سریع تر نسبت به تعمیر پرینتر کانن اقدام کرد. بسیاری از کسب و کارها وابسته به همین تجهیزات ساده هستند و خرابی پرینتر می تواند موجب خسارت مالی زیادی شود.

تعمیر پرینتر در محل

امروزه بسیاری از دستگاه ها و تجهیزات اداری در خانه ها هم راه پیدا کرده اند. تغییر سبک زندگی جوانان و اوضاع اقتصادی جامعه موجب شده تا کسب و کارهای اینترنتی و خانگی، بسیار رایج شود. یک میز کار، لپ تاپ، دستگاه پرینتر و چند وسیله کوچک و بزرگ دیگر، در یکی از اتاق های خانه می تواند منبع درآمد خوبی باشد. روی همین اصل خدمات تعمیر کامپیوتر و تعمیر پرینتر در محل از محبوب ترین خدمات فنی برای خانواده هاست. تا همین چند سال پیش تنها در ادارات دستگاه های پرینتر به کار می رفت ولی امروزه چاپگر hp و کانن یکی از تجهیزات اداری-خانگی محسوب می شود. هر گونه ایراد در دستگاه چاپگر موجب اختلال در کسب و کارتان می شود.

تعمیر پرینتر در محل

تعمیرات پرینترهای کانن در محلتعمیرات پرینترهای کانن ارزان

آموزش تعمیر پرینترهای کانن

مهارت تعمیر پرینتر کانن یک مهارت حرفه ای است که نیاز به آموزش آکادمیک و کسب تجربه دارد. آموزش تعمیر پرینترهای کانن از ابتدایی ترین اصول برای کسانی است که می خواهند در این حرفه مشغول به کار شوند. حضور در دوره های تخصصی و آشنایی با متدهای روز دنیا در تعمیر پرینتر کانن یک اصل است و نمی توان به صورت تجربی با این حرفه آشنا شد و توانایی ها و مهارت های لازم را کسب کرد. با توجه به قیمت بالای دستگاه های چاپگر خانگی و اداری، تعمیر دستگاه فعلی بسیار مقرون به صرفه تر از خرید دستگاه جدید است.

تعمیرات پرینترهای کانن

اگر در زمینه تعمیر پرینتر کانن آموزش های لازم را نگذرانده اید هرگز شخصا اقدام به باز کردن دستگاه و تعویض قطعات نکنید. تعمیر پرینتر یک کار تخصصی است و تویسط تکنیسین کاربلاد انجام می شود. این دستگاه بسیار حساس است و با کوچکترین اشتباه موقع تعویض قطعه، دچار آسیب می شود. در برخی از موارد افراد ناآگاه با باز کردن دستگاه و دستکاری قطعات آن، آسیب بیشتری به پرینتر کانن وارد کرده اند که منجر به صرف هزینه بیشتری برای تعمیر پرینتر کانن شده است. نمایندگی رسمی شرکتی و یا متخصص همیار تعمیر پرینتر هوم سرویز صلاحیت باز کردن دستگاه، عیب یابی و تعمیر آن را دارد. هرگز برای صرفه جویی در هزینه تعمیرات پرینترهای کانن از افراد فاقد صلاحیت کمک نگیرید.

آموزش نحوه شارژ کارتریج پرینتر جوهر افشان

قیمت تعمیرات پرینترهای کانن تعمیرات پرینترهای کانن تضمینی

عیب یابی و تعمیرات پرینترهای کانن

اگر یکی از این چاپگرهای کانن را در اختیار دارید و به هر دلیلی در حال حاضر دستگاه دچار ایراد شده است حتما به فکر تعمیر ان باشید. هزینه خرید دستگاه های چاپگر این روزها سرسام آور است. برای عیب یابی و تعمیر دستگاه ها و تجهیزات حساس اداری لازم است تا یک تکنیسین ماهر، ایراد دستگاه را تشخیص دهد. دو راه بیتشر وجود ندارد یا متخصص به محل مراجعه کند و یا اینکه مشتری دستگاه چاپگر را به محل کارگاه انتقال دهد. در هر صورت مهم ترین نکته اینست که یک فرد با تجربه و آموزش دیده اشکال دستگاه را بررسی می کند و تضمین کیفیت تعمیرات را بر عهده می گیرد.

آموزش تعویض کارتریج تونر یا لیزری

  • الف- حمل دستگاه پرینتر به نمایندگی مجاز

جا به جایی دستگاه و انتقال به مرکز تعمیرات پرینترهای کانن برای دستگاه های بزرگتر، مشکل ساز است. البته می توان پرینترهای کوچک کانن را به راحتی به مرکز تعمیرات انتقال داد ولی حمل و نقل دستگاه های بزرگتر موجب آسیب بیشتر به دستگاه شده و هزینه تعمیرات را هم افزایش می دهد. از نظر زمانی هم، وقت زیادی برای حمل دستگاه به مرکز تعمیرات پرینترهای کانن و همچنین دریافت دستگاه سالم، از دست می دهید و از دیگر کارهای محوله عقب می افتید. در اغلب موارد مشتری ها ترجیح می دهند، تکنیسین متخصص برای تعمیرات به محل مراجعه کند.

انجام خدمات کامپیوتری در محل

تعمیرات پرینترهای کانن هوم سرویزتعمیرات پرینترهای کانن در محل
  • ب- مراجعه متخصص به محل

خدمات سرویس و تعمیر پرینتر در محل خیلی طرفدار دارد. به این ترتیب از هزینه های حمل دستگاه به مرکز تعمیرات کانن کاسته شده و نیازی به صرف وقت بیشتر نیست. به طور معمول در این سرویس، متخصص کاربلد به اداره، منزل و محل استقرار دستگاه پرینتر مراجعه می کند. ابتدا دستگاه بررسی شده و عیب یابی می شود. سپس ایرادات دستگاه به مشتری اطلاع داده شده و هزینه تعمیرات پرینترهای کانن هم با توجه به عیب دستگاه براورد می شود. این شیوه خیلی راحت تر و سریع تر است. در واقع کافیست در اپلیکیشن هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. تعمیر پرینتر اداری هوم سرویز از سریع ترین خدمات در محل است که توانسته رضایت صد در صدی مشتریان را به همراه داشته باشد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر هم ارائه میده؟

تعمیرات پرینترهای کانن در محل

شارژ کارتریج پرینتر canon در محل، پر کردن تونر و جوهر، عیب یابی دستگاه به صورت تخصصی، انجام تعمیرات پرینترهای کانن حرفه ای به صورت منطقه ای در سراسر تهران انجام می شود. به این ترتیب امکان مراجعه سریع تر متخصص به محل وجود دارد و هزینه های دریافتی هم تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. وقتی چاپ کمرنگ شده با ما تماس بگیرید. اگر کاغذ در دستگاه گیر می کند با واحد تعمیر پرینتر کانن تماس بگیرید تا تعمیر کاغذکش پرینتر canonرا در محل و در حضور خود مشتری انجام دهد. به این ترتیب خیال تان بابت تعمیرات پرینترهای کانن و تعویض قطعات نیز راحت می شود. تعمیر درام پرینتر کانن و امکان دریافت تصاویر واشح و روشن تر در پرینتر به همراه تعمیر مین برد پرینتر canon و تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، ولت متر، آمپر سنج و … توسط متخصص انجام می شود.

برای ثبت سفارش” سرویس تعمیر پرینتر و اسکنر ” از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

  1. من برای سرویس پرینتر و اسکنر شرکت از هوم سرویز استفاده کردم و فوق العاده راضی بودم. امیدوارم کیفیت سایر خدماتتون هم به همین شکل باشه. فقط یک سوال داشتم از حضورتون من یک دوربین عکاسی کانن در منزل دارم میخواستم ببینم اون را هم شما تعمیر می کنید؟

    1. با سلام خدمت شما، خوشحالیم که تونستیم نظر شمارو جلب کنیم. متاسفانه سرویس تعمیر دوربین عکاسی فعلا جزو فعالیت های هوم سرویز نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا