تعمیرات و خدمات فنی

حفاظ پنجره فرفورژه در چه ساختمان هایی نصب می شود؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حفاظ پنجره ساختمان سازه ای مستحکم با ضریب ایمنی بالاست که در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری نصب می شود. انواع حفاظ پنجره آهنی ساده، نرده حفاظ پنجره، حفاظ پنجره فرفورژه با طرح های متنوع تولید شده است. اگرچه شکل ظاهری و قیمت انواع حفاظ پنجره متفاوت است ولی کاربرد آن همیشه به منظور افزایش ایمنی بنا است. همه ساختمان ها می بایست در مقابل ورود ناخواسته، ایمن سازی شوند. با وجود ساخت انواع سیستم های هوشمند و دوربین های امنیتی، هنوز هم حفاظ آهنی محبوبیت زیادی دارد.

حفاظ پنجره ساختمان

در هر کجایی که زندگی می کنید همیشه امکان سرقت وجود دارد. حفاظ روی دیوار، حفاظ درب آپارتمان و حفاظ پنجره همگی در جهت بالا بردن ایمنی ساختمان ضروری است. حفاظ پنجره آهنی از مستحکم ترین سازه ها برای جلوگیری از ورود غیر قانونی است. نکته مهم در نصب حفاظ آهنی، طرح و مدل حفاظ است. حفاظ پنجره فرفورژه زیبا و شکیل است. این حفاظ مدرن علاوه بر جلوگیری از ورود سارقین، بخشی از دکوراسیون و نمای خارجی ساختمان نیز محسوب می شود. حفاظ منازل مسکونی می بایست ظاهر شکیل و مناسبی نیز داشته باشد تا ساکنین احساس آرامش بیشتری را حس کنند.

چگونه بهترین حفاظ پنجره آهنی و نرده بالکن را انتخاب کنیم؟

قیمت حفاظ پنجره فرفورژهانواع نرده حفاظ پنجره و راه پله

حفاظ پنجره فرفورژه

فلزات بهترین متریال در ساخت حفاظ پنجره هستند. حفاظ پنجره دو جداره هم از همین متریال تولید می شود. برای اینکه به هنگام ترک ساختمان، نگران نباشید حتما از استحکامات مناسب و قفل های امنیتی استفاده کنید. فرفورژه نسل جدید حفاظ های فلزی است. بدون تردید فرفورژه یک حفاظ پنجره مدرن است. امکان طراحی اشکال مختلف با فرفورژه و زیبایی بی نظیر این سازه امنیتی از همان ابتدا توانست نظر خریداران را جلب کند. طراحی فلاور باکس و حفاظ پنجره با جای قرارگیری گلدان نیز بر جذابیت بصری این حفاظ افزوده است.

استحکام حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ فرفورژه زیبا و شیک است. با نصب این حفاظ در واقع زیبایی و امنیت را یکجا در ساختمان به وجود می آورید. این متریال از انواع فلزی است که در طرخ های متنوع عرضه می شود. به جهت استحکام حرف و حدیث های زیادی در ارتباط با این حفاظ مطرح است. حفاظ پنجره فرفورژه می تواند بسیار مقاوم و یا بسیار ضعیف باشد. درجه استحکام این خفاظ بستگی به طرح انتخابی دارد. حفاظ پنجره مدرن هوم سرویز دارای استحکام و مقاومت بیشتری است. می توانید طرح انتخابی خود را به همیاران نشان دهید تا نقاط ضعف آن مشخص شود. طرح انتخابی نباید به گونه ای باشد که فضا برای عبور از بین نرده ها ایجاد شود. هرگز برای زیبایی بیشتر از ایمنی حفاظ کم نکنید.

بهترین حفاظ پنجره دو جداره کدام است؟

طرح حفاظ پنجره فرفورژهاستحکامات امنیتی برای حفاظت از پنجره های ساختمان

حفاظ پنجره فرفورژه را کجا نصب کنیم؟

نرده های حفاظ پنجره در ساختمان های مدرن همیشه از فرفورژه ساخته می شود. اما کاربرد این متریال در ساختمان بسیار بیشتر است. علاوه بر حفاظ پنجره، فرفورژه در نرده های حفاظ، نرده های راه پله، حفاظ تراس و حفاظ روی دیوار هم به کار می رود. در ساختمان های تجاری به جهت حفظ زیبایی ساختمان و جلب مشتری از حفاظ فرفورژه در پنجره ها و نرده های راه پله بیشتر استفاده می شود. اما بیشترین تعداد نصب نرده فرفورژه در ساختمان های مسکونی و منازل است. فلاور باکس گارد فرفورژه از پر طرفدارترین سازه های امنیتی در منازل مسکونی است که کارایی دوگانه دارد.

حفاظ پنجره دوجداره فرفورژه

حفاظ پنجره آهنی ساده از پروفیل ۲۰ در ۲۰ ساخته می شود. فاصله میله های عمودی در این سازه نباید بیش از ۱۱ سانتیمتر باشد و لازم است تا حداکثر در هر ۷۰ سانتیمتر ارتفاع، یک پروفیل افقی نیز به حفاظ جوش داده شود. این نوع حفاظ بیشتر مناسب کارگاه ها و ساختمان های اداری است. نرده حفاظ پنجره دو جداره در ساختمان های لوکس اغلب دارای طراحی چشم نوازتری است.

چگونه قیمت حفاظ پنجره را تخمین بزنیم؟

حفاظ پنجره فرفورژه با قیمت مناسبساخت حفاظ آهنی پنجره با طرح دلخواه مشتری

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه

نرده پنجره فرفورژه علاوه بر ایمنی و ظاهر زیبا، قیمت بسیار مناسبی هم دارد. قیمت انواع حفاظ پنجره هوم سرویز با طرح فرفورژه پس از اندازه گیری طول و عرض پنجره به طور شفاف اعلام می شود. البته اندازه پنجره تاثیر زیادی در تخمین قیمت نهایی دارد ولی مهم ترین عامل جنس سازه است. هر چه پروفیل فرفورژه تراکم بیشتری داشته باشد، وزن سازه هم بیشتر شده و قیمت بالاتر می رود. مورد بعدی طرح حفاظ پنجره است. برای مثال گل های سنگین با تراکم بالا، نیاز به متریال بیشتری دارند و از سویی کارهای پیچیده با ظرافت های زیاد، دستمزد ساخت را بیشتر می کند. بالا رفتن قیمت حفاظ پنجره ارتباط مستقیم با این سه عامل دارد.

  • طول و عرض پنجره
  • جنس حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن فرفورژه

در مقایسه با نرده راه پله استیل، قیمت حفاظ پنجره با فرفورژه بسیار مناسب تر است. طرح های روی فرفورژه توسط دستگاه های صنعتی و با کیفیت بالا اجرا می شود. طراحی و ساخت حفاظ پنجره فرفورژه توسط جوشکار حرفه ای انجام می شود. طرح های آماده فرفورژه را می توان روی همه نوع پنجره اجرا کرد. حفاظ پنجره دوجداره فرفورژه و نرده حفاظ پنجره در صورت ساخت حرفه ای دارای استحکام بسیار بالایی است. با توجه به امکان طراحی متنوع، نصب حفاظ فرفورژه در ساختمان های جدید بسیار با استقبال روبرو شده است.  جلوه و چشم انداز این حفاظ به قدری زیبا و شکیل است که نمی توان باور کرد این یک حفاظ امنیتی است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت حفاظ آهنی پنجره هم ارائه میده؟

سفارش ساخت حفاظ پنجره فرفورژه در تهران

طراحی و ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده، حفاظ پنجره دوجداره فرفورژه، نرده حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ پنجره مدرن توسط تیم حرفه ای جوشکاری انجام می شود. پروسه ساخت حفاظ پنجره، بعد از اندازه گیری در محل کارگاه انجام می شود. سازه کامل برای نصب به محل ارسال شده و جوشکار با تجربه نصب حفاظ فرفورژه را در زمان کوتاهی انجام می دهد. قیمت حفاظ فرفورژه بستگی به طرح انتخابی و وزن متریال به کار رفته در ساخت دارد.

 سفارش سرویس ساخت حفاظ آهنی پنجره را از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت حفاظ آهنی پنجره تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا