تعمیرات و خدمات فنی

پنجره دوجداره کشویی تک ریل و دوبل ریل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

هنگام بازسازی ساختمان بهتر است پنجره های قدیمی را با انواع پنجره دوجداره تعویض کنید. پنجره ها در زیبایی نمای ساختمان تاثیر زیادی دارند. با نصب پنجره دو جداره، هزینه های مصرف انرژی خانوار هم به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند. پنجره دوجداره وین تک، پنجره دوجداره ویستا بست و پنجره دوجداره هافمن از بهترین نوع درب و پنجره یو پی وی سی در بازار هستند. پنجره دو جداره کشویی را می توانید روی هر پنجره ای نصب کنید. حتی اگر قصد بازسازی کامل منزل را هم نداشته باشید امکان تعویض پنجره های رنگ و رو رفته قدیمی هست. 

پنجره دو جداره کشویی چیست؟

سیستم حرکت پنجره های کشویی نفاوت زیادی با پنجره های لولایی دارد. برای باز کردن پنجره های لولایی یک یا دو لنگه از پنجره به طور کامل چرخش کرده و به سمت داخل حرکت می کند. در حالی که سیستم بازشوی پنجره های کشویی روی ریل و بدون خارج شدن از قاب پنجره انجام می شود. با حرکت یکی از قاب ها به سمت قاب دیگر توسط ریل، امکان ورود و خروج خوا میسر می شود. البته امکان باز کردن هر دو قاب پنجره به طور هم زمان وجود ندارد. تبادل هوایی در پنجره کشویی از طریق نیمی از پنجره انجام می شود.

ساخت پنجره دو جداره در تهران

ساخت پنجره دو جداره کشوییساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی ارزان

قطعات پنجره دو جداره کشویی

پروفیل فریم کشویی دارای ریل هایی برای حرکت پنجره است. لنگه بازشو روی با کمک غلطک روی ریل حرکت می کند. پنجره دوجداره upvc دارای غلطک های با کیفیت و حساس تری است. روان بودن لنگه بازشو بستگی به کیفیت غلطک ها دارد. غلطک ها وزن پنجره را تحمل می کنند و اگر کیفیت خوبی نداشته باشند خیلی زود دچار آسیب می شوند. در بیشتر سفارش های تعمیر پنجره دو جداره هوم سرویز، مشکل شکستن و خرابی غلطک ها هم وجود دارد. البته امکان تعمیر پنجره دو جداره کشویی و تعویض یراق آلات وجود دارد. ولی برای صرفه جویی در هزینه های تعمیرات بهتر است از متریال با کیفیت در ساخت پنجره دو جداره استفاده شود.

ساخت درب یو پی وی سی به قیمت مناسب

انواع پنجره دو جداره کشویی

پروفیل ساخت پنجره دوجداره با کیفیت از متریال یو پی وی سی است. با تولید upvc پنجره های آهنی از دور خارج شدند. پنجره هایی با قاب چوبی و آهنی را هنوز هم در برخی از ساختمان های قدیمی می توان دید. تقریبا همه ساختمان های تازه ساز از پنجره دوجدارهupvc استفاده می کنند. برای ساخت پنجره های کشویی نیز پروفیل قاب پنجره یو پی وی سی کاربردی تر است. تفاوت انواع پنجره دو جداره کشویی در تعداد ریل آن است.

چرا قیمت پنجره دوجداره همیشه ثابت نیست؟

 پنجره دوجداره کشویی ارزان

  • پنجره دو جداره کشویی تک ریل (مونوریل)

پنجره یو پی وی سی تک ریل همین قاب های ساده ای است که حتما نمونه های آن را دیده اید. تجهیزات ساخت این پنجره به گونه ای است که برای باز کردن آن یکی از لنگه های پنجره به سمت لنگه دیگر حرکت می کند. در واقع یکی از قاب ها همیشه ثابت است و تنها یک قاب روی ریل حرکت می کند. در واقع شیوه حرکت قاب پنجره طوری است که با باز کردن کل قاب دیگر پوشیده می شود. برای نظافت این نوع قاب به خصوص وقتی در طبقات بالایی ساختمان باشید، مشکل زیادی خواهید داشت. در عمل امکان دسترسی به شیشه بیرونی با باز کردن پنجره وجود ندارد و باید یکی از قاب ها را از ریل خارج کرد. سیستم حرکت و عایق بندی دوجداره کشویی مونوریل کاملا استاندارد است. پروفیل ساخت پنجره دوجداره ویستاتک، پنجره وین تک و دو جداره هافمن بهترین است.

  • پنجره دو جداره کشویی دوبل ریل(جفت ریل)

پنجره یو پی وی سی کشویی جفت ریل سیستم حرکتی پیشرفته تری دارد. در این مدل پنجره هر دو قاب امکان حرکت به سمت قاب دیگر را دارند. وقتی نیاز به بازشوی بیشتری باشد همیشه از پنجره دوجداره کشویی دوبل ریل استفاده می شود. لنگه کشویی در دو سری پنجره کاملا یکسان است ولی هر دو لنگه روی دو ریل در کنار هم سوار می شود. امکان باز شدن و حرکت در هر دو لنگه به طور کامل وجود دارد. پروفیل ساخت هر دو لنگه هم از یک متریال انتخاب می شود و از نظر کیفیت یا ضخامت تفاوتی ندارد. برای باز کردن پنجره همیشه یکی از قاب ها ثابت باقی می ماند و لنگه بازشو به تنهایی باز می شود. امکان باز شدن هر دو لنگه با سیستمی شبیه به پنجره های لولایی در این مورد وجود ندارد. باز شدن پنجره کشویی موجب اشغال فضا نخواهد شد.

آیا تعمیر پنجره دوجداره امکان پذیر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات درب و پنجره یو پی وی سی هم ارائه میده؟

نصب پنجره دو جداره کشویی

عایق بندی پنجره دو جداره کشویی

با توجه به اینکه از غلطک ها برای حرکت قاب پنجره روی ریل استفاده می شود، امکان عایق بندی به شیوه معمول وجود ندارد.  در پنجره دوجداره یو پی وی سی جهت افزایش عایق بندی از لاستیک و نوار مویی استفاده می شود. تکنولوژی ساخت پنجره دو جداره از پیشرفته ترین سیستم ها در صنعت ساختمان سازی است. در صورت نصب توسط نصاب حرفه ای، عایق بندی کامل در پنجره های کشویی انجام می شود.

قیمت پنجره دو جداره کشویی

قیمت پنجره دو جداره کشویی Upvc ارتباط مستقیم با جنس پروفیل کشویی مصرفی دارد. جنس یراق آلات و شیشه هم روی هزینه ساخت اثرگذار است. اگر از شیشه سه جداره به جای دوجداره استفاده شود کمی قیمت ها بیشتر می شود. لازم به ذکر است که اندازه پروفیل کشویی از پروفیل های دیگر اندگی بزرگ تر است. همین امر موجب افزایش قیمت نسبی در ساخت پنجره می شود. هزینه حمل قاب و پروفیل به محل به اضافه دستمزد نصاب روی قیمت نهایی افزوده می شود. سفارش ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی هوم سرویز از طریق اپلیکیشن این سامانه شامل تضمین کیفیت ساخت می باشد.

جهت ثبت سفارش سرویس درب و پنجره دوجداره از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی درب و پنجره یو پی وی سی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا