همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

بهداشتی و مراقبتی

چگونه قیمت پنجرهupvc را کاهش دهیم؟

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

درب و پنجره یو پی وی سی با طرح های متنوع قابل نصب در همه ساختمان هاست. در صورتی که استانداردهای تولید و نصب upvc به خوبی رعایت شود، سازه کارایی بالاتری خواهد داشت. پنجره دو جداره با پروفیل یو پی وی سی، تا زمانی که ساختمان پا برجاست کاملا استوار باقی می ماند. قیمت پنجره upvc بخش زیادی از بودجه بازسازی بنا را به خود اختصاص می دهد. همین موضوع دستاویزی برای سودجویان شده تا با کاهش کیفیت محصول، قیمت های کمتری را اعلام کنند. در نظر داشته باشید که قیمت های بسیار پایین برای تولید درب و پنجره یو پی وی سی ، دلیلی بر مرغوب بودن محصول نیست. موارد زیادی روی قیمت ها و هزینه ساخت پنجره تاثیر دارند که در مجموع قیمت کار را مشخص می کنند. برخی از این موارد را نباید حذف کرد.

تاثیر پروفیل در قیمت پنجره upvc

بیشتر قسمت های پنجره دو جداره از پروفیل upvc ساخته می شود. پروفیل مرغوب قیمت بالاتری دارد. استفاده از پروفیل ضعیف در تولید پنجره های دو جداره موجب کاهش قیمت ها می شود. این کاهش قیمت همراه با افت کیفیت محصول بوده و اصلا پیشنهاد نمی شود. صرف قیمت های کمتر برای خرید محصولی بی کیفیت به هیچ وجه منطقی نیست. هزینه تعمیر پنجره دوجداره و تعویض آن به مراتب بیشتر است.

ساخت پنجره دو جداره در تهران

قیمت در و پنجره upvcطراحی و ساخت پنجره دو جداره با قیمت مناسب

کاهش قیمت پنجره upvc

برای استحکام پروفیل پنجره دو جداره یو پی وی سی از گالوانیزه استفاده می شود. گالوانیزه در داخل پروفیل و برای افزایش مقاومت فریم پنجره کار می شود. برخی از تولید کنندگان با حذف گالوانیزه توانسته اند، قیمت پنجره دو جداره upvc را تا حد زیادی کم کنند. حتما می دانید که حذف گالولانیزه چه آسیبی به کیفیت محصول می زند. افت کیفی پروفیل یو پی وی سی با حذف گالوانیزه تا ۷۰ درصد تخمین زده شده. به این ترتیب حذف گالوانیزه هم نمی تواند راه حل مناسبی برای کاهش هزینه ساخت درب و پنجره یو پی وی سی باشد.

قیمت در و پنجره upvc با یراق آلات

استفاده از یراق آلات متفرقه و غیر استاندارد در تولید در و پنجره upvc می تواند هزینه های ساخت را بسیار کمتر کند. یراق آلات تنها شامل دستگیره ها و لولاها نمی شوند بلکه یراق آلات به صورت کمربندی دورتادور همه قاب ها نیز استفاده می شوند. در واقع کیفیت باز و بسته شدن پنجره یو پی وی سی بستگی به مرغوب بودن یراق آلات آن دارد. استفاده از اجناس غیر استاندارد قیمت پنجره upvc را کاهش می دهد. اما خیلی زود فریم پنجره دچار مشکل می شود و ناچارید برای تعمیر پنجره دوجداره مبلغ زیادی را هزینه کنید. یراق آلات با کیفیت پایین از برندهای متفرقه هستند و قیمت پایین تری دارند.

ساخت درب یو پی وی سی به قیمت مناسب

قیمت درب و پنجره upvc سفیدقیمت پنجره upvc با پروفیل گالوانیزه

کیفیت شیشه پنجره دوجداره upvc

یکی از مواردی که موجب کاهش قیمت پنجره upvc می شود، شیشه هاست. شیشه های دوجداره استاندارد به صورت مکانیزه و در کارخانه تولید می شوند. استفاده از گاز آرگون بین جداره های شیشه، شفافیت بالایی در شیشه ها ایجاد می کند. شیشه های دو جداره مرغوب فاقد موج سطحی یا خم جانبی هستند. کیفیت شیشه ها و همچنین گاز آرگون دو عامل مهم در عایق سازی پنجره دو جداره upvc است. با توجه به اینکه هزینه شیشه های استاندارد چندان زیاد نیست، حذف این شیشه ها اصلا توصیه نمی شود. هرگز برای کاهش هزینه ها کیفیت محصول را فدا نکنید. علاوه بر عایق بندی، شیشه ها در کاهش آلودگی صوتی هم تاثیر زیادی دارند. ساختمان هایی که در نزدیک فرودگاه، اتوبان و مناطق شلوغ ساخته می شوند اغلب با پنجره شه جداره یو پی وی سی تجهیز شده اند.

طراحی درب و پنجره upvc

طراحی قاب ها بیشترین تاثیر را در قیمت پنجره upvc دارند. قاب های ثابت و متحرک دارای قیمت یکسانی نیستند. اگر نیازی به قاب بازشو ندارید با سفارش پنجره یو پی وی سی با قاب ثابت می توانید مقدار زیادی در هزینه ها صرفه جویی کنید. برای مثال چنانچه با باز کردن پنجره آشپزخانه، لبه پنجره به کابینت گیر می کند، از یک پنجره ثابت با قیمت کمتر استفاده کنید. گاهی فضای کافی برای قسمت بازشوی پنجره ها وجود ندارد. در این موارد همیشه پنجره یو پی وی سی با فریم ثابت پیشنهاد می شود که قیمت مناسب تری هم دارند.

چگونه بهترین پنجره دو جداره را انتخاب کنیم؟

قیمت پنجره upvc دو جدارهانواع درب و پنجره دوجداره استاندارد با کیفیت مرغوب

قیمت درب و پنجره upvc با پروفیل رنگی

به طور معمول پروفیل سفید رنگ در تولید پنجره های یو پی وی سی به کار می رود. البته امکان استفاده از پروفیل های رنگی بنابر سلیقه مشتری هم وجود دارد. قیمت پنجره upvc با پروفیل رنگی در مقایسه با پروفیل سفید اندکی بیشتر است. اگر با محدودیت بودجه روبرو هستید می توانید برای کاهش هزینه ها از پنجره با پروفیل سفید، سفارش دهید تا در نهایت قیمت کمتری بپردازید. این امر تغییری در کیفیت محصول ندارد. توجه داشته باشید که موارد اصلی مثل جنس پروفیل، یراق آلات و ... را از انواع مرغوب استفاده کنید. پروفیل سفید نیز باید از نوع مرغوب و دارای گالوانیزه باشد. در این صورت با قیمت کمتر، یک محصول با کیفیت تر را خریداری کرده اید. پروفیل های رنگی اغلب برای هماهنگی با دکوراسیون به کار می روند که بهای بیشتری دارند.

کیفیت ساخت پنجره دوجداره upvc

قیمت پنجره دوجداره ارتباط مستقیم با کیفیت ساخت محصول دارد. سازندگان در و پنجره upvc دارای مهارت بالایی هستند. تولید این محصول با پنجره آهنی متفاوت است. کاهش قیمت پنجره upvc به بهای از دست رفتن کیفیت سازه ایده مناسبی نیست. پنجره دوجداره ویستا بست، پنجره دوجداره هافمن و پنجره وین تک از با کیفیت ترین محصولات upvc در جهان هستند که در بازار داخل هم عرضه شده اند. کیفیت ساخت پنجره های متفرقه و غیر استاندرد اصلا مشخص نیست. اتصال ها، بسط ها و ...باید به صورت حرفه ای و با استفاده از ابزار آلات مناسب انجام شود. قیمت پنجره upvc اگر بسیار کمتر از حد نرمال باشد، نشان دهنده عدم استفاده از استانداردهای لازم در تولید محصول است.

جهت اطلاع از قیمت پنجره دو جداره هوم سرویز و ثبت سفارش از اپ هوم سرویز استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن