تعمیرات و خدمات فنی

نصب درب آکاردئونی در تهران

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

تا همین چند سال پیش، همه ساکنین محله های تهران همدیگر را می شناختند. در محلات قدیمی تر حتی خانواده ها با دوست، آشنا و فامیل همسایه های دیگر هم آشنا بودند. با بزرگتر شدن شهرها دیگر همسایه، همسایه را نمی شناسد. در آپارتمان ها و برج های مسکونی گاهی نمی دانیم ساکن واحد کناری چه کسی است. به این ترتیب کنترل رفت و آمدهای مشکوک هم سخت تر می شود. با این حال به نظر می رسد بالا بردن ضریب امنیت ساختمان از ضروری ترین اقدامات باشد. هر چه میزان استحکامات و نرده های حفاظ بیشتری در اطراف ساختمان نصب باشد، آرامش ساکنین هم بیشتر می شود. با نصب درب آکاردئونی فلزی می توانید راه ورود بیگانگان را مسدود کنید. در زمانی که خارج از منزل هستید و یا حتی وقتی در منزل حضور دارید نیز می توانید از درب آکاردئونی برای ایمنی استفاده کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت نصب درب آکاردئونی در منازل

بالا بردن امنیت محل زندگی در حفظ آرامش افراد خانواده موثر است. به جای اینکه دائم نگران دزدی و سقت باشید، در راه ورود بیگانگان مانع ایجاد کنید. سارقین به دنبال منازل خالی از سکنه هستند. حال اگر در مسیر ورودی هیچ مانعی وجود نداشته باشد، این خانه ها در معرض خطر سرقت قرار دارند. شاغل بودن زوجین موجب شده تا در روز بسیاری از خانه ها خالی باشند. قبل از خروج از منزل درب آکاردئونی را قفل کنید تا خیال تان از بابت دزدی و سرقت راحت باشد. با نصب قفل های بیشتر، امکان ورود بیگانگان به داخل خانه را کاهش دهید.

نصب درب آکاردئونی در ساختمان های اداری-تجاری

درب های آکاردئونی تنها بر روی درب آپارتمان نصب نمی شوند. در ساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری می توان درب اصلی ساختمان، ورودی پارکینگ و درب واحدها را با استفاده از نرده های فلزی، ایمن سازی کرد. این درب ها در کنار سایر سیستم های حفاظتی، امنیت داخل ساختمان را افزایش می دهند. هم اکنون از نرده های متحرک در ورودی کارگاه های خارج از شهر، درب پارکینگ های عمومی، ورودی فروشگاه ها و …. استفاده می شود. موقع حضور در ساختمان می توان درب آکاردئونی را در یک طرف درب ورودی جمع کرد. در این حالت نرده فلزی فضای زیادی را اشغال نمی کند. درب های بزرگ پارکینگی معمولا در دو طرف قاب جمع می شوند و در نهایت فضای بسیار کمی را اشغال می کنند.

نصب حفاظ ضد سقت درب آپارتمان

استفاده از حفاظ های ثابت روی درب ورودی آپارتمان از لحاظ کاربری و شکل ظاهری چندان رایج نیست. درب های آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت متحرک و تاشو هستند. نحوه ساخت این سازه طوری است که قابلیت جمع شدن را دارد. زیبایی و استجکام دو عنصر مهم در طراحی و ساخت حفاظ ضد سرقت هستند که یکجا در این محصول وجود دارد. با نصب درب آکاردئونی خانه شبیه به زندان نمی شود. طرح های سه گل و چهارگل روی درب علاوه بر ایجاد مقاومت بیشتر، شکل ظاهری سازه را چشم نوازتر می کند. درب آکاردئونی فلزی از زیباترین و کم جاترین سازه های امنیتی ساختمان است.

مزایا و معایب درب آکاردئونی چیست؟

هزینه نصب درب آکاردئونینصب درب آکاردئونی با قیمت مناسب

طراحی و ساخت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در حالت عادی به صورت جمع شده در یک سمت چهارچوب دیده می شود. در صورت نیاز به قفل کردن درب و استفاده از حفاظ ضد سرقت، نرده های درب به طور کامل باز شده و روی قاب چهارچوب درب ورودی را پوشش می دهد. ساخت درب آکاردئونی بر روی انواع درب های یک لنگه و دو لنگه امکان پذیر است. اندازه بزرگی درب ورودی تاثیری روی مقاومت و استحکام سازه ندارد.

نصب درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی بهترین حفاظ درب آپارتمان هستند. برای نصب حفاظ ضد سرقت لازم است تا چهارچوب به درستی اندازه گیری شود. عرض حفاظ همان عرض درب ورودی است اما طول درب آکاردئونی از کف تا بالای چهارچوب در نظر گرفته می شود. برای نصب حفاظ آکاردئونی نیازی به تخریب دیوار و یا آسیب به چهارچوب درب ورودی ساختمان نیست. سازه به طور کامل در محل کارگاه ساخته شده و برای نصب به محل حمل می شود. درب آکاردئونی فلزی توسط دستگاه جوش بر روی قاب چهارچوب نصب می شود. هیچگونه برش اضافی، کنده کاری، صافکاری ، تراش و … موقع نصب حفاظ انجام نمی شود. زمان نصب درب ضد سرقت آکاردئونی بسیار کوتاه است زیرا سازه از قبل ساخته شده و آماده نصب است.

نصب درب آکاردئونی در تهران

زمان نصب درب آکاردئونیهزینه نصب درب آکاردئونی

نصب درب آکاردئونی فلزی

این سازه از جنس آهن با ضریب امنیتی بالا ساخته شده است. پروفیل ساخت درب آکاردئونی هوم سرویز کاملا استاندارد و با کیفیت است. استفاده از آهن بازیافتی برای ساخت درب آکاردئونی فلزی موجب کاهش استحکام و عمر سازه می شود. بدون تردید قیمت درب آکاردئونی با آهن پروفیل بیشتر از آهن بازیافتی است. نصب درب آکاردئونی فلزی روی همه درب های چوبی، م دی اف، پی وی سی و فلزی امکان پذیر است. حفاظ درب آپارتمان فلزی در رنگ های متنوع تولید می شود. رنگ های کوره ای برای رنگ آمیزی درب، استفاده می شود. بیشترین تقاضا برای رنگ های طوسی، مشکی، کرم و خاگستری است. برای هماهنگی با دکوراسیون داخلی می توانید رنگ دلخواه تان را سفارش دهید. باز و بسته کردن حفاظ ضد سرقت آکاردئونی با دست و بدون نیاز به نیروی برق و یا ریموت کنترل انجام می شود.

بهترین حفاظ درب آپارتمان

از نظر اشغال فضا، استحکام، شکل ظاهری و حفظ امنیت، درب های آکاردئونی بهترین سازه هستند. نصب درب آکاردئونی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار تنگ هستند نیز بدون مشکل انجام می شود. درب آکاردئونی فلزی فضای اضافی اشغال نمی کند و کاملا بر روی چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. نوعی از درب های پی وی سی نیز با همین تکنیک تولید شده که جنبه تزیینی دارد. درب آکاردئونی پی وی سی برای ورودی های با عرض کمتر مناسب است. درب ها به صورت تاشو و به طرفین قابلیت باز و بسته شدن را دارد. انواع درب آکاردئونی پی وی سی به صورت یک طرف و یا دو طرفه امکان اجرا را دارد. در هنگام جمع شدن کامل، بیش از ۸۰ درصد عرض دهانه درب قابل استفاده است. درب ضد سرقت از نوع فلزی است.

درب و پنجره یو پی وی سی ارزان و با کیفیت

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت درب آکاردئونی فلزی هم ارائه میده؟
نصب درب آکاردئونی فلزینصب درب آکاردئونی با پروفیل مرغوب

هزینه نصب درب آکاردئونی چقدر است؟

قیمت درب آکاردئونی بر اساس جنس مواد اولیه و اندازه بزرگی درب برآورد می شود. حفاظ ضد سرقت یک سازه امنیتی است و می بایست از بهترین متریال ساخته شود. صرفه جویی در این مورد به بهای کاهش کیفیت سازه تمام می شود. گاهی دیده شده که قیمت درب آکاردئونی بسیار کمتر از قیمت واقعی اعلام می شود. مراقب سودجویان باشید، اعلام قیمت های کمتر به معنای بهتر بودن درب آکاردئونی نیست. آهن پروفیل بیشترین تاثیر را در قیمت گذاری درب ضد سرقت دارد. چنانچه از آهن های ضایعاتی و بازیافتی برای ساخت درب آکاردئونی استفاده شود، قیمت ها کاهش می یابد. از طرفی جوش های غیر حرفه ای و پروسه تولید نیز روی قیمت ها تاثیر دارد. هرگز برای صرفه جویی و پرداخت مبلغ کمتر، از سازه های بی کیفیت استفاده نکنید.

به طور کلی جنس پروفیل، ضخامت و تو پُر بودن پروفیل فلزی، استفاده از متریال نو و دست اول بیشترین تاثیر را در هزینه ساخت درب آکاردئونی دارد. معمولا درب های ورودی آپارتمان ابعاد مشخصی دارند اما اندازه حفاظ نیز ملاک مهمی در تغییرات قیمت است. وزن مواد اولیه برای ساخت درب پارکینگ بیشتر از درب فلزی هر واحد است که همین موضوع قیمت را افزایش می دهد. علاوه بر این موارد، طرح انتخابی نیز می تواند هزینه های ساخت را کمی تغییر دهد. طرح های دو گل، سه گل و …. با توجه به تراکم نرده ها قیمت گذاری می شوند. درب های فلزی ساده که از متریال کمتری در ساخت استفاده شده، قیمت کمتری از طرح های خاص با تراکم بالا دارند.

سفارش ساخت درب آکاردئونی در تهران

طراحی، ساخت و نصب درب آکاردئونی هوم سرویز از سرویس های فعال در سطح تهران است. حفاظ درب منزل هوم سرویز از پروفیل با کیفیت توسط تیم حرفه ای جوشکاری ساخته شده است. این سرویس در همه مناطق تهران سفارش می پذیرد. ساخت حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان و تعمیر درب آکاردئونی فلزی نیز پذیرفته می شود. سفارش خود را از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید. پس از هماهنگی اولیه، همیار برای اندازه گیری دقیق درب به محل اعزام می شود. قیمت نهایی در این مرحله اعلام می شود. مراحل ساخت در محل کارگاه انجام شده و سازه آماده برای نصب به محل ارسال می شود. نصب سازه در کوتاه ترین زمان و حداکثر یک ساعته تمام می شود. نصب درب آکاردئونی با تخریب و ریخت و پاش همراه نیست.

همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل گارانتی کیفیت ساخت حفاظ هستند. بهترین کیفیت ساخت را از حرفه ای های هوم سرویز بخواهید. 

برای ثبت سفارش رایگان ساخت حفاظ آکاردئونی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت درب آکاردئونی فلزی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا