تعمیرات و خدمات فنی

چرا حفاظ پنجره آهنی ساده هنوز هم طرفدار دارد؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای محافظت از درب و پنجره، نصب حفاظ آهنی است. حفاظ پنجره آهنی یک سازه فلزی ساده نیست. حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ استیل پنجره از انواع حفاظ آهنی با طراحی های ویژه هستند که اغلب در ساختمان های لوکس نصب می شوند. جالب است بدانید که با وجود طرح های جدید حفاظ پنجره مدرن، هنوز هم حفاظ پنجره آهنی ساده طرفدارانی دارد. شاید تصور می کنید که دیگر دوران حفاظ های ساده و فلزی گذشته است ولی در برخی از ساختمان ها تنها همین سازه های آهنی، برای جلوگیری از سرقت نصب می شوند.

حفاظ پنجره آهنی ساده

آهن سبک طراحی حفاظ های امنیتی را تغییر داده است. قابلیت شکل پذیری و رنگ پذیری آهن، امکان طراحی های متنوع تری را به وجود آورده است. طرح های زیبای حفاظ آهنی علاوه بر ایمنی، ظاهر ساختمان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. محدودیتی در اجرای سازه های آهنی وجود ندارد. نمای ساختمان با هر متریالی که کار شده باشد، می توان حفاظ پنجره آهنی ساده یا طراحی شده را اجرا کرد. در مقایسه با چوب، آلومینیوم و استیل، استحکام آهن بسیار بیشتر است. اصلی ترین کاربری حفاظ درب و پنجره، جلوگیری از ورود بیگانگان به داخل بناست بنابراین انتخاب سازه های مقاوم و مستحکم بر طراحی مقدم است.

چگونه بهترین حفاظ پنجره آهنی و نرده بالکن را انتخاب کنیم؟

حفاظ پنجره آهنی سادهمناسب ترین قیمت ساخت حفاظ پنجره اهنی

قیمت حفاظ پنجره آهنی ساده

با توجه به افزایش قیمت فلزات در بازار، بهای تمام شده حفاظ فلزی درب و پنجره نیز با افزایش روبرو شده است. قیمت حفاظ پنجره تحت تاثیر مستقیم قیمت پروفیل فلزی در بازار است. با توجه به نوسان قیمت ها همواره آهن از دیگر فلزات در ساختمان سازی ارزان تر است. ارزان بودن آهن یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از آن در ساخت حفاظ پنجره است. البته قیمت پایین آهن تاثیری در کیفیت آن ندارد. چنانچه طراحی و ساخت حفاظ پنجره آهنی توسط فرد با تجربه انجام شود، استحکام سازه بسیار بیشتر از سایر فلزات موجود در بازار است.

حفاظ پنجره فرفورژه در چه ساختمان هایی نصب می شود؟

حفاظ پنجره آهنی ساده در ساختمان های تجاری

انواع ماشین آلات و مواد اولیه در کارگاه های تولیدی وجود دارد. در هر ساختمانی که به نوعی فعالیت تولیدی انجام می شود حتما باید از سازه های فلزی برای امنیت استفاده شود. سرقت از کارگاه های تولیدی که دارای نگهبان نیستند بسیار رایج است. برای حفاظت از اموال می بایست از سیستم های امنیتی مثل دوربین های مدار بسته در ورودی درب و پنجره استفاده کرد. حفاظ پنجره آهنی بدون نیاز به برق و باطری در همه ساعات شبانه روز از کارگاه محافظت می کند. به خصوص در ساختمان هایی که خارج از شهر و یا در مناطق خلوت هستند حتما می بایست علاوه بر حفاظ پنجره از حفاظ روی دیوار هم استفاده شود.

بهترین حفاظ پنجره دو جداره کدام است؟

نصب حفاظ پنجره آهنی سادهنصب انواه حفاظ پنجره دوجداره با بهترین کیفیت

حفاظ پنجره آهنی ساده در منازل

سازه های شکیل با طراحی های ظریف به عنوان بخشی از دکوراسیون ساختمان های لوکس به حساب می آیند. انواع سازه های فلزی زیبا از جمله حفاظ پنجره فرفورژه هم زیبا هستند و هم استحکام خوبی دارند. وقتی موقع انتخاب حفاظ پنجره دو جداره می شود، قطعا انواع حفاظ استیل و فرفورژه جذابیت بیشتری دارند. شاید تصور می کنید که حفاظ پنجره آهنی جایی در منازل مسکونی ندارد. واقعیت اینجاست که برای حفاظ درب و پنجره پشت بام، زیر زمین، انباری ها و … بهترین انتخاب همین حفاظ های آهنی ساده است. البته بسیاری از دکوراتیوها نیز زیبایی را در سادگی می بینند. انتخاب حفاظ پنجره آهنی ساده در هماهنگی با نمای ساختمان یک ایده خلاقانه است که نما را خوش نقشه نشان می دهد.

طراحی و ساخت حفاظ استیل پنجره فوری

طریقه نصب حفاظ پنجره آهنی

این حفاظ با طراحی ساده از کلاف های افقی و عمودی تشکیل شده است. معمولا برای ساخت نرده های ساده آهنی از قوطی های ۲۰ در ۲۰ یا ۲۰ در ۳۰ استفاده می شود. فاصله بین تیغه های حفاظ حداکثر ۱۱ سانتی است و امکان عبور از لا به لای نرده ها وجود ندارد. به فاصله عمودی هر ۷۰ سانتی متر از یک تیغه افقی برای استحکام بیشتر استفاده می شود. به هیچوجه امکان خمش و پیچش در سازه آهنی توسط دست یا ابزار وجود ندارد. کندن و خارج کردن کامل حفاظ با توجه به نوع نصب در عمل امکان پذیر نیست. طریقه جوشکاری تیغه ها نقطه قوت حفاظ است. برای نصب حفاظ آهنی دو شیوه متداول است.

چگونه قیمت حفاظ پنجره را تخمین بزنیم؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت حفاظ آهنی پنجره هم ارائه میده؟
سفارش حفاظ پنجره آهنی سادهطراحی و ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده در تهران
  • نصب حفاظ آهنی خارج از قاب پنجره

در این شیوه نصاب پس از اندازه گیری، حفاظ پنجره را در محل کارگاه آماده سازی می کند. برای ساخت حفاظ پروفیلی یا ساده از پروفیل قوطی استفاده می شود. پس از اتصال تیغه های افقی و عمودی و رنگ کاری کامل، سازه برای نصب به محل ارسال می شود. به جهت بالا بردن امنیت لازم است تا حفاظ توسط جوشکاری به اسکلت فلزی ساختمان متصل شود. سرویس نصب حفاظ هوم سرویز با کمترین میزان تخریب، انواع حفاظ پنجره آهنی را در محل نصب می کند. با ایجاد یک حفره می توان چهار طرف نرده را با ساختمان فیکس کرد. حفاظ های خارج از قاب پنجره به فاصله تقریبا ۲۰ تا ۳۰ سانتی از شیشه ها نصب می شوند. در صورت نیاز می توان جا گلدانی در قسمت پایین حفاظ آهنی طراحی کرد.

بهترین رنگ حفاظ پنجره ساختمان کدام است؟

  • نصب حفاظ پنجره آهنی ساده روی قاب پنجره

نصاب حرفه ای و با تجربه تصمیم می گیرد که کدام شیوه برای نصب حفاظ، مناسب تر است. چنانچه به دلایلی لازم باشد تا حفاظ پنجره داخل قاب کار شود، نوع طراحی و ساخت تغییر می کند. این حفاظ اندکی سبک تر و ارزان تر از حفاظ های خارج از قاب است. علت اصلی این تفاوت در میزان مواد اولیه استفاده شده است. در هر صورت حفاظ پنجره به هر طریقه ای که نصب شود، همیشه به قاب پنجره و یا اسکلت ساختمان جوش داده می شود. در واقع استفاده از پیچ و رولپلاک برای نصب حفاظ آهنی اصلا مناسب نیست و امنیت سازه را پایین می آورد. برای نصب حفاظ حتما از جوشکاری استفاده می شود تا امکان باز کردن و کندن حفاظ وجود نداشته باشد.

برای ثبت سفارش رایگان ساخت حفاظ از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت حفاظ آهنی پنجره تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا