رایانه و تکنولوژی

عیب یابی و تعمیر پرینتر کانن فوری

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

آیا برای تعمیر پرینتر کانن با مشکل حمل دستگاه به مرکز خدمات روبرو هستید؟ وقتی پرینتر یا اسکنر ایراد پیدا می کند باید هر چه سریع تر آن را تعمیر کرد. اصلا لازم نیست دستگاه را تا مرکز تخصصی خدمات کانن ببرید. تنها با یک تماس می توانید از سرویس های تخصصی تعمیر پرینتر در محل هوم سرویز استفاده کنید. بهترین متخصصین تعمیرات پرینترهای کانن آماده ارائه خدمات در تهران هستند. عیب یابی و تعمیر انواع پرینترهای کانن شامل: لیزری، جوهر افشان، تک رنگ و لیزری رنگی به صورت تخصصی در محل انجام می شود. در هر کجای تهران که هستید کارهای فنی و تخصصی دستگاه های چاپگر را به ما بسپارید. 

تعمیر پرینتر کانن

پرینترهای کانن به صورت مستقل و یا به عنوان یکی از تجهیزات جانبی متصل به کامپیوتر استفاده می شوند. این دستگاه های چاپگر همه کاره قادرند هر اطلاعاتی را روی کاغذ چاپ کنند. کیفیت چاپ تصاویر و اطلاعات بستگی به عملکرد صحیح چاپگر دارد. اگر یکی از قطعات دستگاه آسیب ببیند نمی توانید تعمیرات پرینتر را به افراد بی تجربه بسپارید. تعمیر پرینتر کانن با عوض کردن یک لامپ تفاوت دارد و حتما باید توسط نیروی متخصص انجام شود. دانش کافی در این زمینه موجب می شود تا تشخیص صحیح انجام شود و با کمترین هزینه مشکل دستگاه برطرف شود. به علت تخصصی شدن دستگاه ها بهتر است تعمیر پرینترهای hp به متخصص اچ پی و تعمیرات پرینتر کانن به متخصص شرکت کانن سپرده شود. 

تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینتر کانن

عیب یابی و تعمیر پرینتر کانن

سرویس تعمیر پرینتر و اسکنر هوم سرویز توسط افراد آموزش دیده و متخصص انجام می شود. به هر دلیلی که دستگاه چاپگر canon دچار خرابی شده باشد، می توان آن را تعمیر کرد. مهم ترین نکته در دستگاه های کانن مدل جدید پیدا کردن علت اصلی ایراد در دستگاه است. لازم است تا تعمرکار متخصص با علم روز دنیا در زمینه تعمیر پرینتر آشنا باشد. در این صورت بدون نیاز به دستکاری های نا به جا می توان از تعمیرات غیر اصولی و غیر تخصصی جلوگیری کرد. چنانچه تعمیرکار تخصص کافی در زمینه تعمیر پرینتر کانن را نداشته باشد، مجبور به باز کردن دستگاه و آزمون و خطا برای عیب یابی است. این امر می تواند موجب آسیب بیشتر به پرینتر شده و هزینه تعمیرات پرینتر کانن را افزایش دهد. بیشترین تقاضا مربوط به شارژ کارتریج است.

شارژ کارتریج کانن در محل

در اغلب موارد علت اصلی مشکل دستگاه، تمام شدن رنگ آن است. در این صورت نیازی به تعمیر پرینتر کانن و تعویض قطعه وجود ندارد. کارتریج یک قطعه مصرفی در پرینتر است که قابلیت شارژ مجدد را دارد. برای اینکه کارتریج کانن را شارژ کنید باید اطلاعات فنی لازم را داشته باشید. هر گونه بی توجهی و سهل انگاری در شارژ انواع کارتریج موجب می شود تا چاپ کیفیت خوبی نداشته باشد. همه کارتریج ها دارای تونر و جوهر هستند. شاید تصور می کنید که شارژ کارتریج کانن کار ساده ای است ولی در عمل متوجه حساسیت های آن خواهید شد. حتی جدیدترین دستگاه ها با قیمت های بسیار بالا نیز در صورت وجود اشکال در کارتریج نمی توانند کارایی مناسبی داشته باشند. در صورتی که کارتریج با مشکل جدی روبرو شود می بایست قطعه قبلی با یک قطعه جدید خریداری شده، تعویض شود. 

آموزش تعویض کارتریج تونر یا لیزری

تعمیر پرینتر کانن ارزان

تعمیر کاغذکش پرینتر کانن

آیا با ورود و خروج کاغذ از پرینتر مشکل دارید؟ خرابی کاغذکش دلیل اصلی اختلال در دستور پرینت است. وقتی این قطعه آسیب ببیند، فرایند چاپ تکمیل نمی شود. برای عیب یابی و تعمیر پرینتر کانن و تعویض قطعات با حرفه ای ها تماس بگیرید. یک کاغذکش سالم پرینتر می تواند به درستی دستوران پرینتر را لحاظ کند. وقتی تنظیمات چاپگر را انجام می دهید با زدن دکمه چاپ، کاغذ به صورت اتوماتیک در محفظه مخصوص قرار گرفته و امکان چاپ اطلاعات فراهم می شود. یکی از بدترین مشکلات گیر کردن کاغذ چاپ در هنگام کار کردن دستگاه است. با کشیدن کاغذ کار را خراب تر نکنید. برای بهبود عملکر دستگاه پرینتر لازم است تا کاغذکش تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض شود.

تعمیر پرینتر کانن مین برد

مین برد را می توان به مغز دستگاه پرینتر تشبیه کرد. این بخش مکانیکی وظیفه خیلی مهمی در پرینتر دارد. در واقع چگونگی خروجی اطلاعات وارد شدن به دستگاه، بستگی به عملکرد این بخش دارد. این قسمت شامل یک برد الکترونیکی بسیار حساس است. برای عیب یابی و تعمیر مین برد پرینتر کانن از اسیلوسکوپ سیگنال ساز ، نرم افزارهای عیب یابی، آمپر سنج و …. استفاده می شود. دقت داشته باشید که هرگز به این قطعه حساس دست نزدید و سر خود اقدام به تعمیر آن ننمایید. خرابی و آسیب به این قطعه مساوی با از کار افتادن کامل پرینتر است. برای تعمیر قطعات تخصصی از نیروهای متخصص کمک بگیرید.

خدمات تخصصی تعمیرات پرینترهای کانن در محل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر هم ارائه میده؟
تعمیر پرینتر کانن تخصصیخدمات عیب یابی و تعمیر پرینتر کانن

چگونه مشکل کمرنگ شدن پرینت بعد از شارژ کارتریج را برطرف کنیم؟

تعمیر درام پرینتر کانن

یکی دیگر از خدمات تخصصی تعمیر پرینتر کانن، مربوط به تعمیر درام دستگاه است. درام از جنس سلنیوم و مواد حساس به نور ساخته شده است. توجه کنید این مواد هادی الکتریسته بوده و دستکاری آن خطراتی را به همراه دارد. درام قطعه ای است که انتقال تصاویر روی کاغذ را انجام می دهد. این بخش فوق العاده تخصصی است و نباید توسط افراد غیر متخصص تعمیر شود. حتی کارکرد صحیح کارتریج هم وابسته به عملکرد درست درام است. بهترین و با کیفیت ترین کارتریج های کانن بدون یک درام با کیفیت قادر به کارکرد خوبی نیستند. 

خدمات تعمیر پرینتر کانن هوم سرویز

خدمات تعمیر پرینتر در محل و شارژ کارتریج هوم سرویز  از سرویس های فوری و تخصصی است. متخصصین هوم سرویز دوره آموزش تعمیر پرینترهای کانن را گذرانده اند و صلاحیت تعمیر دستگاه را دارند. از طریق اپلیکیشن هوم سرویز می توانید سفارش تعمیر پرینتر را به رایگان ثبت کنید. در کوتاه ترین زمان، تعمیرکار متخصص پرینتر کانن در محل حاضر شده و دستگاه را برررسی می کند. عیب یابی و تعمیر پرینتر کانن ، تعویض قطعات معیوب پرینتر، شارژ کارتریج تونر و لیزری به صورت فوری انجام می شود. تجربه کار با حرفه ای ها را هرگز فراموش نخواهید کرد.

برای ثبت سفارش” سرویس تعمیر پرینتر و اسکنر ” از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا