تعمیرات و خدمات فنی

بهترین حفاظ درب آپارتمان چه مشخصاتی دارد؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

این روزها کمتر خانه ای را می بینی که یکی از انواع حفاظ درب آپارتمان را نصب نکرده باشد. به خصوص در شهرهای بزرگ که همسایه، همسایه اش را نمی شناسد استفاده از حفاظ ها رایج تر هم شده باشد. با نصب حفاظ پنجره آهنی، حفاظ روی دیوار و محافظ درب آپارتمان همه راه های ورودی به داخل منزل مسدود مسدود می شود. به این ترتیب حتی وقتی خارج از منزل هستید هم نگران سرقت و دزدی از خانه نخواهید بود. اینکه هر خانه ای نیاز به حفاظ های نرده ای دارد کاملا مشخص است ولی اینکه کدام حفاظ مناسب تر است، دغدغه بسیاری از افراد است. انواع حفاظ تولید شده ولی کدامیک بهترین انتخاب است؟

بهترین حفاظ درب آپارتمان کدام است؟

هر نوع نرده آهنی که بر روی درب ورودی ساختمان نصب می شود، نقش حفاظ را دارد. به هر حال داشتن حفاظ بهتر از نداشتن آن است اما وقتی صحبت از بهترین حفاظ می شود باید روی برخی موارد حساس تر بود. آیا می دانید یک حفاظ درب آپارتمان خوب چه ویژگی هایی دارد؟ شاید یک وع حفاظ برای همه درب های ورودی مناسب نباشد اما حتما یک حفاظ استاندارد معیارهایی دارد. چنانچه محافظ درب آپارتمان دارای معیارهای مورد نظرتان نباشد، یک سازه بی مصرف و به درد نخور است که شاید اصلا کارایی لازم را نداشته باشد. مهم ترین کارایی حفاظ ایجاد ایمنی بر روی درب ورودی است.

چگونه بهترین حفاظ پنجره آهنی و نرده بالکن را انتخاب کنیم؟

حفاظ درب آپارتمان

ایمنی حفاظ درب آپارتمان

یک محافظ درب خوب باید بتواند از درب ورودی محافظت کند. این بدان معناست که حفاظ باید راه ورود به داخل ساختمان را به طور کامل ببندد. در واقع حتی یک بچه هم نباید بتواند از بین نرده های حفاظ عبور کند. تراکم حفاظ و فاصله بین نرده های افقی و عمودی خیلی اهمیت دارد. انواع حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی به صورتی ساخته می شوند که امکان عبور از لا به لای نرده های آن وجود ندارد. علاوه بر تراکم، قفل حفاظ هم اهمیت زیادی دارد. انواع محافظ درب از نوع متحرک هستند و توسط قفل های ایمنی قوی قفل می شوند. وجود قفل توکار و کتابی روی درب ضروری است.

حفاظ پنجره فرفورژه در چه ساختمان هایی نصب می شود؟

استحکام محافظ درب آپارتمان

استحکام حفاظ بستگی به مواد اولیه در ساخت آن دارد. چنانچه از آهن ضایعاتی برای ساخت حفاظ استفاده شود، کیفیت سازه خیلی افت می کند. استحکام سازه روی امنیت آن هم تاثیر دارد. پروفیل های مرغوب به سادگی خم نمی شوند و قابلیت خمش و برش کمتری دارند. اگر ضخامت نرده های بین حفاظ کمتر از حد استاندارد باشد، ضریب استحکام سازه به شدت کم می شود. مورد دیگری که روی استحکام حفاظ درب آپارتمان تاثیر دارد نحوه ساخت حفاظ است.

چگونه قیمت حفاظ پنجره را تخمین بزنیم؟

رنگ حفاظ درب آپارتمانساخت انواع حفاظ درب ساختمان

کیفیت ساخت حفاظ آپارتمان مسکونی

کیفیت ساخت مربوط به مهارت سازنده حفاظ می شود. برای ساخت محافظ درب آپارتمان، حفاظ پنجره دو جداره و حفاظ روی دیوار از جوشکاری استفاده می شود. نحوه صحیح جوشکاری، اتصال صحیح قطعات فلزی و مرغوبیت جوش فلزی استحکام و ایمنی سازه را افزایش می دهد. به طور معمول حتی پس از سال ها نباید جوشکاری حفاظ درب آپارتمان باز شود یا محل جوش دادن دچار شکستگی شود. حتی باز و بسته کردن مکرر حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی یا نرده استیل هم نباید موجب شکست قطعات یا محل اتصال و جوش ها بشود.

بهترین حفاظ پنجره دو جداره کدام است؟

شکل ظاهری حفاظ آپارتمان

یکی از مواردی که در انتخاب بهترین حفاظ درب آپارتمان مورد توجه قرار می گیرد، زیبایی سازه است. این حفاظ روی درب آپارتمان قرار می گیرد و بخشی از دکوراسیون ساختمان به حساب می آید. انواع حفاظ آهنی غیر استاندارد مناسب نصب در ورودی آپارتمان نیستند. شکل حفاظ باید طوری باشد که ساکنین احساس حبس شدن نداشته باشند. به طور کلی محافظ درب آپارتمان برای فراری دادن مجرمان است نه اینکه آرامش ساکنین را سلب کند. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، نرده های استیل، انواع حفاظ فرفورژه به عنوان حفاظ پنجره دو جداره و محافظ درب به کار می روند که زیبایی و امنیت را یکجا عرضه می کنند. برای مثال امکان رنگ آمیزی حفاظ آکاردئونی هماهنگ با رنگ دیوار و دکوراسیون منزل هم وجود دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت حفاظ آهنی پنجره هم ارائه میده؟
حفاظ درب آپارتمان قیمتطراحی و ساخت محافظ درب آپارتمان

نصب حفاظ درب آپارتمان

یک سازه محافظ وقتی کارایی دارد که فضای زیادی اشغال نکند و تنها محدوده مورد نظر را به درستی ایمن سازد. انواع حفاظ آکاردئونی در حالت جمع شده، کمترین فضا را اشغال می کنند. به این ترتیب وقتی در خانه هستید کل حفاظ به صورت تا شده در گوشه دیوار جمع می شود. محافظ درب آپارتمان نباید فضای مشاعات و راه پله را درگیر کند. مشاعات فضای خصوصی خانوار نیست و نباید برای مصارف شخصی استفاده شود. بهترین حفاظ درب آپارتمان یک سازه فلزی محکم است که مزاحمتی برای همسایه ها ایجاد نمی کند.

بهترین رنگ حفاظ پنجره ساختمان کدام است؟

قیمت حفاظ درب آپارتمان

بدون تردید بحث هزینه نصب حفاظ در انتخاب آن تاثیر مستقیم دارد. مالکین تمایل دارند بهترین محافظ درب آپارتمان را با قیمت مناسب در اختیار داشته باشند. در این مورد تنها یک راه حل وجود دارد و آن اینکه سفارش ساخت حفاظ درب ورودی ساختمان را به سازنده اصلی بدهید. هر چه تعاد واسطه ها کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ هم کمتر می شود. بهتر است مستقیم با خود نصاب حفاظ در ارتباط باشید تا قیمت منصفانه تری را بپردازید.

حفاظ درب آپارتمان هوم سرویز

شرکت خدماتی هوم سرویز بزرگترین مرجع خدمات درب منزل در تهران است. ساخت حفاظ پنجره اهنی، حفاظ روی دیوار و نرده های محافظ درب آپارتمان از سرویس های محبوب هوم سرویز است که با قیمت منصفانه ارائه می شود. این سامانه بستری فراهم آورده تا سازندگان حفاظ بتوانند به صورت مستقیم با مالکین در ارتباط باشند. به این ترتیب دست واسطه ها در این عرصه کوتاه شده است. اگر می خواهید بهترین سازه امنیتی را برای درب آپارتمان یا پنجره ها سفارش دهید با بهترین های این حوزه تماس بگیرید. همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل قیمت مناسب طبق تعرفه می باشد.

برای ثبت سفارش رایگان ساخت حفاظ از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت حفاظ آهنی پنجره تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا