لوله کشی و تاسیسات

مزایا و معایب توالت فرنگی دیواری

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

استفاده از توالت فرنگی برای افراد مبتلا به کمر درد و زانو درد، توصیه شده است. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در مواردی که به آن نیاز دارید، امکان پذیر است. حتی می توانید با نصب توالت فرنگی دیواری در گوشه ای از حمام یا توالت، دو دستشویی در ساختمان داشته باشید. درد دیسک کمر و یا زانو طاقت فرساست ولی با نصب توالت فرنگی می توان تا حدودی مشکل را کنترل کرد. هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بهایی است که برای سلامت خود می پردازید. این مبلغ خیلی کمتر از مخارج عمل جراحی زانو و یا کمر است. 

توالت فرنگی دیواری چیست؟

همانطور که از نامش پیداست این دستشویی قابل نصب روی دیوار است. بر خلاف توالت فرنگی های معمولی که روی کف توالت نصب می شوند، این توالت در کف کار نمی شود. معمولا در سرویس بهداشتی های کوچک که فضای کافی برای نصب توالت فرنگی نیست، توالت فرنگی دیواری نصب می شود. گاهی افراد ترجیح می دهند توالت ایرانی را نیز حفظ کنند و در کنار آن از یک توالت فرنگی دیگر هم استفاده کنند. در این صورت توالت فرنگی هایی که به دیوار نصب می شوند، مناسب تر هستند. این توالت در هیچ قسمتی با پایه به زمین متصل نشده است. در واقع فضای زیر دستشویی فرنگی دیواری کاملا خالی است.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

توالت فرنگی دیواریتبدیل توالت ایرانی به فرنگی ارزان

مزایای نصب توالت فرنگی دیواری

بسیاری از افراد به توصیه متخصص از توالت فرنگی استفاده می کنند. در اغلب موارد وجود یک مشکل جدی در زانوها و یا مهره های کمر، موجب می شود تا فرد برای کاهش درد اقدام کند. سیستم نشستن روی توالت فرنگی طوری است که فشار مضاعف به استخوان زانو، مچ پا، ران ها و کمر وارد نمی شود. در اغلب موارد تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بهترین راه برای به کارگیری توالت جدید است. برخی از افراد به دلیل هزینه های اضافی و کنده کاری تمایلی به انجام این کار ندارند. عده ای هم می خواهند با حفظ توالت ایرانی، سرویس بهداشتی را مجهز به یک توالت فرنگی کنند. در این صورت بهترین راهکار نصب توالت فرنگی دیواری است. این توالت های دیواری مزایای زیادی دارند و از خیلی جهات به توالت فرنگی پایه دار، ارجح هستند. برخی از این مزایا عبارتست از:

توالت فرنگی دیواری زمین را اشغال نمی کند

در مقایسه با سایر انواع توالت فرنگی، توالت های دیواری کوچکتر هستند و فضای کمتری را اشغال می کنند. در اصل این توالت ها برای سرویس های بهداشتی کوچک طراحی شده اند. با نصب توالت فرنگی دیواری هیچ فضایی در سطح اشغال نمی شود. اگر فضای حمام خیلی کوچک است می توانید یکی از همین توالت های کم جای دیواری را نصب کنید تا حمام بزرگتر از اندازه واقعی دیده شود. معمولا وقتی مشکل کمبود جا برای نصب توالت فرنگی باشد، اولین و تنها انتخاب همین دستشویی های دیواری کاربردی است. حتی مخزن آب این مدل توالت نیز در دیوار کار می شود و از دید پنهان است. به این ترتیب فضای خیلی کمتری هم اشغال می شود. نصاب مخزن آب را در دیوار مجاور توالت فرنگی جاساز می کند.

آموزش نصب توالت فرنگی

آموزش نصب توالت فرنگی دیواریخدمان نصب و تعمیر توالت فرنگی دیواری در تهران

توالت فرنگی دیواری راحت تمیز می شود

وقتی صحبت از نظافت و تمیزکاری باشد همیشه اولویت با دستشویی های دیواری است. مدل این دستشویی طوری است که با پایه روی زمین متصل نشده و به راحتی می توانید فضای زیر دستشویی را تمیز کنید. به طور معمول برای نظافت سرویس بهداشتی هر چه فضا بازتر باشد، کار راحت تر است. توالت فرنگی دیواری روی دیوار نصب شده و به کف سرویس بهداشتی اتصال ندارد. 

ارتفاع توالت فرنگی دیواری قابل تنظیم است

با تبدیل توالت ایرانی به فرنگی لطف بزرگی به ستون فقرات و زانوهایتان کرده اید. به خصوص برای افرادی که پا به میانسالی گذاشته اند و یا در دوران سالمندی به سر می برند استفاده از توالت فرنگی اهمیت بیشتری دارد. اگر ارتفاع توالت فرنگی برای تان نامناسب است از انواع توالت فرنگی دیواری استفاده کنید. این توالت ها پایه ندارند و قابلیت نصب در ارتفاع مورد نظرتان را دارند. این یکی از بزرگترین مزایای این مدل توالت فرنگی است که امکان سفارشی سازی سرویس بهداشتی را می دهد. تنظیم ارتفاع در هنگام نصب توالت فرنگی امکان استفاده راحت تر افراد را فراهم می کند.

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی چقدر است؟

هزینه نصب توالت فرنگی دیواریسرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

معایب توالت فرنگی دیواری

با تمام این مزایایی که ذکر شد، برخی مشکلات نیز در این مدل توالت دیده می شود. اول اینکه نصب توالت فرنگی روی دیوار کاملا تخصصی است. در واقع به یک نصاب حرفه ای و کاربلد نیاز دارید. سیستم لوله کشی آب، مخزن آب و نصب توالت فرنگی به سادگی توالت های پایه دار نیست. به همین ترتیب تعمیر و تعویض قطعات توالت هم به سادگی انجام نمی شود. در واقع خودتان نمی توانید آستین ها را بالا بزنید و مشکل توالت فرنگی را حل کنید. در صورتی که مشکلی پیش بیاید حتما باید از یک متخصص کمک بگیرید. دیگر اینکه هزینه نصب توالت فرنگی دیواری در مقایسه با توالت فرنگی های معمولی، بیشتر است. اصولا این مدل، شیک تر و لوکس تر از مدل های دیگر است و کمی بیشتر هزینه روی دست تان خواهد گذاشت. البته پس از نصب حتما از تصمیمی که گرفته اید، رضایت خواهید داشت.

خدمات نصب توالت فرنگی و سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

خدمات حرفه ای را با حرفه ای های هوم سرویز تجربه کنید. نصب همه مدل توالت فرنگی پایه دار و دیواری در تهران پذیرفته می شود. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب و در کوتاه ترین زمان را به ما بسپارید. هوم سرویز یک شرکت خدماتی نظافتی در تهران است که مشتری را بزرگترین سرمایه خود می دانند. همیاران هوم سرویز همگی از نیروهای تعلیم دیده و با تجربه در حوزه کاری خود هستند. تعمیر توالت فرنگی، نصب توالت فرنگی دیواری،باز کردن توالت فرنگی و …بخشی از تخصص همیاران هوم سرویز است. پرداخت کمترین هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و دریافت بالاترین کیفیت کاری دو رکن مهم در خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی هوم سرویز است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هم ارائه میده؟

قیمت نصب توالت فرنگی در سامانه هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت ازقیمت تا
نصب توالت فرنگی یک تکه
6000080000
نصب توالت فرنگی دو تکه
80000100000
تنظیم فلوتر سرویس فرنگی
3500050000
آب بندی
30000
40000
عیب یابی و تعمیر
30000
40000

برای ثبت سفارش رایگان سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تبدیل توالت ایرانی به فرنگی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا