لوله کشی و تاسیسات

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی در تهران ✔️ قیمت گیری و ثبت سفارش فوری

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

فلاش تانک توالت فرنگی قسمتی است که روزانه بارها استفاده می شود. هر بار که دکمه فلاش تانک زده می شود همه فضولات و کثیفی ها به فاضلاب سرازیر می شود. استفاده مداوم از فلاش تانک می تواند موجب بروز مشکل یا خرابی در قطعات آن شود. تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی یک کار تخصصی است ولی برخی مشکلات ساده تر را خودتان هم می توانید برطرف کنید. اگر دستی در کارهای فنی دارید یا قبلا تجربه چنین کاری را دارید می دانید چگونه یک فلاش تانک معیوب را تعمیر کنید. در صورتی که از قبل تجربه کارهای تعمیراتی را ندارید با ما همراه شوید تا برخی از رایج ترین مشکلات فلاش تانک را بررسی کنیم. شاید بتوانید به تنهایی از عهده تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی بر بیایید.

عیب یابی و تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی

گاهی بوی بدی از توالت فرنگی پخش می شود که حتی با سیفون آب هم این بو برطرف نمی شود. در نظر داشته باشید که این مشکل اصلا مربوط به فلاش تانک نیست بلکه علت دیگری برای بوی بد توالت فرنگی وجود دارد. چنانچه به زدن دکمه فلاش تانک، آب به داخل توالت سرازیر می شود پس علت بوی بد را در جای دیگری جستجو کنید. نصب غیر صحیح توالت فرنگی و عدم درزگیری اصلی ترین علت بوی بد توالت فرنگی است. در این مورد لازم است تا حتما با تعمیرکار تماس بگیرید. نصب توالت فرنگی کار ساده ای نیست و نمی توانید به تنهایی آن را انجام دهید. رایج ترین مشکلات سیفون و فلاش تانک عبارتند از:

سرویس، نگهداری و عیب یابی فلاش تانک

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگیتعمیر فلاش تانک توالت فرنگی

دکمه تخلیه فلاش تانک کار نمی کند

وقتی دکمه تخلیه فلاش تانک را می زنید به طور اتومات آب وارد کاسه توالت می شود. اگر با زدن دکمه، این اتفاق نمی افتد حتما مشکلی وجود دارد. یکی از شایع ترین دلایل کار نکردن دکمه تخلیه اینست که طول زنجیر دکمه تخلیه بسیار بلند است. شاید این موضوع به نظر چندان مهم نباشد ولی بارها دیده شده که زنجیر به بدنه تانک یا اهرم گیر می کند و موجب درست عمل نکردن دکمه تخلیه می شود. با کوتاه کردن این زنجیر مشکل به کلی حل می شود. اگر طول زنجیر مناسب است نگاهی به پیچ های زیر دکمه تخلیه بیندازید. اگر پیچ ها تنظیم نیست لازم است تا آن را تنظیم کنید.

فشار آب فلاش تانک کم است

آیا فشار آب ساختمان در بقیه قسمت ها مناسب است؟ در صورتی که مشکل فقط در فلاش تانک دیده می شود علت را پیدا کنید. هر گونه انسداد، ایراد یا خرابی در مسیر شلنگ رابط و فلوتر می تواند موجب کاهش فشار آب فلاش تانک شود. برای برررسی دقیق تر و تعمیر فلاش تانک با ما تماس بگیرید. خدمات تعنیر فلاش تانک توالت فرنگی از سرویس هایی است که در همه مناطق تهران ارائه می شود. این سرویس در همه ایام سال فعال است. تعمیرکار هوم سرویز همه مواردی را که منجر به کاهش آب فلاش تانکی می شود را بررسی می کند. عیب یابی فلاش تانک در تخصص ماست با ما تماس بگیرید.

تعمیر فلاش تانک در کمتر از یک ساعت

هزینه تعمیر فلاش تانک توالت فرنگیتعمیر فلاش تانک توالت فرنگی

صدای آب بعد از سیفون کردن قطع نمی شود

وقتی دکمه تخلیه فلاش تانک زده می شود، آب تخلیه شده و سپس آب مخزن دوباره پر می شود. شنیدن صدای آب تا لحظاتی بعد کاملا طبیعی است. اما گاهی بعد از سیفون کردن اصلا صدای آب قطع نمی شود. اگر با این مشکل مواجه شدید حتما نسبت به تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی اقدام کنید. خراب شدن فلوتر و باز ماندن دریچه خروجی آب تخلیه، موجب می شود تا صدای آب یکسره شنیده می شود. سهل انگاری در تعمیر فلاش تانک موجب هدر رفتن مقدار بسیار زیادی آب در شبانه روز می شود. به این ترتیب منتظر قیمت سرسام آور آب بها در فیش بعدی باشید. با مواجهه با این مشکل سریع شیر اصلی آب توالت فرنگی را ببندید و با تعمیرکار هوم سرویز تماس بگیرید.

 آب فلاش تانک قطع است

چنانچه لوله های آب توالت فرنگی فرسوده باشند همیشه امکان ترکیدگی یا شکستگی لوله ها وجود دارد. اگر مشکلی در لوله های آب سیفون باشد، آب قطع یا بسیار کم فشار می شود. اما در اغلب موارد خرابی یا گرفتگی شیر بیسوار و یا شیلنگ آن موجب قطع شدن آب می شود. خراب شدن یا گرفتگی فلوتر نیز می تواند باعث قطع شدن آب سیفون شود. اما قبل از هر کاری شیر آب اصلی را بررسی کنید. آیا شیر آب باز است؟ 

سرویس نصب و تعمیر فلاش تانک

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی ارزاننصب و تعمیر فلاش تانک

هزینه تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی

انواع فلاش تانک و سیفون توالت فرنگی به صورت روکار و توکار اجرا می شود. هزینه تعمیرات فلاش تانک توکار به دلیل عدم دسترسی به قسمت های داخلی سیفون، همیشه با قیمت تعمیر فلاش تانک روکار تفاوت دارد. از این قضیه که بگذریم ملاک اصلی قیمت گذاری در تعمیرات فلاش تانک، میزان خرابی است. در اغلب موارد لازم است تا قطعه آسیب دیده تعویض شود و این قضیه روی قیمت ها اثرگذار است. برای مثال هزینه نصب فلاش تانک با قیمت تعویض شناور یکی نیست. لیست کامل قیمت های تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی را می توانید در اپلیکیشن هوم سرویز ببینید. اگر محل نصب توالت فرنگی خیلی مشکل دار نباشد معمولا هزینه اضافی دریافت نمی شود.

خدمات نصب و تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی

یکی از پر طرفدارترین خدمات درب منزل هوم سرویز، سرویس های مربوط به لوله کشی و تعمیرات سیفون و فلاش تانک است. عیب یابی فلاش تانک، تعمیر فلاش تانک توکار و تعویض قطعات فلاش تانک را به حرفه ای ها بسپارید. انجام خدمات حرفه ای توسط تعمیرکار متخصص موجب می شود تا در زمان و هزینه تعمیرات صرفه جویی زیادی انجام شود. برای استفاده زا سرویس های خدماتی هوم سرویز حتما اپلیکیشن رایگان این سامانه را نصب کنید. کلیه سفارش های ثبت شده از طریق اپ هوم سرویز شامل تضمین کیفیت خدمات و گارانتی می باشند. اما مهم ترین ویژگی هوم سرویز قیمت های بسیار منصفانه در مقایسه با دیگران است. هزینه ها در همه مناطق تهران یکسان در نظر گرفته می شود. ارزش ملک تاثیری در تغییر قیمت ها ندارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر فلاش تانک هم ارائه میده؟

سرویس نصب و تعمیر فلاش تانک را از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر فلاش تانک تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا