کاربردی

قیمت درب آکاردئونی فلزی چقدر است؟

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

درب آکاردئونی فلزی از حفاظ های امنیتی در ورودی ساختمان به حساب می آید. این درب های حفاظ را می توان در کارگاه ها، ورودی انبارها، درب پارکینگ، حیاط مجتمع های مسکونی و حتی ورودی آپارتمان نیز نصب کرد. تقاضا برای نصب درب آکاردئونی هر روز بیشتر می شود و این موضوع نگرانی هایی را به همراه دارد. مشکل اینجاست که نرخ ثابتی برای این درب ها وجود ندارد و خریداران نمی دانند چطور قیمت درب آکاردئونی محاسبه می شود. گاهی مبالغ هنگفتی برای حفاظ پرداخت می شود ولی کیفیت کار، آنچنان که باید نیست. اصولا چه معیارهایی در قیمت گذاری لحاظ می شود؟ قبل از اینکه سفارش ساخت درب آکاردئونی را ثبت کنید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. پاسخ بسیاری از سوالات و ابهامات را در میان نوشته ها پیدا خواهید کرد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نحوه محاسبه قیمت درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی از سوی سازندگان با نرخ متفاوتی اعلام می شود. این موضوع کمی نگران کننده است. برای اینکه از قبل نسبت به هزینه های اجرای درب آکاردئونی براوردی داشته باشید لازم است تا با این سازه محافظ بیشتر آشنا شوید. استفاده از حفاظ درب آپارتمان ضروری است ولی این موضوع نباید موجب سودجویی برخی از سازندگان شود. به طور کلی برخی عوامل روی قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر می گذارند و موجب نوسان قیمت می شوند. شکل ظاهری این سازه شبیه نرده های ضربدری است ولی تجهیزات مختلفی در ساخت آن استفاده می شود. هر کدام از این لوازم و یراق آلات با کیفیت متفاوتی تولید می شوند که در نهایت قیمت ها را بالا و پایین می کنند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی در دو نوع چوبی و فلزی تولید می شود. دربهای چوبی اغلب برای نصب در فضای داخلی به جهت جداسازی استفاده می شوند. این سازه جنبه دکوراتیو دارد و می توانید جایگزین دیوار در فضای داخلی شود. اما درب آکاردئونی فلزی تنها برای حفظ امنیت ساختمان نصب می شود. این درب را می توان در ورودی ساختمان، درب پارکینگ و برای درب ورودی هر واحد نصب کرد. اغلب فروشگاه ها، کارگاه ها، انبارها و ساختمان های تجاری نیز دری های آکاردئونی را برای حفظ امنیت ساختمان نصب کرده اند. این سازه کمترین فضا را اشغال می کند و در همه مکان ها قابل نصب است. با توجه به اینکه امکان افزودن قفل های ایمنی بیشتر برای درب فلزی وجود دارد، محبوبیت سازه بیشتر شده است. درب آکاردئونی بدون نیاز به نیروی برق یا باطری و به صورت دستی باز و بسته می شود. 

درب آکاردئونی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت درب آکاردئونی فلزی

قیمت درب آکاردئونی استاندارد

شکل ظاهری حفاظ در حالت باز، شبیه به نرده های فلزی و غیر قابل نفوذ است. اما وقتی قفل درب باز است و نیازی به حفاظ نیست این سازه بر روی قاب جمع شده و در یک یا هر دو سمت به صورت کاملا فشرده و بسته قرار می گیرد. نوع ساخت حفاظ طوری است که کل مجموعه شبیه به ساز آکاردئون باز و بسته می شود و در حالت جمع شدن فضای بسیار اندکی را اشغال می کند.

این نوع درب ها با تسمه های فلزی و پیم های فلزی به هم وصل شده اند کل مجموعه در قاب فلزی قرار گرفته است. نوع باز شوی درب حفاظ، به صورت ریلی است. این سازه از انواع حفاظ درب ریلی به حساب می آید. کارایی اصلی این سازه برای بالا بردن امنیت ساختمان است. بررسی ها نشان می دهد که کارایی یک درب آکاردئونی استاندارد بالای ۹۰ درصد است. برای اینکه سازه بتواند بالاتر از نود درصد امنیت ساختمان را تامین کند لازم است تا طبق استانداردهای مشخص ساخته شود. اصلی ترین شرایط درب استاندارد عبارت است از:

  • استفاده از پروفیل مرغوب و نو
  • ابعاد مقاطع کناری ۳۰ در ۵۰
  • باعاد مقطع بالای درب ۵۰ در ۵۰
  • استفاده از تسمه مرغوب حداقل ۲۰ در ۵
  • پرچ های مرغوب و مناسب
  • رنگ های کوره ای الکترواستاتیک
  • دارای دستگیره فلزی کونیک شده
  • استفاده از جوش SMAW
  • دارای قفل ایمنی توکار مخفی
  • قفل اضافی روکار

ساخت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی در تهران

قیمت درب آکاردئونی فلزیقیمت درب آکاردئونی با نصب چقدر است؟

قیمت یراق آلات درب آکاردئونی فلزی

چارچوب این سازه از جنس فلزی و عمدتا آهنی است. آهن به شکل پروفیل در ساخت حفاظ درب آکاردئونی استفاده می شود. داخل این چارچوب فلزی از پروفیل های افقی و عمودی با تراکم مناسب پر شده است. قیمت درب آکاردئونی ارتباط مستقیم با وزن پروفیل مصرفی در سازه دارد. استفاده از یک ریل فلزی در بالای درب که مجهز به چرخ هایی برای تحمل وزن سازه است، در همه انواع درب های فلزی ریلی دیده می شود. قیمت تجهیزات و یراق آلات درب آکاردئونی با کیفیت، بالاتر است.

برای اینکه سازه به اندازه کافی محکم باشد و دارای استانداردهای امنیتی بالایی باشد لازم است تا از بهترین یراق آلات برای درب حفاظ استفاده شود. استفاده از دستگیره های کونیک شده یکی از این موارد است. دستگیره کونیک نوعی دستگیره از فولاد لوله ای توپر است که به سادگی از درب جدا نمی شود. نوع پرچ ها و مهارت جوشکار نیز روی قیمت درب آکاردئونی تاثیر گذار است. در مورد سازه های دکورایتو که در موارد خاص و بنابر سفارش مشتری انجام می شود قیمت گذاری به صورت توافقی خواهد بود. چنانچه بخواهید می توانید سازه حفاظ را طبق دکوراسیون راه پله و درب ورودی تغییر دهید.

قفل درب آکاردئونی

یکی از مزایای انواع درب حفاظ آپارتمان امکان استفاده از قفل های ایمنی ویزه روی درب است. برای بالا بردن امنیت درب های ضد سرقت آکاردئونی از دو نوع قفل استفاده می شود. برای باز کزدن این درب لازم است تا هر دو قفل باز شوند. با باز کردن یکی از قفل های نصب شده در حفاظ، امکان باز شدن درب وجود ندارد. معمولا همه درب های استاندارد ضد سرقت دارای قفل توکار و روکار هستند. قفل های توکار امنیت بسیار بالایی دارند و به سادگی باز نمی شوند. اما استفاده از قفل های روکار به هر تعدای که بخواهید وجود دارد. هر کدام از این قفل ها می تواند در ورود سارقین مانع ایجاد کند. اگر می خواهید از قفل های بیشتری استفاده کنید این موضوع را با سازنده درب آکاردئونی در میان بگذارید. هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی بستگی به تجهیزات جانبی آن دارد.

بهترین حفاظ درب آپارتمان چه مشخصاتی دارد؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت درب آکاردئونی فلزی هم ارائه میده؟
قیمت درب آکاردئونی ارزانقیمت درب آکاردئونی فلزی در تهران

استفاده از جوشSMAW

نرده های حفاظ آکاردئونی توسط جوشکاری به هم متصل می شوند. برای این منظور از الکترود دستی پوشش دارد و جوشSMAW استفاده می شود. این نوع جوشکاری برای فلزات بیشترین کاربرد را دارد و ایمنی سازه را افزایش می دهد. مهارت جوشکار در کیفیت کار تاثیر دارد. برای اینکه سازه ای مستحکم و غیر قابل نفوذ شکل بگیرید لازم است تا همه قطعات و جزئیات به درستی در جای خود قرار داشته باشد. تراکم نرده های جوشکاری شده روی قیمت درب آکاردئونی تاثیر می گذارد.

به طور معمول از طرح های سه گل، چهارگل، پروانه ای و کلاسیک در ساخت درب آکاردئونی استفاده می شود. این طرح ها طوری است که امکان عبور از لا به لای نرده ها وجود ندارد. هر چه تعداد نقاط جوش بیشتر باشد و به اصطلاح سازه دارای ریزه کاری های زیادتری باشد، هزینه ها هم تغییر می کند. کیفیت جوشکاری اهمیت زیادی دارد سازه هایی که دارای جوش ضعیف هستند به سادگی در معرض آسیب قرار دارند و امکان شکستن از محل جوش خوردگی نیز وجود دارد.

خدمات ساخت و نصب درب آکاردئونی در تهران

سرویس ساخت حفاظ فلزی آکاردئونی هوم سرویز در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. این سرویس توسط تیم جوشکاری حرفه ای عرضه شده است. تیم حرفه ای متخصص تجربه بالایی در ساخت حفاظ درب آپارتمان، سازه های فلزی ایمنی و درب های ضد سرقت آکاردئونی دارند. جهت مشاوره و راهنمایی برای نصب درب آکاردئونی با ما تماس بگیرید. سرویس ساخت درب آکاردئونی فلزی در همه ایام سال آماده خدمت رسانی به هم میهنان است. جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت درب آکاردئونی به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

پس از ثبت سفارش هماهنگی برای اعزام کارشناس به محل انجام می شود. اندازه گیری ها به طور دقیق انجام شده و با توجه به خواسته مشتری، تغییرات لازم لحاظ می شود. قیمت گذاری توافقی و بر اساس نوع حفاظ انجام می شود. کلیه هزینه های ساخت و نصب درب فلزی کاملا منصفانه و طبق نرخ اتحادیه است. همه سفارش های ثبت شده در این سامانه شامل گارانتی و تضمین کیفیت ساخت هستند. ما بهترین سازه امنیتی را برای درب ها می سازیم. کیفیت کار ما را از دیگران سوال کنید.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس ساخت درب آکاردئون فلزی  از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت درب آکاردئونی فلزی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا