تعمیرات و خدمات فنی

تعمیر شناور توالت فرنگی ارزان

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

توالت فرنگی

پزشکان توصیه می کنند برای جلوگیری از آسیب به زانو از توالت فرنگی استفاده کنید. بسیاری از سالمندان به دلیل مشکلات کمردرد، پادرد و … نمی توانند از توالت های سنتی استفاده کنند. نصب توالت فرنگی در ساختمان های جدید بسیار بیشتر از گذشته است. با توجه به کاربردی بودن این وسیله، گاهی مشکلاتی برای قطعات داخلی سیفون و توالت فرنگی پیش می آید. خرابی و آسیب به شناور یکی از رایج ترین مشکلات در انواع توالت فرنگی زمینی است. تعمیر شناور توالت فرنگی چندان هزینه بر و وقت گیر نیست. به طور معمول همه فلاش تانک ها و سیفون های توالت فرنگی پس از مدتی دچار مشکلاتی از قبیل شکستگی و یا خرابی شناور می شوند. 

تعمیر شناور توالت فرنگی

انواع توالت فرنگی با سبک و طراحی متفاوت تولید شده که همگی دارای شناور هستند. شناورها همیشه یک شکل نیستند برخی از شناورهای توالت فرنگی دارای توپ مستقل هستند و برخی دیگر دارای سیستم استوانه ای و متصل به بدنه مخزن توالت می باشند. از نظر جنس نیز انواع شناورهای فلزی و پلاستیکی تولید شده که معولا به یک میله شناور متصل است. تعمیر شناور توالت فرنگی کاری است که خیلی زود می توانید یاد بگیرید. در ادامه برخی از رایج ترین مشکلاتی که ناشی از ایراد در شناور توالت فرنگی است را بررسی می کنیم. برای تعمیر شناور توالت فرنگی ابتدا باید مشکل اصلی را پیدا کنید.

سرویس نصب و تعمیر توالت فرنگی

هزینه تعمیر شناور توالت فرنگیتعویض شناور توپی توالت فرنگی
  • پس از پر شدن مخزن، آب قطع نمی شود

به طور معمول با پر شدن مخزن آب، شناور بالا می رود و با رسیدن به حد نصاب، دریچه ورودی آب بسته می شود. اگر به هر علتی این سیستم کار نکند و شناور نتواند به بالا برود، آب همچنان جریان دارد. به این ترتیب حتی امکان سر ریز شدن آب ار بالای مخزن هم هست. این یک مشکل جدی است و علاوه بر خیس شدن دائمی کف سرویس بهداشتی، آب زیادی هم هدر می رود. به محض مشاهده این مشکل باید نسبت به تعمیر شناور توالت فرنگی اقدام کنید در غیر این صورت از دیدن فیش آب بها، شگفت زده خواهید شد. دریچه مخزن را باز کنید و میله شناور را به سمت پایین مخزن کمی خم کنید. احتیاط کنید که کیله شناور خیلی زود می شکند و دیگر کارایی ندارد. گاهی با همین ترفند ساده، تنظیم شناور در حد نرمال قرار می گیرد.

خدمات تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی در تهران

  • مخزن آب کامل پر نمی شود

این مشکل بر عکس مورد قبلی است یعنی اینکه با زدن دکمه، آب مخزن تخلیه می شود ولی مخزن به اندازه کافی پر نمی شود. تنظیمات شناور باید در حد استاندارد باشد در غیر این صورت مکانیسم شناور عمل نمی کند. این مشکل هم با خم کردن میله شناور تقریبا برطرف می شود. البته لازم است تا این بار میله شناور را به سمت بالای مخزن کمی خم کنید. با همین ترفند سطح آب مخزن تنظیم می شود اما لازم است تا حواس تان به مخزن باشد و هر از گاهی سطح آب را بررسی کنید. بازی با میله شناور برای تنظیمات سطح آب می تواند منجر به شکستن میله شناور شود. برای جلوگیری از آسیب به شناور حتما با احتیاط کار تعمیرات را انجام دهید.

سرویس، نگهداری و عیب یابی فلاش تانک

آموزش تعمیر شناور توالت فرنگیسرویس نصب و تعمیر توالت فرنگی در تهران

تعمیر شناور توالت فرنگی یا تعویض آن؟

نصب و تعمیر توالت فرنگی توسط نصاب با تجربه انجام می شود. تنظیم شناور در عمل کار ساده ای نیست. گاهی ناخواسته موجب شکستن اهرم شناور می شوید و یا اینکه شناور از قبل شکسته شده. در این صورت چاره ای جز تعویض شناور و جایگزین کردن آن با یک شناور سالم وجود ندارد. برای تعویض شناور لازم است تا آن را از مخزن آب جدا کرده و یک شناور دیگر با همین مشخصات را در مخزن نصب کنید. اگر برای تعمیرات توالت فرنگی به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید. بهترین تعمیرکار توالت فرنگی در تهران برای رفع مشکل فلاش تانک و توالت فرنگی درب منزل مراجعه می کند. با چند کلیک ساده می توانید سرویس درخواستی خود را از اپلیکیشن هوم سرویز سفارش دهید.

آموزش نصب توالت فرنگی

هزینه تعمیر شناور توالت فرنگی

شناور توالت فرنگی جهت تنظیمات آب مخزن کاربرد دارد. هر بار که آب سیفون زده می شود، شناور نیز شروع به حرکت می کند. اگرچه در ظاهر دیده نمی شود ولی همین قطعه ساده در طول شبانه روز بارها مورد استفاده قرار می گیرد. شناور توالت فرنگی یک قطعه قابل تعویض است. قیمت خرید شناور و هزینه تعویض شناور بسیار کمتر از مبلغی است که تصور می کنید. اگر هزینه تعمیر شناور توالت فرنگی را با سایر هزینه های تعمیراتی مقایسه کنید، متوجه کم هزینه بودن این سرویس می شوید. اما هوم سرویز ترفندهای دیگری هم برای کاهش هزینه تعمیرات توالت فرنگی در نظر گرفته است. مهم ترین نکته برای کاهش هزینه خدمات درب منزل اینست که سرویس ها به صورت منطقه ای ارائه می شود. در واقع تعمیرکار توالت فرنگی از تعمیرکاران با تجربه محلی است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی هم ارائه میده؟

تعمیر فلاش تانک در کمتر از یک ساعت

راهنمای تعمیر شناور توالت فرنگیتعمیر شناور توالت فرنگی با قیمت منصفانه

خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی در تهران

خدمات تعمیراتی منازل به صورت سرویس های درب منزل هوم سرویز ارائه می شود. برخی کارها نظیر تعمیر شناور توالت فرنگی به نظر ساده می آید و خیلی ها خودشان دست به کار تعمیرات می شوند. از قدیم گفته اند کار را باید به کاردان سپرد. فلاش تانک و سیفون دارای سیستم خیلی پیچیده ای نیست ولی هر ناواردی هم نمی تواند به تنهایی کارها تعمیرات را انجام دهد. تعمیرکار توالت فرنگی همه جزئیات سیفون و فلاش تانک را می شناسد. تعمیرکار با تجربه می تواند در زمان بسیار کوتاهی کار تعمیر شناور توالت فرنگی و حتی تعویض شناور را انجام دهد. صفر تا صد نصب توالت فرنگی و کارهای تعمیرات و سرویس سیفون توسط نصاب توالت فرنگی هوم سرویز انجام می شود. 

fix-float-toilet

ثبت سفارش رایگان نصب و تعمیر توالت فرنگی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر توالت فرنگی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا