لوله کشی و تاسیسات

چگونه هزینه نصب روشویی را محاسبه کنیم؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

روشویی وسیله ای کاربردی در سرویس بهداشتی است که به نوعی روی دکوراسیون حمام و دستشویی هم تاثیر دارد. به همین دلیل انواع روشویی با شکل و شمایل متنوع تولید شده است. نصب روشویی پایه دار، بدون پایه، کابین دار و …. نشان دهنده تنوع سلیقه در دکوراسیون و طراحی سرویس بهداشتی است. این تنوع سلیقه هزینه هم دارد. هزینه نصب روشویی سرویس بهداشتی همیشه یک قیمت ثابت نیست. علاوه بر طرح و شکل روشویی ها خیلی موارد دیگر هم روی دستمزد نصاب روشویی تاثیر می گذارد. فرقی نمی کند برای سرویس بهداشتی منزل بخواهید یک روشویی کوچک را نصب کنید یا در یک هتل برای همه اتاق ها نیاز به نصب روشویی داشته باشید، در هر صورت بهتر است از قبل هزینه های اجرای کار را از نصاب سوال کنید. در این مطلب روی مواردی که موجب تفاوت قیمت می شود، تاکید شده است.

ملاک تعیین هزینه نصب روشویی را چه کسی تعیین می کند؟

نصاب روشویی پس از بازدید می تواند به طور دقیق قیمت نهایی نصب روشویی را اعلام می کند. این قیمت بر اساس نرخ مصوب اتحادیه لوله کشی محاسبه می شود. نرخ پایه نصب روشویی و متعلقات به صورت شفاف از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. برخی از موارد نصاب روشویی یک قیمت بسیار کمتر از معمول را اعلام می کند. در این موارد کمی احتیاط کنید. یک نصاب بدون تجربه برای جلب مشتری حاضر است قیمت های خیلی کمتری را دریافت کند ولی در عمل با مشکل روبرو می شوید. کارهای لوله کشی و نصب سیفون روشویی و … نیاز به تجربه دارد. کسی که یکی دو مورد کار نصب انجام داده، توانایی کار در محیط های متنوع سرویس های بهداشتی را ندارد. گاهی لازم است تا اتصالات اضافی در محل نصب شود و گاهی عایق بندی روشویی دردسر ایجاد می کند.

آموزش نصب روشویی پایه دار

کمترین هزینه نصب روشوییخدمات نصب روشویی و متعلقات ارزان

هزینه نصب روشویی معمولی پایه دار

مهارت نصاب روشویی روی هزینه ها تاثیر می گذارد. حتما روشویی دستشویی های عمومی را دیده اید، روشویی های شیک و با کلاس هتل ها را با این روشویی های ساده دیواری مقایسه کنید. به نظرتان هزینه نصب همه روشویی ها یکسان بوده است؟ اعلام نرخ بسیار ارزان از طرف نصاب روشویی نشان می دهد که او تجربه کافی در این کار ندارد. در مورد آموزش نصب روشویی پایه دار قبلا مطلبی نوشته شده که می تواند پاسخ بسیاری از سوالات باشد. روشویی های پایه دار از انواع ساده و رایج تر روشویی در بازار هستند. کاسه این روشویی در طرح های قوس دار یا چهارگوش وجود دارد. با توجه به محل نصب می توان از اندازه های بزرگتر و یا کوچکتر روشویی پایه دار در سرویس بهداشتی استفاده کرد.

آموزش نصب روشویی دیواری

هزینه نصب روشویی کابین دار ( کابینتی)

از روشویی کابینتی می توان به عنوان مبلمان حمام و سرویس بهداشتی هم نام برد. کابینت های روشویی از ضروری ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه ها هستند. این کابین ها فضای خوبی برای نگهداری از شامپو، صابون و دیگر لوازم نظافتی و بهداشتی هستند. در واقع کلی لوازم ریز و درشت را می توان در کشو و کابین زیر روشویی جاساز کرد. قیمت نصب این نوع روشویی کابین دار در مقایسه با روشویی های ساده، بیشتر است اما با این کابینت ها می توانید حداکثر استفاده را از فضای سرویس های بهداشتی داشته باشید. کابینت های روشویی در انواع ساده، کشودار و متنوعی طراحی شده اند. حتی اندازه های کوچکتر این نوع روشویی ها هم تولید شده که در دستشویی های کوچکتر هم جا می شود.

خدمات نصب روشویی و متعلقات

هزینه نصب روشویی کابینتیخدمات لوله کشی ساختمان و نصب روشویی هوم سرویز

هزینه نصب روشویی دیواری

روشویی دیواری بدون پایه و کابینت بوده و مخصوص فضای کوچکتر است. حتی می توانید یکی از این روشویی های دیواری را در گوشه ای از حمام نیز نصب کنند. در مقایسه با طرح های دیگر روشویی های دیواری جای کمتری را در دستشویی اشغال می کنند. فضای زیر روشویی خالی است و به سادگی قابل نظافت و تمیزکاری می باشد. نصاب روشویی از درل و پیچ و مهره کردن روشویی برای استحکام بیشتر استفاده می شود. در صورتی که نصب روشویی دیواری ضعیف باشد، احتمال بروز مشکل و حتی شکستن کاسه روشویی وجود دارد. نصب شیر و سیفون روشویی دیواری به صورتی که لوله ها خیلی توی چشم نباشند نیاز به تجربه دارد.

دستمزد نصب شیرآلات چقدر است؟

هزینه نصب آینه و سایر متعلقات روشویی

هزینه نصب روشویی جدا از قیمت نصب آینه، جا حوله ای، جاصابونی و … است. اگر می خواهید نصاب روشویی این تجهیزات اضافی را نیز نصب کند، باید قیمت اضافی بپردازید. نگران هزینه های اضافی و دستمزدهای غیر منصفانه نباشید، نصب روشویی و متعلقات بخشی از خدمات درب منزل هوم سرویز است که به نرخ بسیار ارزان ارائه می شود. اول روشویی مورد نظر را خریداری کنید و سپس با چند کلیک سفارش نصب روشویی را در اپ هوم سرویز ثبت کنید. برای ثبت سفارش هیچ مبلغی دریافت نمی شود. هزینه ها هم از طریق اپلیکیشن در دسترس عموم قرار دارد. پس دیگر زمان را از دست ندهید و سفارش خود را به رایگان ثبت کنید. امکان انتخاب روز و ساعت اعزام نصاب روشویی هم در اپلیکیشن هوم سرویز پیش بینی شده است.

تعمیر شناور توالت فرنگی ارزان

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب روشویی و متعلقات هم ارائه میده؟
هزینه نصب روشویی در تهرانهزینه نصب روشویی معمولی چقدر است؟

خدمات نصب روشویی و متعلقات هوم سرویز

نصب روشویی در ظاهر کار ساده ای است ولی در حین کار ریزه کاری های زیادی باید رعایت شود. اندازه گیری های دقیق، وصل سیفون و فاضلاب، اتصال شیرآلات و سایر متعلقات نیاز به مهارت دارد. کوچکترین سهل انگاری و ندانم کاری موجب می شود که سیفون چکه کند یا شیر آب به کف سرویس نشتی بدهد. در این صورت همه زحمات به هدر می رود. سرویس نصب روشویی و متعلقات از کاربردی ترین خدمات درب منزل هوم سرویز است. این سرویس هم اکنون به صورت ویژه برای منازل و ساختمان های اداری -تجاری انجام می شود. کلیه خدمات لوله کشی مربوط به نصب روشویی دیواری، نصب روشویی پایه دار، نصب روشویی کابین دار توسط نصاب روشویی با تجربه انجام می شود. نگران هزینه نصب روشویی نباشید همه تعرفه های هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه دریافت می شود. این نرخ را با سایر رقبا مقایسه کنید.

برای ثبت سفارش سرویس نصب روشویی و متعلقات از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب روشویی و متعلقات تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا