همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

تعمیرات و خدمات فنی

نکات نصب و تعمیر هواکش دستشویی

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

هواکش دستشویی یکی   از لوازمی است که در همه ساختمان ها وجود دارد. به خصوص اگر سرویس بهداشتی فاقد پنجره باشد، حتما می بایست از هواکش استفاده است. این هواکش های کوچک سهم بزرگی در بالا بردن بهداشت حمام و دستشویی دارند. هر چه وضعیت تهویه هوای سرویس بهداشتی مطلوب تر باشد، سلامتی و بهداشت افراد خانوار نیز بهبود پیدا می کند. تا وقتی که هواکش دستشویی خراب نشود نبودش را احساس نمی کنید. حتی اگر چند ساعت این وسیله پرکاربرد از کار بیفتد، متوجه تفاوت هوای دستشویی می شوید. تعمیر هواکش دستشویی از آن کارهایی است که نمی توان پشت گوش انداخت.

چرا تعمیر هواکش دستشویی ضروری است؟

کمتر کسی است که نداند این هواکش به ظاهر ساده چه نقش مهمی در تلطیف هوای سرویس بهداشتی دارد. پاکسازی هوای توالت و خلاص شدن از بوی ناخوشایند آن بستگی به کارایی هواکش دارد. اما هواکش های خانگی علاوه بر بو، رطوبت داخل حمام و دستشویی را نیز خارج می کنند. این یک مزیت بزرگ است که هر چه سریع تر رطوبت سرویس بهداشتی خارج شود. این رطوبت همراه با باز کردن شیر آب گرم در محیط پخش می شود و به مرور مشکلاتی را ایجاد می کند. همانطور که حتما می دانید رشد قارچ و کپک در محیط های مرطوب بسیار بیشتر است. نم و رطوبت به همراه آلودگی و میکروب های موجود در دستشویی مساوی با یک فاجعه بزرگ است. قبل از اینکه متوجه شوید کپک در درز کاشی ها، گوشه های سقف و ... دیده می شود.

سرویس نصب و تعمیر هواکش

تعمیر هواکش دستشویی ارزانتعمیر هواکش دستشویی و سرویس بهداشتی

هواکش دستشویی چه ویزگی هایی دارد؟

هواکش ها از لوازم تزئینی و دکوراسیون نیستند پس موقع خرید هواکش تنها به شکل ظاهری آن توجه نکنید. مهم ترین ویژگی یک هواکش خوب، کاربردی بودن آن است. با نصب هواکش دستشویی می توان مشکل نم و رطوبت را به سادگی حل کرد پس کمی دقت در خرید آن ضروری است. معمولا هواکش متناسب با اندازه و بزرگی فضای دستشویی انتخاب می شود. یک هواکش کوچک و ضعیف نمی توان حجم هوای کافی را جا به جا کند. به طور متوسط یک هواکش در ساختمن های مسکونی ۸ بار استفاده می شود. بنابراین علاوه بر اندازه ناسب، کیفیت هواکش نیز مهم است. تعمیر هواکش دستشویی تاثیری در اندازه یا مکش هوای اضافی ندارد. هواکش های کم سر و صدا که توان روشن ماندن  حداقل به مدت ۲۰ دقیقه متوالی را داشته باشند برای منازل مناسب هستند.

تعمیر هواکش دستشویی و حمام

امروزه با تولید هواکش های تایمردار کارها ساده شده است. در واقع می توانید هواکش را روشن کنید و دستگاه پس از زمان مشخصی اتومات خاموش می شود. این امر در منازل بسیار مهم است. معمولا به دلیل کوچک شدن فضا در آپارتمان های نقلی امروزی، فضای حمام و دستشویی در کنار یکدیگر قرار دارد. اصولا از نظر نقشه ساختمان و لوله کشی های آب و برق هم بهتر است که حمام و دستشویی در یک فضا باشند. این امر وجود بخار و رطوبت حمام را هم به دستشویی اضافه می کند. برای از بین بردن رطوبت حمام هواکش دستشویی به مدت بیشتری روشن می ماند و این می تواند موجب کاهش عمر دستگاه شود. در صورت هر گوه مشکل با هواکش دستشویی با سرویس نصب و تعمیر هواکش هوم سرویز تماس بگیرید.

قیمت برقکاری ساختمان در هوم سرویز

عیب یابی و تعمیر فن کوئل

خدمات تعمیر هواکش دستشویی

ایجاد صدا و تعمیر هواکش دستشویی

هواکش های استاندارد معمولا سر و صدای خیلی زیادی ندارند. هر چه میزان صدای کارکردن هواکش دستشویی کمتر باشد، قیمت آن بیشتر می شود. اگر به تازگی با روشن کردن هواکش دستشویی، سر و صدای زیادی شنیده می شود حتما یک مشکلی وجود دارد. اگر صدا خیلی زیاد و غیر عادی است هواکش را خاموش کرده و با خدمات نصب و تعمیر هواکش هوم سرویز تماس بگیرید. امکان درگیر شدن پره ها و یا عدم تعادل دستگاه وجود دارد. به هر حال برای اینکه هواکش به کلی خراب نشود بهتر است از یک حرفه ای کمک بگیرید. با توجه به اینکه ثبت سفارش تعمیر هواکش دستشویی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز رایگان است، تعلل جایز نیست. 

انواع لوله های مورد استفاده در لوله کشی برق ساختمان

نصب و تعمیر هواکش دستشویی سقفی

در برخی از سرویس های بهداشتی برای پوشاندن لوله ها و شبکه های سقفی از سقف کاذب استفاده شده است. در این ساختمان ها از هواکش سقفی جهت زیبایی و تناسب بیشتر با دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده می شود. هواکش هایی که دارای لوله مجزا برای خروج هوا هستند را می توان در هر ساختمانی نصب کرد اما قبل از نصب برای کاهش سر و صدای اضافی باید لوله خروج هوا را عایق بندی کرد. نصب هواکش سقفی تداخلی با سیستم سقف کاذب دستشویی یا شبکه های سقفی چراغ دار ندارد. در هواکش هایی که روی دیوار نصب شده اند هم لوله خروج هوا از قبل در نظر گرفته شده است. در صورت نبود لوله دودکشی می توان هواکش را روی پنجره کوچک دستشویی نیر نصب کرد. در این صورت لازم است تا نسبت به لرزه گیری و کاهش صدای هواکش اقداماتی انجام شود.

جهت نصب و تعمیر هواکش دستشویی با خدمات هوم سرویز تماس بگیرید.

وضعیت سیم کشی ساختمان چگونه است؟

نصب و تعمیر هواکش دستشویی

خدمات نصب و تعمیر هواکش هوم سرویز

نصب و تعمیر هواکش یکی از سرویس های پر تقاضا در اپلیکیشن هوم سرویز است. این سرویس در دو بخش انجام می شود. نصب و تعمیر هواکش خانگی به همراه عیب یابی و تعویض هواکش خانگی برای ساختمان های مسکونی انجام می شود. در بخش دیگر نصب و تعمیر هواکش صنعتی به همراه عیب یابی و تعویض هواکش صنعتی ویژه کارگاه ها و .... ارائه می شود. تعمیرکار هواکش هوم سرویز یک برقکار حرفه ای است و هر نوع هواکش از هر برندی را به سادگی تعمیر می کند. اگر هواکش دستشویی خراب شده یا جوابگوی سرویس بهداشتی نیست با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. کمترین هزینه تعمیرات هواکش و بالاترین کیفیت کاری را از حرفه ای های هوم سرویز بخواهید.

قیمت تعمیرات هواکش در هوم سرویز

عنواناز قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
نصب و راه اندازی هواکش خانگی4000065000
سیم کشی تا 20 متر
60000
کابل کشی تا 20 متر
80000
بیشتر بخوانید
قیمت شارژ گاز کولر گازی چقدر است؟

ثبت سفارش رایگان نصب و تعمیر هواکش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن