همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

تعمیرات و خدمات فنی

خدمات نصب سنسور مشاعات در تهران

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب سنسور مشاعات این امکان را می دهد که به محض وارد شدن به ساختمان، چراغ ها اتومات روشن شود. حتما بارها با این صحنه را دیده اید که به محض وارد شدن به ساختمان، چراغ ها خود به خود روشن می شوند. وقتی از پله ها با می روید یا از پارکینگ عبور می کنید همه لامپ ها در مسیر روشن می شوند. انواع تایمر راه پله و سنسور مشاعات این ویژگی را دارند که بدون نیاز به زدن کلید، به صورت اتومات روشن و خاموش می شوند. همین موضوع ساده می تواند صرفه جویی زیادی را در هزینه برق مشترک واحدها به وجود آورد. همه ساختمان های مسکونی، اداری ، تجاری، انبارها و کارگاه ها را می توان با انواع سنسورهای حرکتی تجهیز کرد. 

سیستم نصب سنسور مشاعات چیست؟

این سیستم بخشی از برق کشی ساختمان به حساب می آید. تا همین چند دهه پیش همه ساختمان های مسکونی با استفاده از تجهیزات کلید و لامپ، روشنایی نور شب را تامین می کردند. اما امروزه با ورود تکنولوژی های جدید در صنایع برقی انواع سنسورهای حرکتی برای ساختمان های مسکونی تولید شده است. انواع تایمر راه پله ، سنسور حرکتی پارکینگ، چشم راه پله و .... همگی بخشی از سنسورهای حساس به حرکت هستند. در واقع هم زمان با حرکت ساکنین در راه پله ها، مسیر حرکتی به طور کامل روشن می شود. برای نصب سنسور مشاعات از انواع چشمی های حرکتی استفاده می شود. این سنسورها به هر نوع حرکتی حساس هستند خواه یک گربه وارد پارکینگ بشود یا یکی از ساکنین وارد راه پله شود، سنسورهای حساس واکنش نشان می دهند.

مزایای نصب انواع تایمر راه پله و مشاعات

نصب سنسور مشاعات و پارکینگ

تنظیم  زمان سنسور حرکتی راه پله

انواع سنسور مشاعات با قابلیت های یکسان در بازار به فروش می رسد. همه این سنسورها دارای ولوم های تنظیم حساسیت هستند. دستگاه های با کیفیت تر و برندهای خوشنام معمولا حساسیت بیشتری دارند. اولین ولوم مربوط به تنظیم زمان است. در واقع امکان زمان بندی روشن و خاموش شدن سنسور وجود دارد. با نصب سنسور مشاعات دیگر نیازی به استفاده از کلید روشنایی برای خاموش کردن لامپ راه پله نیست. سنسور با توجه به مدت زمانی که از قبل تنظیم شده، به صورت اتومات برق راه پله را خاموش می کند.

تنظیم نور سنسور مشاعات

ولوم lux برای تنظیم حساسیت نوری در نظر گرفته شده است. با استفاده از این قابلیت می توان میزان روشنایی را متناسب با محیط تنظیم کرد. اگر حساسیت نور دستگاه روی کم تنظیم شود، سنسور حرکتی تنها در شب عمل می کند. به این ترتیب با تردد روزانه ساکنین در راه پله ها، روشنایی ساختمان و چراغ های روشنایی، واکنش نشان نمی دهد. اما به محض تاریک شدن هوا با هر حرکتی، لامپ ها روشن می شوند. این ویژگی برای ساختمان های مسکونی بسیار عالی است و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

مزایای نصب لامپ سنسور دار در ساختمان چیست؟

تنظیم حساسیت عبور سنسور مشاعات و راه پله

با نصب سنسور مشاعات یک دستگاه هوشمند و حساس را در اختیار دارید. در حالت حداکثری این سنسور قادر است کوچکترین حرکت ها را هم تشخیص دهد و بلافاصله با روشن کردن لامپ ها، عکس العمل نشان دهد. اگر ورودی ساختمان طوری است که حیوانات از جمله گربه ها به داخل ساختمان وارد می شوند، می توانید حساسیت عبوری سنسور را روی کم تنظیم کنید. در این صورت تنها با عبور انسان، سنسور عمل خواهد کرد. در غیر این صورت با کوچکترین حرکتی، ( حتی راه رفتن گربه ها) سنسور فعال خواهد شد. اگر ساکنین هیچکدام در ساختمان حضور ندارند، بهتر است از بالاترین درجه سنسور مشاعات برای حفظ امنیت ساختمان استفاده شود.

سیم‌کشی برق ساختمان

نصب سنسور مشاعات در تهران

شیوه نصب سنسور مشاعات

سنسورهای حرکتی دارای قابلیت های مختلفی هستند. انواع سنسور و چشم راه پله با زاویه دید ۱۴۰ درجه، ۱۸۰ درجه و حتی ۳۶۰ درجه نیز تولید شده است . سنسور حرکتی ۱۴۰ درجه به صورت توکار نصب در راهروها نصب می شود و از ۲٫۵ تا ۱۰ متر را پوشش می دهد. اما سنسور حرکتی ۳۶۰ درجه در سقف نصب می شود. معمولا در ورودی ساختمان، پارکینگ و راه پله ها می توان از سنسور ۳۶۰ درجه استفاده کرد. این چشمی بین ۲٫۵ تا ۱۲ متر را پوشش می دهد. نصب سنسور حرکتی ۱۸۰ درجه در دیوار و معمولا فضای باز اطراف ساختمان رایج تر است. این سنسورها قابلیت دید ۱۸۰ درجه را از فاصله ۲۰ متری دارند و بسیار حساس تر هستند. 

خدمات نصب سنسور و تایمر مشاعات ساختمان

نکات نصب سنسور راه پله و مشاعات

چند نکته مهم در استفاده از سنسور حرکتی وجود دارد مهم نکته توجه به بهترین مکان نصب برای دید حداکثری است. نحوه نصب سنسور مشاعات باید طوری باشد که عملکرد دستگاه در حد استاندارد باشد. نکته بعدی مربوط به استفاده از لامپ های کم مصرف در این سنسورهاست. با توجه به اینکه برخی از این لامپ ها بلافاصله روشن نمی شوند و نیاز به زمان دارند، لازم است تا برای بازدهی بهتر از لامپ های مناسب و ترجیحا رشته ای استفاده شود. در نهایت پس از نصب سنسور راه پله در روز برای تست اولیه حتما ولوم حساسیت را روی نور خورشید و  تنظیم کنید در غیر اینصورت سنسور قادر به روشن کردن لامپ ها نیست. پس از تست و اطمینان از صحت عملکرد سنسور می توانید تنظیمات تاریکی را روی سنسور اعمال کنید.

نکات ضروری برق کشی ساختمان مسکونی

نصب تایمر پارکینگ و راه پلههزینه نصب و راه اندازی تایمر مشاعات و پارکینگ

خدمات نصب سنسور مشاعات هوم سرویز

سرویس سنسور و تایمر مشاعات هوم سرویز از خدماتی است که توسط تیم حرفه ای برقکاری ساختمان انجام می شود. پس از ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز می توانید لیست قیمت نصب سنسور مشاعات و راه پله را مشاهده کنید. قیمت نصب سنسور بستگی به تعداد سنسورها دارد. پس از بازدید رایگان از محل و طراحی اولیه کارهای اجرایی نصب سنسور حرکتی راه پله انجام می شود. همه عملیات سیمکشی، داکت کشی و نصب سنسورها در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه انجام خواهد شد. چنانچه ساختمان مجهز به سنسور حرکتی باشد، تعمیر و عیب یابی سنسور مشاعات نی زپذیرفته می شود. برای دریافت بالاترین کیفیت خدمات با بهترین های این حرفه تماس بگیرید.

هزینه نصب و تعمیر سنسور مشاعات در هوم سرویز

عنوانقیمت از (تومان)قیمت تا (تومان)
نصب سنسور(هر عدد)
4000060000
طراحی دید و اجرا
توافقی
عیب یابی و تعمیر سنسور
توافقی
سیم کشی برق تا 20 متر
60000
کابل کشی تا 20 متر
80000
بیشتر بخوانید
رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی تایمر راه پله
Sensor installation

سفارش سرویس سنسور و تایمر مشاعات را  از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن