تعمیر ضبط ماشین

تعمیر ضبط ماشین

از 1497 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ضبط ماشین در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر ضبط ماشین

توافقی

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت2,050,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ضبط ماشین خواهید خواند

 • تعمیر ضبط ماشین در محل
 • نحوه ثبت درخواست خدمات تعمیر ضبط ماشین در هوم سرویز چگونه است؟
 • تعمیر سیستم پخش ماشین شامل چه مواردی می شود؟
 • نکات عیب یابی و تعمیرات ضبط ماشین در خانه
 • تعمیر ضبط ماشین در محل با هوم سرویز
 • انواع برندهایی که در خدمات تعمیرات ضبط در محل هوم سرویز پذیرفته می شوند
 • هزینه تعمیر ضبط ماشین به چه مواردی وابسته است؟
 • کلیه خدمات تعمیرات ضبط ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر ضبط ماشین در محل

یکی از معمول ترین و البته مهم ترین امکانات خودرو ضبط و باند ماشین به حساب می آید. کمتر کسی پیدا می شود که با رانندگی بدون ضبط و باند مشکلی نداشته باشد. از این رو اکثر افراد در صورت بروز هر گونه ایراد در سیستم پخش خودرو سریعا اقدام به تعمیر ضبط ماشین و یا تعمیر باند ماشین می کنند. انواع ضبط ماشین و سیستم های پخش متنوعی در بازار موجود هستند از این رو تعمیر سیستم پخش خودرو به آسانی آنچه که به نظر می رسد نیست. در ادامه به معرفی ایرادات رایج سیستم صوتی ماشین و همچنین راهکارهای تعمیرات ضبط و باند ماشین و همچنین هزینه تعمیر سیستم پخش ماشین و هزینه تعمیر باند ماشین می پردازیم.

نحوه ثبت درخواست خدمات تعمیر ضبط ماشین در هوم سرویز چگونه است؟

به طور کل تعمیرات پخش ماشین شامل تعمیر باند ماشین، تعمیر آمپلی فایر و تعمیر ساب و میدرنچ خودرو است. با طی کردن مراحل ساده زیر می توانید بهترین متخصصین در بخش تعمیر سیستم پخش ماشین ارتباط برقرار کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت تعمیر پخش ماشین

در ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خدمات مورد نیاز و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات تعمیرات ضبط ماشین در محل را مشخص خواهید نمود.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات تکمیلی

پس از ثبت درخواست متخصصین ما در زمینه تعمیرات ضبط خودرو و سایر متعلقات مانند تعمیر آمپلی فایر و تعمیر بلندگو خودرو با شما تماس خواهند گرفت. در طی این مشاوره رایگان نوع ایراد دستگاه پرسیده می شود و بر اساس نوع نیاز کارفرما محدوده هزینه تعمیر باند خودرو و همچنین هزینه تعمیر ضبط ماشین اعلام می شود.

· اعزام متخصصین جهت تعمیر ضبط و تعمیر باند ماشین در خانه

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه تعمیر ضبط ماشین در محل و همچنین هزینه تعمیر سیستم پخش ماشین، متخصصین در محل حاضر شده و اقدام به بررسی و رفع ایراد سیستم صوتی ماشین خواهند کرد.

تعمیر سیستم پخش ماشین شامل چه مواردی می شود؟

کیفیت سیستم پخش خودرو به موارد متعددی وابسته است. به عبارت دیگر در صورت ایراد در ضبط ماشین ممکن است قطعات مختلفی دچار ایراد شوند. معمولا به علت استهلاک، کیفیت پایین قطعات و یا نصب سیستم صوتی ماشین به طور نامناسب، این سیستم دچار ایراد می شوند. در ادامه به معرفی قسمت های مختلف که در سیستم پخش ماشین دچار مشکل می شوند می پردازیم.

· تعمیر ضبط ماشین

انواع ضبط ماشین در بازار موجود هستند. تعمیر ضبط ماشین تصویری، تعمیر ضبط ماشین فلش خور و ... نیاز به مهارت و تخصص دارد. زیرا برد ضبط ماشین از قطعات ریز بسیاری تشکیل شده است و به اصطلاح SMD طراحی شده است به همین علت عیب یابی و تعمیرات ضبط ماشین پروسه ای تخصصی و زمان بر است.

· تعمیر آمپلی فایر ماشین

تعمیر آمپلی فایر نیاز به ابزارهای حرفه ای دارد. زیرا در صورت عدم مهارت و استفاده از ابزارهای نامناسب موجب می شود خسارات زیادی به برد آمپلی فایر وارد شود و در نتیجه موجب هزینه تراشی های بیشتر شود. در هوم سرویز تعمیرات آمپلی فایر 4 کانال و آمپلی فایر 2 کانال توسط متخصصین انجام می شود.

· تعمیر باند ماشین

تعمیرات باند خودرو از دیگر خدماتی است که در مجموعه تعمیر سیستم صوتی اتومبیل ارائه می شود. تعمیر بلندگو ماشین به دلایل مختلف درخواست می شود. این قطعات در صورتی که بیش تر از توان خود انرژی بگیرند دچار ایراد می شوند. زیرا در این صورت بیش از اندازه گرم می شوند. این گرمای کنترل نشده به اجزای داخلی باند ماشین آسیب وارد می کند و نیاز به تعمیر باند ماشین است تا مشکل را ریشه یابی و تعمیر کند. همچنین بسیاری دیگر از ایرادات بلندگوهای ماشین ممکن است ناشی از خرابی های مکانیکی باشد. البته خرابی های مکانیکی بیشتر به علت نصب اشتباه اتفاق می افتد که در این صورت تعمیرات باند خودرو تنها با باز کردن و نصب مجدد رفع می شوند.

تعمیر بلندگو ماشین اغلب به علت مشکلات زیر درخواست می شود:

 • تعمیر خش خش بلندگو
 • تعمیر بلندگو پاره ماشین
 • تعمیر باند خربزه ای ماشین
 • تعمیر باند کامپوننت

تعمیر ضبط ماشین و تعمیر باند ماشین در محل

تعمیرات ضبط ماشین در مقابل خرید یک نمونه جدید بسیار به صرفه تر است. البته در صورتی که خدمات تعمیرات لوازم صوتی خودرو را به افراد حرفه ای و کار بلد بسپارید. آیا می دانید حجم زیادی از ایراداتی که ممکن است بعد از نصب ضبط و باند ماشین پیش بیاید، نتیجه راه اندازی غیر حرفه ای است. به عبارت دیگر سیستم صوتی حرفه ای بسته نشده است!

معمولاً ایرادات شایعی که افراد متقاضی تعمیر ضبط خودرو در محل با آن مواجه هستند شامل موارد زیر است:

 • تعمیر قسمت USB و نخواندن فلش ضبط خودرو که دچار شکستگی است.
 • تعمیر بی صدا شدن ضبط و یا رفع خش خش کردن صدای ضبط
 • روشن نشدن ضبط ماشین و سوختن منبع تغذیه
 • تعمیرات بخش آمپلی فایر ضبط خودرو
 • عیب یابی و تعمیر نخواندن سی دی
 • تعمیر و تعویض ال سی دی ضبط تصویری
 • خدمات نصب برد USB بر روی ضبط خودرو
 • نصب برد بلوتوث بر روی ضبط قدیمی
 • عیب یابی و تعمیر ضبط ماشین فلش خور

نکات عیب یابی و تعمیرات ضبط ماشین در خانه

ممکن است با ایراداتی در ضبط ماشین و سیستم پخش ماشین رو به رو شده باشید و به دنبال راه حلی برای تعمیر ضبط ماشین تصویری خود باشید. در ادامه به معرفی چند ایراد شایع و عیب یابی آن می پردازیم.

· علت قطع و وصل شدن ضبط ماشین چیست؟

قسمت های متعددی ممکن است در قطع و وصل شدن ضبط ماشین دخیل باشند. از این رو برای تعمیر ضبط ماشین باید قسمت های متعددی بررسی شوند. ممکن است ایراد از قسمت سیم کشی ضبط باشد در این صورت باید ضبط باز شده و تمام قسمت ها بررسی شود. همچنین گاهی ایراد به آمپر و ایرادات داخلی ضبط مربوط است از این رو باید برای تعمیرات ضبط ماشین، این قطعه باید باز شود.

همچنین ممکن است ایراد در برق رسانی به ضبط باشد. معمولا اگر ضدای ضبط همراه با استریو قطع می شود ایراد به این قسمت بر می گردد که به دستگاه برق نمی رسد. اما اگر استریو ماشین روشن می شود اما صدا پخش نمی شود ایراد در قسمت سیم کشی باند است و باید به فکر تعمیر بلندگوی های ماشین باشید.

· علت ضعیف شدن صدای باند ماشین

ضعیف شدن صدای باند ماشین اتفاق بدی است که ممکن است رانندگان و سایر سرنشینان خودرو با آن رو به رو شوند. دلایل زیادی ممکن است موجب ضعیف شدن باند ماشین شوند که در ادامه به صورت موردی به آنها اشاره خواهیم نمود.

روشن نشدن آمپلی فایر موجب ضعیف شدن صدای ضبط خودرو می شود. در بیشتر مواقع با تعمیر آمپلی فایر مشکل حل خواهد شد.

قبل از شروع به تعمیرات پخش ماشین اتصالات و کابل ها باید بررسی شوند که قطعی نداشته باشند.

آمپلی فایر گرما تولید می کنند از این رو باید در محلی نصب شوند که هوا جریان داشته باشد. عدم رعایت این نکته در زمان نصب سیستم صوتی ماشین موجب می شود که گرمای زیادی تولید شود و این ایراد موجب می شود که آمپلی فایر خاموش شود و صدا پس از مدتی ضعیف شنیده شود.

خراب شدن بلندگوهای ماشین علت بعدی است. با قطع شدن کابل های باند ماشین صدای باند ضعیف می شود. از این رو باید اقدام به تعمیر باند ماشین نمود.

· علت خش خش باند ماشین چیست؟

ممکن است با بالا بردن صدای باند ماشین صدای صدای نویز و پرازیت هایی به گوش برسد. اولین کاری که برای تعمیر پخش ماشین باید انجام دهید بررسی مخروط بلندگو است. گیر کردن یک شی خارجی ممکن است موجب شنیده شدن صدای خش خش شود. در صورتی که ایراد از این قسمت نیست ممکن است به ضعیف بودن باس برگردد که ظرفیت پخش صدای بالا را ندارد.

· ضبط ماشين كار نمی کند علت چیست؟

در صورتی که منبع برق رسانی قطع شده است ضبط ماشین از کار می افتد. همچنین ایراد در سیم کشی های ضبط مورد دیگری است که موجب قطع شدن ضبط ماشین می شود. در صورتی که ضبط در هنگام تکان شدید قطع می شود تنها راه تعمیر ضبط ماشین، بررسی سیم کشی های آن است.

تعمیر ضبط ماشین در محل با هوم سرویز

خوشبختانه با هوم سرویز بستری فراهم شده است که کلیه خدمات مربوط به تعمیرات خودرو در محل انجام می شود. تعمیر باند ماشین در خانه، تعمیر آمپلی فایر و تعمیر ضبط ماشین در محل توسط متخصصین هوم سرویز ارائه می شود. به این ترتیب اگر به تعمیرات تخصصی ضبط و باند خودرو نیاز دارید تنها کافیست با متخصصین ما مشورت کنید. بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن ارائه می شود. به این ترتیب نیازی نیست به دنبال مرکز تعمیر ضبط و باند ماشین باشید بلکه بهترین تعمیرکاران در محل حاضر می شوند.

انواع برندهایی که در خدمات تعمیرات ضبط در محل هوم سرویز پذیرفته می شوند

 • تعمیرات ضبط Sony
 • تعمیر ضبط پایونیر Pioneer
 • تعمیرات ضبط کنوود Kenwood
 • تعمیر ضبط ماشین جی وی سی JVC
 • تعمیرات باند ماشین Marshal
 • تعمیر ضبط ماشین دابسر Dabser
 • تعمیر سیستم پخش کنکورد
 • تعمیر ضبط ماشین مکسیدر و ....

هزینه تعمیر ضبط ماشین به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیرات پخش ماشین به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر باند ماشین یا هزینه تعمیر ضبط ماشین تصویری اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیر پخش ماشین در محل می پردازیم.

· برند ضبط و باند ماشین و تاثیر آن بر هزینه تعمیر ضبط ماشین

برند و مدل ضبط تاثیر بالایی بر هزینه تعمیرات ضبط ماشین دارد. زیرا مدل های متنوع از ضبط، قطعات متفاوتی دارند و با توجه به این مسئله هزینه تعمیر ضبط ماشین در محل تغییر می کند.

· نوع ضبط ماشین

انواع ضبط ماشین بر اساس قابلیت های متنوعی که در اختیار کاربر قرار می دهند در بازار موجود هستند. هر چه قابلیت های این ضبط ها بیشتر شوند قیمت آنها نیز بالاتر می رود و طبعا در صورت مشکل دار شدن هزینه تعمیر ضبط ماشین فلش خور با ضبط های جدید که قابلیت پخش صدا و تصویر را دارند متفاوت خواهد بود.

· نوع ایرادات ضبط و باند بر هزینه تعمیرات باند تاثیر دارد

طبیعتا قسمت معیوب و نوع ایرادات تغییر دهنده ی هزینه تعمیر سیستم صوتی ماشین خواهد بود. به طور مثال هزینه تعمیر آمپلی فایر ماشین با هزینه تعمیر باند ماشین و ضبط تفاوت دارد.

· هزینه تعمیر یا تعویض قطعه بر هزینه تعمیرات ضبط ماشین در محل تاثیر می گذارد

طبیعتا هزینه تعمیر قطعه با هزینه تعویض قطعه تفاوت دارد. در بیشتر موارد اگر تعمیرکار بتواند قطعه مورد نظر را تعمیر کند هزینه تعمیر ضبط ماشین در محل کمتر شده و به نفع مشتری خواهد بود. البته تمام این خدمات به شرط این موضوع است که قطعه قابل استفاده باشد و مجددا در زمان کوتاه موجب بروز ایرادات شدیدتر نشود.

· نیاز به ارتقا سیستم صوتی ماشین

همچنین در صورتی که بعد از تعمیرات باند ماشین نیاز به ارتقای صدای باند و ضبط ماشین باشد قطعاتی در کنار ضبط باید وصل شوند تا کیفیت صدا را بالا ببرد. مواردی مانند ساب ووفر، میندرج، آمپلی فایر موجب بالا رفتن کیفیت صدا می شود و به این ترتیب بالا بردن هزینه تعمیر باند ماشین خواهد شد.

کلیه خدمات تعمیرات ضبط ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیر سیستم پخش خودرو می توانید روی متخصصین هوم سرویز حساب کنید. برترین متخصصین جهت تعمیر انواع ضبط ماشین، تعمیرات باند ماشین در خانه به محل اعزام شده و اقدام به عیب یابی و تعمیرات سیم کشی ضبط ماشین می کنند. جهت اطلاع از هزینه تعمیرات ضبط ماشین تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ضبط ماشین و همچنین ارایه خدمات تعمیر سیستم پخش خودرو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سیستم صوتی و تصویری خودرو ارائه می دهد که شامل تعمیر سنسور دنده عقب خودرو, نصب سیستم صوتی ماشین می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ضبط ماشین

تعمیر سیستم پخش خودرو

تعمیر باند ماشین

تعمیر آمپلی فایر

تعمیرات ضبط خودرو

تعمیر ضبط ماشین تصویری

تعمیر ضبط ماشین فلش خور

نظرات کاربران

profile picture
مجید مجیدی

پسر خوب ،کار بلد ،تشخیص خوب ،خیلی سریع اومد مشکل منم حل کرد ولی خب هزینه دریافتی کمی بالاست ولی برای من ارزششو داشت چون ساعت ۹ شب اومد داخل پارکینگ و موتور منو درست کرد و کارمو راه انداخت

profile picture
مهدی ملک

آقای هادی عظیمی سرمایه ای ارزشمند هستند. کمیاب و کار درست، صبور و منصف.

profile picture
احمد جعفری

بسیار حرفه ای و تمیز کار کردن. ممنون ازشون

profile picture
محمد بابایی حقیق

به موقع اومدن و کار رو درست و با قیمت خیلی مناسبی انجام دادن. با اینکه میتونستن قطعه رو تعویض کنن که هزینه ش بیشتر میشد ولی کاربلد بودن و تعمیر کردن.

شرایط تعمیرات باند و ضبط و آمپلی فایر خودرو در محل

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات ممکن است نیاز باشد، جهت انجام برخی خدمات تعمیرات ضبط خودرو نیاز به اعزام خودرو به محل همیار باشد.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس نصب و تعمیر سیستم صوتی و ضبط خودرو را رزرو نمایید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس تعمیر ضبط و باند خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

auto-electrical-services
خدمات برق خودرو
قیمت از 450,000 الی 5,000,000 تومان
car-sunroof-repair
تعمیر سانروف خودرو
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
reverse-sensor-repair
تعمیر سنسور دنده عقب
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 800,000 الی 1,600,000 تومان