سیمی کردن کتاب
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
فرهنگی و آموزشی
/
سیمی کردن کتاب و جزوات

سیمی کردن کتاب

از 1283 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سیمی کردن کتاب در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سیمی کردن کتاب

توافقی

متوسط قیمت335,000 تومانکمینه قیمت210,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره سیمی کردن کتاب خواهید خواند

  • ​سیمی کردن کتاب و جزوات
  • مزایای فنری کردن کتاب چیست؟
  • انواع فنری کردن کتاب
  • صحافی فنری برای چه مواردی استفاده می شود؟
  • سیمی کردن کتب درسی
  • سیمی کردن جزوات درسی از روی فایل pdf
  • سیمی کردن کتاب قطور
  • فنری کردن کتاب و جزوات با هوم سرویز
  • هزینه سیمی کردن کتاب و جزوات در هوم سرویز چقدر است؟

​سیمی کردن کتاب و جزوات

مطالعه کتاب و افزایش اطلاعات از مواردی است که در همه دوران ها به انجام آن تاکید شده است. در واقع مطالعه کتاب برای بقای نسل بشر لازم است. خیلی از افراد ممکن است دلایل مختلفی بیاورند و از خواندن کتاب سر باز بزنند. مواردی مانند برگه شدن ورقه های کتاب، عدم امکان استفاده راحت از آن در همه شرایط و غیره. امروزه افراد اکثر اطلاعات خود را از اینترنت دریافت می کنند و نسخه های pdf تهیه می کنند. اما اگر بخواهیم با نگاه دقیق تری به این نوع سبک از مطالعه هم داشته باشیم، محدودیت اندازه صفحه نمایش، منابع انرژی که در صورت قطعی برق عملا کارایی ندارند و آسیب هایی که طی استفاده طولانی مدت به چشم وارد می شود هم، از ایرادات مطالعه با موبایل و تبلت است. از این رو، هنوزهم مطالعه کتاب و آرامشی که ورق زدن صفحات کتاب به انسان میدهد با اختلاف زیاد در صدر جدول قرار می گیرد.

برای جلوگیری از آسیب به کتاب و استفاده راحت تر از آن، اقداماتی مانند سیمی کردن کتاب، صحافی سیمی و فنری کردن کتاب انجام می شود. این اقدامات موجب می شود از کتاب هایی که شیرازه آنها نابود شده است به راحتی دوباره استفاده کنیم. به این ترتیب با ورق زدن طولانی مدت کتاب و چندبار خوانده شدن آنها، باز هم صفحات کتاب، صاف و سالم باقی می مانند.

مزایای فنری کردن کتاب چیست؟

صحافی سیمی یا فنری کردن کتاب موجب می شود که تمام برگه های پانچ شده با مفتول فلزی به صورت مارپیچ به هم متصل شوند. در سیمی کردن کتاب به دلیل اینکه صفحات به طور کامل باز می شوند اگر نیاز به نوشتن و اضافه کردن مطلبی در صفحات کتاب باشد، راحت تر انجام می شود. البته سیمی کردن کتاب و جزوات در صفحات بسیار زیاد توصیه نمی شود. زیرا که قطر فنر در آن صورت زیاد می شود.

همچنین اگر در بین کتوب درسی نیاز به اضافه کردن صفحات برای ذکر نکات و مورد جدید باشد، می توانید در حین سیمی کردن کتاب اینکار را انجام دهید. به این ترتیب به جای در نظر گرفتن دفتر مجزا، صفحات اضافی در لابه لای ورقه های کتاب قرار داده می شود.

انواع فنری کردن کتاب

صحافی سیمی پلاستیگی

برای سیمی کردن کتاب ها با نهایت 50 برگ استفاده این نو فنری کردن کتاب پیشنهاد می شود. زیرا جنس پلاستیک آنها توان تحمل وزن بالاتر را ندارد و ممکن است طی مرور زمان شکسته شود. البته در مواردی بنا به خواسته مشتری تا 100 برگ نیز انجام می شود.

صحافی سیمی فلزی فنرپیچ

این نوع سیم پیچی در جزوات، بسیار کاربردی تر است. زیرا برگه ها به صورت 360 درجه راحت چرخیده می شوند و برای تعداد برگه های بالا تا 500 برگ نیز مناسب هستند، زیرا فنر آنها از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

صحافی سیمی دوبل

سیمی کردن دوبل کتاب زیبایی بیشتری دارد. معمولا در دفترچه های یادداشت از این نوع فنر دوبل کتاب و دفتر استفاده می شود. این نوع فنری کردن دوبل کتاب برای صفحات حدود 100 تا 150 برگ مناسب هستند و کارایی متناسبی دارند.

صحافی فنری برای چه مواردی استفاده می شود؟

صحافی فنری برای انواع کتابچه های آموزشی، جزوات، نسخه های pdf ، سررسید ها، کتب درسی و پروژه ای، تحقیقاتی و غیره استفاده می شود. زیرا با سیمی کردن کتاب و جزوات استفاده از آن راحت تر است و با استفاده از طلق و جلد می توان ظاهر شکیل تری به آن اضافه نمود.

سیمی کردن کتب درسی

کتابهای درسی از جمله کتاب هایی هستند که طی سال تحصیلی و حتی در مقاطع دبیرستان در طول سالهای متوسط یعنی بین 3 تا 4 سال مدام مورد استفاده قرار میگیرند. با استفاده از خدمات سیمی کردن کتابهای درسی شما می توانید اطمینان داشته باشید، که این کتاب ها تا زمانی که به آنها نیاز دارید صحیح و سالم و بدون کم و کاستی باقی می مانند. همچنین صحافی سیمی موجب می شود که صفحات کتاب سریعتر باز و آماده شوند. همچنین صحافی سیمی موجب می شود که تمام قسمت های کتاب که ممکن است به علت شیرازه کتاب کامل نشان داده نمی شوند، واضح تر دیده شوند.

سیمی کردن جزوات درسی از روی فایل pdf

گاهی برای استفاده بهتر از فایل های پی دی اف بهتر است آنها را به حالت کپی در آورده و استفاده کنیم. یکی دیگر از خدمات سیمی کردن کتاب و جزوات هوم سرویز امکان تبدیل فایل ورد و پی دی اف به جزوات سیمی است. تنها کافی است فایل را برای ما ارسال کنید تا جزوه ای با بهترین کیفیت چاپ و صحافی سیمی با کیفیت با نازلترین قیمت صحافی سیمی از ما دریافت کنید.

سیمی کردن کتاب قطور

صرف نظر از محتویات کتاب، قدیمی بودن و ارزش معنوی آن، هر کتاب قطوری به علت تعداد بیشتر ورق قیمت بالاتری دارد. از این رو نگهداری از صفحات کتاب نیز جزو اولویت دارندگان کتاب است. سیمی کردن کتاب قطور موجب می شود که برگه های کتاب از شیرازه آن خارج نشوند و طی مرور زمان دچار فرسودگی کمتری شوند.

فنری کردن کتاب و جزوات با هوم سرویز

یکی دیگر از خدمات پر طرفدار ما، خدمات فنر زنی کتاب و جزوات هوم سرویز است. در واقع با شروع مدارس و دانشگاه ها ما به شما کمک میکنیم که بدون نگرانی از تخریب کتابهایتان جلوگیری کنید. همچنین اگر به اضافه کردن صفحات در لابلای کتاب نیز نیاز داشه باشید ما برایتان با نازلترین قیمت انجام خواهیم داد.

هزینه سیمی کردن کتاب و جزوات در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه سیمی کردن کتاب به به تعداد صفحات کتاب، اندازه و نوع فنر بستگی دارد. اما ما به شما اطمینان می دهیم که منصفانه ترین قیمت سیمی کردن کتاب توسط هوم سرویز ارائه می شود. جهت اطلاع دقیق از قیمت فنری کردن کتاب می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. هر نوع خدمات از جهت سیمی کردن کتاب، جزوات و فنری کردن جزوات کاملا تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

خدمات قابل ارائه در سرویس سیمی کردن کتاب

فنر گرد فلزی

فنر دوبل فلزی

فنر پلاستیکی

سیمی کردن کتب درسی

سیمی کردن جزوات درسی

سیمی کردن کتاب قطور

سیمی کردن جزوات درسی از روی فایل pdf

شرایط سیمی کردن و فنری کردن کتاب و جزوات

فنری کردن انواع کتاب درسی و جزوات توسط موسسات معتبر و مطرح در این زمینه انجام می شود.

برآورد قیمت بر اساس تعداد کتاب ها، تعداد صفحات و نوع فنری کردن توسط مشاورین اعلام می شود.

تمام کتب در کمتر از 72 ساعت آماده شده و تحویل داده خواهند شد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

child-care
پرستاری و مراقبت کودک
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
replace-phone-lcd-touch
تعویض تاچ ال سی دی گوشی
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
gaming-console-repair
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 150,000 الی 1,000,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان